Melekler: Kendinizi Sevgi Akışına Açın

Okumak yerine dinlemek isterseniz, yazının hemen altındaki podcast bağlantısına tıklayın.

Sanatçı: Lisa Aisato

Sevgili Bilge Baykuşlar, Ann Albers ve Melekler bu haftanın küresel paylaşımında depreme, yardıma ve sevgiye değinmişler. Buna bir anlamda geçen hafta bizlere gelen özel mesajın dünyaya seslenen hali diyebiliriz. Ann, mesajın sonunda bütün dünyadan destek istemiş ve bana sorduğu dernek isimlerini de paylaşmış. Bu sırada uluslararası spritüel dünyada pek çok kişinin, astrologlar, kanallar, vs. destek çağrıları yaptığını görebiliyoruz.

İlginçtir, Cumartesi günü kendimi birazcık da olsa bu konudan uzaklaştırma ihtiyacı hissettiğimde ikinci yüzyılda yaşamış astrolog Vettius Valens’le ilgili bir seminerin olduğu ve benim de bu konuyla ilgili hiçbir şey bilmediğim aklıma geldi. Seminerin tarihi 8 Şubat 2023, depremden iki gün sonra. Ve tabii ki başlar başlamaz onun Antakya’da doğduğu, o günün de 1903. doğum günü olduğu söylendi ve depremden bahsedilip yardım çağrısı yapıldı. Yani en azından benim için bugünlerde bu konudan birkaç dakikalığına bile uzaklaşma yok dostlar. Bu bölgede öyle güzel bir karışım var ki, Valens Rum kökenli, o zamanlar bölgeye henüz Türkler yerleşmemiş ama yine de çok çeşitli ırk, dil ve dinle tam bir kaynaşma noktası. Şimdi de her dile, dine, ırka saygı duyulan bir yer. Bu felaketin bizleri daha da kaynaştırmasını umut ediyorum. Ayrıştıran birkaç istisnaya gereksizce enerjimizi harcamadan BİRLİK yolumuza devam edelim.  Marilynn Raffael’in kanallığını yaptığı bu haftaki Arkturus Grup Mesajı da bu doğal afete ve birliğe eğilmiş, zamanım izin verdiğinde sizlerle paylaşmak niyetindeyim. Öncelikle Ann Albers’a ve ardından diğer tüm dostlara çok teşekkür ederiz. 

Geçen mesajda vurguladığım gibi, aşağıdaki bakış açısı biz insanlardan farklı. Yine bazılarınız rahatlama yaşayabilir, güç ve ilham alabilir ve bazılarınız da tetiklenebilir. Dolayısıyla okumamayı ya da dinlememeyi tercih edebilirsiniz. Duygularınızı inkâr etmeyin, nasıl hissediyorsanız öyledir. Yasın aşamalarından geçiyoruz. Travma kelimesinin oradan oraya savrulmasına karşıyım, hatta anlamı dışında kullanıldığını da çok sık görüyorum. Ancak bir gerçek var ki, bu artık kolektif bir travma, depremi şahsen yaşayanlarla birlikte yaşamayanlar da yorgun ve acılı. Kendinize izin verin. Birkaç dakikalığına da olsa bir nefes alın. Umarım hepimize şifa olur, parlak, sağlıklı, sevgi dolu bir gelecek kurmamıza bir nebze de olsa yardım eder. 

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)

Not: Bu mesajdaki “yeni bir cilde yerleşmek” sözünü niteliklerini değiştirip yeni benliğine uyum sağlamak olarak algıladım. 


Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Biliyoruz, pek çoklarınız geçen hafta gezegeninizi sallamış olan devasa depremle şoka girdiniz ve çok sarsıldınız. Bir defa daha, kolektif olarak bu hayatta birlikte olduğunuzu hatırladınız. Siz yeryüzünün bir parçasısınız. Yeryüzü de yaşayan bir organizma, ruhlarınız ise onun bedenindeki hücreler. Siz sevgi çağrısı yaptınız ancak o kadar çok bireysel hayatta sevgiye karşı öyle bir direnç var ki, Tabiat Ana bu baskıdan dolayı bir salıverme yaratmak zorunda kaldı. O da sizlerin bedeninizde gerginliği hissettiğiniz zamanlarda adaleyi yumuşatmak için hareket ettiğiniz, esnediğiniz, silkelediğiniz gibi hareket ediyor, sallıyor ve yeni bir cilde daha derinden yerleşiyor. 

Her biriniz bütünün içinde birer mikro evrensiniz. Hassas olan pek çoklarınız bu silkelenme ve titremeyi kendi zihinlerinizde, kalplerinizde ve bedenlerinizde hissetmekteydiniz. Bu içinizdeki İlahi kıvılcımdan yükselen bir hareket ve – benzetmemize devam edersek – sizlerin de yeni “cildinize” yerleşmenize yardım etmeye çalışıyor. Kolektif ve bireysel olarak, bu son birkaç yılda hepiniz değiştiniz ve geriye gitmeniz de mümkün değil.

Artık yükselmiş duygusal baskıyı hissetmeden duygularınızı görmezden gelemiyorsunuz. Sizi sevgiyle ilerlemeye çağıran o küçük sakin sesi duymazdan gelemiyorsunuz. Kalplerinize aldırış etmemek giderek zorlaşıyor ve hatta sıklıkla acılı hale geliyor. Damla damla süzülen suyun altında durmayı düşünün. Direnç o kadar da önemli değil. Şimdi devasa ve hızla hareket eden bir nehrin akışına direnmeyi düşünün. O akışla mücadele etmek için çok daha fazla emek ve enerji harcarsınız.

