Haftanın Enerjisi: Şelale ve Dingin Bakış Açısı


Sevgili Dostlar,

Son trimesterin hızlı ve bir o kadar da sarsıntılı yollarına girmiş bulunuyoruz. Son zamanlarda alışkanlığımız haline geldiği gibi haftayı yine Meleklerin huzur ve sevgi çağrısıyla açıyoruz. Yolumuz kaymak gibi asfalt değil maalesef, çukurlar ve tümseklerle dolu. Hem hedefe hem de ana odaklanmamız gerekiyor. Engellerin çevresinden dolanarak, her adımda yükleri atarak.

Yarın Satürn, Pazar günü Plüton Oğlak’ta ileri hareketlerine dönüyorlar. Şu anda müthiş güçlüler. İç işleri tekrar “dış” işlerine dönüyor Oğlak’ta. Perşembe gece yarısından hemen sonra Koç’ta Chiron’la işbirliğine girmiş bir şifa dolunayımız var. Bu sırada Koç’un yöneticisi Mars, Satürn’le kareye devam ediyor. Gerginlik var tabii. Bu haftayı nasıl atlatabiliriz, bu seneyi nasıl en verimli şekilde bitirebiliriz?  Bu hafta yorganın altına saklanarak geçiştirilemeyecek. Bir şekilde sizin yorganınız neyse, çekilip alınabilir. Haftanın enerjisi yukarıda söylediğim gibi gergin ama çok güzel bir enerji. Dünyanın en geniş, en güçlü şelalesini düşünün. Altına girip bir güzel banyo yapamazsınız ama ona hayran kalabilir ve o güçle çok büyük değişiklikleri kalıcı olarak yerleştirebilirsiniz.

Ben dış olasılıkları, dış olayları beklemek yerine bu enerjiye aktif katılımcı olmamızı öneriyorum. Bunun için de çelik gibi sinirlere, dingin, sağduyulu bakış açılarına ve olumlu niyetlere ihtiyacımız var.  Bunu sadece içten doğru yaratabiliriz.

İşte bu yüzden Meleklerin son haftalardaki önerilerini çok faydalı buluyorum. Sizlerle kendi deneyimimi paylaşırsam eğer, ben her gün onları uyguluyorum ve değişimi fark ediyorum. Hem çok pratik, birkaç saniyede enerjinizi toparlamanızı sağlıyorlar, hem de benim için neredeyse bir oyuna döndü. Bu sırada da “hımm, şöyle oldu” ya da “böyle oldu” diye zihnimin yorum yapmasına bile izin vermiyorum. Elimdeki neyse ona tekrar odaklanıyorum. Hislerin özgün kalmasına yardımcı oluyor.

Meleklerin güncel olayları yorumladıkları ve huzur çağrısı yaptıkları son yazılarının bağlantılarını aşağıda veriyorum:

Bir adımın önüne diğerini koyarak yola devam. Bir gün bu yolculuk da bitecek, bu fırtına dinecek, bu dünyada çoğu şey yerli yerine oturacak. O zaman başka bir maceraya atılacağız kesin!

Şimdi Melekleri dinleyelim:

Bağlantıdayken Güçlüsünüz

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Kendinize yumuşak davranın. Dış yolları kullanarak dış gerçekliğinizde yönetebileceğiniz şeyler sınırlıdır. Daha mutlu bir hayat seçmelerine yardıma çalışsanız bile, diğerlerinin davranış ve tavırlarını yönetemezsiniz. Oyunuzun kesinlikle değeri vardır ama yine de seçimlerin sonucunu yönetemezsiniz. Yolunda kollarınızı açmış dursanız da bir kasırgayı durduramaz, orman yangınını bahçe hortumuyla söndüremezsiniz.

Böyle “büyük” şartlarla karşılaşıldığında, daha iyi bir dünya kurmak için verdiğiniz emeklerin nafile olduğunu hissetmeniz kolaydır. Ancak, tıpkı bir sağlıklı bir bedenin her bir hücrenin sağlıklı olmasına bağlı olduğu gibi, sağlıklı bir insan ırkı ve dingin, huzurlu ve uyumlu bir dünya da onu oluşturan her bir bireyin sağlığına bağlıdır. Yaptıklarınız, kelimeleriniz ve hepsinin de önünde, enerji titreşiminiz gerçekliğin büyük düzeninde düşünebileceğinizden çok daha önemlidir.

