2022’nin 11-11 Enerjisi: Özgürlük!

Sanatçı: Asja Boros
“Sevgiyle dolup taşan kalp, 10.000 güneşten daha parlak yanar”

Sevgili Bilge Baykuşlar,

Yıllar boyunca her 11 Kasım’da 11-11 enerji girişinin ne olduğu konusunda bir çok yazı paylaştım, sizler de yorumlar bıraktınız, kimi yazılar karşılıklı sohbetlere döndü. Geçen yılki paylaşımlar ise bence her sene yaşadığımız bu enerji girişini en iyi şekilde özetliyordu. İstatistiklerden görüyorum ki sizler de bu paylaşımları benim kadar faydalı buldunuz ve zaman zaman onlara geri dönüyorsunuz, özellikle de bugün! Çok teşekkür ederim.

Bence bu enerji hakkında söylenecek çok fazla bir şey de kalmadı. Dolayısıyla, bugün sizlere o iki paylaşımı tekrar hatırlatıp ardından bu yılın 11-11 temasına odaklanmayı istiyorum.

11-11 enerjisinin anlamı ve bu enerjiyle berrak niyetler kurgulayıp yaratmak için şu makaleye tıklayın: 2021’in 11-11 Enerjisi ve Berrak Niyetlerle Güçlü Yaratımın Yolu

Bu enerjinin ruhani hedefini ve kendinizi enerjiye açmanın yolunu ise Shanta Gabriel aracılığıyla Baş Melek Gabriel’den daha kapsamlı anlatıldığını görmedim. Buraya tıklayın: Ufak Bir Hatırlatma: 11-11 Nedir?

Şimdi bu yılın ana temasına gelelim… Bunu da en iyi anlatan Brenda Hoffman’ın kanallığını yaptığı Işık Varlıkları. Bugün görür görmez çevirmeye karar verdim, o yüzden bugünkü 11-11 yazısı biraz gecikti ama okuyunca bana hak verebilirsiniz, bence bu birkaç saatlik gecikmeye değdi.

Zamanın ruhunu çok iyi anlatan bu kanallık aynı zamanda daha birkaç gün önce yaşadığımız ay tutulması etkilerini ve tabii ki önümüzdeki sene Mart ayına kadar sürecek İkizler’deki Mars ileri-geri hareketini çok iyi anlatıyor. Hayır deme gücümüzü elimize aldığımız anda hayatlarımız değişecek. Ama sonra da böyle özgürlüğe alışık olmadığımız için biraz bocalayacağız gibi görünüyor, ta ki alışana kadar… Okuyalım:


Özgürlük

Sizin ve milyonlarca diğer yeryüzü varlıkları için yeni görüntüler, algılar, hisler ve hareketler öne çıkıyor. Ve belki de, tarihte ilk defa milyonların sözcüğü HAYIR – sanki korku perdesi kalkmış gibi.

Elbette, HAYIR sözcüğü ve temsil ettiği her şeyin kısa ömürlü bir sapma, bir çılgınlık, tutarsızlık, yanlış ya da kötü olduğunu da hissedenleriniz olabilir.

Bu değişim zamanında herhangi bir HAYIR uygun.

HAYIR sözcüğünün tüm nitelikleri büyük çoğunlukla sadece 3D güç sahiplerinin kullanımına açıktı. Bu ya da diğer yaşamlarında herhangi bir güç grubuna dahil olmayanlarınız, HAYIR sözcüğüne ses ve hareket vermiş olsanız bile, etkisi asgaride kaldı.

HAYIR bu dönemin sözcüğü ve hareketi.

“Hayır, onu yapmayacağım ya da söylemeyeceğim.” ” Hayır, senin liderliğini takip etmeyeceğim.” “Hayır, ben bir zamanlar olduğum korku dolu insan değilim artık.” Bu sözler, geniş kapsamlı bir etki yaratacak, akıl karışıklığı, öfke, keyif veya düşünebileceğiniz her türlü duyguya sebep olacak. Buna sizin memnuniyetinizi ve neşe-keyif-coşkunuzu ifade eden iç gülümsemeniz de dahil. 

