Mutlu ve Sağlıklı Günler İçin

sun sun sunMutlu ve sağlıklı günler için uykumuzu almış olmamız, güne umutla ve yüksek enerjiyle başlamamız sanılandan çok daha önemli. Bu sayfada sizlerle bedensel ve ruhsal sağlığımızı destekleyecek, olumlu, nazik, sevecen günler yaşamamıza yardımcı olacak yöntemleri paylaşmak istiyorum. Bu yöntemlerin büyük çoğunluğunu daha önce okumuş olabilirsiniz, çünkü blogda şimdiye dek konuyla ilgili yayınlamış olduğum yazıları buraya derliyorum. Bunları bir arada görmenin sizlere ilham vermesini umuyorum.

Yeni sabah alışkanlıklarıyla hayatınızı çok daha olumlu yöne doğru değiştirebilirsiniz. Özellikle sabah erkenden yapacağınız 10 dakikalık bir meditasyon, bütün bir gününüzü dinamik, olumlu ve şefkatli geçirmenizi sağlayacaktır.  “Buna vaktim yok” dememenizi ve sabah belki bir 10 dakika daha erken kalkarak güne böyle başlamayı denemenizi kalpten diliyorum. Meditasyonun sağlığınıza olan yararlarından da defalarca bahsettik (ilgili yazıları buraya ekliyorum). Çünkü işte o zaman meditasyonun verdiği tertemiz zihinle işlerinizi çok daha hızlı, hatasız ve rahat bir şekilde yerine getirebileceksiniz, üstüne üstlük büyük ihtimalle sadece kendi benliğinize ya da hobilerinize ayırabileceğiniz zaman da yaratmaya başlayacaksınız.

Yeni yazılar ve yöntemler geldikçe bu sayfaya ekleyeceğim.

©Mor Alev 2016

Uyumadan önce:

Uyanır uyanmaz:

Meditasyonun yararları:

Sabah meditasyonları:

 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


HİZMETLER