11-11’den 12-12’ye: Ruhunuzun İlahi Mavi Kopyasıyla Hizalanmak

temple of mystery - Noah BradleyBaş Melek Gabriel:

Sevgililer,

11-11 portalının aktivasyonları ruhunuzun İlahi Mavi Kopyası ile çok daha derin ve sağlam bir uyum yaratıyor. İçinizde barınacak yeni enerji sistemi için yeni bir yapı yaratmanıza izin verecek güncellemeler gerçekleşmekte. (Mor Alev: Bu gibi kanallıklarda Mavi Kopya terimi, orijinal tasarım, ilk niyet, katışıksız, saf oluş planı anlamlarında kullanılır)

Yeni uyumlanmış Işık Bedeniniz son birkaç senedir özenle ve sebatla hazırlandı, bunun sebebi şimdiki yeni yükseliş kodlarını çok daha rahatça alabilmenizdi. Beklenmiş olduğu gibi, fiziksel bedeniniz yeni enerjiyle arasında en fazla uyumsuzluk taşıyan alanlarınızdan biriydi. İçinizde çok uzun süre tutmuş olduğunuz eski yapılar yok olurken, yaygın bir şekilde semptomlar yaşandı. Bu oldukça rahatsızlık verici ancak bir o kadar da faydalı bir süreç oldu. Bedeniniz hücresel seviyeye kadar yeniden düzenlenirken, olumlu bir zihin yapısında kalmak çoğu insan için zor oldu.

Bu durum, kendi dışınıza bakıp dünyanın da benzer şekilde parçalarına ayrılıp söküldüğü gördüğünüzde özellikle gerçektir.

İyi haber şu ki, bir dönüm noktasına geldiniz. Burası, yükseliş dalgasının ön safhalarında yer alanların, beşinci boyutu oluşturan yüksek frekanslı ışık içinde yeni bir hayat kurmak üzere ihtiyaç duyulan fiziksel yapıyı yeninden inşa etmeye başladığı alan.

Bu yeni zamanda enerji sistemleriniz, oldukça coşkun hale gelmiş sürecin enerjilerinin seviye yükseltmesinin keyfini çıkarıyor. Zaman zaman sinir sistemleriniz sigortaları yakmış gibi hissetse de, kalbinizin içinizde oluşan devasa değişimi anlayışında büyük ilerleme var.

Bazı yol göstericilerin çok uzun süredir yaşadığı ancak genel olarak 2012’den beri süregelen eski sistemin yıkımı, yeniden yapılanma süreci için yer açmaktadır.

Gölgelerde son derece bereketli bir varoluş bulunmaktadır. Bu varoluş, dolup taşan geçmiş tarihlerinin bataklığında yolunu bularak ilerleyen çoğunluğun kendilerini suçluluktan kurtarmasına yardımcı oldu ve iç karmaşalarının ötesine bakmalarını sağlayan kapıları açtı. Zihinler tamamen açıldı ve tüm karanlık köşelere ışık akıyor. Ruhunuzun eğitimi için geçmiş olduğunuz çalkantılı öğrenme süreçlerine yol açan durumlara özgürce girip çıkabiliyorsunuz. (Mor Alev: Bu tercümeyi biraz daha açıklamak istiyorum, yukarıda elimden geldiğince çevirdim. Benim bundan anladığım şu; uzunca bir süreyi içimizdeki gölgeleri ve eski düşünce ve enerji yapılarımızı temizleyerek, yıkarak ve geçersiz kılarak geçirdik. Bu sırada o gölgelerde bize yardımcı olan bir varoluş da vardı, çamura gömülmüş bir hazine gibi. Onun sayesinde devam edebildik. Şimdiyse geçmişe ve yanılsamalı fikirler, şartlanmalar, kalıplara olan bağımlılığımızı bitirdikçe, zihinlerimiz açılıyor, çok daha fazla ışık giriyor ve bu sayede kenarda köşede kalmış olan gölgeler de aydınlanıyor.)

Şimdi, bilişinizde İlahi İç-görünün iyice köklenmesinin zamanı geldi. Sizin için belirgin olsa da olmasa da, geçmiş deneyimlerinizin görünürde olandan çok daha büyük bir amacı vardı. Size, Akaşik kayıtlarınızı iliklerine kadar arındırmanız için ihtiyaç duyulan hareketler sunuldu – bu da hayatınızın temelidir, sıfır noktası olarak bilinir. (Mor Alev: Sıfır noktasına kadar arındınız, tertemiz bir temel yarattınız demek istediğine inanıyorum) Bu noktadan sadece yükselebilirsiniz. Ve bu noktadan başlayarak yüksek frekansları taşıyacak fiziksel yapınızı yeniden inşa ediyorsunuz.

