Melekler: Fırsatları Kucaklayın

Jim Lawlor

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

“Bu ne zaman bitecek?” diye soruyorsunuz. Biz de yanıtlıyoruz, “Şimdiye ne dersiniz?” Yeryüzü gezegeninizdeki bu tarihi, eşi benzeri görülmemiş ve çok değişken belirsiz zamanda, ruhani gelişim ve genişleme için mucizevi fırsatlarınız var. Şimdi bile, gerçek Benliğinizin kudretini, güzelliğini ve görkemini kucaklayarak huzur dolu saadeti bulabilirsiniz.

Kısıtlanmış hissettiğinizde, ölçülemez ruhunuzu keşfetme şansınız var.

Oradan oraya gitmenin ve pek çok şeyi birlikte yapmanın bir zamanlar olduğu kadar kolay olmadığı bir dünyada – fakat bir daha kolay olacak- içinize dönmek için vakit ayırın. Oturun ve derinden soluk alın, içeri ve dışarı, içeri ve dışarı, içeri ve dışarı. Eğer isterseniz, yumuşatıcı bir müzik koyun. Nefes alırken, içinizde daha da güçlenen ve parlaklaşan bir ışık düşünün, bedeninizin dışına genişleyen. Nefes verirken, onun içinde gevşeyin.

Rahatlarken, teslim olurken ve nefesin sizi yıkamasına izin verirken, derin huzur, genişleme ve belki de uçuşma hisleri deneyimlemeye başlayacaksınız. Bazılarınız uykuya bile dalabilir. Biz sizlerle çalışacağız ve ölçüsüz, sınırsız, genişlemiş ruhunuzun görkemini hissetmenize yardım edeceğiz, eğer bunu isterseniz tabii!

Hapsedilmiş hissettiğinizde, içinizdeki özgürlüklerinizi keşfetme şansınız var.

Hala daha pek çoklarınız mümkün oldukça içeride kalmaya çağrılıyorsunuz, fakat 3D kısıtlamalarla kapatılmışken bile en çılgın hayallerinizin ötesinde bir ruh özgürlüğü bulabilirsiniz. Bu dünyada nereye gitmek istersiniz? Ne yapmak istersiniz? Gözlerinizi kapayın ve şimdi orada olduğunuzu düşünün. Bedeniniz bulunduğu yerde olacak ama ruhunuz zaman ve mekanla sınırlı değil. Bu becerinin sıklıkla alıştırmasını yaptığınızda, gerçekten de düşündüğünüz yerdeymiş gibi hissedeceksiniz, çünkü ruhunuz gerçekten de orada! Eğer oraya 3D gerçeklikte gitmek isterseniz, sadece o arzuya sahip olun ve onu gerçekleştirin. “İç ziyaretleriniz” dış gerçekliği çekecektir, mükemmel zarafetle ve ilahi zamanlamayla.

Fiziksel olarak soyutlanmış hissettiğinizde, mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz şekillerde bağlantıya geçme fırsatınız var.

Ruhlarınız uzaklıkla sınırlı değildir. Herhangi birini kucaklamak, şifa ya da cesaret vermek veya destek olmak için ruhunuzla seyahat edebilirsiniz.

Birisini fiziksel olarak kucaklamayı istediğinizde, birlikte bir deney yapmayı önerin. Gözlerinizi kapayın. Kollarınızı birbirinizin çevresinde düşünün. Kucaklamayı hissedin, algılayın, onunla olun ve sonra da deneyimlerinizi karşılaştırın. Eğer isterseniz bunu telefonda veya video ile bağlandığınızda yapın böylece birbirinize anlatabilirsiniz.

Alıştırmalarla, fiziksel olmayan benliğiniz sizin için giderek çok daha gerçek olacaktır. Fiziksel olarak kucaklaşmak hakikatten de bir lütuf olsa da, ruhların kucaklaşması saadet dolu, ruhani sevginin mucizevi, büyüleyici deneyimi haline gelebilir.

Emin olamadığınızda, belirsizlikte yaratma fırsatınız var.

Eğer gücünüzü dış dünyaya verirseniz, çok az kesinlik vardır. 7 milyarın üzerindeki bir nüfusun seçimleri ve arzuları ortak gerçekliği yaratır.

