Sabian Hikayem

YEPYENİ!  12 Nisan 2021’den itibaren

Hepimizin doğum anımızda belirlenen bir Sabian Hikayemiz var. 

Üç yüz altmış derecelik Zodyak’ta doğduğumuz an ve konumla belirlediğimiz ve kendimize özgü gezegenler bileşimiyle aktive ettiğimiz çok özel dereceler hem andaki ve geçmiş hikayemizi anlatır hem de gelecek potansiyelimizi belirler.

Enkarnasyonlarımız, hayat planlarımız ve yanımızda getirdiğimiz tüm özgün beceriler ile neşe-keyif-coşku şifremiz doğum haritamıza kodlanmıştır.

“Sabian Hikayem”, tamamen elle hazırlanmış, astrolojik doğum haritanız, gezegenlerin ve sembollerin enerjisini temel alan yarı kanallık, yarı 5D astrolojik bir çalışmadır. 

Bu bir klasik doğum haritası çalışması değildir. Tamamen size özeldir ve Sabianların Bilincine bağlanılarak yazılır.

“Sabian Hikayem” ilk okuyuşta size, sizi ve özgün enerjinizi anlatsa da, bir defa okunup bırakılacak birkaç sayfalık bir açıklamalar toplamı değildir. 

Bu, bir potansiyel keşfidir.

Sabian Hikayenizle anlatılan hayatınız, sizin başrolünü oynadığınız romanınızdır ve zaman içinde sizinle gelişip değiştiğini yeni anlamlar kazandığını göreceksiniz. 

Bu sırada birbiriyle etkileşen gezegenler ve sembollerin dansının farkına varmanız hayatınıza bambaşka bir anlam katmanızı da sağlayacaktır.

Yazılı olarak iletilir ve hazırlanması iki ila üç haftayı alabilir. Toplamda bir kitap kalınlığını bulabilir. (70-80 sayfa uzunluğunda)

Hikayeniz,  görmeye alıştığınız Mor Alev tarzıyla sadece size özel yazılacak ve gereken yerlerde

  • öneriler,
  • egzersizler
  • yöntemler ve
  • benim seslendirdiğim meditasyon kayıtları da içerecektir.

Doğum haritanıza ya da benim deyişimle “Hayat Mandalanıza” ek olarak size özel seçilmiş görsellerle birlikte ve yine size özel sembol yorumlarıyla yıllar boyu başucu kitabınız olacaktır. 

Tavsiyem, Sabian Hikayenizi her defasında bir gezegen, bir ev, bir sembole odaklanarak meditatif bir zihin yapısında okumanız ve aynı bölümde yer alan “notlar” alanına kendi içgörülerinizi de eklemenizdir. Her sembol için bir hafta ayırmanız, önerilen meditasyon ve enerji çalışmalarına eğilmeniz bu rehberi en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

5D astrolojiyle ilgileniyorsanız,

Sabian Hikayenizin enerjisiyle gelişmeyi arzuluyorsanız,

Bulunduğunuz andan geçmiş ve geleceği görmek istiyorsanız, 

Kendi gizeminizin kilidini açmaya hazırsanız,

Neşe-keyif-coşkunuzun kodlarını arıyorsanız,

Berraklık özlemindeyseniz 

ve

Evet, kendinizi gerçekleştirmek için yıllar boyu kullanacağınız tek bir araç arayışındaysanız, 

Sabian Hikayem” tam da aradığınız kaynak olabilir.

Bunun nasıl bir kitap olacağını gözlerinizde canlandırmak isterseniz, aşağıdaki örnek sayfalara göz atabilirsiniz.:

(Lütfen “içindekiler” bölümündeki sayfa numaralarını dikkate almayın, bu örneği yaratabilmek ve anonim tutabilmek için oldukça fazla içerik ve başlığı silmek zorunda kaldığımdan gerçeği yansıtmıyorlar.)

“Canı gönülden söylüyorum, bu bir başyapıt herhalde. Hayatımda senden önce hiç kimse benim böyle bir röntgenimi çekmemiştir. Bu kadar detaylı ve özenilmiş olduğunu ne kadar önceden söylesen de elimdeki çalışmayı görünce az söylemişsin derim.”

E.T., Mayıs 2021

“Okudukca beni şok ediyorsun.. Tum hobilerimi ilgilerimi.. Kendimle kendi kafamda konusmalarimi yazmışsın.. Taa cok isteyip de baslayamadigim drama klubune kadar;)”

M.A., Haziran 2021

Benimle çalışmanın nasıl bir deneyim olacağını merak ediyorsanız, lütfen “Mor Alev’le Kişisel Çalışmak Nasıl bir Şey?” sayfasına bir göz atın.

Eğer sadece size özgü Sabian Hikayenizin kitabının yazılmasını istiyor ve kendinizi bu rehber yardımcılığıyla gerçekleştirmeyi arzuluyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.


Lütfen bana ulaşmak için yazdığınızda, size vereceğim cevabın kaybolmaması için moralev@outlook.com adresini adres defterinize ekleyiniz.