Baş Melek Zadkiel ve Mor Alev – Engelleri Yok Edin, Hayatınızı Değiştirin!

a76b62b09ffd02d4db6b9618fda47e3fBu platformun ismini aldığı Mor Alev’den defalarca bahsettik. Çok renkli bir kişilik olan ve Mor Alev’den sorumlu yükselmiş usta St. Germaine hakkında birkaç makale de yazdım. Ancak Mor Alev’i taşıyan Baş Melek Zadkiel hakkında ilk defa yazacağım. Zadkiel diğer baş melekler kadar tanınmasa da onun görevi son derece önemli. Son birkaç haftadır Zadkiel düzenli olarak aklıma geliyor, Zadkiel hepimizin Mor Alevi daha sık, daha etkili ve daha bilinçli kullanmamızı istiyor. Mor Alev şimdiye kadar bize sunulan en etkili enerjik dönüşüm aracı, onu unutmamalıyız.

Archangel Zadkiel

Part of an Amethyst geodeZadkiel’ in ismi ‘Tanrı’nın Dürüstlüğü’ anlamına gelir. Zadkiel gökkuşağının 7. rengi olan mor-eflatun ışınların enerjisini taşır. Doğal olarak da Mor Alev Meleğidir. Onun enerjisini taşıyan kristal ise ametisttir. Zadkiel özellikle bize şu aşağıdaki konularda yardımcı olur:

  • Enerji temizliği, arınma – Her türlü negatif enerjinin dönüştürülmesi ve yok edilmesi, örneğin bir tartışmadan sonra tartışmanın geçtiği odadaki negatif enerjinin temizlenmesinden, yüzyıllar önce bir meydan savaşının yaşandığı ovaya, aldığımız yiyecek maddelerindeki zararlı olabilecek negatif enerjiye, su ve diğer içeceklere, ağrıyan vücudumuza, kötü ruh halimize kadar aklınıza gelebilecek her türlü enerji temizliğinde;
  • İstenmeyen anılar, eski acılar, affetmek – Eski acıların ve kötü hatıraların sadece derslerinin bizde kalıp, onlarla ilişkili tüm negatif etkilerin ve hislerin unutulması için;
  • Öğrenme ve Hafıza – Ders çalışırken okuduğunu derhal anlama ve hiç unutmamak için, rakam, isim vb. şeyleri aklınızda tutmakta zorlanıyorsanız;
  • Tolerans, diplomasi ve pazarlık – Durumu anlamak için toleransa ihtiyacınız olduğunda, arabuluculuk yapacağınız zaman ya da diplomasi gerektiren durumlarda, bir pazarlığa girmek zorundaysanız, kontrat, anlaşma hazırlanmasında;
  • Adalet, uzlaşma ve kanunlar – Yargı ile ilgili sorunlarda, ya da sizin adil davranmanız gerektiğinde, kanun, kural, yönetmelik yazımında;
  • Yaratıcılık – Bilim, mühendislik, mimari konularda ilhama ihtiyaç olduğunda;
  • Barış – Dünyanın herhangi bir yerinde barış ve huzur istediğinizde.

Zadkiel’in enerjisini ve onun yardımını kendinize çekmek için daha önce yayınladığım genel enerji yazısından faydalanın.

Mor Alev Tapınağı – Sağlık, Başarı, Bolluk ve mutluluk için

Çok eski tarihlerde zamanımızda adına tapınak denilen yerlerde ‘tapınılmazdı’. Buralar hastane, okul ve meclis görevi gören yapılardı. Ancak bu yapılar bir melek ya da ilah gibi bir varlık seçilerek onun adına inşa edilir, bu seçim sırasında da o varlığın özellikleri göz önüne alınırdı. Mor Alev Tapınağı Atlantis’te Zadkiel adına ve onun hamiliğinde inşa edilmiş ve negatiften arınmak üzerine uzmanlaşmış bir tapınaktı. Enerjik açıdan bu tapınak hala daha yerinde duruyor ve oraya gidip tüm olumsuzluklardan arınmayı isteyebilirsiniz.

Gece uyumadan önce Archangel Zadkiel’e seslenin, onun ve onun melekler grubunun sizi uykunuzda Mor Alev Tapınağına götürmelerini ve fiziksel, ruhsal, duygusal, zihinsel ve enerji vücutlarınızın tamamen negatif enerjiden arınmasını isteyin. Bunu tüm geçmiş, gelecek ve paralel hayatlarınız için olmasını dileyin.