Ancak, eğer sadece anda kalbinize göre yaşarsanız, hissettiğiniz şeyleri deneyimleyebileceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü herhangi bir arzuya sahip olduğunuz anda evren onu size getirmek için çalışmaya başlar. Size düşen iş ise, yolculuğun keyfini çıkarmak ve size yönlendirme verebileceğimiz yüksek titreşimde kalmaktır.

Kıtlık hissettiğinizde, gerçek bolluğu kucaklama fırsatınız var.

İçinizde yaşayan ve nefes alan Kaynak, insan şartlarıyla kısıtlı değildir! Eğer işinizi kaybettiyseniz veya güncel şartlardan dolayı geliriniz olumsuz etkilendiyse bile, yokluk deneyimlemek alın yazınız değildir. Kaderinize lanet okumaktan kaçının ve onun yerine hayatınızdaki iyi olan şeylere odaklanın. İç enerjinizi değiştirerek dış yaratımı gerçekleştirin.

Belki size bol zaman verildi, çünkü böylece dinlenebilir veya içinize dönerek yepyeni bir gelecek yaratabilirsiniz. Belki de yardım istemelisiniz ki, size açık olan sevgi bolluğunu deneyimleyebilesiniz.

Hayatınızda zaten varolan bolluğa teşekkür edin – bir ev, yiyecek, arkadaşlar, aile, sağlık, yukarıdaki sonsuz gökyüzüne. Kendinize bolluk içinde bir dünya görmek için meydan okuyun ve çok çabuk bu iç bolluk odaklanması şaşırtıcı ve çok hoş şekillerde  mucizeler ve para çekecektir.

Eğer hastaysanız, gevşeme, teslimiyet ve İlahi ışığın şifacınız olmasına müsaade etme fırsatınız var.

Dünyaların Yaratan’ı içinizde yaşıyor, hem de ruhunuzun ve sağlığınızın mükemmel şablonuyla. Aldığınız tıbbi yardıma ek olarak, biraz gün ışığı alın, sadece güneşli bir pencere yanında olsa bile. Kendinize size önem veren insanlardan yardım isteme ve o yardımı kabul etme iznini verin. İç ışığınıza odaklanın ve bedeninizdeki karanlıkları çözdüğünü düşünün. Meleklerin kollarında dinlenin. Biz her zaman yanınızdayız ve tüm enerjimizi sağlıklı ve bütün ruhunuza odaklıyoruz.

Eğer bir şifacıysanız veya “vazgeçilemez çalışanlardan”, ya da ” ön saflarda” görev alanlardan biriyseniz, gerçek İlahi korunmaya odaklanma fırsatınız var.*

Bu zamanda 3D dünyada diğerlerine hizmet veren sevgili melekler, Yaratan sizi kutsuyor. Siz de kendinize iyi bakın.

Kapınızdan çıkarken kendinizi çok güzel bir ışık küresiyle çevreleyin. Işığın yukarıdan içinize aktığını ve bedeninizden dışarı  tüm yönlere yayıldığını imgeleyin. Müşterilerinizi veya hastalarınızı sevin, bilin ki siz de esenliği ve sağlığı yayan cesurlardan birisiniz.

Aynı zamanda, hatırlayın, siz ne yaparsanız yapın, her bir insanın kaderi onun ruhuyla İlahi olan arasındadır. Siz sevebilirsiniz. Yardım edebilirsiniz, sağlığına geri dönüşü için çalışabilir, şifalandırabilir ve destek olabilirsiniz, ancak bir başka insan için sonucu belirleyemezsiniz. Yani, büyük bir sevgiyle yapabileceğinizin en iyisini yapın ama bilin ki, yapabileceğinizin en iyisi yeterlidir.

Yüz maskeleriyle, siyasi partilerle veya diğerlerinin yorum ve fikirleriyle hemfikir olun, olmayın, iç huzuru bulma fırsatınız var.

Bu, “haklılığını iddia etmektense, sevecen olmanın” daha iyi olduğunu hatırlamanın çok daha önemli olduğu bir zaman. Gerçekte sevgililer, sizin “doğrunuz”, sadece sizin için doğru. Herkesin kendi ruhunun gelişimine ve genişlemesine yol açan kendine özgü “doğruları” var. Bakış açınızı paylaşın ama asla onları birbirinize zorla kabul ettirmeye çalışmayın.  Ve eğer birisi size kendi fikrini kabul ettirmeye çalışıyorsa, ya kibarca dinleyin veya o yeri terk edin. Herhangi bir şey söylemeniz gerekiyorsa, sadece şöyle diyebilirsiniz. “Paylaştığın için teşekkür ederim. Söylediklerinden çok şey öğrendim.” Çünkü öğrendiniz sevgililer! Onlar için neyin önemli olduğunu öğrendiniz.