Siz, İlahi Işığı taşımak için hazırlanmış, boş bir kutsal araçsınız. Hayatınızda bir sonraki adımlarınızı yaratırken bunu hatırlayın. Fiziksel varoluşunuzu yaşarken, iç bilişinize erişim için vakit ayırın. Kutsal aracınıza koyduğunuz şeyler arasında tavırlarınız, hayat görüşünüz de var. Ve böylece fiziksel yapınızı içten dışa doğru yapılandırmaya başlıyorsunuz.

İlahi Işığı taşıyan kutsal bir kap olmaya hazırlanmak sizi tüm seviyelerde etkileyecektir. Kendinize ışıkla ve zarifçe davranma konusunda ciddi olma ihtiyacınız var!

Gün ışığında ve doğada elinizden geldiğince vakit geçirin. Fotosentezin ışığıyla beslenen yeni yapraklar gibi besleniyorsunuz. Bu enerjiyi besin olarak taşımanızı sağlayacak bir süreç de yakında başlayacaktır, tıpkı kökleri toprakta, yaprakları ışığa uzanan bir ağaç gibi. Değişimin tam ortasında ve kaçınılmaz zorlukların arasında başarıyla serpileceğiniz, mutlulukla gelişeceğiniz güçleri bir araya getiriyorsunuz.

Her an yönlendirilmeniz için sizinle çalışan Ruhani Kaynakların varlığından asla şüphe duymayın. İhtiyacınız olan her şey size kolaylıkla ve zarafetle sunulurken, siz ezeli ve ebedi olarak seviliyorsunuz. Her şey gerçekten yolunda. Ve öyle de oldu.

Baş Melek Gabriel için Shanta Gabriel (12 Kasım 2019)

***

Sevgili Dostlar, bu Baş Melek Gabriel’den gelen çok ilginç bir mesaj. Geçen hafta yayınlamış olduğum 11-11 mesajını takip ediyor.  Normalde yapılmayan bir şey, bu mesajda Gabriel tarih veriyor gibi görünüyor. Burada fikrimi paylaşmak istiyorum, aslında verilen tarih değil, 11-11 ve 12-12 portallarının taşıdığı enerji potansiyeli.

Enerji yapımızın değiştiğini biliyoruz. Bir gün bunun fiziksele yansımasının kaçınılmaz olduğunu da biliyoruz. Ancak herkes bu enerjileri kendine en uygun zamanda, en uygun şekilde ve hazır olduğunda kabul edecektir. Fakat bizler, biraz daha sabırsız olan öncüler diyelim, hazırız, yoksa bu mesajı almazdık.

Gün ışığının psikolojimize ve kemik sağlığı gibi fiziksel bedenimize olan faydalarını da biliyoruz. Yani verilen doğaya çıkın, günışığından faydalanın önerisi her halükârda çok önemli. Özellikle de günlerin kısaldığı, insanların biraz daha içeri kapandığı ve bunun da çeşitli fiziksel ve zihinsel sıkıntılar yaratabileceği bu zamanda. Peki ya fotosentez olayı? Zaten gün ışığını bedenimizde işliyoruz. Bu bilimsel bir gerçek. Bir gün ışığı besin olarak kullanabilecek miyiz? Belki. Evrimleşme neler getirir bilmiyoruz. Bin yıl sonra? Yüz bin yıl sonra? Ya da çok daha erken? Cevaplar bende değil. Ancak derinden bildiğim bir şey var, yeni on yıl bir öncekinden çok daha farklı olacak. 2020 en az 2012 ya da 1987 kadar önemli bir milat. Hazırlanıyoruz ve hatta hazırız.

Shanta Gabriel ve Baş Melek Gabriel’e çok teşekkürler. (shantagabriel.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

20 comments

 1. Yalnız, Baş Melek Gabriel’in mesajlarının tadı ve derinliği bir başka oluyor! 🙏

  Bu güzel çeviri için de ellerine sağlık Mor Alev. İyi ki varsın. Hakkını ödeyemeyiz 🕊

  Liked by 2 people

 2. Sevgili Moralev,

  Öncelikle bu güzel çeviri için teşekkür ederim. Bir süredir içimde sadece doğa ile iç içe olma fikri vardı. Hatta bu “doğa sanki beni çağırıyor” seviyesine gelmişti. Böyle bir hissiyatın içindeyken bu yazının gelmesi beni mutlu etti.

