Melekler: Komplo Teorileri

Rob Gonsalves

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Çağlardan beri komplolarla ilgili teoriler olmuştur. Sizi kim yönetiyor? Sizi ne yönetiyor? Gizli hükümetler. Atmosfere kasten püskürtülen kimyasallar, 5G, aşılar, ve liste devam ediyor da ediyor… Bu teorilerin bazılarının temeli gerçeklerde yatar, çünkü korku dolu ruhlar her zaman diğerlerini korkuyla yönetmeye çalıştılar. Pek çokları ise sadece uydurmadır.

Yeryüzü gezegeninizde en gizli tutulmuş bir gerçeği sizlerle paylaşmak istiyoruz, o kadar güçlüsünüz ki, siz titreşimsel olarak izin vermediğiniz sürece hiç kimse ve hiçbir şey kontrolünüzü elinde tutamaz.

Kendinize sorun, “Bu ifade beni keyifle heyecanlandırıyor ve gücümü hissetmeme sebep oluyor mu, yoksa beni rahatsız mı ediyor, ve eğer rahatsız ediyorsa, neden?” Mutlu olma gücünüzü bir başkasına vermeyi ve böylelikle kontrolünüzü ellerinde tutma gücünü de tanımayı tercih eder misiniz? Gücünüze nasıl ulaşacağınızı bilmediğiniz için sinirli ve umarsız mı hissediyorsunuz? İnsanların, maddelerin veya diğer güçlerin üzerinizde sizden büyük etkisi olduğuna derinden şartlandırıldınız mı? Onların içinde veya çevresinde yetiştirildiğiniz için kontrol dramlarına hiç bilmeden bağımlı mısınız?

Eğer öyleyse, kendinize kızmayın sevgililer! Yalnız değilsiniz. Siz, insan ırkı olarak, arzuladığınız hayatı yaratmak ve içinizde yatan İlahiliğin gücünün dışında hiçbir şeyin kontrolünüzü elinde tutamayacağı müthiş güçlü bir titreşimde sapasağlam durmak üzere, Yaratan vergisi gücünüze yeniden sahip çıkmayı öğreniyorsunuz.

Çırpınıp durmak yerine, enerjinizi uyumlamayı öğreniyorsunuz. Bu dünyada hiçbir gücün, kimsenin, hiçbir virüsün, hiçbir maddenin sizin kendi inancınızdan fazla üzerinizde gücü olmadığını öğreniyorsunuz.

Yaratan’ın korumasına öyle büyük inancı olan insanlar var ki hortumlar onların evlerinin üzerinden atlayıp öte tarafa geçiyor. Savaşlar ve bombaların ortasında kalplerinde öyle huzur olanlar var ki, sevgi içinde yaşıyorlar. Her çağda cesur ruhlar olmuştur, hastalara bakmışlar ve sevgileri onları tedavi ettikleri hastalıklardan korumuştur.

Bir çocukken, insani seviyede diğerlerinin üzerinizde kontrol gücü vardı. Fakat bir gün, evrenin titreşimsel yasalarını ve ezeli ruhunuzun doğasını anladığınızda, bütün bir hayatın ilk düşünceden, ilk tohumdan itibaren bir titreşim dansı olduğunu göreceksiniz – dış güçlerin çarpışması değil.

Cidden, kalpten ve önemle rica ediyoruz, kontrolünüzü neyin ya da kimin elinde tuttuğu konusunda kaygılanarak o kıymetli hayatınızı ziyan etmeyin. Bunun yerine, Yaratan vergisi gücünüze yeniden sahip çıkmayı öğrenin. Enerjinizi istediğinize uyumlayan düşünceler seçmeyi öğrenin – enerjiniz öyle güçlü olsun ki istemediklerinizin alanınıza girmesine kesinlikle izin vermeyin.

Her gün sağlığınıza şükredin ve ona öyle güçlü odaklanın ki, hastalık sizi ele geçiremesin. Veya eğer hastaysanız, fiziksel olarak yapmanız gerekeni yapın ve sonra da sağlıklı hissettiğinizde neler yapacağınıza odaklanın. Sahip olduğunuz iyiliklere teşekkür edin. Hayatın elinizden gelebildiğince keyfini yaşayın ve şifalanacağınıza dair inancınızı sağlam tutun… çünkü ruhunuz zaten sağlıklı ve bu da kabul edeceğiniz tek gerçeklik.

Evrende hoşunuza gitmeyen titreşimleri düşündüğünüzde, örneğin 5G veya kimyasal püskürtmeler, isterseniz diğer teknolojileri savunmanızda bir sorun yoktur, ama sevgililer, lütfen onlardan korkmayın! Onlara gücünüzü vermeyin. Siz İlahisiniz! Sevgiyle odaklandığınız şey, gerçekliğinizdir. Korkuyla odaklandığınız da yavaş yavaş gerçekliğinize sızar.

“Biz sır istemiyoruz” diyebilirsiniz ama “Biz gerçeği istiyoruz” demek çok daha iyidir.  “Şunu ya da bunu istemiyoruz” diyebilirsiniz fakat “Biz çok daha iyisini istiyoruz” demek çok daha iyidir. İstediğiniz şey neyse ona odaklanın sevgili dostlar, istemediğinize değil. Saplantılı bir şekilde bir şeyden veya birisinden kurtulmaya odaklanarak asla ve asla herhangi bir sorunu çözemediniz.

