Mutlu ve Sağlıklı Günler İçin

sun sun sunMutlu ve sağlıklı günler için uykumuzu almış olmamız, güne umutla ve yüksek enerjiyle başlamamız sanılandan çok daha önemli. Bu sayfada sizlerle bedensel ve ruhsal sağlığımızı destekleyecek, olumlu, nazik, sevecen günler yaşamamıza yardımcı olacak yöntemleri paylaşmak istiyorum. Bu yöntemlerin büyük çoğunluğunu daha önce okumuş olabilirsiniz, çünkü blogda şimdiye dek konuyla ilgili yayınlamış olduğum yazıları buraya derliyorum. Bunları bir arada görmenin sizlere ilham vermesini umuyorum.

Yeni sabah alışkanlıklarıyla hayatınızı çok daha olumlu yöne doğru değiştirebilirsiniz. Özellikle sabah erkenden yapacağınız 10 dakikalık bir meditasyon, bütün bir gününüzü dinamik, olumlu ve şefkatli geçirmenizi sağlayacaktır.  “Buna vaktim yok” dememenizi ve sabah belki bir 10 dakika daha erken kalkarak güne böyle başlamayı denemenizi kalpten diliyorum. Meditasyonun sağlığınıza olan yararlarından da defalarca bahsettik (ilgili yazıları buraya ekliyorum). Çünkü işte o zaman meditasyonun verdiği tertemiz zihinle işlerinizi çok daha hızlı, hatasız ve rahat bir şekilde yerine getirebileceksiniz, üstüne üstlük büyük ihtimalle sadece kendi benliğinize ya da hobilerinize ayırabileceğiniz zaman da yaratmaya başlayacaksınız.

Yeni yazılar ve yöntemler geldikçe bu sayfaya ekleyeceğim.

©Mor Alev 2016

Uyanır uyanmaz:

Meditasyonun yararları:

Sabah meditasyonları:

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.