  Bununla birlikte şu cümleye takıldım. “Değişimin tam ortasında ve kaçınılmaz zorlukların arasında başarıyla serpileceğiniz, mutlulukla gelişeceğiniz güçleri bir araya getiriyorsunuz.”

  Buradan anlamamız gereken tam olarak nedir? Değişim ve kaçınılmaz zorlukları, bir süredir içinden geçtiğimiz durum olarak mı algılamalıyız?

  Teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Ceren, yıllardır büyük değişim hakkında hem kendim yazıyorum hem de çeviriler yayınlıyorum. Biz insanlar değişimden hoşlanmayız, biz değişmemek için elimizden geleni yaparız ve direncimizden dolayı da türlü acılar çeker ve çektiririz. Zorluklar yaratırız. Dünyada zorluklar görmekte olduğumuz ve göreceğimiz de bir sürpriz değil. Bunu herhangi bir insan da görebilir. Yapacak çok iş var, temizlenecek kocaman bir dünya var. Ancak siz bunları zorluk olarak yaşamak zorunda değilsiniz. kendi gerçeğinizi neşe-keyif-coşku ve dolayısıyla bolluk içinde yaratabilirsiniz. Lütfen geçmiş Yükseliş yazılarına da bakınız. Konsey, Arkturuslular, benim özgün makalelerime, Zamanın Ruhu kategorisindeki yazılarıma… Böylece bu cümlenin ne demek istediğini daha iyi anlayabilirsiniz. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 3. Emeklerinize sonsuz teşekkürler,kalpde birlikle yol alabilmek için öneriler çok kıymetli…sevgiyi inşaa edebilmek için hazırız…kocamanından sevgilerimle…

  Liked by 2 people

 4. Mor Alev, 1987’de ne oldu? 12.12.12 gibi 1987’de de verebileceğin belirgin tarihler var mı?
  Bu mesajın geldiği gün ve saatin benim için önemini anlatamam.
  Çok teşekkürler 🙏

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Somelyer, buna daha önce bir-iki defa değinmiştim. 2012’ye 25 yıllık geri sayım başladı. Harmonic Convergence ile ilk büyük global eş-zamanlı barış-huzur meditasyonu yapıldı. 16-17 Ağustos 1987 tarihinde binlerce yılda bir olan bir açı gerçekleşti Zodyak’ta, 8 gezegen büyük üçgen açı oluşturdu. Eğer harmonic convergence terimiyle bir tarama yaparsanız, bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 5. Sağlıklı beslenip, meditasyon ve spor yapıyor olmaya rağmen fiziksel ve psikolojik sürekli üşüme, sindirim sorunları, anksiyete gibi şeyler uyumlanmayla mı ilgilidir yoksa günlük hayatta stresin yarattığı şeyler mi olabilir sadece? Neler yapılabilir?

  Her yazı ve cevaba sonsuz teşekkürler 🙏🏻

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Şeyda, anksiyete teşhisi konduysa bundan çok daha derin bir durum olabilir. Tedaviniz için bir uzmanla çalışmanız çok önemlidir. Diğer semptomlar için de sağlık konusunda bir kontrolden geçmekte fayda var. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 6. Sevgili mor alev ruhumuzda paralel bir gidiş mevcut yazilarinizla teşekkürler. Bilmedigim şeyse 1987 ne olduğu? 28.10.1987 doğumluyum ve numorolojide 3 6 9 tekabül ediyor isim ve doğum tarihi analizim . Bunların birbiri ile bağlantısı varmıdır? Heyecanlandım yazdığınız o detayla.

  Liked by 1 kişi

  1. 1987 de ne oldugunu ben de çok merak ettim ve yazıdan sonra hemen yorumları okudum ki ben de 28.10.1986 lıyım, bu tesadüf beni gülümsetti 😊❤
   Mor Alev, sevgiler 🙏

   Liked by 1 kişi

 7. Yalnız şunu söyleyeyim, pazartesi günü itibari ile enerjim çok düşük. Galaktik merkez enerjilerinin akışı olabilir.

  Beğen

 8. Şimdiye kadar çok şeyden kurtulmak istediğimi farkettim ve korumanın daha değerli olduğunu..
  Bir mülkle ilgili de 6 aydır sıkıntı yaşıyorum çözümlenemiyor,sakinim doğrusu nasılsa çözümlenip yer değiş tirmemiz mümkün olacak güveni var.

