Şimdi de Neşe-Keyif-Coşku Beklentisinde Olmayı Öğreniyorsunuz

Search unknown artist
Sevgililer,

Bir ihtimal yorgun, kayıtsız ve ümitsizliğinizi geçersiz kılmanın zamanının geldiğine inanamadığınız anlamına gelen bütün diğer sözcükler gibi hissediyorsunuz.

Biz, Evrenlerden olanlar, kim olduğumuzu sanıyoruz? Eğer her hafta işaret ettiğimiz gibi aynı anda her yerde var olabiliyorsak, günlük işlerinizi bile tamamlayacak gücü zor bulduğunuzu bilirdik! İşte bugünkü hikayeniz böyledir. Fakat, hafta hiç beklemediğiniz bir şeye doğru çiçek açarken, enerji bulacaksınız, hatta heyecan ve heves bile. (Mor Alev: Hafta başında yazmış olduğum enerjilerden bahsediyorlar, bağlantısı burada)

Belki, okulda sevmediğiniz bir ders konusunu düşünürseniz neden bahsettiğimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Sınav zamanı ilan edilene kadar sıkıcı bir ders, ama ilanla birlikte adrenalin ve korku önlere doğru koşuşturur.

Pek çoklarınız korkunun yeni hayatınızın/canlılığınızın bir parçası olmasından endişe ediyorsunuz. Bu doğru olabilir. Korkulacak bir şey olduğundan değil, fakat yeni bir şeyin 3D dünyada genellikle korku yaratmasından dolayı. Çağlar boyu korku yaratan aktivitelerden kaçındıktan sonra, çoğunluk için ilk his, ilk duyu korkudur. Çünkü henüz korkusuz neşe-keyif-coşku yaratmak için yeterince özgür neşe-keyif-coşku deneyimlemediniz. Bundan dolayı, yeni heyecanlar keşfetmek üzere olduğunuzu ilan etmemiz, korku korkusu yaratıyor.

Fakat sizler, 3D korku temelli benliğinizin ötesine, yeni 5D neşe-keyif-coşku varlığınıza geçiş yaptınız.

Yani şimdi, korku dolu hissetmeye sizi teşvik eden o şeyler bile kaybolacaklar, en iyi korku teşebbüslerinize rağmen. Bazılarınız korku olmadan inceleyemediğiniz hasta bir sevdiğinizi veya mali krizi düşünerek, bu son açıklamamızı reddedeceksiniz. Böylece şimdi de kriz ardına kriz gelip geçecek, hiçbiri de beklentisinde olmayı öğrenmiş olduğunuz olumsuz sonuçlara ulaşmadan.

Biz, Evrenlere dair olanların “her şey yolunda” diye bildirmemiz, sizi korku düşüncelerinden alıkoymada çok az etkisi oluyor. Çünkü sözlerimiz henüz neşe-keyif-coşku temelli olarak araştırılmıyor. Böylece pek çoklarınız potansiyel korkularınızı deneyimleyeceksiniz ve tek başardığınız korkuların yersiz olduğu sonucunu çıkarmak olacak. Çoğu değişim hakkında anında korku hissetmekten, olasılıklarla ilgili anında heves ve heyecana doğru geçiş yapmanıza yardım edecek şeylere maruz kalacaksınız.

Korkudan neşe-keyif-coşkuya geçiş ne siz ne de diğer 5D öncüler tarafından bir gecede kabul edilecek. İnançlarınız değişmeden önce tekrar tekrar yeni gerçeklik zamanınızı deneyimlemelisiniz. Yani önümüzdeki günlerde kendinizi olası korkulu yerlere/durumlara yerleştireceksiniz ve tek bulduğunuz korkunuzun gereksizliği olacak.

Bazılarınız bunun ertesi sabaha milyoner olarak uyanmanız anlamına gelip gelmediğini soruyor. Belki. Fakat bu değişim aynı zamanda olanlar yerine olabileceklere odaklanan günlük korkularla alakalıdır. Belki hiçbir maddi zarar olmayan ufak bir trafik kazasına karışacaksınız. Veya bir sevdiğiniz sağlık açısından düzelmeye başlayacak. Ya da işinizdeki görevinizin önemsizleştirileceğinden korkarken bir terfi alacaksınız. Yani, hayat değiştirici olmayan aktiviteler, fakat ufak korku kıtırlarının neşe-keyif-coşkuya dönüşümü.

Böyle bir açıklama içinde bulunduğunuz evreyi tanımanıza ve bunun nedenini anlamanıza yardımcı olacaktır. Amaç, düşüncelerinizi korkudan neşe-keyif-coşkuya kaydırmaktır. Bu, hayatınız yüzde iki yüz farklı olacak demek değildir, fakat önünüzdeki günlerin örneklerini korkunun artık ilk başvuracak duygunuz olmadığını içselleştirmek için kullanacaksınız.

