Melekler: Uykunuzu Programlayın

Artist Unknown - Night and daySevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Uykunuz zengin ve üretken bir zamandır. Ruhunuzun büyük kısmının bedeni terk ettiği ve cennetleri ziyaret ettiği bir zaman. Farkındalığınız bu diğer boyutlardayken, çok çeşitli aktivitelerle meşgul olabilirsiniz.

Bazılarınız, meleklerinizle “planlama toplantıları” yaparsınız. Gelmekte olan seçeneklerinizi, yaratımlarınızı ve gelecek gelişiminiz için mümkün olan çok çeşitli yolları gözden geçirirsiniz.

Pek çoklarınız uyku sırasında bizim sevgimizi, teşviklerimizi, özenimizi kabul edersiniz. Yeryüzü çetin bir okul ve burada, yeryüzündeki derslerinizde yenilenmiş enerjiyle ilerlemek için sıklıkla sadece sevgi ve desteğe ihtiyacınız vardır.

Bazen, yeryüzünde tanımış olduğunuz diğer ruhlarla uzun sohbetleriniz olur. Birbirinizin gelişimine nasıl yardımcı olabileceğiniz, ilişkinin üretken olup olmadığı veya ilişkiden uzaklaşmanın vaktinin gelip gelmediği konularına odaklanırsınız. Birbirinizin gelişimine çok daha zarifçe katkıda bulunabilmeniz için nelerin değişebileceğini tartışırsınız.

Zaman zaman uyanık hayatınızda karşılaşmak istediğiniz ruhlarla da planlar yaparsınız. Birlikte oluşturmak istediğiniz gelişimi konuşursunuz.

Pek çoklarınız, vefat etmiş olan sevdiklerinizle de vakit geçirirsiniz, burada cennette bir piknik ya da yürüyüşün keyfini çıkarırsınız.

Eğer uykunuzda özellikle yapmak istediğiniz bir şey varsa, bunun için niyetlerinizi oluşturabilirsiniz! “Ruhum beslenip rahatlatılırken, şifa meleklerinin bedenimle çalışmasını istiyorum.” “Sevdiğim bir kişiyle buluşmak istiyorum” “Hayatımdaki şu veya bu sorunu çözmek istiyorum” “Hayatımla ilgili çok daha berraklaşmış uyanmak istiyorum” gibi niyetler belirtebilirsiniz.

Seçenekler sonsuz. Düşünün, niyetleriniz gerçekleşmiş, tazelenmiş hissediyorsunuz, dinamik, uyanık ve bu hayatta bir başka gün için şükran dolusunuz… Ne kadar az uyumuş olursanız olun. Hissedin. Ve bu şekilde, uykunuzu ve uyanışınızı diğer alemlere dalmadan hemen önce programlarsınız.

Eğer uykuya dalmakta sorun yaşarsanız, bizi çağırın. Belki korku dolusunuz ya da heyecanlısınız veya sadece zihninizde çok şey var. Belki ebeveynlerinizin tartıştığını duydunuz veya gecenin bir noktasında korkutucu bir şey oldu. Şimdi güvendesiniz. Biz, sizinleyiz.

Ağır ağır ve derinden nefes alın. Nefesi daha da yavaş verin. Hepimizin çevrenizde olduğumuzu gözünüzde canlandırın çünkü biz orada olacağız, ellerimiz kalplerinizde, alnınızı okşayarak yumuşakça fısıldayacağız, “Rahatla sevgili. Her şey yolunda.” Yavaşça soluk alırken, sevgimizi de içinize çekin. Soluk verirken, dertlerinizi, endişelerinizi de verin, ağır ağır. Bizler sizinle enerjinizi günün kaygılarından ya da gelecek beklentilerinden yumuşakça çözene ve ruhunuz tatlı tatlı diğer alemlere dalana kadar, bu şekilde nefese devam edin.

Sabah hareket etmeden önce, rüyalarınızı kaydedin. Eğer isterseniz onları daha sonra yorumlayabilirsiniz.

Ancak bütün bunların en önemlisi, uyandığınızda sessizce yatmaya devam etmeniz ve başlamakta olan güne şükürlerinizi iletmenizdir. Olabilecek en iyi günü zihninizde canlandırın. Gün içinde başarmak istediğiniz her şey için meleklerden yardım isteyin veya basitçe şöyle dua edin, “Sevgili İlahi Kaynak, lütfen olabilecek en sevecen günü yaşamama yardım et. Senin sevgini kabul etmeye açığım ve hazırım.”

Son olarak, harekete etmeye hazır olduğunuzda, ruhunuzu bir eldivene kayıp girmeye hazır bir el gibi görün. Nefesinizle kendinizi bedeninize geri getirin. Harekete geçmeden, o gün için niyetlerinizi belirleyin. İhtiyacınız olan yardımı meleklerinizden isteyin. Gününüzün çok iyi geçtiğini gözünüzde canlandırın. Şimdi yavaşça kalkın ve ayaklarınızı yerde hissedin. Gerinin. Minnet dolu hissettiğiniz her şeye ve gününüze teşekkür edin.

İşte, sevgililer, bu sizin ruhani sabah kahvenizdir! Böyle bir rutin ya da sizi canlı, topraklanmış, sevilen, güne hazır hissettiren herhangi bir rutin, günlük hayatınızın keyfini çıkarmanız için paha biçilemez bir alışkanlıktır.

Fiziksel uykunuz ruhunuz için zengin fırsatlarla doludur. Onu berrak niyetlerle programlayın. Saadetle uyandığınızı imgeleyin. Sonra sevgililer, her bir sabah ruhun yeniden doğuşuna şahit olacaksınız.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

 1. Harika bir mesaj, her sabah bu önerinizi yapacağım. teşekkürler mor alev, iyi ki varsınız. sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 2. Rüyalarımda çok farklı boyutlarda uyanıp çok derin mesajlar aldığım oluyor. Genelde niyete girerek uyurum. Uyku başka bir alem bazen korku dolu uyur uyanık oluyorum kıpırdayamıyorum bazı varlıklar olduğunu hissediyorum korkmam gereken şekilde olmuyor ışık dolu hissediyorum ama ne olduğunu bilemediğim için tedirgin oluyorum. Sizce meleksin varlıklar mı?

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Gamze, bunu hissettiğinizde sormanız en iyisi. Cevap sizde. Ayrıca baş melek Mikail’i çağırmanız da iyi gelecektir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.