2021’in 11-11 Enerjisi ve Berrak Niyetlerle Güçlü Yaratımın Yolu

Sanatçı: Asja Boros

Bilge Baykuşlar, dün 11-11 enerjisine meleklerin perspektifinden baktık, bugün önce numerolojisine eğileceğiz.

1111, içgüdüyü temsil eder ve tüm numaraların sezgileri en güçlü olanıdır. Bilinçaltımızla olan bağlantımızın, iç hislerimizin, bir şeyi nasıl bildiğimizi bilmeden bilmenin sayısıdır. Aynı zamanda 2 sayısının karizmasını, 4 sayısının melek enerjisini ve ilhamını taşır.

11 son derece dinamik bir katalizördür. İçine girdiği her şeyi hızlandırır. O yüzden 11 enerjisinin etkisindeyken hedefe kilitlenmek özellikle önemlidir. Amaçsız, odaksız, dağınık olmak 11 sayısının potansiyelini yaşamamızı engeller hatta daha da dağılmış hissedebiliriz. Yani kendi kendimizi sabote etmemek için gerçekten kalbimizden geçenlere odaklanmamız en iyisidir.

Sanatçı: Ciro Marchetti

Enerjisi tarotta Adalet kartıyla temsil edilir. Bu enerjideyken ektiğimizi biçeriz. Bu da bizi YARATIM konusuna getirir: Ektiğiniz tohum nedir? Endişe ve kaygı mı? Umut ve sevgi mi? Düşündüğümüzü hızla hayatımızda yaratılmış şekilde görebiliriz.

Hepsinden önemlisi 11, dönüşümün rakamıdır! Bir parçası arınma diğer parçası ise aydınlanma içerir ve bu ikisi bir aradayken DÖNÜŞÜRÜZ.

11 çok yüksek titreşimli olduğundan merkezde kalmak ve dengeli olmak çok önemlidir. Bu enerjiyi kabul etmekte zorlandığımızda veya dönüşüme direnç gösterdiğimizde çok çabuk yelpazenin diğer ucuna gidebiliriz. Duygularımızın inişli çıkışlı olmaması ve hayatımızda tutarlılık için yüksek enerjinin akabileceği bir yaratıcı ifade yolumuz olması, açık fikirli ve açık kalpli olmamız ve her zaman dengeye önem vermemiz önemli.

11 bir liderdir. Başlatır, yönetir ve sürdürür. 11 olağanüstü ruhani bir usta sayıdır. Birlik bilincini temsil eder. 11 titreşimi atalet, tembellik, durgunlukla uyumlu değildir. Dengeyle ama hızla ilerlemeyi teşvik eder.

İşte böyle dostlar. Bu yılın önemli enerjilerinden birindeyiz ve umarım kalbinizi bu akışa açarsınız. 

Tabii numerolojiden, astrolojiden ve enerjilerden bahsederken bu enerjilerin nasıl yaratıma gireceğini bilemiyoruz çünkü ortada hiç de tahmin edilebilir olmayan insan faktörü var! Nasıl tepki vereceğiz? Neyi seçeceğiz? Örneğin bu yılın 5 enerjisini yazarken 5 rakamının ateş elementinde, hızlı, dağınık, özgürlükçü olduğunu ve Mars enerjisi taşıdığını yazmıştım. Bu yaz bu enerjiyi öyle detaylı yaşadık ki! Ben ateş göreceğimizden emindim ama tam da bu ülkede böyle yoğun orman yangınları beklemiyordum ancak böyle güzel bir şekilde hızla mobilize olan, yardımlaşan normal insanları göreceğimizi de bilmiyorduk. Yani ateş ve hızın, istek ve hareketin aktive olmasını gördük, dağınıklığa da şahit olduk. Bunu söylememin sebebi şu, gerçekten düşüncelerimize ve tepkilerimize sahip olmalıyız. Enerjiyi bu dünyadaki olaylara ve şeylere dönüştüren biziz.

10 Kasım

Bugün Türkiye’de ayrıca önemli bir gün, 10 Kasım 11-11’e giriş, o da çok güçlü 10-11 enerjileri taşıyor. 11, aydınlatan, öğretmen, yaratıcı, simyacı arketiplerini içerdiğine göre Atatürk’ü anmamız, onun ilkelerini hatırlamamız ve BİR olmamız için son derece isabetli bir gün. Onun karakteriyle 11-11 enerjisi ne kadar bağdaşıyor, siz de görüyor musunuz? Ve bugünü seçmesinin hiç de tesadüf olduğunu sanmıyorum. Bu sanki 11-11’de enerjinin zirveye çıkmasından bir gün önceki arınma aşaması gibi, kaybedilenler, kazanılanlar, başardıklarımız, başaramadıklarımız, potansiyelimiz, özlemlerimiz ve yasımız, gelecek umutlarımız… sanki hepsi bir bir kalplerden geçiyor.

