Mor Alev – Blog Amacı, Kimliği, Okurları

Sevgili Baş Melek Michael, lütfen bu blogu, içeriğini, amacını, onun yazarını ve okurlarını mavi ışık kalkanınla koru, yöneltilebilecek tüm negatif enerjileri sevgi olarak gönderene geri yansıt, hem yazarın hem de okurların kalbinde gerçeğin, huzurun ve barışın Mavi Alevini ateşle.

Sevgili Baş Melek Gabriel, lütfen bu blogun içeriğinin sadece gerçeklerden ve sevgiden ibaret olmasını, verilen haber ve bilgilerin zamanlı ve doğru olmasını, ilahi amacına uygun kullanılmasını ve okurlara neşe, keyif ve coşku getirmesini sağla.

Sevgili St. Germaine ve Baş Melek Zadkiel, lütfen bu blogun yazarının ve okurlarının kalplerinde Mor Alevin dönüşüm gücünün ateşlenmesini sağlayın. Hem yazarın hem de okuyucuların kendi hayatlarında, sevdiklerinin hayatlarında ve tüm yeryüzü varlıklarının hayatlarında olumsuzu olumluya ve sevgiye dönüştürme güçlerini fark etmelerini ve Mor Alev enerjisini etkin olarak kullanabilmelerini sağlayın.  

Ve bu dua şu anda kabul edildi. Teşekkürler Michael, Gabriel, Zadkiel ve St. Germaine, teşekkürler hamilerim, rehberim Lord Metatron ve Yüksek Benliğim Adonai, Elohim of Light. Teşekkürler Yaratan.51358f8e05535e5c00bd979978c0b2c6

Blog Hamileri:

Baş Melekler Michael, Gabriel, Rafael, Zadkiel, Jophiel, Uriel ve Gaia, Yükselmiş Usta St. Germaine, rehberim Lord Metatron ve yüksek benliğim Adonai, Elohim of Light.

Amaç:

Büyük değişim ve içinde yaşadığımız enerji alanı, ezoterik, metafizik ve ruhani konularda bilgi paylaşmak, bilgi iletmek, sevginin tek gerçek olduğunu hep beraber yeniden bulmak, yükseliş enerjilerini birlikte karşılamak, ve en sonunda hepimizin yaşamaktan büyük bir mutluluk duyduğu bir  Dünya yaratılmasına katkıda bulunmak. Bu çok önemli süreçte birbirimize destek olarak gelişmek.

Seslendiği topluluk:

Hayatını sevgi, saygı, huzur ve mutluluk içinde geçirmeye adamış bir topluluk. Meraklı, katılımcı ve içinden geçtiğimiz bu çok önemli değişim zamanının bilincinde olmasa da hisseden, birbirimizden çok şey öğrenebileceğimiz kişiler… Bu platformda böyle kişileri ve çok daha fazlasını, çok daha değerli insanları ve pek çok yeni dost buldum. Hepinizi çok seviyorum sevgili okuyucularım ve her birinize teşekkür ediyorum.

İçerik:

Blog hamilerimden gelen rehberliği ve kendi kalbimi dinleyerek yazılan makaleler ve sizinle paylaşmak istediğim çeviriler. İçerik konusunda ‘Seçicilik ve Güven’ başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.  Ancak her şey değişiyor, bu blog da zaman içinde değişecek ve değişiyor, nasıl olacağını bilmiyorum, birlikte göreceğiz.

Ayrıca, sorular geldiği için burada tekrar belirtmek isterim. Ben bağımsız bir blog yazarıyım. Bir ekibim yok, yukarıdaki Blog Hamilerinden başka tabii… 🙂 Hiçbir grup, kuruluş, kurum, vs. ye bağlı değilim.

1280840_659255407431956_471579967_nDiğer küçük detaylar:

 • Her yazıya bir ya da daha fazla resim ekliyorum. Bazı resimler birkaç sefer kullanılıyor. Bazen de resim seçmek yazıdan bile uzun sürüyor. Her görsel yazının enerji imzasını taşıyor. Bu arada  dosya isimleri yaratıcısını içermektedir. Bazen sanatçı ismi bulunamadığı da olur, o zaman bunu yine dosya isminde görebilirsiniz.
 • Bu blogun kristalleri tabii ki öncelikle Ametist ve sonra Safir, Zümrüt, Citrine, Pembe ve Kristal Kuvars.
 • Blog çiçekleri ve kokuları, evet yanılmadınız, lavanta, buna ek olarak zambak, tarçın, limon kabuğu ve çiçeği.

