Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık

Logo kişisel danışmanlıkBazen kendimizi net olmayan durumlarda, bulanık sularda buluruz. Yaşamın dalgaları arasında gideceğimiz yönü seçmek ve hem günlük sorumluluklarımızı yerine getirip hem de ilerlemeye devam etmek zor gelir. Dileklerimiz, başarmak istediğimiz şeyler, işimiz, özel hayatımız ve ruhumuzun ihtiyaçları önümüzde karmaşık bir düğümün saçakları gibi durur. Nereden başlayacağımızı bilemeyiz.

 • Bu gibi durumlarda kendinize özel tarafsız ve sevecen öneriler almak ister misiniz?
 • İhtiyaç duyduğunuzda melekler, evrensel bilinç ve yüksek benliğinizle rahatça iletişime geçebilmek için çeşitli yöntemleri yüz yüze ve size özel haliyle, hem de Yüksek Benliğinizden öğrenmek ister misiniz?
 • Yaşamınızda bir boşluk, adlandıramadığınız bir tatminsizlik ve arayış mı var?
 • Yükseliş sürecinizde yardıma mı ihtiyacınız var?

Bu danışmanlık hizmetiyle yukarıdaki sorularınıza cevap vermek üzere tüm bilgilerimi, deneyimlerimi ve sezgisel becerilerimi bir araya getiriyorum.

Bu çalışma size BÜYÜK RESMİ sunar. Ve büyük resim, bizleri derinden rahatlatan tarif edilmez bir şifalanma getirir. (Odaklanmış bir çalışmaya ve hayatınızdaki bir alanda çözüm getirmeye ihtiyacınız varsa eğer, Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodunu öneririm.)

Bu, odaklanmış bir çalışma değildir. Evrene güveniriz ve onunla birlikte ilerleriz.

En az üç saat süren bu seans tamamen sizin kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik ve o anda Yüksek Benliğinizin enerjileri ile yön bulup gelişecek. Kapsadığımız konular çok farklı olabilir, tam şifadan, yıldız kökenlerinize, en uygun meditasyon yöntemlerinden, derinlerdeki Öz-benliğinizle daha yakın ilişki kurmaya kadar uzanabilir. Geçmiş yaşamlara veya geleceğinize uzanabiliriz. Seans sonunda bir ev ödevi listesi ile ayrılırsanız şaşırmayın!

Eğer benimle çalışmanın nasıl bir deneyim olacağını merak ediyorsanız, lütfen “Mor Alev’le Kişisel Çalışmak Nasıl bir Şey?” sayfasına bir göz atın.

Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bana yazın.

Mart 2020 tarihli not: Şu anda içinde bulunduğumuz sosyal mesafe kurallarına uymayı kolaylaştırmak ve elbette sizlerin de sağlığını ve rahatlığını desteklemek amacıyla tüm çalışmalarımı uzaktan internet aracılığıyla yapıyorum. 

Lütfen bana ulaşmak için yazdığınızda, size vereceğim cevabın kaybolmaması için moralev@outlook.com adresini adres defterinize ekleyin.

Sevgi ve ışık dileklerimle

Mor Alev

8 replies »

  • Sevgili Elif,

   Blogun tamamı bu konuda size yardımcı olmak üzere düzenlendi… Önce melek enerjileri sayfasından başlayarak bir rehber gibi yazıları okuyun. Size yakın gelen yöntemleri uygulayın.

   Sevgilerimle.

   Beğen

 1. Tek başımayken telepati yoluyla kurduğum temaslarda aklımdan geçen düşüncelerin kendime mi, yoksa başka bir varlığa mı ait olduğu konusunda yaşadığım sıkıntı dolayısıyla kafamın karışması sonucunda temaslarım yarıda kesiliyor. Telepati yoluyla kurulan temaslarda; aktarılan düşüncelerin kendi Yüksek Ben’liğime mi, yoksa ‘farklı’ bir varlığa mı ait olduğunu nasıl ayırt edebilirim?

  Beğen

  • Sevgili Gökhan, iletişim kurduğunuzda eğer Yüksek Benliğiniz, Melekler, Yükselmiş Ustalar, Galaktikler ve bunun gibi yüksek varlıklardan bilgi geliyorsa, büyük bir rahatlama ve huzur hissedersiniz, gülmek, kıkırdamak, sevgi gözyaşları bazı insanların verdiği tepkilerdir. Sevgi kalbinizi doldurur. Mesajlar her zaman sevgi, saygı ve şefkat tonları taşır, çünkü olumsuzluk o boyutlarda yaşamaz. Olumsuzluktan kastım korku temelli duygulardır, örneğin, öfke, şüphe, yargılama, ayrımcılık, vs. Benim “ilk gelen bilgi doğrudur” kuralım vardır. Bana her zaman ilk gelen bilginin ne kadar imkansız görünürse görünsün doğru bilgi olduğunu ben içten biliyorum. Bilginin veriliş şekli de önemlidir. Bu yüksek varlıklar zorlamaz, korkutmaz, bağırmaz. Ego bağırır, ego şüphelenir, ego yargılar. Şimdi, asıl sorunuza gelelim. Her zaman önce ben kim olduklarını sorarım, zamanla da melekleri, ustaları ve çeşit çeşit galaktikleri enerji imzalarını tanıyarak birbirinden ayırabilirsiniz. Sevgilerimle…

   Beğen

 2. Merhaba
  Şu anda çok zor bir dönemden geçiyorum kendimi iyi hissetmiyorum hayatıma bir yön vermem gerekiyor fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum sürekli kafamda keşkeler var yardımcı olursanız çok mutlu olurum😊

  Beğen

  • Sevgili Nazlı, her gün verdiğim yöntemlerle çalışın lütfen. Öncelikle Michael’ın nefesi ile başlayın. Günleriniz hemen aydınlanmaya başlayacak. Sevgilerimle

   Beğen