Gelmekte Olan Turbo Akış

Sanatçı: Paul Bond

Gerçekte kim olduğunuzu bilmeniz ve onu kabul etmeniz, İlahi becerilerinize güvenmeniz süper hızlandırılmış akış için en temel adımdır. Enerjiler çok çabuk hareket etmeye başlayınca, oturup size gerçekten neyin uyduğunu veya tercihlerinizin ne olduğunu bulmak için çok fazla vaktiniz olmayacak. 

Gerçekte kim olduğunuza ve deneyimlemek istediklerinizin genel karakterine dair bir bilişe sağlamca bağlandığınızda, ileri akışta dengede kalır ve ayaklarınız yere basarak tepki verirsiniz ve böylece en gerçek niyetlerinizi de onurlandırmış olursunuz.

Geçirdiğiniz bir yılda pek çoklarınızın deneyimlediği uzun uyuşuk dönem, gerçekte pek çoklarınızın yapmak üzere olduğu devasa sıçramanın hazırlığıydı. 

Hazır olduğunuza güvenin, bildiğinizi hatırlayın ve gelişim ve genişlemenin keyfini çıkarın. 

Baş Melek Gabriel (Cebrail)


Kanal Shelley Young’ın notunu da ekliyorum çünkü benzer bir durumu ben de gözlemliyorum, diyor ki;

Bugün gelen günlük mesajın bu olmasını çok ilginç buluyorum. Bireysel seanslarda danışanları kendilerini turbo akışta bulduklarını görüyorum. Hareket çok iyi gelse de bir takım zorlukları da var. Bugün Gabriel’in bu konuya değinmesi, pek çokları için durgunluktan hızla ileriye dönüşecek büyük bir enerji geçişini işaret ediyor. Eğer hala daha durgunluk evresindeyseniz, ona direnmek ve kendinizi sağlanıp kalmış görmek yerine, en güçlü halinizde büyük harekete adım atmaya hazır olup olmadığınızı sorun. Bazı danışanların hızlı ileri harekette nasıl yollarını bulacakları konusunda yönlendirme almayı istemeleriyle bu mesaj bir araya geldiğinde fikrimce bu gidişatın değişeceği hakkında bir işaret. Büyük ihtimalle bunların hepsi tutulmalar ve Yaz Gündönümüyle bağlantılı. Heyecanlı zamanlar!”

Bilge Baykuşlar, son haftalarda her şeyin ama her şeyin nasıl hızlandığını görüyorsunuz, yoğun bir bilgi ve sonlandırma, sonuçlandırma denizinde yüzüyoruz. Çok deli dolu bir ay tutulması yaşadık, onun sarsıntıları devam ederken bu hafta güneş tutulması enerjilerini karşılayacağız. Bu sırada Satürn-Uranüs karesi hizalanırken, Mars-Plüton çatışmasının verdiği yanıcılığı deneyimliyoruz ve bir de Merkür gerilemesi var tabii!

Bu zamanda Arkturusluların geçen hafta verdiği önerileri çok değerli buluyorum. Kendimize nefes alacak zaman yaratmalıyız. Ben de yoğun bir aktivite denizindeyim ve her şey böyle hızla ilerlerken bazen başını suyun üzerinde tutmak zor olabilir. O zaman diplere dalıp dinginlikle “ben bunları neden yapıyorum, amacım nedir, çalkantının altında yatan gerçek ne, bu bana uyuyor mu?” gibi sorular, daha da önemlisi “bu sevgi gibi mi?” sorusu yardım edebilir.

Bu yılın başında Meleklerin Ann Albers aracılığıyla verdiği ve fırtınada dinginleşmenin yolunu gösteren çok güzel bir nefes mesajı vardı, aşağıya ekliyorum. Gabriel mesajı için ise Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)

Melekler: Fırtınanın Merkezinde Dingin

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Uzun bir nefes alın. Şimdi çok çok yavaş verin – sanki bir balonu yavaş yavaş söndürüyormuş gibi. Bunu bir daha yapın. Nefes alın. Soluğunuzu bedeninizin sadece havayı bırakmasına izin vererek ağır ağır verin. Zorlamaya gerek yok. Bir defa daha. Derin bir nefes ve izin verin beden nefesi yavaşça, yumuşakça, bütünüyle dışarıya salsın.

