Harika bir gün yaşamak ve harika günleri alışkanlık haline getirmek için bir yöntem

Iʈ'ʂ Ꮧ ᎶᎧᎧɖ ƊαƴArkadaşlar, Suzanne Spooner bir dostum, kendisi QHHT terapisti ve aynı zamanda TAUK yönteminin yaratıcısı. TAUK Yüksek Benlik ve diğer yüksek varlıklarla iletişime geçmek için yaratılmış bir sistem, Ron Head burada da düzenli yayınlanan Michael mesajlarını bu yöntemi kullanarak yazıyor. Hepinize tavsiye ederim. (www.infinityhealers.com)

Suzanne’den gelen bu mesajı facebook sayfamda gördüğümde mutlaka sizinle paylaşmak istedim çünkü benim seanslarım sırasında da verilen yöntemlere çok benziyor. Suzanne’a bu yöntem TAUK aracılığıyla Yaratan tarafından bundan bir hafta kadar önce yazdırılmış.

Kendimizi Yüksek Enerjilere Uyumlamak ve Yeni Bir Gerçeklik Yaratmak İçin –

Güne başlarken, uyandığınız ama henüz gözlerinizi açmadığınız anlarda:

  • Sabaha vücudunuzun uyku süresince aldığı dinlenmeye şükrederek başlayın.
  • Bugün hissetmek istediğiniz duygulara odaklanın. Evet, doğru. Günün olaylarına değil, ama o olaylara getirmek istediğiniz hislere odaklanın. Huzuru, sevgiyi, keyfi, coşkuyu, başarıyı, şükranı, çözümleri, kararlılığı, özgürlüğü hissedin. Ne demek istediğimizi anlıyorsunuz.

Gün süresince:

  • Gününüz başlarken ve yavaş yavaş aile, dostlar, iş arkadaşları ve tanımadığınız insanlar yolunuza çıkarken her birine sevgi, hayranlık ve neşe ile bakın. Bu tüm ilgili kişileri sakinleştirmekte son derece etkili sessiz bir lisandır ve düşünebileceğinizden çok daha geniş alanlara titreşimini yayacaktır.
  • Düşüncelerinizde biraz dengesizlik, tutarsızlık hissettiğinizde nefes alıp verirken kalbinize odaklanın. Kalbinize akan ve oradan çıkan nefesinizi gözünüzde canlandırın. Nefesinizin düzensizlik ve dengesizliği çekip aldığını ve kalbinizi şarj ettiğini hissedin. Bunu 3 kere yapmak bütün görüşünüzü değiştirecektir. Nefesi verirken deneyimlemek istediğiniz duyguları geri getirin. Bunu ihtiyacınız oldukça tekrarlayın.
  • Arabanızda, banyoda ya da evinizde aynada kendinize derinden ve yoğun bir şekilde bakmak için bir saniyenizi ayırın. Aynadaki yansımasınıza şefkat ve sevgi gönderin. Büyük Değişimi (Uyanışı ya da Yükselişi) deneyimleyip buna şahit olduğunuz için ne kadar mutlu olduğunuzu kendinize söyleyin. Evrenin en havalı konserine sahne arkası giriş kartı olan VIP ler gibi hissedin! Biz sizi böyle görüyoruz!

Gün sonunda:

  • Öğrendiğiniz her şey, yardım ettiğiniz insanlar ve şu anda burada olduğunuz için şükranlarla gününüzü bitirin. Siz seviliyorsunuz, destekleniyorsunuz ve asla yalnız değilsiniz.

Bu yöntemi daha önce verdiğim enerji yönetimi metoduyla birlikte kullanırsak bence hayatımızda devasa değişiklikler yaratabiliriz.

Teşekkürler Yaratan, teşekkürler Suzanne!

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/