Melekler: Kendinizi Huzura Kodlayın

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Sözcükleriniz, en iyi ve en güçlü kullanımlarındayken, temsil ettikleri titreşimlerin sembolleridir. Örneğin, “Bunu çok sevdim” dediğinizde, sevgiyi hissetmenize müsaade ediyorsunuz, sözcükleriniz sevgi titreşimi taşıyor. “Huzur seninle olsun” dediğinizde ve kalbinizde huzur titreşimini hissettiğinizde kelimeleriniz de aynı titreşimi paylaşıyor. Söylediğinizi hissetmediğinizde, kelimeleriniz titreşimsel açıdan zayıftır.  Kalbiniz ve hislerinizle konuşmaya zaman ayırdığınızda, sözcükleriniz fırtınaları dindirebilir.

Derin bir nefes alın. Geçen hafta konuştuğumuz gibi, derin huzur hissettiğiniz bir kişiyi veya yeri düşünün. Bir dakikanızı ayırın, gözlerinizi kapayın ve huzur hissine derinden bağlanın. Zihninizde kendinize “huzur” diyerek, o hissi hissedin. Bunu elinizden geldiğince sık yapın. Kendinizi o kelimeyi söylediğiniz veya düşündüğünüz anda huzur hissetmeye programlıyorsunuz.

Şimdi bir nefes daha alın. Sevdiğiniz bir şeyi ya da kişiyi düşünün. Gözlerinizi kapayın ve içiniz dolu dolu olana kadar sevgi hissini hissedin ve kendinize “sevgi” deyin. Kendinizi o kelimeyi söylediğiniz veya düşündüğünüz anda kendinizi sevgiye programlıyorsunuz.

Bir defa daha nefes alın. Hayatınızda neşe-keyif-coşku hissettiğiniz bir zamanı ya da gerçekten neşe-keyif-coşku veren bir hayali düşünün. Bunu her yapışınızda, kendinizi neşe-keyif-coşkuya programlıyorsunuz.

Bunu istediğiniz herhangi bir olumlu his ve ona karşılık gelen sözcükle yapabilirsiniz. Kendinizi fırtınaların ortasında huzur hissetmeye, öfkeli veya hırçın hissedenlerle yüz yüzeyken sevgi, hatta neşe-keyif-coşku için pek çok insanın bir neden bulamadığı zamanda neşe-keyif-coşkuyu hissetmeye kodlayabilirsiniz. “Rahatla” kelimesiyle kendinizi rahatlatmaya eğitebilirsiniz ve “dinamik” kelimesiyle kendinizi, hareketli ve zinde hale getirebilirsiniz.

Bu, önünüzdeki bir kaç ay süresince oldukça faydalı bulacağınız bir beceri. Dünya anneniz çok büyük miktarda enerji salıveriyor. O sizi seviyor. O ne sizi incitmeye çalışıyor, ne de insanlığı cezalandırıyor. Sadece insan kalplerinde hapsedilmiş basıncı, ifade edilmemiş duygu sellerini,  çok daha bağlantılı, sevecen bir gerçeklik için yanan arzuları serbest bırakıyor.

Dış dünyada ne olursa olsun, huzur içinizde yaşıyor. Hiç kimse, hiçbir şey onu sizden alamaz. Sevgi içinizde bulunuyor. Onu da kimse ve hiçbir şey alamaz. Neşe-keyif-coşku içtedir. O size aittir ve çağrılmayı bekliyor. Bu hislerin alıştırmasını yapabilir, onları bir veya iki sözcükle ilişkilendirebilir ve istediğiniz zaman o hallere girebilirsiniz.

Bu daha yüksek titreşimli varoluş hallerine giderek daha fazla odaklanırken, savruluyormuş gibi hisseden bir dünyada bile kendinizi merkezde ve dengede bulacaksınız. Kendinizi bu enerjilere kodlarken, kararlarınız artık eziyetli düşünce süreçleri olmaktan çıkacak, onun yerine yanıtlarınız organik bir şekilde gelecek, kolaylıkla ve neşe-keyif-coşkuyla. Kelimenin tam manasıyla içinizdeki kutsal ruhla hareket edeceksiniz. Niyetleriniz ve dualarınızla hayatın fırtınalarının çevresinden dolanmaya yönleneceksiniz.