İçindeki Kaynakla bilinçli bağlantıda olan biriniz bile, bağlantıda olmayan binlerden daha güçlüdür. Dış yollardan, dışınızdaki bir durumun sonucunu tek başınıza değiştireme beceriniz olmasa bile, içinizdeki İlahiye bilinçli olarak bağlantıda hissettiğinizde, titreşimsel olarak fırtınaları dinginleştirecek, yangınları dindirecek, ve titreşiminizle oyunuzu bütün bir insan ırkı için en sevecen sonuca verebilirsiniz. Kaynakla bağlantıdayken, dünyaları yaratan güce fişinizi takmış haldesinizdir.

Belki de sizin için en önemlisi, sevecen titreşiminizdeyken dünyanın geri kalanı ne yaparsa yapsın, siz huzurlu, mutlu, güvenli ve uyumlu bir hayata yönlendirileceksiniz.

Ne zaman sevgiyle bağlantıdaysanız, Kaynakla olan bağlantınızı deneyimlersiniz. Ne zaman evrenden sevgi kabul ederseniz – ister yüzünüzde hissettiğiniz güneşi ister ayaklarınızın altındaki çimeni, ya da cildinize düşen yağmur damlalarını takdir ettiğiniz ilham alınmış bir an olsun – sevgiyle akmaktasınızdır. Sizi iyi hissettiren bir düşünceyi ne zaman düşünseniz, siz sevgi akıtıyorsunuz. Bir başkasının içindeki iyiye ne zaman odaklansanız, sevgi akışına aracı oluyorsunuz. Ne zaman bir şeyi içten ve samimi olarak, dürüstçe yapıyorsanız, sevgi akışındasınız.

Bu o kadar zor değil sevgililer, gün içinde milyon minik yolla, sevgiyle, İlahi olanla, tüm iyiliklerin Kaynağıyla bağlanmanız. Bunu ne kadar çok kasten yaparsanız, kendi hayatınız da o kadar çok iyicil, dingin, sağlıklı ve mutlu olacaktır. Deneyin ve elle tutulur sonuçlar alacaksınız – iyi hisler, yolunuzda neşe-keyif-coşku, akış, eş-zamanlılıklar, yardımsever ruhlarla bağlantılar ve en sonunda hayatınızda yaratıma sokmayı istediğiniz her şey ve daha fazlası.

Bu bağlantılı gerçeklikte, siz bir katkısınız. Bazılarınız ilham almış emekleriyle katkıda bulunacak. Bazılarınız ise sadece mutlu, huzurlu bir hayat yaşayarak ve titreşimlerini dışarıya yayarak katkıda bulunacaklar. Her biriniz bir şeyler yapma ilhamı alıyorsunuz ve o “şey”, “hiçbir şey” olmasa bile. Çünkü çoğunuz şimdi dinlenmeye, fırtınalı titreşimlerin ortasında huzurda olmaya ve kaotik dünyaya dinginlik dalgaları yaymaya yönlendiriliyorsunuz.

Dünyanız kendini yeniden yapılandırıyor. Tabiat Ananız insan ırkının hapsedilmiş, baskılanmış enerjilerini salıverirken, toprak, hücreler ve ruhlar karıştırılıyor. İçinizde hissediyorsunuz. Pek çoklarınız endişeli, huzursuz, tedirgin, aynı zamanda hem harekete geçmeye hazır, hem de hiçbir şey yapmayı istememe halinde hissediyorsunuz. Hiçbirinde sorun yok sevgililer. Her şeyden önce Kaynakla, Sevgiyle olan iç bağlantınıza odaklanın. Ve o sevecen titreşimde, sizin gerçekliğiniz çevrenizde gördüğünüz dış dünyadan çok daha iyi, zarif ve yumuşak olacaktır.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Merhabalar banada sıcak su torbası, ılık duş gibi şeyler iyi geliyor bu aralar. Birde diyafram nefesi almak. Bu meleklerin önerdiği yöntemleri de ekleyeceğim şimdi. Sevgiler💕

  Liked by 2 people

 2. Cok tşk ederim. Verilen yontemleri deniyorum. Çok güzel oluyor. Yolumda ki herkese şükürler olsun. Sevgiyle kalin

  Liked by 1 kişi

 3. Yolumuz Sevgi’yle aydınlanıyor ve bizden çevremize yansıyor.
  Teşekkürler Sevgili Mor Alev🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 4. Tesekkurler🙏Ben de yuruyuse her gittigimde, agaclara, ruzgara, gunese dua ve tesekkur ediyorum..❤️🌎🧚‍♂️

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.