Hizmetler

“Gerçek şifacı sizi şifalandırmaz; sadece içinizdeki gerçek şifa kapasitesini size geri yansıtır. O bir yansıtıcıdır, bazen sevecen bir şeffaflıktır. Gerçek öğretmen size öğretmez; sizi kendisinden ayrı ve farklı ya da eksik görmez. O sadece sizin iç bilgeliğinizi size yansıtır ve varlığınızın devasa genişliğini hatırlatır. O bir aynadır, bir yol işaretidir. Ve bütün bunların mümkün olduğu yer Sevgidir; Sevgi şifalandırır ve en iyi Sevgi dolu alanda öğreniriz, başarısız olma, cezalandırılma olasılığı yoktur”

Jeff Foster

Sevgili Bilge Baykuşlar,

Hizmetlerim iki ana başlık altında sunuyorum.

Nöroplastisite

Zihinsel kalıplarımız, inançlarımız ve bilinçaltı yapılarımızın hayatlarımızı nasıl etkilediğini ve otomatik seçimlerimizin kaderimizi bile değiştirdiğini artık hepimiz biliyoruz. Şifa ne kadar güçlü olursa olsun, zihnimiz onu reddedebilir. Özgür irademiz diğer her şeyden güçlüdür! Ve özgür iradenin bir kısmı da bilinçaltı inançlarımıza sıkı sıkıya bağlıdır, yani bir şeyi ne kadar istersek isteyelim, bilinçaltı yapılanmamızla çakışıyorsa, tam tersini yapabilir ve sonra da kendimizle büyük çatışmalar yaşayabiliriz! Dolayısıyla ben öncelikle bu kalıplarla çalışması gerektiğine inanıyorum.

Deneyimlerimden yola çıkarak kolaylıkla söylebilirim ki, en son nöroplastisite keşifleri insanlığa çağ atlacak bir yolu açmış bulunuyor. Düşünce yapınızı değiştirin, hayatınız değişsin!

Lütfen Detaylar İçin İlgili Görsele Tıklayınız

Ezoterik

Bunlar gerçekten büyük emek ve deneyim isteyen iki çok farklı çalışma. Ruhumuzun gizemlerine ulaşmamızı, kendimizi çok daha iyi tanımamızı ve böylece hayatta güvenle ilerlemizi sağlayan,

  • biri hipnoz ve kanallık, geçmiş hayatlarla sorun çözümü ve geleceğe dönüşle zamanda yolculuğu içeren “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık”,
  • diğeri ise doğum haritanız – benim deyişimle “hayat mandalanız” -, 5D Astroloji, Sabian Sembolleri ve yine kanallık yardımıyla kişiye özel geliştirilen bir yaşam rehberi olan “Sabian Hikayem”

Neden buradayım? Neden A hoşuma giderken B hiç de bana göre değil? Nasıl ilerleyebilirim? Büyük resim ve onun içindeki yerim nedir? Ve bunun gibi pek çok soruyu yanıtlayan iki çok farklı yaklaşım.

Ama burada çok uzatmadan sizi ilgili hizmetlere göz atmaya davet ediyorum.

Özellikle 12 Nisan 2021’den itibaren sunduğum yepyeni hizmetim, sizlerden yıllardır gelen “doğum haritası” yorumu isteklerinize yanıt amacıyla başlayıp, çok daha farklı bir şekle bürünen, dolu dolu türünün tek örneği kişiye özel bir kitap ve yine kişiye özel meditasyon kayıtları ile gelen “Sabian Hikayem” yıllarca başucu rehberiniz olacak!

Lütfen Detaylar İçin İlgili Görsele Tıklayınız

Mor Alev ile çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, geri bildirimlerden bir seçkiye buradan ulaşabilirsiniz.