Bir de bu blogun olmadığı şeyleri konuşalım:

 • Ben falcı değilim, fallara pek inanmam, olasılıklara inanırım; geleceğinizi sadece siz kendi seçimlerinizle, bakış açınız ve inançlarınızla belirlersiniz.
 • Ben dileklerinizi yerine getiremem, gerçeğinizi sadece siz yaratabilirsiniz.
 • Bu blog her inanca, her kesimden insana, her ırk, cinsiyet, eğitim düzeyine saygılıdır ve ayırımcılık yapmaz.
 • Bu blogun olmadığı şey sizin hoşunuza gitmeyecek şeyleri size zorla kabul ettirmektir. Beğenmediğiniz anda bu yazıları okumamak sizin özgür iradenizle vereceğiniz bir karardır.
 • Eğer eleştirileriniz olursa lütfen iletin. Ancak bunların spam olarak işaretlenmemek ve Akismet spam istatistiklerine kaydedilmemek için, belirli nezaket ve saygı kuralları içinde bildirilmesi gerekmektedir.

İletişim:

moralev@outlook.com


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013-2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013-2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

59 comments

 1. bu blog ve sen harikasın Mor Alev … iyiki varsın, ellerine sağlık.. nice yıllar beraberlik dileğimle ,seni seviyorum

  Beğen

 2. Bu bilinmez zamanlarda en çok ihtiyacımız olan bize “sevgi”nin tek gerçek olduğunun hatırlatıcılarıdır bence… İyiki varsın mor alev:)

  Beğen

  1. Tekrar teşekkürler Elif. Siz de bana sevginin tek gerçek olduğunu tekrar tekrar hatırlatıyorsunuz. Sevgilerimle

   Beğen

 3. ferahlık ve huzur veren bir blog.. keşfedilmeyi bekleyen bir umman gibi.. sevgiler..

  Beğen

 4. Merhaba mor alev, kaşlarımın arasında hissettiğim tuhaf bir ağrı var bunu kendi içime döndüğümde yogun sekilde hissediyorum , sebebi ne olabilir?

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Burcu,
   Size bir süre yanıt yazmadım çünkü düşünmek istedim. Ama cevap gelmiyor… Dürüstlük mottomuz olduğuna göre söylemeliyim: Bilmiyorum. Fiziksel bir sebebi olması çok mümkün. Ancak fiziksel olan her ağrı, acı ve hastalığın sebebi duygusal ve enerji vücudumuzda yatar. Bunu kalbinize sorun, bakalım ne cevap alacaksınız.
   Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen

   1. İlginiz için çok teşekkür ederim ben de araştırma sonucu bu bilgiye vardım sanırım 6. Cakra olarak geciyor , dün de 7. Cakranın acıldıgını hissettim karıncalanma oluştu tam da bu günlerde hayatımda zor zamanlar geçiriyorum bu konuda yapmam gereken birşey var mı tavsiyeniz nedir ?

    Beğen

 5. merhabalar.buralarda yeniyim.blogumda uyumlu olduğum ve şimdilik daha chiball yontemi ile uyumlama yapmayı öğrenemediğim için mevcut olan uyumlu olduğum bazı uyumlamaları diğer insanlarında aydınlanması ve yükselmesi için yayınlıyorum.dileyenlerle paylaşmanız dileklerimle.uyumlama ve notlarımı ücretsiz olarak paylaşıyorum.sevgi ve ışık olsun

  Beğen

 6. Merhabalar, melekler dünyasına henüz 4 aydır girdim, bir çok enteresan sürprizler yaşadım, mutluyum… Bugün bir kart çektim St. Germain ve Archangel Zadkiel çıktı karşıma. Zadkiel kimdi diye araştırırken sizin blog önüme geldi. Bugün aklıma gelen bir çok şeyi karşımda görünce çok mutlu oldum. Teşekkürler…