Huzur. Sevgi. Neşe-keyif-coşku. Biz sizler için bunları ve çok daha fazlasını diliyoruz. Her birinizle birlikteyiz, buradayız, sizi seviyor, yönlendiriyor ve olumlu titreşimlerinizi güçlendiriyor, genişletiyoruz. Size sevgimizi, huzurumuzu ve neşe-keyif-coşkunuz için niyetlerimizi yolluyoruz. Biz sizin kendiniz için istediğinizi istiyoruz.

Bu yüksek titreşimlerin veya sizi memnun eden diğerlerinin alıştırmasını yaparken, bizlerin rehberliğini de hiç olmadığı kadar berrakça duyacaksınız, sevgimizi hissedecek ve İlahi olanın kollarında emniyette olduğunuzu bileceksiniz. Bu çok daha saf enerjilerde, hava ne olursa olsun, onu huzur, sevgi ve neşe-keyif-coşkuyla atlatabilir, fırtınaları dindiren veya onların çevresinden dolanmanızı sağlayan dingin, kudretli duanın sesi olursunuz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

8 comments

 1. yuzumde gulumseme.. kendimi sevgiyle sarilmis hissediyorum bu yazi sonrasi..

  ve bir sorum var. Bu guzel mesaj sonrasi uygun degil ve alakasiz belki ama… belki bir yanit bulurum. Yasadigimiz fiziksel rahatsizliklarin aslinda ruhumuzun bize verdigi bir mesaj oldugunu dusunursek, merkezi uyku apnesi (beynin nefes al komutunu vermemesi, unutmasi) ne ile baglantili olabilir ve ne yapilabilir.. fikirlerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Nilüfer, en iyisi bunu bir sonraki meditasyonunuzda bedeninize sormanızdır. En doğru yanıtı o verecektir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 2. “Ben huzurun içindeyim huzur benim içimde”Teşekkürler Sevgili Mor Alev🙏🙏🙏💖💖💖

  Liked by 3 people

 3. Sevgili Mor Alev,
  Dogrudan bu makaleyle ilgili mi tam bilemedim ama almanca bir siir var cok sevdigim, onu turkceye cevirip seninle ve diger okuyucularla paylasmak isterim.

  Aci cekmek vardir, aci ceken yok
  Gerceklesen seylere ragmen, gerceklestiren bulunamaz
  Kurtulus kesinlikle var, kurtulan kisi olmadiginda
  Patika yurunur, ama uzerinde yuruyen yok.

  Sonsuz huzur ile aramizda duran tek engel “ben” algisi ve bu yanlis algiyi korumak icin ordugumuz onlarca inanc sistemi, hapsedip salamadigimiz korkular, kisiligimiz dedigimiz duvarlar hepsi bizi butunlukten ayirip, korunmak icin yaptigimiz kaleyi hapishaneye cevirdi. O hapishane duvarlarini ellerimizle tek tek yiktigimizda, gercekten kim oldugumuzu ve hapishanede hapsettigimizin sadece bir golge oldugunu gorecegiz, isigi kesen duvarlar yuzunden, kendimiz sandigimiz cok sevdigimiz o gölge. Tamamen gecirgen oldugumuzda ve tum stratejileri tanidigimizda, onlar dagilacak ve bize bu mesajlari gonderen Meleklerin belki de ta kendisi oldugumuzu bile hatirlayacagiz…

  Benim geleneksel bir Tanri inancim uzun suredir yok, ama onu her nefesimde hissediyorum ve ona “which is not”, “no-thing” Anlamina gelen bir isim veriyoruz. Ve hersey, algilar, duygular, yasananlar esit ve kosulsuz kabul edildiginde, onlari hapsedip tutmadigimizda gorecegiz ki sadece O var, sonsuz nese ve huzur akiyor.

  Bunlari yazarken oyle duygulandim ki, bunlar her bir varligin, her bir insanin dogustan hakki. Lutfen neyi niye yaptiginizi fark edin, hapishaneniz yikilmasin diye omrunuzu buna yatirmayin, birakin yikilsin. Mahvolurum, bittim sandigimiz yerden isik doguyor. Sonunda o korkularin hepsi biz tutmadikca ucup giden birer dusunce olacak. Her seye acin kalbinizi, bu hayattan gelen her seye. Cunku her seyle esit, ondan bir parcasiniz. Hepinizi cok seviyorum! Size ulasma firsati icin bloga ve Mor Aleve sonsuz tesekkur ederim!

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.