Her an gelen fırsatları kaçırmayın. Bu şaşırtıcı zamanlar gelişiminize hiçbir zaman olmadığı kadar hazır. Bu zaman bittiğinde, elbette hala daha gelişebilirsiniz. Ancak, tam şimdi, burada hepiniz gelişmenizi bir gereklilik haline getirmiş olan durumlar yaşıyorsunuz. Eski bakış açınızla algıladığınız 3D kısıtlamaların ötesine gelişmeyi ve ruhunuzun saadet dolu özgürlüklerini seçerseniz eğer, derin bir neşe-keyif-coşku keşfedeceksiniz.

En iyisi de, sınırsız, ölçüsüz ruhunuzu kucaklarken, sizi çok daha zarifçe, kolaylıkla, güvenlikle, bollukla, esenlikle ve neşe-keyif-coşkuyla yeryüzü yaşamlarınızın sonuna dek taşıyacak bir zihin yapısı ve beceriler geliştireceksiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

*Vazgeçilemez çalışanlar: Fiziksel olarak evlerinin dışında çalışmalarına ihtiyacımız olanlar, market, nakliye, ulaşım, temizlik, fabrika, iletişim, güvenlik, üretim, tamirat vs. görevlileri. Onlar olmadan şimdi olduğu gibi yaşayamayacağımız insanlar.

Ön saflarda çalışanlar: Tüm sağlık çalışanları ve acil yardım ekipleri

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

8 comments

 1. Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler.
  Mor alev teşekkürler .
  yine …yine… yine…. yol gösterici ve huzurlu bir mesaj şükürler olsun.

  Liked by 1 kişi

 2. Yolumuz teslimiyet,şükran,sevgi.. Rehberlerimiz yol gösteriyor el veriyor..Yaratan tarafından kutsanıyoruz..
  Kalp gücümüzün farkındayız.. Şimdinin gücü yanımızda.. Ve hala güzel günler için umut var ayağa kalkalım.. Teşekkürler Mor Alev ,Ann,Meleklerimiz çokça da sevgiler..

  Liked by 4 people

 3. Sevgili Mor Alev okurken sanki beraberdik ve size sarılıyordum. Hani uzun zamandır görmediğiniz evladınızla karşılaşınca duygu yoğunluğuyla gözlerinizden yaşlar gelir ya işte öyle… Yaşattığınız an için ve her türlü katkınız için, yüreğimize dokunduğunuz için teşekkürler. Ann Albers ve Meleklere teşekkürler. Söylediklerinizi uyguladıkça yaşamda sevinç neşe coşku ve umudu yaşıyorum ve çevreme aksettiriyorum.Birlikteyiz 🙏🙏🙏

  Liked by 2 people

 4. Sevgili mor alev, rehberliğiniz için sonsuz teşekkürler…
  Bir sağlık çalışanı olarak sonsuz destekle korunduğumuzu hissediyorum…
  Dünyada ki herkesin, hepimizin yolu sevgi ve ışık olsun…Sevgilerimle…

  Liked by 3 people

 5. Sevgili Mor Alev cok tesekkur ederim. Beni bir suredir ziyaret eden, ozel hediyem ve zorlayici dersim anksiyeteyle calismalarima cok taze bir guc getiren bir mesajdi bu. Bildigin gibi Aslan kapisina kadar onunla calisacaktim,cok zor ama harika gidiyor. Yuregimi korkulara bile hosgeldin dercesine acip teslimiyetin sinirsiz gucune vardigimda, cok beklenmedik bir kuantum sicramasi yasadim. Kelimeler yetmez anlatmama. Zihnin “bu iyi/bu kotu” Ayrimindan cikip acik yureklilikle baktigimizda her sey inanilmaz mucizeler getiriyor bize, korkunun kendisi bile. Hatta en buyuk hediyenin onun arkasinda saklandigini soylemek istiyorum. Diliyorum ki kimse onlari zorlayan seylerden kacmasin ve sinirsiz ozgurlugu kendi kalbinde yasasin. Sevgilerimle!

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.