Parlama Zamanı – Konsey (Mesaj 264)

Ashley Lilith ForemanŞu anda büyük bir karmaşa ve hengamenin tam ortasındasınız. Bu sizin parlama zamanınızdır. Sıklıkla “Ben neden buradayım? Ne yapmalıyım? Ne yapabilirim?” sorularını sordunuz. İşte bu. Şimdi vakit geldi.

Siz bir ışık varlığısınız. Kendinize ışık işçileri, ışık savaşçıları, yol gösterenler diyorsunuz. Işığınızın en güçlü halinde olmasına ihtiyaç duyulacağını biliyordunuz, o zaman şimdidir. Gün ışığında fenerlere ihtiyaç yoktur. Siz bunun için geldiniz. Işığınızı o kadar aydınlık ışıldatın, titreşiminizi o kadar yüksek tutun ki, yaşadığınız dünyayı herkes için değiştirebilesiniz.

Farkındayız, pek çoklarınız tam da şimdi pek ışık taşıyıcı gibi hissetmiyorsunuz. Size gösterilen “haberler” de tam olarak yükseltici değil. Siz buraya yükseltme işini yapmaya geldiniz. Fakat bu ifadenin yanında, az sayıda hatırlanan bir şeyi paylaşmak istiyoruz.

Oldukça fazla sayınız empatik. (Mor Alev: Başkalarının hislerini kendi hisleriniz gibi veya kendi hisleriniz olduğunu sanarak deneyimleyebiliyorsunuz.) Gerçekte, bu bildiğinizden çok daha fazla yaşanıyor. Geçmişte empatik olun olmayın, frekansınızı yükseltmeye başladıysanız, empatik hale geliyorsunuz. Medeniyetiniz görmeyi seçtiği şeyde, kendiyle yüz yüze geliyor. Olmuş olan ve şu anda olanların bütün gerçeği budur… en azından kendini arındırmaya ve bir zamanlar olduğu şeyin üzerine yükselmeye başlayana dek. Bu, oluşma aşamasındadır. Bu, karar vermiş ve hükmetmiş olduğunuz şeydir. Ancak taşlar yerinden oynadıkça, kayalar yuvarlandıkça, altındaki şeyler telaşla kaçmaya çalıştıkça ve kurbanlar salıverildikçe, oldukça fazla acı da yüzeye çıkacaktır. Hissettiğiniz budur. Kendi hislerinize ek olarak kolektife ait çok şeyi hissediyorsunuz.

Bu zamanda sizlere hatırlatma ihtiyacında olduğumuzu hissediyoruz ve şiddetle öneriyoruz; sessiz iç-gözlem ve meditasyon zamanlarınızı artırın, eğer böyle bir alışkanlığınız yoksa bu alışkanlığı edinin. Işığınızı tekrar tekrar şarj edin. O kadar parlak ışıldamaya ihtiyacınız var ki, güncel kaos ve karmaşadan yeni bir dünya doğabilsin. Siz bunu yapmaya geldiniz. Bu, yapılmış olacaktır. Bu, yapılma ihtiyacındaki şeydir, hiçbir şey yapmıyormuş gibi görünseniz bile. O “hiçbir şey” her şeydir. İhtiyaç duyulan şey budur. Diğerleri başka şeyler yapmaya, başka dersler öğrenmeye geldiler. Ve bu da iyidir, yerindedir. Fakat ister inanın, ister inanmayın en zorlu, en ağır işi sizler yapıyorsunuz. Işığınızı nereye ya da kime isterseniz yollayın. Bunu yapın. Bunu yapın. Işık getirin. Işık üfleyin. Ne görürseniz görün yükseltin. Bilin, şimdi milyonlarcanız var. Yalnız değilsiniz. Asla yalnız değildiniz. Aciz, çaresiz değilsiniz. Asla değildiniz.

Şu anda gezegeninize muazzam yoğunlukta ışık akıyor. Ne kadarını toplayabilirsiniz? Ne kadarını yönlendirebilirsiniz?

Her birinize dualarımızı ve iyi dileklerimizi yolluyoruz.