Bir zamanlar olan, artık yok, hiç sorgulamadan rıza göstermek de öyle. Dışa dönük güce sahip olanlar şaşkın ve öfkeliler – aniden kendi kişisel güçlerini ilan etme ihtiyacını hissedenler de bunu yaşıyor. Bir zamanların güç yapısı bocalıyor. Ve dışa dönük gücü sürdürenlerin ise ödleri patlamış durumda. Dolayısıyla, dışa dönük gücü sürdürmeye çalışanlar daha da fazla güç dikteleriyle buna karşı mücadele ediyorlar. Bunun da tek yaptığı ise siz içe dönük (iç güdümlü, içten gelen) gücünü tanıyanları, kendi benliğinize dışa dönük güç tarafından dokunulamayacak şekillerde sahip çıkmaya cesaretlendirmek oluyor.

Ölümüne bir mücadelenin ortasındasınız – dışa dönük gücün ölümü. Sanki hapishane hücrelerinin kapıları açılmış, gardiyanlar yeterli sayıda değil ve mahkumları hücrelere geri sokmaya çalışıyorlar gibi.

Siz, özgürsünüz!

Sizin özgürlüğünüz diğerlerinin özgürlüğü ile hemfikir olmayabilir, fakat bunun bir önemi yok çünkü anahtar kelime ve bu zamanın hareketi özgürlük. Bu bir ömür sadece minik bir kaşık vanilyalı dondurma izniniz olduktan sonra ilk farklı lezzetlerdeki toplarla dolu karışık dondurma külahına sahip olmak gibi. 

Bu özgürlük canlandırıcı ve bilinmeyenlerle dolu. Dolayısıyla, siz ve diğerleri bir heyecan verici lezzetten ya da özgürlükten diğerine atlayabilir, rastgele tatlar ve özgürlükler seçebilirsiniz. Bu bir heyecan ve korku zamanı. Fakat bunun sebebi çağlar boyu yapmış olduğunuz gibi korkuyla hapsedilmiş olmanız değil. En başlarda, yanlış lezzeti, yanlış özgürlüğü seçmiş olabileceğinizden ürktüğünüz için. Bir defa lezzet/özgürlük seçeneklerinizin sonsuz olduğunu anladığınızda ise kendiniz için doğru olan yere veya yola yerleşeceksiniz.

Siz ve diğerleri yeni (ya da beklentisinde oldukları) özgürlükleriyle ilgili hareketler yaratırken, önünüzdeki haftalarda korkabilirsiniz. Endişelenmeyin. Kendi özgürlüğünüzü ilan ettiğiniz için veya ilan etmiş olduğunuz özgürlüklerin takviyesi için diğerlerine ihtiyacınız olduğunuz için cezalandırılmayacağınızı anladığınızda o korku da kaybolup gidecek.

Soyutlanmış bir ortamda dışa dönük güç asla mümkün değildir – dışa dönük gücün devamı için mutlaka başkalarının da olması gerekir.

İçe dönük (içten gelen) güç ise dışa dönüğün tam tersidir.

En başlarda, diğerlerini sizi takip etmeleri için teşvik edeceksiniz. Bunu yapmak zorunda olduğunuz için ya da bunu yapmanın yeni kişisel özgürlük hayatınızı destekleyeceği için değil, sadece yeryüzü varlıklarının yeryüzündeyken güce ulaşmalarının yolu bu olmuş olduğu için. Ve aynı zamanda, diğerleri de büyük ihtimalle sizin yönünüzü değiştirmeye çalışacaklar. 

Bu zamanda, yeni içe dönük, iç güdümlü, içten gelen sevginizi gözlemleyeceksiniz – çoğunuzun inandığının tersine. Sonuç ise yaltaklanmaktan, zorlanmaktan, ittirmekten ya da korkudan öte, bağımsız bir özgürlük olacaktır. Fakat ilk olarak bu yeni sevgiyi dışa dönük güç parçalarıyla test edeceksiniz.

Bu dönem biraz akıl karıştırıcı ve birazcık da korkulu olsa da, size en sonunda genel bir tamamlanmış olma ve özgürlük hissi verecek. Yeni maceralar, yeni sözler ve yeni hareketlerle OLma özgürlüğü.

Özgürlük, günün, haftanın ve yeryüzündeki hayatınızın geri kalanının sözcüğü. Öyle de oldu. Amin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)

Not: Kanallıkta “bu dönem” ya da “bu zaman” yerine bu hafta denmiş, ben “zaman” ve “dönem” olarak çevirdim, ne de olsa bu kanallık ve enerji zamansız ve bence önümüzdeki ayları da içeriyor. Bana böyle daha doğru gibi geldi. Yani takvimlerdeki haftanın önemi yok, geldiğimiz aşama hayır deme ve özgürlük aşaması.


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

2 comments

Yorumlar kapatıldı.