Melekler: Kendinizi Programlayın

Yaoyao Ma Van As - waking upSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bu gece yatmadan önce birkaç dakikanızı ayırın ve ne olmak istediğinizi düşünün. Kendinize sorun, “Bu gece ruhumu yine BİRliğe bırakırken hangi parçalarımı arkada bırakmak istiyorum? İçimdeki neyi salıvermeliyim ki, yarın daha büyük sevgiyi, daha iyi sağlığı, daha fazla bolluğu, daha yüksek ifadeyi, daha fazla neşe-keyif-coşkuyu yeniden canlandırabilirim?” Sabah uyandığınızda olmak istediğiniz “size” odaklanın. Sağlıklı, mutlu, hevesle dolu olmak mı istiyorsunuz? Bir partnerle (ya da partnersiz!) sevildiğinizi hissederek mi uyanmak istersiniz? Bolluk içinde bir gerçeklikte sahip olduğunuz lütuflara şükürlerinizi sunarak mı uyanmak istersiniz?

Öyle uyandığınızı düşünün. Her gün uyandığınızda ilk nefesinize şükrettiğiniz mutlu, sağlıklı, şevkle başladığınız bir hayatınızın olmasının sizi nasıl hissettireceğini düşünün. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissederek uyandığınızı düşünün. Ruhta zengin ve materyal dünyada bolluk içinde uyandığınızı zihninizde canlandırın. O gerçekliğe uyanmak nasıl olurdu? Uykuya dalarken bırakın hayal gücünüz sınırsızca ilerlesin. Bu hisleri yanınızda rüyalara taşıyın.

Uyandığınız an, uyumadan önceki hisleri yeniden canlandırmaya çalışın. Muazzam güzel bir güne uyandığınızı, dünden daha iyi, daha mutlu, daha bereketli, minnet dolu ve coşkulu hissettiğinizi düşünün.

Yüz yüze gelmek istemediğiniz işleriniz varsa bile, kendinize şöyle söyleyin, “Bu, İlahi olanın yarattığı bir gün! Ben bunu mümkün olan en iyi, en sevecen gün yapacağım… ne olursa olsun!” Işığınızı ve iyi hislerinizi güne taşıyın. Yoğun minnet duygularınızı getirin.

Kendinize hayatınızın her şekilde, her gün daha iyi ve daha iyiye gittiğini söyleyin.

Kanıt aramayın. Canlandırdığınız gerçekliğinizi kucaklama kararı verin. İlan edin. Hissedin. O, içinizde yaşıyor. Dışarıda hala daha sağlıksız görünseniz bile, içeride sağlıklı olduğunuzu düşünün, sağlıklı siz her geçen gün daha fazla yüzeye çıkıyor! Hissedin. Dışarıda hala daha hoşlanmadığınız bir işiniz varsa bile, işinizle ilgili neşe-keyif-coşku dolu uyandığınızı düşünün. O noktaya gelene kadar rehberlik edilen yola güvenme kararı verin. Sevecen olmayan ruhlarla çevrilmiş olduğunuzu düşünseniz bile, kendinize söyleyin, “Ben seviliyorum!”

Yeni gerçekliğiniz hayatınıza çıkagelmeden önce onu kucaklayın. İçeriden dışarıya doğru çok daha derin, daha gerçek, daha fazla neşe-keyif-coşku dolu benliğinizin yeniden doğuşu sırasında olumsuzun kanıtlarını arayan, hayal kırıklığı bekleyen, zaferlerinizden şüphe duyan parçalarınızın da ölmesine izin verin.

Şimdi bu gerçeklikte zihinsel olarak da köklenirken derin bir nefes alın. Gününüzü yaşarken, bir bakın, “yeniden doğmuş” olan ışık ve sevgi hislerinde ne kadar süre kalabiliyorsunuz.

Uykunuz sırasında bilinçaltı zihninize bu tohumları ektiğinizde ve gün içinde bilinçli zihninizin kaslarını güçlendirdiğinizde, hayatınız artan bir şekilde çok daha kolay ve güzel olacaktır.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Bu mesajin bana geldigini o kadar icten hissettim ki. Tabii ki tum mesajlar hepimize geliyo ama,bazen birilerimiz daha cok ilgili oluyor ya o gunku konuyla,onu demek istedim🙏 gorseldeki kizi bile kendim gibi gordum daha acar acmaz,ah bu mesaji en onde alanlardanim dedim 😍 Cunku “gunun baslangici” ile ilgili her yaziyi okudum burada, calismalari yapiyorum, sabahlarim muhtesem basliyor. Ama bu sabah cok kotu uyanmistim,anlayamamistim. Bu yazi,tekrar bi hatirlatma, cok iyi geldi.binlerce kez sukurler olsun!

  “O noktaya gelene kadar rehberlik edilen yola güvenme kararı verin.” Bu cumle benim hayatimi degistiren cumle olmustu, ne zamanki egomun sikayetlerine degil, yola guvendim, ondan sonra zaten degisimi isteyebildim,once hayalimde yarattim,sonra yasadim! Basima ne gelirse gelsin,butunun ve benim hayrima olduguna,kendi secimim olduguna %100 ikna ettikten sonra kendimi.

  Cok tesekkurler biricik Mor Alev, tesekkurler sevgili blog ve dostlarimiz Melekler🙏

  Liked by 6 people

  1. Bende bir çok yazıda aynısını hissediyorum aradığımız veya farkında olmadığımız ihtiyacımız olan cevaplara göre geliyor yazılar

   Liked by 1 kişi

 2. Bugün yoğunluktan, blog mesajına bakamadığımdan eve gelince ilk işim Mor Alevi açmak oldu..
  Nasıl bir gönül ferahlığı ve rahatlama hissi oldu.Emimim mesajı okuyan arkadaşlar beni anlamışlardır..
  Yapabilirsin!
  Zihnimde bu cümle ardı ardına tekrarlanıyor.
  Hepimiz yapabiliriz.. Öyle de oldu ❤️
  En derin şükran ve sevgimle ❤️

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.