Bu sözleri daha önce de söylemiştim tekrarlıyorum: Dilerim ki, bugün Atatürk’ün enerjisini ve varoluşunu kutladığımız gün olsun. Bugün şükür günü olsun. Bugün onu kelimenin tam anlamıyla hayatımıza, davranışlarımıza örnek aldığımız gün olsun.

11-11 Enerjisiyle Gerçekleşen Niyetler

Yukarıda 11-11’in taşıdığı yaratım enerjisinden bahsetmiştik, düşündüklerimizin ne büyük bir hızla yaratıma girebileceğinden. Bu bölüm enerjiyle bilinçsizce şeyler yaratmak yerine aktif katılımcı olabilmemiz için bir yöntem içeriyor.

Bundan ne kadar zaman önce hatırlamıyorum ama birkaç sene sanırım, Tanaaz Chubb çok güzel bir 11-11 çalışması paylaşmıştı. Ben de bir kenara saklamıştım ve bu hafta kendiliğinden ortaya çıktı, tabii ki tam zamanında! Biraz detaylı ama yapılabilir. Yarım saat kadar zaman ayırabiliyorsanız, hepinize öneririm. Yöntemde ufak tefek değişiklikler yaparak paylaşıyorum. 

Öncelikle sakin ve rahat olacağınız bir ortama yerleşin. Birkaç derin nefesle dinginleşin ve meditatif bir zihin yapısına geçin.

Adım 1: Serbes Akışta Yazı

11 dakika boyunca kalbinizi açan, hayatınıza neşe-keyif-coşku getiren şeyler hakkında serbest akışta yazın. Bu şu anda hayatınıza o güzel hisleri getiren şeyler veya hayatınıza çekmek istedikleriniz hakkında olabilir. Ama ben şükür enerjisinin de çok önemli olduğuna inanıyorum yani bugününüzden de bir şeyler içermesi iyi olur. Serbest akış yazmak, buna bazen otomatik yazı da denir, kalem kâğıttan kalkmadan yazmaktır, yani kendinize aklınıza ne geliyorsa yazma ve kaleminizi aralıksız hareket ettirme izni verin. 

Adım 2: İnceleme, hissetme, eleme ve seçim aşaması

Yazmış olduklarınızı gözden geçirin ve sizin için öne çıkan aktiviteleri veya hisleri işaretleyin. Bu sözcükler ya da hareketler enerjinizi ve vaktinizi neye odaklamanız gerektiğine dair ipuçlarınızdır.

Adım 3: İzin verin

Sizinle en iyi titreşen, en rahat, keyifli ve mutlu hissettiren 3 sözcüğü, davranışı, aktiviteyi, duyguyu seçin ve onları bir başka kâğıda aktarın. Şimdi elinizi kalbinize koyun ve her biri için şunu söyleyin:

“Kendime (his, aktivite, davranış) hissetme/yaşama/yapma izni veriyorum. Şu andan itibaren bu enerjiyi hayatıma daha çok çekmeye müsaade ediyorum.”

Adım 4: İmgelemeyle gelen daha büyük berraklık ve gerçek niyetin oluşumu

Şimdi gözlerinizi kapayın ve bu çok güzel enerjiden hayatınızda daha fazla olsa nasıl yaşardınız, yaşantınız neye benzerdi gözlerinizde canlandırın. İstediğinizi başardığınızı, neşe-keyif-coşkulu hissettiğinizi görün. Bunun üzerine 11 dakika meditasyon yapın.

Şimdiye kadar gerçekten ve kalpten ne istediğinizi, nasıl mutlu olacağınızı buldunuz. İmgeleme sırasındaki hisleriniz çok önemli, hedefiniz gerçekten özgür, hafif ve mutlu hissetmek.

Bu dört adım hem bilinçaltınıza hem de kalbinizin derinliklerine kadar büyük bir araştırma yaptı. Sizi ne mutlu ediyor, işte onu buldunuz! Çoğumuz ne istediğimizi tam olarak bilmediğimiz ya da şartlanmalarımızla aslında istemediğimiz şeyleri istediğimizi sandığımız için yaratıma giremeyiz ya da derme çatma geçici sonuçlarla yetinmek zorunda kalırız.