  Liked by 2 people

 9. Ben de 28 Ekim dogumluyum. Ne tesaduf uc 28 Ekim dogumlunun ayni gun ayni yaziyi okumus olmasi… Bu arada, bu haftanin iyi gecmesi gerekiyordu ama kotu haberlerle basladi. Umarim haftanin sonuna dogru isler biraz duzelir 🙂 Donusuyoruz hepimiz… Cok heyecanli zamanlara sahit oluyoruz. Ne guzel…

  Beğen

  1. Sevgili İpek, bu haftanın enerjisini anlatan yazıda güçlenen çekim gücünden bahsettim. Ve dedim ki, “Geliştiren, büyüten Jüpiter Oğlak’a girmeden armağanlar getiren Noel Baba gibi olabilir fakat lütfen zihninize sahip çıkın, olumlu düşünün.” Çekim gücünün iyi-kötü ayrımı yok biliyorsunuz. Fakat bunun bir sebebi daha var o da bugünkü mesajda birazdan yayınlanacak. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 10. son 20 gündür hayatımın en zor günlerini yaşadım, tekrarlardan oluşan olaylar bedensel reaksiyonlara sebebiyet verdi. Ancak bugün farkediyorum ki uzun zamandır kızgın ve öfkeli olduğum insanları affetmişim, sevgiyle kabullenmiş illüzyondan uzak kendime huzurlu bir alan yaratmışım. Burada sadece sevgi ve kabul var. Teşekkürler Mor Alev bu süreçte yalnız olmadığımı ve akışta ilerlediğimi bana hatırlattığın için ve hayat, iyi ki varız ❤

  Liked by 1 kişi

 11. Ben yaşım gereği bu iki tarihin dönüm noktalarını hayatımda yaşadım. 1986/87 de üç yıl okuduğum üniversiteyi bırakıp konservatuara gitmeye karar vermiştim, ailem beni reddetme noktasına gelince bavulumu alıp evden ayrılmıştım, sınavı kazanamama riskime rağmen bir yıla yakın bir iş bulup çalıştım, çok zor zamanlar geçirdim; sonra sınavı kazandım, ailem affetti ve yeni hayatım başladı:)
  2012 de sesimi kaybettim, işimde en tepeden dibe vurdum,15 yıldır erkek arkadaşım tarafından aldatıldığımı anladım, annem kanser oldu, devam eden süreçte babam kalp krizi geçirdi. Ruhum en karanlıkta yerlerde sürünürken, kalkıp onlara destek olmaya çalışırken tekrar hastane köşelerinde ışığı buldu. Çok dramatik gibi ama gerçek bu, hazineler geldi sonra MUCİZELER yaşadım, meleklerle tanıştım, aslında ne olduğunu, kim olduğumu anlama sürecine girdim.
  Şimdi herşey çok güzel,çok şükür yine de kendi adıma ne olacak gerçekten merak ediyorum çünkü önce zorluk arkasından yeşil vadi geliyor🌈
  Ben de bedenimde ağırlık ve ödem, ara sıra gelen başağrısı;zamanda da aşırı bir katlanma hissediyorum.
  Tüm bunları şunun için yazdım olacak olanlar hepimiz için her ne ise, yaşadığımız ruhsal, bedensel ya da maddi zorluklar, arkasından hayal bile edemediğimiz açılımlar için yaşanıyor sanki hayatımızın eşikleri gibi. Herkese hayal bile edemediği neşe, keyif ve çoşkuya kavuşmasını ve yaşadığı sürece bu duygularla ve titreşimlerle varolmasını diliyorum. Ülkemiz ve dünya için mucizeler diliyorum en çok da✨💫🌞🌈

  Liked by 3 people

 12. evet aynen yazıda üstadların bahsettiği gibi, gelecekte sadece ışıktan da beslenebileceğiz… ışığın neredeyse peygamberi sayılan nikolay tesla nın da yıllar öncesinden belirttiği gibi… bu süreçte belki, bu bilinç geliştikçe, yeryüzünü, bu güzel planetimizi paylaştığımız diğer canlı kardeşlerimiz de sadece ağız tadı için hayatlarına kastedilmekten kurtulup refaha ererler biraz…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.