  Beğen

 7. Merhabalar Mor Alev; bloğunuzu facebook’tan severek takip ediyorum. Her gün yazılarınız bana motivasyon verip, sevgiyi ve özü hatırlamama yardımcı oluyor. Bu dönemde kanal enerjilerinin ne yönde aktığına dair ve ruhlarımızın bu enerjilerden en yüksek anlamda nasıl faydalanabileceğimizi öngören muhteşem bilgi paylaşımlarında bulunuyorsunuz. Bu benim için çok değerli ve anlamlı. Size minnettarım. Lütfen ışığınızla özümüze giden yolu aydınlatmaya devam edin. Sevgiler 🙂

  Beğen

 8. Baş melekler (Archangel) Michael, Gabriel, Rafael, Zadkiel ve Jophiel, Yükselmiş Usta St. Germaine, rehberim Lord Metatron ve yüksek benliğim Adonai, Elohim of Light.ve Mor Alev sizlere teşekkür ediyorum , varlığınıza şükürler olsun.Allahım sana şükürler olsunki bu varlıkları farkındayım ve bir çoğunla haberleşiyorum,

  Beğen

 9. sevgılı mor alev ,bu buloğu bır tesadüf sonucu buldum.çok beğendım.böyle bır bloguvhazırladığınız ıçın teşekkür ederım.sızın sıtenız benım rahatlamamı sağlıyor.

  Beğen

 10. 20 saat süren bir migren krizinden sonra sabah uyanmak bile istemedim.sonra kendimi dürttüm :)) duşla beraber her hücremin arındığını ayaklarımdan akıp gittiğini düşündüm.sonra dışarı çıktım sevdiğim bir yerde yaşadığım nefes aldığım yürüdüğüm için şükrettim çünkü şanslıydım.nerdeyse hoplaya zıplaya yürüdüm.ofisimde işimle ilgilendim kafamda sadece işim vardı.bitirip kalktım birden sırtımdan göğsüme öyle bir mutluluk ve neşe dolduki gülmeye başladım ilahi güçler benim için birşeyler yapıyordu ne olduğunu bilmesemde şu an bile o his devam ediyor.bana bu anı yaşattıkları için tüm ialhi güçlere evrene allaha teşekkür ettim.bunları anlamama sebep olup rehberlik ettiğin için sevgilerimi yolluyorum moraleve ve tüm evrensel rehberlere ve sonsuzluğa

  Beğen

 11. bloğunuza katılmama ızın verdıgınız ıcın tsk ederım. meleklerden herhangı bır konuda
  veya chakra açılması ıcın gereklı yardım almama önceden herhangı bır enerjı
  uyumlama calısmaları veya medıtasyon yapılması gerekıormu? her ıkı konuda da deneyımsızım ltf benı aydınlatırmısınız?
  sevgı dolu güzel paylaşımlarınız ıcın yürekten tsk edıorum.
  sevgiyle kalın

  Beğen

  1. Sevgili Zoi, blog herkese açık. Lütfen bütün bilgilerden yararlanın. Meditasyon şu hayatta yapabileceğiniz en yararlı şey, lütfen ilgili kategorideki yazılara bakın. Konular başlığı sol sütunda. Uyumlamaya hiç gerek yok, bunlar bize Tanrı’nın hediyesi enerjiler ve herkese açık. Enerjiler için melek enerjileri sayfasındaki bağlantılara bakın. Sevgilerimle

   Beğen

 12. Hizmetiniz şahane üstat… Çok yararlanıyorum verdiğiniz bilgilerden ve paylaşıyorum, harikasınız, şahanesiniz, muhteşemsiniz… Çok çok teşekkür ederim…

  Beğen

 13. merhabalar Mor Alev… paylaşımlarınız, içtenliğiniz ve üslubunuzla bloğunuz dikkat çekici ve takdire değer. emeğiniz için sonsuz sevgi ve şükranlarımı göndermek istiyorum. Sevgiyle kalın.