Adım 5: Niyetin ilanı

Zihninizde çok daha berraklaşmış bir halde hayatınızda yaratıma sokmak istediğiniz niyetinizi yazın. Tek bir cümlede kısa ve öz bir şekilde hayatınıza hangi hisleri ve şeyleri getirmek istediğinizi ifade edin. Bu evrene dileğinizi berrak bir şekilde iletmenize yardım edecek. Aşağıda birkaç örnek görebilirsiniz:

“Ben hayatıma daha huzurlu ve rahat enerjileri çekmeyi ve böylece en yüksek yoluma çok daha uyumlu ve bağlantıda hissetmeyi niyet ediyorum.”

“Kendime oyuncu, neşeli olma ve yeniden genç ve neşe-keyif-coşku dolu hissetme izni vermeyi niyet ediyorum”

“Niyetim sezgilerimi dinleyip onurlandırarak kariyerimde ilerlemek ve daha büyük bolluğa kavuşmak.

“Niyetim kalbimi yeni sevgiye açmak ve yeni partnerimle/yeni dostlarımla yeni anılar yaratıp paylaşmak.”

Söz konusu niyet olduğunda iyi-kötü, doğru-yanlış yok ama lütfen olumlu şekilde ifade edin ve berrak olun. Niyetinizi yazdıktan sonra sıklıkla göreceğiniz bir yere koyun ya da birkaç defa sesli olarak tekrarlayın.

Adım 6: Şükran

Ellerinizi bir araya getirin, ruh ekibinize teşekkür edin ve şu olumlamayla bitirin:

“Ben uyumlandım, ben BİRim, ben bütünün hayrına olan dileklerimin hepisinin gerçekleştiği en yüksek yolumda ilerliyorum. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.”

Biz de Tanaaz Chubb’a teşekkür ederiz. (foreverconcious.com)

İsterseniz dünkü çalışmayı da yapabilir veya bu ikisinin bir bileşenini yaratabilirsiniz. Her zaman hatırlattığım gibi sadece dilemek ya da niyet etmek yeterli değildir. Koltukta oturup dileklerin bizi bulmasını bekleyemeyiz en azından kalkıp kapıyı açmamız gerekir. Bu çalışmadan sonra karşınıza bir sürü fırsat çıkacak, hayat harekete geçmenizi talep edecek. İşin aktif katılımcı yönünü unutmayın lütfen. Risk alın, deneyin! Bu ay simyacı enerjisinde olduğumuzu unutmayın. (İlgili yazı burada)

Hepinize harika bir 11-11 geçişi diliyorum.

©Mor Alev 2021


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

HİZMETLER

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com.

6 comments

 1. Sevgili MOR ALEV,
  yine muhteşem bir paylaşım…Tam zamanında hepimizin ihtiyaç duyduğu rehberliği yapıyorsunuz…Sonsuz teşekkür ediyorum…İyi ki varsınız…Benim ve Bütünün en yüksek hayrına olsun…Şükürler olsun…Şimdi ve daima…Ve öyledir…

  Liked by 1 kişi

 2. Selam Mor Alev.
  Bu hızı ve motivasyonu kesinlikle hissediyorum ve hatta güzel bir çalışma düzeni oturtmuştum kendime ama bu dönemde sağlığımla ilgili hiç beklemediğim şeyler yaşadım. Günlük yaşantımı ve yer yer psikolojimi dolayısıyla motivasyonumu da etkileyen hastalıklar oluştu. Bedenim ve psikolojim için zor zamanlar geçiriyorum, ki kolay kolay hasta olmayan bir insandım. Bu yüzden merak ediyorum, benim gibi bu son dönemde beklenmedik rahatsızlıklar yaşayanlar var mı? Senin bu duruma bir yorumun olur mu sevgili mor alev? Bu rahatsızlıklar akan enerjilere bir tepki olabilir mi? Sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

 3. “Dilerim ki, bugün Atatürk’ün enerjisini ve varoluşunu kutladığımız gün olsun. Bugün şükür günü olsun. Bugün onu kelimenin tam anlamıyla hayatımıza, davranışlarımıza örnek aldığımız gün olsun.”
  Namaste Sevgili Mor Alev♾🙏🏻🙏🏻🙏🏻💜🙏🏻🙏🏻🙏🏻♾

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.