Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama

Sevgili Okuyucum,

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodunu anlatmaya aşağıdaki sözlerle başlarım:

Peki, ya bir insan pek çok şekillerde öğrenip, gelişip, ilerleyebiliyorsa ama ufacık da olsa bir şey onu hep geride tutuyorsa? Güvenle gidebileceği yerden alıkoyuyorsa? Hayat onu “kendine rağmen” yaptığı seçimlerle saplanmış, kısıtlanmış hissettiriyorsa? Ve o insan çok iyi bildiği şeyleri uygulayamıyorsa?”

Bu metodu 2019 başında ilan ettiğimden beri onu kendine uygun bulan dostlarımızla pek çok keşifte bulunduk, geliştik ve  ilerledik. Bu sırada, en başlarda çok da aklıma gelmeyen bir durumla karşılaştım. Aranızda pek çok kişi bu metotla kilo vermek ya da almak, yani sağlıklı kiloda yaşamak, bedeniyle dost olmak, sadece ruhunu değil, bedenini de sevip kabul etmek istiyordu!

Bu dostlarla özel çalışmalara giriştik. Sağlıklı zayıflama konusu her zaman diğer konulardan çok daha fazla fiziksel sonuç odaklıdır. Kişi “akışta” kalmak yerine bedenine zorla bir şeyleri kabul ettirmeye çalışır. Durumu yönetmek ister. Ölçer, tartar ve kendine kızar! Neden sağlıklı beslenemiyorum? Neden sağlıklı beslendiğim halde kilo veremiyorum? Bu sırada moraller bozulur ve savaştan yenik çıktığına inanır.

Oysa, sağlıksız kilonun kökenleri aldığı kalorilerde, yağda ve şekerde yatmaz. Kişinin neden bunu seçmiş olduğunda yatar! Yani bütünsel bir yaklaşım gerekir.

Ve bu sebepler bizi şaşırtabilir!

İnsan ırkı yaptığı her şeyi ama her şeyi o anda bir şeye faydası olduğuna inandığı için yapar. Aç olmadığı halde yemek ya da tam tersi aç olduğu halde kendine sağlıklı yiyecekler vermemek de öyledir. Bir şeylere faydası olduğuna en derin benliğimizde inanırız. Beden belli bir düşünce yapısında, belli bir kimyasal kompozisyonda kalmıştır ve tanıdık kimyasını korumak ister. Onun için tanıdık ve rahat olan yapı, ya sağlıksız zayıflık ya da sağlıksız kilolu olmaktır. Böylece bir takım yanılsama dolu inançlarımız da teyit edilmektedir.

Ve görüyorsunuz, bu çalışmanın özünde “akışta” olmak ve böylece dönüşümü gerçekleştirmek var!

Her terapinin, her şifa çalışmasının temelinde özsevgi, özdeğer, özgüven ve özsaygı hislerimiz yer alır! Biz de bu konulara odaklanacağız. Buna odaklanarak akışta sağlık sürecini başlatacağız.

Kendinizi gerçekten sevseniz, bedeninize nasıl davranırdınız? Özbakım nasıl en doğal haliyle gerçekleşirdi? Karşınıza nasıl da kendinize olan saygınızı ifade etme fırsatları çıkardı? Ve nasıl da neşe-keyif-coşku dolu bir sürece girerdiniz? Kalıcı olarak, son defa bu konularla uğraştığınızı bilmek sizi ne kadar çok rahatlatırdı?

İşte bütün bunlar için geliştirilmiş Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodunu sunuyorum. Hafif, akışta ve kendinize sevecen sözler söylediğiniz bir yaşam… Bedeninizin işlevlerini rahatça yerine getirdiği, rahat yürüdüğünüz, koştuğunuz, dans ettiğiniz, zinde bir yaşam.. Bedeninizi engel değil, aksine, bu hayatın keyfini çıkarmanız için bir armağan olarak gördüğünüz bir yaşam…

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu, En son nöroplastisite yöntemleri ve hipnoterapi aracılığıyla potansiyelinizin hiç açılmayacakmış gibi duran kilidini açmanıza önayak olur. Olağanüstü etkili tek seans sırasında ve onu takip eden aylardaki iletişimimizle bedeninizi ve kendi gücünüzü tanımanıza ve o güçle sağlığınızı dönüştürmenize yardım eder.

Bu, yoğun, yaşam değiştiren ve odaklanmış bir çalışmadır. Siz ve bilinçaltınız bu çalışmada aktif katılımcısınız. Ve yeni sağlıklı alışkanlıklarınızı yaratırken, değişimin hiç de acılı olmak zorunda olmadığını da kanıtlayacaksınız.

Hayatınızı ve bedeninizi dönüştürmek, değiştirmek, tam kapasiteyle yaşayarak yaratmak sizin elinizde. Bu büyük adım için beni kendinize yol arkadaşı seçmeniz benim için büyük bir onur olacaktır.

Bırakın siz olumlu değişim ve gelişime, olumlu değişim ve gelişim de size âşık olsun. Hayat, özümüze sadık yaşadığımızda, akışa izin verdiğimizde güzel.

Eğer Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metoduyla Sağlıklı Kiloya ulaşmak ve bedeninizle barışmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bana yazınız.

Benimle çalışmanın nasıl bir deneyim olacağını merak ediyorsanız, lütfen “Mor Alev’le Kişisel Çalışmak Nasıl bir Şey?” sayfasına bir göz atın.


BÜTÜN ÇALIŞMALAR İNTERNET VE ZOOM/FACETIME/SKYPE ARACILIĞIYLA YAPILMAKTADIR.

Lütfen bana ulaşmak için yazdığınızda, size vereceğim cevabın kaybolmaması için moralev@outlook.com adresini adres defterinize ekleyiniz.