***

Sevgili Dostlar,

Konsey uzun süredir suskundu ve sessizlikte kendimizi bulmamızı tercih etti. Şimdi yeniden hareketliliğe girerken, önümüzde yapacak çok iş var. Bütün bir dünya temizlenmeli. Bu mesaj dün akşam yayınlandı ve farkettiyseniz Pazartesi günü paylaşmış olduğum Melekler mesajıyla aynı şeye odaklanıyor: “Hissettiklerinizin çoğu kolektif hisler”. İşte BİR olmak, birliktelik bilinci de böyle bir şey.

Bundan dolayı, günlük sessiz anlar ve meditasyon çok önemli. Geçen sene “Meditasyon Nasıl Olmalı?” başlıklı bir mesaj paylaşmıştım, onunla başlayabilirsiniz. Eğer bir deneyip bıraktıysanız veya bu konuda düzensizseniz, yine yardımcı olacaktır.

Lütfen, hayata geri dönüyoruz diye bu çok önemli parçayı hayatınızdan çıkarmayın. Gerçekte, meditasyon dolu ve hızlı yaşamlarda çok daha önemli hale geliyor.

Ayrıca eklemeliyim, ben şahsen, bu “geri dönüşün” de bir yanılsama olduğunu ve geriye dönecek bir şey olmadığını, ama biraz hafifleme yaşadığımızı ve kendi üzerimizden baskıyı kaldırmaya çalıştığımızı düşünüyorum. Zaten bu süreç nasıl şimdiden bitsin? Daha birinci trimesterin sonuna bile gelmedik! (İlgili bilgiler bu bağlantıda) Önümüzde öncelikle bir iç gelişme ve doğum süreci var. Ardından da “bebek” büyüteceğiz.

Bu sırada gördüğünüz gibi isyan dereceleri tekrar tekrar aktive olurken bu Cuma günü “tavşan deliğinin” ilk tutulmasını yaşayacağız. Ve evet, tutulma yine isyan derecesinde! (İlgili yazılar burada ve burada) Tutulma konusunda henüz bir taslak bile yazmadım. Doğrusunu isterseniz, seyretmekle ve özümsemekle meşgulüm. Ama bir-iki gün içinde bu enerji hakkında da konuşacağız.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili Mor Alev,

  Bu mesaj beni cok rahatlatti. Cunku yepyeni bir ortama girdim isyerinde ve kendi huzuruma ragmen bana arada carpan yabanci enerjiler/hisler duyumsuyorum.isyerimde vaktim oldukca meditasyon yapiyorum, bugun yukselen isigin cevreme aktigini duyumsadim, suda dagilan murekkep gibi. Daha once yasamadigim bir seydi. Konsey tam zamaninda acikladi. Ortamin enerjisini kendi filtremden gecirecek kadar guclenmis olmaliyim. Yasasin!

  Liked by 2 people

 2. Dun aksam ikinci defa seyrettigim
  ‘I Am’ by the Director Tom Shadyac
  Tamamen bana bu makalede gecen herseyi acikca gosterdi. Cok tavsiye ederim.
  Sevgiler❤️

  Liked by 1 kişi

 3. Uzun bir suredir duygularım karmakarışık acı çekiyorum, huzursuzum kendime yabancıyım. Ama bu ben değilim. Ben her daim ışık arayanların sesimi duymalsriyla oh çok rahatladık dedikleri kişiydim ve bu kişiyi bende çok özlemiştim. Bana ait olmayan bu duyguların neden? Niçin? leri ile boğuşurken bu yazınız ile gelen mesaj taşları yerine oturttu. Yol gösterdi. Çok rahatladım. Meditasyonu daha da artırmalıyım. Mor Alev ıyi ki varsın. Tsk.ederim

  Liked by 1 kişi

 4. Ben de aynı duyguları yaklaşık bir aydır yaşıyorum. Kaldı ki çocukluğumdan beri empati duygumun çok fazla olduğunu söyler yakınlarım, tanıyanlar kendim de bunu biliyorum, sadece insanlar için değil haycanlar, bitkiler .dereler..her varlığın ışıklarını gördüğümü ve kendimin de ışık işçisi olduğunu biliyordum. 52 yaşındayım ve ilk defa böyle bir duygu durumu yaşıyorum. Nötr bir durum, sadece dinliyorum. okuyorum, izliyorum sanki her şey benim dışımda , her şey ben den bağımsız , ne zaman sonlanacak bu durum bilemiyorum…Parlama zamanında , dinlenmeye çekilmiş gibi hissediyorum.Seyirci gibiyim.. Sevgiler…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.