  Beğen

  1. Merhaba
   Sizi yeni keşfettim çok mutluyum.iyki varsınız.
   Uzun zamandır merak ettiğim bir konu var:duanın kaderle ilişkisi nedir?dua kaderi değiştirir mi? Teşekkürler

   Beğen

   1. Bu çok uzun bir soru. Kader hem var hem yok. Kaderinizi yaptığınız seçimlerle değiştirirsiniz. İlgili pek çok yazım var. İsterseniz onlara bir göz atın. Yani hayatınızı siz yaratırsınız. Sevgilerimle

    Beğen

 14. benim için bir başlangıç olacak blogun herşeyi okuyacağım ilgi duyduğum bir konu ama dediğin gibi kitap az ve yetersiz aslında çok güzel bu konular ama ben açıp okuduğumda her kitapda aynı şeyleri okumaktan cidden sıkılmıştım artık blogunun müdavimiyim.Nasip olursa elbette çünkü kemoterapi görüyorum aralard uğrayacağım be iyi olduğumda burda yazdığın uygulamaları uygulamaya çalışcağım böyle bir blogla bizi tanıştırdığın için bilgilerini paylaştığın için sonsuz teşekkürler enerjin daim olsun

  Beğen

  1. Ben teşekkür ederim sevgili kitap2013. Size sağlıklı mutlu günler, acısız ve başarılı bir kemoterapi dönemi diliyorum. Rafael ve Kutsal Anne ile çalışmayı unutmayın. Bu gibi zamanlarda çok yardımcı oluyorlar. Sevgilerimle

   Beğen

 15. Minnettarlık şükran güven teşekkür etmek ve farkındalık Bildigim şeylerdi, ama şimdi sayenizde anlam kazandı. Artık güvende oldugumu bir şansımın yada şansımız daha olduğunu ögrendim. Ve mucizeler peşpeşe olmaya devam ediyor. Sonsuz teşekkürler.. Sana üstadlara ve meleklere…

  Beğen

 16. Dun aksam kendi kndime yaptigim bir gecmis zaman sifasi calismasinin sonunda sanki gelecekten de bir kesit gordum. Boyle bir sey mumkun mudur sevgili Mor Alev? Bunun bilincaltimin bir yaniltmasi oldugunu soyleyen ego mudur yoksa icsesim mi?

  Beğen

  1. Evet, elbette mümkün! Çünkü çizgisel zaman bizim uydurduğumuz bir şey, aslında her şey aynı anda oluyor. Devam edin, meditasyonu bırakmayın. Sevgilerimle…

   Beğen

 17. Verdiginiz cevap icin size ne kadar tesekkur etsem az. Lutfen siz de bizi blogunuzda yazdiginiz yazilarinizla aydinlatmaya devam edin. Gerek gunun melek kartlari, gerek yazilariniz ve yayinladiginiz ceviriler sayesinde egomu susturabiliyor ve icsesimin ve meleklerimin teyidini aliyorum. Tamamen bir tesaduf eseri buldugum sayfaniz neredeyse yol gostericim oldu. Bir gun sizinle yuz yuze bir calisma yapmayi da cok isterim. Ilahi zamanlama onun tarihini de belirler nasilsa. Sevgiler.

  Beğen

 18. 2015 yılında yaptığım en iyi şeylerden biri bu blog ile tanışmak oldu. Her yazıdan ayrı ilham alıyorum. İyi ki varsınız.

  Beğen

 19. Mor Alev sizi tanıyalı çok olmadı ama tanıdığıma ve bulduğuma o kadar mutlu oldum ki anlatamam. “Sevgi”nin ne kadar değerli olduğunu bana hatırlattığınız için teşekkür ederim. Sevgilerimle,

  Beğen

   1. Sevgili Meleksu, sevgiyi dışarıda aramayın, önce kendi içinizde bulun. Yani önce kendinizi sevin, sayın ve kendinize özen gösterin. Sonra dışınızdaki her şey kendiliğinden düzelecektir. Sevgilerimle

    Beğen

    1. Merhaba fal hakkında ne düşünüyorsunuz. Çok merak ediyorum fal baltırmıştım etkisinde kaldım. Söylenenlerin tutması neyi ifade ediyor?bir çıkış kapısı arıyorum …teşekkürler

     Beğen

 20. Kendini deist olarak tanımlayan bir insanım. Mor alev uyumlaması aldım. Huzur verici, sıcacık bir enerji.
  Melekler konusunda bazı çekincelerim var. Onun için yazma ihtiyacı hissettim. Bir yanım inanıyor, bir yanım reddediyor. Gece uyumadan önce Rafael’i çağırıyorum. Jofiel’den yardım istiyorum. Ama…öğretiler o kadar çok incil paralelindeki… Sanki hristiyanlık propagandası yapılıyor.
  Ülkemiz bu kadar emperyalizm kıskacında iken, negatif tarafa hizmet eden insanların bir başka oyunu mudur diye düşünmeden duramıyorum.