Bazı teknolojilerden korkuyor veya nefret ediyorsanız, onları ortaya çıkaran titreşimi besliyorsunuz. Belli siyasi partiler veya liderlerden korkuyor ya da nefret ediyorsanız, dikkatiniz ve enerjinizle tam olarak onları ve hoşlanmadığınız şeyleri besliyorsunuz. Eski sevgiliniz veya eşinizden korkuyor veya nefret ediyorsanız, onlara bir sürü “bedava” enerji veriyorsunuz!

Ancak, eğer temiz ve faydalı teknolojileri severseniz, onları güçlendirirsiniz. Eğer esenliğinizi  sağlayarak bedeninizi destekleyen şeyleri severseniz, onları güçlendirirsiniz. Herhangi bir parti veya lidere sevgi ve dualarınızı yollarsanız, onları büyük bilgelikle güçlendirirsiniz! Eski eşinize veya sevgilinize sevgi yollarsanız ya da en azından artık gözardı ederseniz, kendi gücünüzü kendinizde tutarsınız!

Kendi çözümlerinize ve arzuladığınız durumlarınıza sevgiyle güç verin! Görmek istemediğinize öfkeyle, korkuyla veya nefretle enerjinizi boşa harcamayın. Bunu kasıtlı yapmıyorsunuz ama pek çoklarınız böyle güçlü negatif odaklanmayla bilmeden tam da kurtulmak istediğiniz şeyleri güçlendiriyorsunuz.

Çok daha iyisi, görmek İSTEDİĞİNİZİ sağlam sevecen dikkatle güçlendirmektir ve bu çok daha kuvvetlidir.

Sevgililer, odaklanmaya değer tek “komplo teorisi” “sevgi komplosudur”. Çünkü sevgi evrenin en büyük sırrıdır. Siz onu yaşıyor, onu soluyorsunuz. Onun içinde yüzüyorsunuz. Siz ondan yapıldınız. Siz onunla bağlısınız. Güzlerinizi buna dikin. Gerçekten sevdiğinize ve sevebileceğinize odaklanın. Gelişirken bile kendinizi koşulsuz kabul ederek, kendinizi elinizden geldiğince sıklıkla ve tamamen sevin. Diğerlerini de elinizden gelen en çok halde sevin.

Bir gün, sevdiğiniz şeyi mükemmel zamanlamada geleceğine dair büyük inançla düşünerek, sevginin burada ve şimdi keyfini çıkararak sevecen bir gerçeklik yaratmak üzere Yaratan vergisi gücünüzü gerçekten kucakladığınızda, işte o zaman sevgililer, hiçbir endişe olmadan yaşayacak ve diğerlerinin de yaşamasına izin vereceksiniz. Çünkü bir daha kontrolünüz hiçbir şeyin ve kimsenin elinde olamayacak.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Sevgili Dostlar, uzun zamandır Meleklerle bu konuda kesinlikle aynı fikirde olduğumu biliyorsunuz. Eğer korku ve kaygılara teslim olmuş hissediyor ve bundan kurtulmak istiyorsanız, bundan birkaç ay önce paylaşmış olduğum şu yazıda bazı basit, kısa ama bir o kadar da etkili bazı  yöntemler var:

Negatif Düşünce Sarmalından Çıkış.

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

5 comments

 1. Olaganustu bir paylasim … her endise kaygiya kapildigimizda, toleransimizi yitirip enerjimizi dusmus hissettigimizde farkindalikla bu halleri ve kendimizi izlerken tekrar ve tekrar okuyup icsellestirmemiz gereken basucunbilgikeri.
  Sukredecek ninnet duyacak umutla dolacak ne cok sey var oysa ki … olmuslara olanlara olacaklara sukurler olsun 🙏
  Son zamanlarda yazilar paylasimlar o kadar yuksek tondan ki …. cok tesekkurler sevgili Mor Alev 💜

  Liked by 4 people

 2. Cok tesekkur ederim! Dogayla ic ice, insanlari hasta eden duzenlerin bozulup dönüstügü, nese ve keyif icinde yasadigimiz biricik gezegenimiz icin yapmamiz gereken tek sey ic enerjilerimizi uyumlamayi ogrenmemiz. Gercekten her kosulda gulumseyebilmek, oyuncu olabilmek, tanriyla dostluk etmemize izin vermek. Gereken tek sey bu. Dis kosullar bunu degistiremez, ama biz ic enerjimizi uyumlayarak dis kosullari mutlu bir gezegen icin hemen simdi duzenleyebiliriz! Cunku dis dedigimiz sadece bilincimizin yansimasi olacak. Ve sevgi dolu yasamak icin tek gereken bunu secmek, kosulsuz sartsiz. Bugun Krishna’nin dogum gunu! Herkese sevgiler ve happy Gokulashtami!

  Liked by 3 people

 3. Katılıyorum.. Ve sevgimi sevgiyi herşey de arıyorum bulunca gücümü hissediyorum.. 🙏

  Teşekkür ederim seni çok seviyorum özür dilerim beni affet 🙏 hizmetindeyim 🙏 😘

  Liked by 2 people

 4. Muhteşem bir yazı. İçselleştirilmesi gereken çok önemli mesajlar var.
  Çok teşekkür ederim.
  Sevgiler❤️

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.