Bizler cennetlerde bu son depremde geçiş yapmış olan sayısız ruhu yuvaya karşılamakla meşgulüz. Onlarla büyük kutlamalar yapıyoruz. Onlar ölümlerinin siz yeryüzündekilere trajik göründüğünü biliyorlar. Ve açığa çıkmış olan sevgiyi görüyor, hissediyorlar. Şu anda biz sizlerle konuşurken bile insanlığın sevginin giderek artan bir şekilde akmasına izin verdiğini de biliyorlar. Böyle bir felakette dini çatışmalar ve kültürel önyargılar bir kenara konur. Birbirinizle ruhtan ruha etkileşime girersiniz, yapay farklılıkları görmezden gelirsiniz. Hiç tanışmamış olduklarınıza ellerinizi uzatırsınız. Asla karşılaşamayacak olduklarınızla paylaşırsınız. Birbirinizi severken ve yardımlaşırken, sevgililer, kendi kalplerinizi daha da derinden buluyorsunuz.

İçinizdeki sevgiyi açığa çıkarmak için bir felaket beklemeye ihtiyacınız yok. Kalplerinizi yok saymaya ihtiyacınız yok. Herhangi birisi sizlere ne kadar sevilesi, değerli ve layık olduğunuzu söylemiş olsa da, olmasa da, biz cennetlerdekilerin siz mucizevi ruhlara baktığında gördüğünün bu olduğunu kabul etmenizi istiyoruz! Yeryüzüne gelmek cesaret ister. Zıtlığa, görünüşteki ayrılığa ve sevgide böyle devasa büyümeye ilham olan zorluklara dalmak cesaret ister.

Sevginin akmasına izin verme zamanı geldi. Dinlenmek mi istiyorsunuz? Birkaç dakikalığına gözlerinizi kapayın ve gevşeyin. Bir telefon çağrısını yanıtlamamak mı istiyorsunuz? O zaman lütfen yanıtlamayın. Daha sonra geri ararsınız. Size ilham verecek bir şey mi bulmak istiyorsunuz? O zaman sessizce oturun ve esinlendiğinizi hayal edin. Bizden yardım isteyin ve ardından en ufak yollardan bile sizi yönlendiren kalbinizi dinleyin. Minik adımlar sıklıkla büyük açılımlara ve değişikliklere yol açar. Gezegeninizde daha fazla iyilik mi istiyorsunuz? O zaman iyilik yapın, önce kendinize iyi ve zarif davranmaktan başlayarak.

Biz sizin için buradayız. Tek biriniz bile meleklerinizden, yönlendirmeden ve yardımdan mahrum değil. Bizi çağırın. Gözlerinizi kapayıp nefes alın ve sevgimizi kabul edin. Bunlar çalkantılı zamanlar ancak aynı zamanda bunlar sevgi için, ifade için ve yeniden doğmakta olan dünya için büyük potansiyelin bulunduğu zamanlar. Kendinizi yeniden tanımlarken, değerinizi kucaklarken ve yeni bağlantılara niyet ederken, Tabiat Ana da aynını yapıyor. Nasıl yapmaya ilham alıyorsanız, kardeşlerinize yardım eli uzatın, belki dualarla, iyilikle, destekle ya da size nasıl doğru geliyorsa. Dünyanız yavaş yavaş ama kesinlikle birbirinizle ve genel kozmosla olan derin bağlantınızla ilgili anlayışınıza doğru geçiş yapıyor.

Sizleri çok seviyoruz

Melekler

Büyük Anadolu Depremi: NASIL YARDIM EDEBİLİRİZ? Ve Sürdürülebilir Destek İhtiyacı. Görsele Tıklayın


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

5 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Son 8 yılımda bana eşlik ettin, sardın sarmaladın yazılarınla mesajlarınla, çok teşekkür ederim. Bundan 3-4 sene önce ( zaman aldım son yıllarda değişti tam tarih hatırlamıyorum)
  Yazılar ve mesajlar için, sesli de olsa ne güzel olur tekrar tekrar araç kullanırken bile dinlerim demiş, hatta bazı mesajları kendim okuyup, sesli kayıt alıp dinlemiştim 🙏🌸🤍
  Spotify ses kayıtlarınız beni çok mutlu etti, teşekkürler.
  Bu zor zamanlarda size ve tüm bilge baykuşlara sevgilerimi sunuyorum.

  Liked by 3 people

 2. Sevgili Mor Alev,
  Hayatıma süper dokunuşun için gönül dolusu Sevgilerimi sunuyorum.
  Ann Alberts ve mesajları bize ulaştıran sana tsk.ederim.
  Ötekileştiren den birlik olduğumuz sürece adım attık. Buyuk bir sevgi açığa çıktı, kabuklar kırıldı. Bizi tekrar geriye çekmek isteyen herkes ve hersey artık gucsuzlesiyor. Sevginin önünde kimse duramaz

  Liked by 1 kişi

 3. Hayatımda ileri bir adım atmamda hiç bilmediğim bir noktada aydınlatma yarattın ki ,çok sukur kesişen yollarımıza, hiç inanmadan geldim sana ve biliyorum ki tekrar kesişecek yollarımız, çok doğru bir rehberdin, teşekkür ederim, çok kısa omrumuzde iyi ki varsin🙏

  Liked by 1 kişi

 4. Öyle yumuşak, sevgi dolu ki, sizi okuyunca çok rahatlıyorum. Çok teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.