Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu

Hepimiz hayatlarımızı bir sonraki seviyeye taşımak istiyoruz. Hepimiz bu yolda kendimize uygun hızda, kendimize uygun şekillerde yürümeyi amaçlıyoruz. Bunu istememek elimizde değil! Dönüşmek ve evrimleşmek çekirdeğimize kodlanmış. En derin hayat amacımız “kendimiz” olarak, kendimize en sadık şekilde her gün gelişmek, ilerlemek.

Peki, ya bir insan pek çok şekillerde öğrenip, gelişip, ilerleyebiliyorsa ama ufacık da olsa bir şey onu hep geride tutuyorsa? Güvenle gidebileceği yerden alıkoyuyorsa? Hayat onu “kendine rağmen” yaptığı seçimlerle saplanmış, kısıtlanmış hissettiriyorsa? Ve o insan çok iyi bildiği şeyleri uygulayamıyorsa?

O yüzden bu çalışmanın isminde “Dönüşümsel” sözcüğü var.

Dönüşüm, yani özünü terk etmeden değişmek, doğal haliyle zorlamadan gelişmek…

Bu program, çok çeşitli şekillerde kısır döngülere, korkulara, kaygılara ya da bir diğer deyişle hayatında herhangi bir alanda verimsizliğe esir olmuş hissedenler için. Kısır döngüler, akışta olmadığımızın en büyük işareti. Akışta olduğumuz zaman izin veririz, değişim yumuşakça gerçekleşir. Büyük acılar ve şoklar olmadan öğrenir ve yaratırız.

Bundan dolayı, bu çalışmanın ikinci anahtar sözcüğü “Akış”.

Akışa engel olan parçalarımız ne diyor? Bizi neden ve nasıl kısır döngülere esir ediyor? Bu engelleri ne zaman benimsedik ve bir parçamız yaptık? Ve onları nasıl dönüştürüp tekrar rahat, keyifli ilerlemeyi sağlayan akışa teslim oluruz?

Gelişimimizi ve akışı, bilinçaltımızda kabul ettiğimiz, benimsediğimiz, parçamız haline getirdiğimiz yanlış anlamalar, yanlış inançlar, kalıplar ve şartlanmalarla durdurduğumuzda “yokluk” sorunları ortaya çıkar. Sonsuz cömertlikteki evrenin bolluğunu engellemekteyizdir.

İşte böylece son anahtar kelimeye geldik: “Bolluk”.

Özgüven, özsaygı, öz-değer, öz-bakım yani kısacası öz-sevgide bolluk.

Ve bunun getirdiği şey ise, hayatın her köşesinde “alma-verme dengesi ve bolluktur”. Ruhsal, zihinsel, bedensel ve fiziksel bolluk!

  • İlişkilerde bolluk
  • Sağlıkta bolluk
  • Verimlilikte bolluk
  • Başarıda bolluk
  • Ailede bolluk
  • Fırsatlarda bolluk
  • Çözümlerde bolluk…

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu,

En son nöroplastisite yöntemleri ve hipnoterapi aracılığıyla potansiyelinizin hiç açılmayacakmış gibi duran kilidini açmanıza önayak olur. Olağanüstü etkili tek seansta seçtiğiniz konuda kendi gücünüzü tanımanıza ve o güçle yaşantınızı dönüştürmenize yardım eder.

Bu, yoğun, yaşam değiştiren ve odaklanmış bir çalışmadır. Siz ve bilinçaltınız bu çalışmada aktif katılımcısınız. Ve seçtiğiniz konuda çalıştığımızda, değişimin hiç de acılı olmak zorunda olmadığını da kanıtlayacaksınız.

En tepedeki soruların cevabını ve çözümünü verecek yöntemi uzun süre aradım, maalesef hep birşeyler eksik hissettirdi ve en sonunda kendim yaratmayı seçtim. Yapılanması, denenmesi ve mükemmelleştirilmesi iki yıl süren bu çalışmayı en sonunda 2019 yılının başında sizlere sunmaktan dolayı çok mutluyum.

Hayatınızı dönüştürmek, değiştirmek, tam kapasiteyle yaşayarak yaratmak sizin elinizde. Bu büyük adım için beni kendinize yol arkadaşı seçmeniz benim için büyük bir onur olacaktır.

Bırakın siz olumlu değişim ve gelişime, olumlu değişim ve gelişim de size âşık olsun. Hayat, özümüze sadık yaşadığımızda, akışa izin verdiğimizde güzel.

Eğer Dönüşümsel Akış ve Bolluk metoduyla hayatınızı kolaylıkla bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Çok teşekkürler.

Eğer Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metoduyla Sağlıklı Kiloya ulaşmak ve bedeninizle barışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Benimle çalışmanın nasıl bir deneyim olacağını merak ediyorsanız, lütfen “Mor Alev’le Kişisel Çalışmak Nasıl bir Şey?” sayfasına bir göz atın.


BÜTÜN ÇALIŞMALAR İNTERNET VE ZOOM/FACETIME/SKYPE ARACILIĞIYLA YAPILMAKTADIR.

Lütfen bana ulaşmak için yazdığınızda, size vereceğim cevabın kaybolmaması için moralev@outlook.com adresini adres defterinize ekleyiniz.