Bazılarınız acı ve korkuyu şimdi hissedilecek en iyi duygu olarak seçeceksiniz. Bu sizin seçiminizdir. Ancak bunu yaparsanız, lütfen en azından kendinize şunu bildirin, farklı bir hareket ve hissetme modu yaratmaya başlıyorsunuz. Derhal gerçekleşmeyecek ama kesinlikle oluşacak bir şey.

Potansiyel korkularınızın pek çok örneğinin, “oh, ucuz atlattım” hissine doğru yok olduğunu göreceksiniz, ta ki önce korku sonra da rahatlamayı hissetmeyi bırakana kadar.

En kötüsünü bekleyerek yeni hayatınıza yerleşemezsiniz. İşte böylece yarattığınız neşe-keyif-coşkuyu nasıl kabul edeceğinizi öğreniyorsunuz. Evet, deyim yerindeyse, bu aşamanın eğlenceli yönü de budur.

Çünkü yeni hayatınıza hazırlık için geçişinizin sorumluluğunu kendi elinize aldınız. Son zamanlarda tamamladığınız iç değişimler sizin, kendinizin kontrolünüzde olmanız amacını taşıyordu. Bir zamanlar yeryüzünde 1/4 kendi başınıza, 3/4 Evrensel yardımla işlemiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. 5D öncü statünüzde geliştikçe, benliğinizin giderek daha fazlasına sahip çıktınız. Böylece 12-12 ve 21-12’nin son elementlerine hazırlık olarak şimdi kendi ipleriniz kendi ellerinizde.

Bunun büyük bir parçası da korku hayatı yaşamak yerine neşe-keyif-coşku hayatını keşfetmenizdir. Korku şimdi bile o kadar büyük parçanız ki, işte bundan dolayı öyle olmaması gerektiğini bildiğinize inandığınız halde ilk hissiniz korku oluyor.

Bazılarınız hayatınızda hiçbir şeyin şu anda neşe-keyif-coşku dolu olmadığını düşünüyor, asla olamayacağından kaygılanıyorsunuz. O kavramın OLmasına izin verin. Hazır olduğunuzda, yeni neşe-keyif-coşku temelli benliğinizi kabul edip içselleştireceksiniz. Korkunuz dünün modası olacak.

Bütün bunlarla, kendinizi o hayatın neşe-keyif-coşku dolu olabileceğini ve olduğunu kanıtlayacak alanlara yerleştiriyorsunuz. Dünün korkularının bittiği yere. Ve kendi yeni gerçekliğinizi kendinizin yarattığı yere – ne bizim, ne ailenizin ne de arkadaşlarınızın, sadece sizin yarattığınız yere.

Yeni Dünyanız ve yeni varoluşunuz olan neşe-keyif-coşkuyu gerçekleştirecek olan sizlersiniz. Ve öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hofmann ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. Tum mesajlar icin teşekkürler. Bu mesajlar bende bir taraftan umut bir taraftan beklenti diger taraftan anlatılanları hemen deneyimlemek istedigim icin biraz da hayal kırıklığı yaratiyor. Sanırım akista kalmayı tam ogrenememisim…

  Liked by 1 kişi

  1. Bu durum bende de oluşuyor. Nasıl olsa yine hayal kırıklığına uğrayacağım için artık umutlanmak istemiyorum. Hayatın kontrolünü kendi elime almak şöyle dursun, son iki günden itibaren artık kontrolün tamamen başkalarının elinde olacağına yönelik gelişmeler yaşadım. Siz buna direnç deyin moralev ama dediklerinizin tam tersi yönünde gelişiyor şeyler.

   Beğen

   1. Sevgili Sophie, bu blog yedi yıldır hiçbir zaman hayatınızda her şey günlük güneşlik olacak demedi. Aksine hep beraber karanlıkta ışığı bulmanın yollarını araştırıyoruz. Yani kendini hiç de iyi hissetmemek, kötü bir ya da birkaç gün geçirmek suç değil, sadece insan olmanın bir parçası. Hayatınızın kontrolü sizin elinizde değilmiş gibi gelebilir, hayat başınıza geliyormuş, hiçbir seçme hakkınız yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Bu platform bütün bunlardan dolayı var. Bu blog ve ben sadece enerjinin getirdiği potansiyeli yazarız. Ve işte yukarıda da söylüyor: “Bazılarınız acı ve korkuyu şimdi hissedilecek en iyi duygu olarak seçeceksiniz. Bu sizin seçiminizdir. Ancak bunu yaparsanız, lütfen en azından kendinize şunu bildirin, farklı bir hareket ve hissetme modu yaratmaya başlıyorsunuz. Derhal gerçekleşmeyecek ama kesinlikle oluşacak bir şey.” Yani söylenenin dışında bir şeyler yaşamıyorsunuz. Eğer biraz daha iyi hissetmek isterseniz ve gerçekte kontrolün sizin elinizde olduğunu yeniden bilmeyi arzularsanız, size geçenlerde yayınlamış olduğum “Yeniden Seç Metodunu” öneririm.
    https://moralev.com/2019/10/02/yeniden-sec-metodu/
    Sevgilerimle