Şimdi çevrenizde olan bir şeyi alın. Herhangi bir şey olabilir, bir kalem, bir bardak su. Haydi alın ve onu dikkatle inceleyin. Rengini ve dokusunu fark edin. Elinizdeyken nasıl bir his veriyor? Ağır, hafif? Sadece bu şeyle olun ve onu gerçekten gözlemleyin. Bu şeyin canlı olduğunu düşünün. Yüksek sesle veya zihninizden onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Onun iyi niteliklerini ve özelliklerini işaret edin. Takdir edin. Şimdi onu tüm kalbinizle sevdiğinizi düşünün. Şimdi nefes alın. Yavaşça nefesi bırakın. Nasıl hissettiğinizi fark edin.

Bu çok basit iki uygulamayla, iç gerçekliğinizin yönetimini elinize aldınız. Yoğun bir şekilde anda oldunuz. İçinizden dışarıya sevgi akıtmayı seçtiniz. Birkaç saniyeliğine, anda köklendiniz, sevgide köklendiniz. Bu sizi nasıl hissettirdi? Bu çok basit uygulamayı hatırlayın. Nefes. Sevgi akıtın. Nefes. Bunu ne zaman isterseniz yapabilirsiniz.

Anda ve sevgide köklendiğinizde, huzur içinde olursunuz, fırtınanın merkezindeki dingin göz haline gelirsiniz. Kaos çevrenizde fırıl fırıl dönerken, merkezde, topraklanmış, berrak ve dingin hissedebilirsiniz.

Bu, işlerin felaket bir şekilde kötü gittiğine sizi ikna etmeye çalışan bir dünyada aşırı derecede kullanışlıdır. Covid almış başını gidiyor. Anlaşmazlıklar aşırı derecede kışkırtıcı ve yakıcı. Arkadaşlar, aile fertleri ya da iş arkadaşları çok güçlü önyargılara sahip ve siz de birden onların hayatlarına ait olmadığınızı hissediyorsunuz. Saplanmış, bunalmış, kararsız, bulanık hisler… Nefes. Sevgi akıtın. Nefes.

Sevgililer, bazılarınız zaten elinizden geldiğince anda kalma egzersizleri yapıyorsunuz. Bazılarınız  nefesinizin sihriyle oynuyorsunuz. Ve faydalarını çoktan görüyorsunuz bile. Ancak hiç denemediyseniz veya hayat ve diğerlerinin seçimleriyle itilip çekiştirildiğinizi, boğuştuğunuzu hissediyorsanız, o zaman gerçekliğinizin iplerini elinize alın, sadece bir ya da iki dakika olsa bile. Nefes. Sevgi akıtın. Nefes.

Çevrenizde ne olursa olsun, kendi enerji alanınızı kontrol etme gücüne sahip tek varlık sizsiniz. Dünya sizi tetikleyebilir, etkileyebilir, itebilir, çekebilir. Diğerleri size tapabilir ya da saldırabilir. Her şeye rağmen, enerjini alanınızı siz, sadece siz yönetebilirsiniz. Pek çoklarınızın dış dünya tarafından yönetildiğinize inanması sizin suçunuz değil. Enerjinizin gerçekliğinizi çektiği size öğretilmedi. Ancak şimdi, iç gerçekliğinizin, düşüncelerinizin ve böylece kendi kişisel gerçekliğinizi çekecek olan kişisel alanınızın yönetimini elinize almayı öğreniyorsunuz.

Bu hafta bir şeyler sizi gerdiğinde ve yönetimde olmadığınızı hissettiğinizde deneyin. Ve iç gerçekliğinizin yönetiminde olmaya karar verdiğiniz bu çok basit hareketler dizisiyle, kendinizi aniden çevrenizdeki fırtınaların dingin, berrak merkezinde bulacaksınız. Birdenbire – sadece birkaç saniyeliğine olsa bile – anda ve sevgide yaşıyor olacaksınız. 

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

2 comments

  1. Yine harika bir mesajla günümü onurlandırdın sevgili mor alev. Verdiğin nefes mesajını okurken elimde çay bardağı vardı onun üzerinden deneme yaptım o anda öyle güzel hislerle doldum ki bir anda ki zaten çayı çok severim ama hiç böyle hissetmemişim demek ki insan çağ içerken mutluluktan ağlar mı bende bunu yaptı verdiğin örnek ve an da olmanın önemini bi kez daha teyit etti çok tşk ederim hep mutlulukla yaşadığımız an larla dolu bir yaşam diliyorum hepimize .

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.