Güvenlik Arayışı

Sanatçı: Paul Bond

Pek çoklarınızın güvende hissetmek için bir yapı aradığınızı anlıyoruz. Ancak gerçekte aradığınız yapı esnek ve şekillendirilebilir olmalı ve akışınızla evrimleşmenizi desteklemeli. Kontrolcülük bunu yapamaz. Siz kontrolünüz aracılığıyla hayatı öngörülebilir yapmayı arzuluyorsunuz ama kontrolün her zaman sunacağı tek şey, tutunmaya çalıştığınızın canlılığını ve akışını ağır ağır emmektir.

Yeni enerjilerle hareket etmeye daha fazla uyum sağladıkça, anlayacaksınız ki, İlahi bileşenler – teslimiyet, inanç, akış ve güvenin sağladığı yapı, en yüksek sonuçları deneyimlemeye devam etmeniz için size her zaman destek, yönlendirme ve hareket getirecektir. Bunlar hayallerinizin gelişmesi ve evrimleşmesi için gerekli takviyeyi sağlayacaktır. Bu sizin ve  kalpten değer verdiklerinizin evrimleşmesini destekleyeceğine güvenebileceğiniz bir sistemdir.

Eski kontrol ve mikro-yönetim yöntemlerini bırakıp ruhunuzun sizin için her zaman niyet ettiklerini bulurken güvendesiniz. Sıklıkla mümkün olduğunu hayal ettiğinizden çok daha fazlasını keşfetmekten büyük mutluluk duyacaksınız.

Sizi bir harikalar dünyası bekliyor ve oraya temel esaslarla gidersiniz: Teslimiyet, inanç, akış ve güven

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

5 comments

  1. Her şeyi salıvermeden olmuyor sevgili Sedat. Harikalar dünyası beklentisini bile bırakmalıyız. Sevgilerle

   Beğen

 1. “Teslimiyet, inanç, akış ve güven”
  İlk tepkim “teslimiyet”in sonuncu sözcük olması gerektiği!..
  İliğime işlemiş kontrol!
  İçimdeki Tanrı’ya inandığım kadar “güven” duyduğumda, yumuşacık çözümleneceğini bildiğim alışkanlık…

  Liked by 2 people

 2. “Ben teslimiyet, inanç, akış ve güven içinde olmayı seçiyorum.”
  Kontrolcülüğü bırakmam gerektiğini çok iyi biliyorum ve farkındayım da… Son günlerde bu konuda bir şeyler yapmam gerektiğini hissettiren çok şey yaşıyorum…. Işığa ihtiyaç duyan tüm olumsuzluklarımı sevgiyle bırakacağımı çok iyi biliyorum, tıpkı diğer bıraktıklarım gibi… Çok teşekkürler sevgili Mor Alev.
  🙏💞🙏

  Liked by 1 kişi

 3. Kontrolü bırakmayı yeni yeni deneyimledigim su günlerde, içimi okuyan bir yazınız daha Mor Alev🤩💓 sevgiyle kalın💐

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.