Sonuçta hayatınızdaki tüm engellerin bazen yavaş yavaş bazen de derhal ortadan kalkmaya başladığını, bolluk, sağlık ve başarının size doğru aktığını göreceksiniz.

Mor Alev Duası

5136fe85715d6f50eadbdff82aac7726Bu dua son derece güçlü ve kesinlikle tavsiye ederim. Kendinizi zaten olduğunuz kozmik varlık olarak kabul edin ve kendinizi önce kendinize, sonra sevdiklerinize, daha sonra çıtayı yükseltip tüm insanlığa ve dünyaya hizmet için adayın. Bu dua ile önünüzdeki tüm engeller kalkacak.

Her sabah gününüze önce Michael’ın mavi ışığı ile korunma kalkanınızı kurup sonra da Mor Alev’le tüm negatifi yok etmek üzere bu dua ile başlayabilirsiniz. Kendi özel dileğinizi giriş bölümünde iletmeyi unutmayın.

Giriş:

İçimdeki Tanrı adına Mor Alev’i çağırıyorum ve Mor Alev meleklerinden ………… istiyorum. (Kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız, şehriniz, ülkeniz ya da dünyamız için dileğinizi söyleyin).

Dua:  Her mısrayı 3 kere ya da daha fazla tekrar edin

Ben bir Mor Alev varlığıyım, ben Tanrının istediği saflıktayım

Dileğinizle ilgili olarak şu aşağıdaki versiyonları da kullanabilirsiniz:

…… (istediğiniz ismi ekleyin) bir Mor Alev varlığıdır, …. (isim) Tanrının istediği saflıktadır.
Ailem bir Mor Alev ailesidir, ailem Tanrının istediği saflıktadır.
Evim bir Mor Alev evidir, evim Tanrının istediği saflıktadır
(Şehir adı) Mor Alev şehridir, (Şehir adı) Tanrının istediği saflıktadır
Dünya bir Mor Alev gezegenidir, Dünya tanrının istediği saflıktadır.

Bu bölüm her dua için aynı:

Ben içimdeki Mor Alevim
Ben muazzam kozmik güç Mor Alevim
Ben Tanrı’nın her zaman parlayan ışığıyım
Ben güneş gibi parlayan Mor Alevim
Ben herkesi özgürleştiren Tanrının kutsal gücüyüm

Ben burada harekete geçmiş bağışlayıcıyım
Tüm şüphe ve korkuları kovuyorum
Kozmik zaferin kanatlarıyla
İnsanoğlunu sonsuza dek özgür kılıyorum

Ben tüm gücümle sesleniyorum
Her yerdeki tüm yaşamları
Her saat ve her an affetmek için
Benden doğru affedici lütuf akıyor

Kapanış:

İçimdeki Tanrı adına, bu duanın ışığının fiziksel boyuta mühürlenmesini ve kozmik yasaların izin verdiği gibi katlanarak yayılmasını istiyorum. Bunun burada şu anda Tanrının arzusuyla yapıldığını kabul ediyorum. Âmin.

Sonuç olarak hepimiz Mor Alev enerjisini çok daha fazla kullanmaya davet ediliyoruz. Mor Alev’i kullanırken kendinizden emin değilseniz, Zadkiel’den yardım isteyin. Onunla beraber tek tek gördüğünüz her negatif olguyu Mor Alevle yakıp sevgiye dönüştürebilirsiniz. Örneğin televizyonda bir deprem, ya da kaza haberi gördünüz, ya da işyerinde size ya da bir başkasına kaba davranıldı, orman yangını var, grip oldunuz, ya da savaş haberleri duyuyorsunuz. Saniyenin binde biri kadar sürede bile Mor Alevi düşünüp oraya enerji yollasanız yararı olur, konsantre olup gönderseniz hayat kurtarabilirsiniz. Bir de bunu hep beraber yaptığımızı düşünsenize!

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

  1. Gerçekten çok güzel,eskiden beri ametiste ve mor renge hep bi hayranlığım vardı şimdi daha iyi anlıyorum ve kullanmak için sabırsızlanıyorum 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.