Güneş ve Chiron Etkileşimi: Yatağın Altındaki Öcüler

Yao Yao Ma Vas -self criticDeğersizliği, Yetersizliği Kovun!

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

İnsan bedenindeki her hücrenin, sevgililer, anlamı, amacı ve değeri vardır. O olmasa, olduğunuz kişi olamazdınız. Sadece bedenle karşılaştırıldığında ufacık olduğu için onu küçümseyip gözardı edemezsiniz. Ve İlahi olan da kozmosun devasa enginliği ile kendinizi karşılaştırıp ufacık hissettiğiniz için sizi küçümseyip gözardı edemez.

Tıpkı her hücrenin önemli olması gibi, her ruh da önemlidir. Tıpkı her hücrenin bedenin sağlığı ve esenliğine değer katması, her birinin özgün ve kıymetli olması gibi, her ruh da BİR olanın bütünsel sağlığı ve esenliği için kıymetlidir, özgündür ve önemlidir.

Her biriniz bir amaca hizmet ediyorsunuz. Hepiniz, kolektif olarak Sevginin neye dönüşebileceğine dair farkındalığa katkıda bulunuyorsunuz. Sadece kendinize özgü, kıymetli benliğiniz olmanızla, siz önemlisiniz. Nasıl kendinizi yetersiz veya sevilmeye değmeyen birisi olarak düşünebilirsiniz?

Biz bunun yanıtını biliyoruz elbette. Siz, sevgiye layık olmak için bir şey yapmanız, bir şey olmanız veya bir dış amaca hizmet etmeniz gerektiğine programlandınız. Bu Gerçekten o kadar uzak ki! Siz seviliyorsunuz, size büyük değer veriliyor ve sevgiyle kalplerde tutuluyorsunuz. Siz, koşulsuz seviliyorsunuz. Siz sevgisiniz.

Yetersizlik ve değersizlik sadece korkulu, düşük titreşimlerde var olabilen kavramlardır. Korkmuş ve size de korkmayı öğretmiş olanların titreşimlerinde bulunurlar. Yaratan’ın kendilerini koşulsuzca sevdiğini bilmeyen ve onlara (yani size) uygulanan “kurallar” ve “şartlara” ulaşamazlarsa sevilmeyeceklerinden korkanların titreşiminde yaşarlar.

Değersizlik bir yalandır.

Yetersizlik bir yalandır.

Hepiniz sevilmeye değersiniz. Bir dalga okyanusa “layık” mıdır? Bu soru bir anlam bile taşımaz, dalga okyanus olduğunu bilir. Dalga okyanusu “hayal kırıklığına” uğratabilir mi?  Dalga okyanus olduğunu bildiğinde bu da hiç anlam taşımayan bir sorudur.

İşte aynen böyle, siz de evrenleri doğuran sevgiyle BİR olduğunuzu bildiğinizde,  “değersiz” veya “yetersiz” olmanız hiç ama hiç mantıklı, hiç anlamlı değildir. Siz sevgisiniz.

Dua edin:

Sevgili İlahi Kaynak, içimden yükselen sevgini hissetmeme yardım et. Kendimi var olan tek SEVGİNİN kıymetli, mükemmel ve özgün bedenlenmesi olarak bilmeme yardım et. Yardım et, senin sevgini gözlerimde göreyim, kalbimde hissedeyim ve hepsinden de fazla, yardım et Senin Sevginin varlığımın özü olduğunu bileyim.

Ve sonra, “Ben yetersizim. Hata yaptım. Başaramadım. Değersizim. Layık değilim.” diye düşündüğünüzde kendinizi yakalayın ve o seslere karşı konuşun:

Gidin! Siz yalansınız! Ben Evrenleri yaratan KUDRETLE BİRİM! Ben yaşamı besleyen SEVGİYLE BİRİM. Ben her şeyle BİRİM ve tek yaptığım gerçeğin daha yüksek farkındalığına doğru gelişmek! Değersizlik git! Yetersizlik git! Zihnimde, kalbimde, bedenimde, ruhumda bulunma izniniz yok.

BEN HER ŞEYDE YAŞAYAN SEVGİYLE BİRİM.

Bu olumlamanın kendinize göre bir versiyonunu yazın. Görebileceğiniz bir yere koyun. Sık sık tekrarlayın. Hissetmeye çalışın.