    Liked by 2 people

 2. Teşekkür ederiz mesaj için
  Elementler ile ilgili kısmı anlayamadım detay alabilir miyim 🍀

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Özlem, “element” sözlük anlamında kullanılmıştır, yani öge, unsur, parça. Sevgilerle

   Beğen

 3. Neşe keyif coşku dolu gerçekliğe geçiş yaptığımız hakkındaki mesajları çok seviyorum🥰daha çok daha çok neşe keyif coşku Dolsun , hem bloga hem İçimize , Âmin🌻🧚🏼‍♀️Teşekkürler 🙏🏾

  Liked by 1 kişi

 4. Mesaji aldim Mor Alev. Mukemmel bir yazi. Korkuyu ugurluyor, nese-keyif-coskuyu kucakliyorum. Iyi ki varsiniz Mor Alev.

  Liked by 1 kişi

 5. gerçekten de belki son 1 aydır -belki daha fazla-, yaşamımda nedensellik olmadan bir neşe, keyif ve coşku akışının içindeyim, tabi ki zaman zaman deneyimlediklerim özelinde kaygı ve korku enerjisini hissetsem de bunu yönetmeyi ve diğer güne tazelenerek taşımamayı başarabildiğimi gözlemliyorum. bu yoğun ve yüksek duygularla kol kola yürüyebilmek, dahası koşabilmek inanılmaz. çok teşekkürler 🌿

  Liked by 4 people

 6. 15 yıl önce geç dönem bir kanser teşhisi ve ağır bir tedavide korku yaşamıştım.Çok korktuğumda orta kalp üzerindeki Thymüs bezine hafif hafif vurarak korkuyu çözmeyi öğrenmiştim.Daha sonraları korku geçti,öyleki iyileştikten sonra hiç kontrole gitmedim.Bağışıklık sistemim en yakın arkadaşım olmuştu.Sezgilerim de öyle.Son yıllarda hafiften bir korku ortaya çıktığında ise yeni metodumu kullanıyor ve Bluff diyorum- yani switchword kullanıyorum ve anında korku kayboluyor.Paylaşayım dedim.Sevgiler..

  Liked by 5 people

 7. Konseye veya blog hamilerine veya evrenlerden olanlara bir soru olarak buraya bir şey yazmak istiyorum. Niyet etmiş ve secmis oldum.

  Korkum yok, varlığımin farkindayim, kim oldugumun. Neseyi biliyorum. Keyfi biliyorum. Hazzi biliyorum. Zaman yok, an yok, beklenti yok. Sadece oluş. Ben o’yum ve muazzam hissediyorum. Buraya kadar okey. Bunlarla beraber kocaman ve hakkettigimi elbette dusundugum bir talebim var, evrenden veya kendimden. Bu dunya gezegeninde, bu icinde bulundugum realitede ben gercekten bana sadece keyif verecek ve yaptığım icin mutlu olacagim, varligimin sarkisiyla şakiyacagim seyler yapmak istiyorum. Bunlar nerede? Cunku hayatimda su anda onlari göremiyorum. Kisacasi su anki gercekligim bana yetmiyor, sıkılıyorum. Ölümüne sıkılıyorum. Ve bunun farkinda olmak beni gercekten ofkelendiriyor. Hala yerinde sayiyormusum gibi hissediyorum veyahut, her sey mumkun, peki ben neden beni mutlu edecek ruhumun amaclarini tezahur ettiremiyorum bu dunyada? Onlar nerede ve hiç gelecekler mi?
  Bu soru coook uzun zamandir icimde canli. Umarim tatli bir bas oksamasiyla, hafif meltem esintisiyle, mis gibi bir kokuyla cevabim gelecektir bir yerlerden. Sevgiyle. Ve tesekkurler mor alev.

  Liked by 1 kişi

  1. Bunun için, Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı nın, yeryüzüne inerken Biz lere kulanmamız için verdiği -ki ben bu haritaya Evrenin Pusulası diyorum- doğum haritası analizinden yararlanabilirsiniz. Haritamızda, bütün artı ve eksi yönlerimiz Biz e sunuluyor. Özgür İrademiz ile neyi seçersek, onunla ilgili kombinasyonlar yaşıyoruz. Sevgilerimle…🙏💙✨🍀🌼

   Liked by 1 kişi

  2. Sevgili Şeyma, 24 kasıma ait jennifer Farley’in yayınladığı Yaratan mesajı sanki size cevap gibi geldi bana. Bu mesajı ben de çok sevdim, bakmanızı tavsiye ederim. Sevgiler

   Liked by 1 kişi

 8. Inanılmazsın sevgili Mor Alev…inanılmaz bir sistemin içinde yaşıyoruz. 21/11 benim doğum günüm ve yayınladığın yazı tamamen bana ithaf edilmiş 🙂 bu kadar mı korku- yersiz korku ikilisi birlikte yaşanır 🙂 bire bir yaşıyorum ve artık yaşadıklarımı sadece çok eğlenceli buluyorum. Yaşasınn 🙂

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.