  Beğen

  1. Bu yazdığınız yorum “diğer” kişilere karşı ayrımcılık olarak görünüyor. Bu blog ise her din, ırk, cinsiyet, eğitim düzeyinden kişilere açıktır ve kesinlikle ayırım yapmaz, dinlerden de bahsetmez, çünkü konusu bu değildir. Kalbinizin sesini dinleyin ve eğer istemiyorsanız meleklerle çalışmayın. Bu sizin özgür iradenizle vereceğiniz bir karardır. Sevgilerimle

   Beğen

 21. Merhaba ,blogunuz harika tüm yazılarınızı okumam gerektiğini düşünüyorum.Ben sizden kitap önermenizi isteyecektim,sizi en çok etkileyen kitaplar hangileri,okuyacak birşey bulamıyorum bu aralar,genelde biryerlerden karşıma çıkardı ama çıkmıyor bu aralar.teşekkürler şimdiden..

  Beğen

  1. Sevgili Melek, ben bir zamanlar kitap tavsiyesinde bulunuyordum ama bunu artık pek yapmıyorum çünkü ihtiyacımız olan bilgi ve öğretmenin tam da gereken zamanda karşımıza çıktığına inanıyorum. Bu bir roman ya da bilimsel bir kitap ya da yemek, seyahat vs kitabı dahi olabilir. Önemli olan kitabın bize hissettirip düşündürdükleri. Kitapevinde bir dolaşın, her zaman okumadığınız tarzdaki kitaplara da bir bakın. Belki bu sefer dikkatinizi çekecek bir şey bulursunuz. Sevgilerimle

   Beğen

 22. Harika bir site bu…yaklaşık 3 yıldır yazıların müdavimiyiz ve inanın takipçileriniz çığ gibi büyüyor…belki biliyorsunuz bilmiyorum ama sizi takip edenler içinde hayat görüşü birbirinden çok farklı şaşırtıcı profilde insanlar var…sevgili mor alev ben de bir kitap kurduyum sizin gibi ama gerçekten yabancı kaynaklara ulaşmak çok sıkıntı…sizin gibi gönüllü ışık işçileri sayesinde yolumuz daha aydınlık…söylenecek çok şey var..ama herşey için teşekkürler🙏🏻 bazı günler herşey karanlık göründüğünde mor alev yazıları bizim için can simidi gibi oldu..aydınlanmada çok önemli bi iş yaptıgınızı söylemek isterim..inşallah daha büyük kitlelere ulaşır sesiniz ve ışığınız..sevgiyle kalın…

  Beğen

 23. bugün benim doğum günüm. yazılarınızla ilk defa bugün tanıştım.benzer yazıları coookkk okudum ama, sizdeki enerji farklı. çok güzel paylaşımlar var.ilgilendiğim bir alan fakat bugün sizinle tanışmamız bir tesadüf değil tevafuk tur sanırım. neden bilmiyorum sadece yazmak istedim. belkide dahada iyi şeyler öğrenmem dahada hayata sevgiyle bakmam adına.sevgilerimi gönderiyorum.

  Beğen

 24. sevgili mor alev….
  blogunuzla bir arkadaşım vasıtasıyla yeni tanıştım, incelemeye devam…
  bazı yorumlarda bir kart çektim deniliyor, sanırım melek kartları, günlük olarak melek kartlarının yer aldığı bölüm var mıdır? Yolunuz açık olsun, sevgiyle kalın…

  Beğen

  1. Sevgili Hayriye, bazen içimden geldiğinde kartları kullanıyorum. Günün enerjisi bölümünde eski yazıları bulabilirsiniz. Sevgilerimle ve hoş geldiniz.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.