Melekler: Kendinizle İlişkiniz Kökten Değişti

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Aranızda değişim yaratmak isteyen öyle çok insan var ki, fakat tam olarak hangi değişiklikleri yaratmak istediğinizi hepiniz bilmiyorsunuz. Bunda hiç sorun yok! Yeni hayatın içinizde kıpır kıpır hareket ettiğini, geliştiğini hissediyorsunuz, tıpkı bir gebe kadının bebeğinin içinde olgunlaşmasını hissettiği gibi. Hepiniz doğum yapıyorsunuz.

Burada, dünya gezegeninde yeni bir gerçeklik doğuruyorsunuz – yaşamın birliğinin tanındığı ve çeşitliliğin kutlandığı bir gerçeklik. Tabiat Anayla yeni bir ilişki doğuruyorsunuz, onun ihtiyaçlarına karşı yeni bir saygı ve onun kaynaklarını kendi yararınız ve neşe-keyif-coşkunuz için nasıl daha bilgece ve özenle kullanabileceğinize dair bir anlayış. Birbirinizle olan ilişkinizi yeniden doğruyorsunuz – kim olduğunuzla, ne yapmayı arzuladığınızla ve kimle dans etmek istediğinizle ilgili çok daha özünüze sadık.

Hepsinden de önemlisi, her biriniz kendinizle olan ilişkinizi yeniden doğuruyorsunuz. 

Karantinada kapalı kalmışken hayal kuracak vaktiniz oldu. Neleri özlediğinize ve neleri bırakmak istediğinize bakacak vaktiniz oldu. Ne deneyimlemek istediğiniz konusunda kendinize karşı çok dürüst olmaya zamanınız oldu. Daha rahat giyindiniz. Toplumsal beklentileri karşılama ihtiyacınızı gevşettiniz. Ne zaman dış dünyada olmak istediğinizi, ne zaman içe çekilmeyi istediğinizi dinlediniz.

Evlerinizi hayatlarınıza daha iyi uyması için yeniden düzenlediniz. Yeni hobiler keşfettiniz. Meditasyona, eğitime ve duaya döndünüz. Pek çoklarınız kendinize “Ne yapmayı isterim? Ne öğrenmek isterim? Ne yaratmak isterim?” gibi soruları sorma özgürlüğü tanıdınız. 

Dünya beni göremezken ben kim olmayı diliyorum? Acaba dünya sizi görürken de o insan olabilir misiniz?

Bu zamanların sonucu olarak, siz değiştiniz. Büyüdünüz. Nasıl hissetmek istediğinizi, ne çeşit bir ortanda çalışmayı istediğinizi, evde kalmayı mı seviyorsunuz, seyahat etmeyi mi özlediniz, yalnız vakit geçirmeyi seviyorsunuz, sosyal hayatınıza özlem duyuyor musunuz… bütün bunları çok daha berrakça biliyorsunuz. Kimle zaman geçirmeyi, kimle geçirmemeyi istediğinizi biliyorsunuz. Keyfini çıkarabileceğiniz yeni hobileriniz var. İçinizde yeni beceriler keşfettiniz. 

Kendinizle olan ilişkinizi kökten değiştirdiniz.

Hayatınızda ilerlerken, henüz bu değişiklikleri nasıl entegre edeceğinizi bilmiyorsanız, sadece her defasında bir güne odaklanın. Kendinize güvenin. Anda gerçekten ne yapmayı istediğinizi dinleyin. Dürüst ve içten olun.

Bulunduğunuz andaki neşe-keyif-coşkunuzu önceliğiniz yapın. Dolu bir kap taşar. Kendi bolluğunuzdan vermenin, neşe-keyif-coşkunuzdan moral vermenizin, kendi huzurlu kalbinizden barış yaymanızın vakti geldi. Önce kendinize ve kendi mutluluğunuza bakmanızın vakti geldi. O alanda, SİZ OLAN İlahi’nin ışığını yakarsınız ve bu dünyanın ışığı haline gelirsiniz.

Neşe-keyif-coşku bulamadığınızda sağlıklı rahatlık bulun. Rahatlık bulamadığınızda, sağlıklı çare, çare bulamadığınızda sağlıklı salıverme yolları bulun. Kendinize kibar ve yumuşak davranın.

Bu mucizevi yeniden doğurma sırasında, bütün bir geleceğinizi çözmenize gerek yok. Tek ihtiyacınız olan her anda özgün benliğiniz olarak yaşamanız.

Dinlenmek mi istiyorsunuz? Kendinizi sevin ve elinizden gelen en kısa zamanda dinlenin. Bir telefon çağrısını açmak mı, yanıtsız bırakmak mı istiyorsunuz? Yapın. Seyahat etmek mi istiyorsunuz? Yapabilene kadar hayalini kurun. BENliğinizle yeni ve çok güzel bir ilişki doğuruyorsunuz – öz-kabul, öz-sevgi ve deneyimlemeyi arzuladığınız her bir deneyimin içindeki ışığı ve güzelliği onurlandıran bir ilişki.

Hayatınızın nasıl başarılı olacağına dair her detay hakkında kaygılanmaya ihtiyacınız yok. Bebek doğuran bir annenin hayalleri vardır ama çocuğunun nasıl büyüyeceği, neye dönüşeceği konusunda hiçbir fikri bile yoktur.

Doğum yolculuğa adanmışlık içerir ve şu anda hepiniz ihtişamlı bir gelişim yolculuğundasınız.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

2 comments

  1. Evet doğuracağımı hissediyorum ama ne doğuracağım konusunda hiçbir fikrim yok, hayırlısını nasip etsin Allah.
    Sosyal medyada “bugün daha mükemmel bizi yaratıyoruz”şeklinde bir mantra öneriliyor, duymuşsunuzdur.Her gün en az 100 kez yazın ve evrene bırakın deniyor….Sizin fikrinizi merak ettim ne dersiniz iyi birşeye benziyor

    Liked by 1 kişi

    1. Sevgili Hülya, bu bir niyettir. İsterseniz yazın ama inanmanız ve buna uygun davranmanız önemli. Ayrıca aksi inançları salıvermelisiniz ki işe yarasın, yoksa sadece çatışan niyetler ve komutlar yaratırsınız. Bu sırada, mükemmelin tanımı nedir? Zaten tam, bütün ve mükemmel değil miyiz? Belki de mükemmelliğimi kabul ediyorum, tüm düşünce ve davranışlarımı buna uygun seçiyorum, kalbimi kendime ve bütüne sevgiyle dolduruyorum demek daha uygun olabilir. Sevgilerle

      Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.