Sevgililer, Yaratan’ın veya meleklerin gözlerinde layık olmamak, yetersizlik, başarısızlık gibi şeyler yoktur. Bunlar yüksek farkındalık seviyelerinde sadece oldukları şey halinde görülürler: Ayrılık yanılsamaları.

Değersizlik ve yetersizlik siz anaokulundayken sizi korkutan “yatağın altındaki öcüler”  gibidir ve artık onlardan korkmuyorsunuz çünkü uydurulmuş yanılsamalar olduğunu biliyorsunuz.

Nasıl eğitiminizde daha yüksek sınıflara geçerken, belli anaokulu fikirlerini  arkada bıraktınız, en sonunda anlayacaksınız, değersizlik ve yetersizlik hislerinin artık kalbinizde, zihninizde veya hayatlarınızda yeri yok. Ve o zaman, sevgililer, İlahi olanın sevgisinin özgürce, hiçbir engel olmadan yaşamlarınıza akmasına izin vereceksiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

***

Sevgili Bilge Baykuşlar, Melekler yine tam zamanında çok önemli bir mesaj veriyorlar. Balık dolunayı enerjisi ile ilgili yüzü aşkın yorumunuzu okurken gördük ki, özellikle şikayet eden, olumsuz deneyimlerini aktaran arkadaşların her biri gerçekte kendilerini yetersiz ve değersiz hissettikleri alanları anlatıyorlardı. Yani özdeğer ve yeterlilik inançlarımızda şimdiden büyük bir arınmanın ortasındayız.

Ama sıkı durun, bir şifa dalgası daha geliyor, anlamsız ve mantıksız yetersizlik, değersizlik inançlarını, şartlanmalarını, duygularını ve düşüncelerini tamamen bırakana kadar dalga dalga yıkanacağız! Cumartesi günü süper yeni ay Yaralı Şifacı Chiron’la karşı karşıya. Chiron, Koç’ta, yani “BEN” de. Benliğimizle ilgili tüm yaralar ortaya saçılıyor. (Chiron’un Koç Geçişi: Varoluş Hakkı için buraya tıklayıp bu enerjiyi hatırlayabilirsiniz.)

Çünkü artık zaman çizelgeleri ayrılıyor. Ya bildiğimiz .çizelgede kalacağız, ya da yüksek yolu seçeceğiz. İki gerçeklik, iki yolculuk. Yüksek yolu seçmek isteyenler, bu dönemde açığa çıkan her üzücü, olumsuz şeyin temelinde yatan inancınızı kişisel tarihinizin çöp kutusuna atın gitsin. Olan hiçbir şeyi kişisel algılamayın. Saçmalıklar olabilir, tuhaf davranışlar olabilir, kişisel değil. Altında yatan inancı bulun ve atın çöpe. Hiç üzerinize alınmayın. Geçmiş, eski zaman çizelgesinde. Çöpe. Pişmanlıklar, eski zaman çizelgesinde. Çöpe. Başarısızlıklar birer yanılsamadır. Çöpe. Bu zamanda gerçeği görmek çok önemli. Gerçek nedir? Meleklerin söylediği gibi, hepimiz SEVGİYİZ.

İçimizde bir şeyler sanki dondurulmuş gibi. Önümüzdeki enerjiyle erime başlayacak. yeni zaman çizelgesi ve yeni olasılıkların kapısını aralıyoruz. Bu sırada içimizde, her zaman içimizde bulunan muazzam şeyler keşfedebiliriz. Hani büyük erimeyle tundranın ortasında birden bire güzeller güzeli bir mamut bulunması gibi… Fakat bu dev yaşama geri dönüyor. Ancak onu tanıyabilmek için etrafındaki çöp yığınını temizlemeliyiz.

Ne zaman yetersizlik hislerini hisseder, ne zaman kendinize kötü davranmaya başlarsanız, kendinize meleklerin önerdiği gibi gerçeği hatırlatın: Bunlar yatağın altında olduğunu sandığımız öcülerdir. Değersiz, yetersiz, eksik olmanızın imkanı yok!

Hepimize kolay gelsin.

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

14 comments

 1. Güne böyle güzelliklerle başlamak ne keyifli teşekkürler mor Alev
  Ben sevgiyim. Ben sevgiyim. Ben sevgiyim
  Minnet ve şükranla..

  Liked by 2 people

 2. Gerçekten ne zaman ne hissetsem bir şekilde cevabını ya da şifasını burada biliyorum. Teşekkürler 🙂

  Liked by 2 people

 3. Çok ihtiyacım varken gelen bu mesaj ile yıkanmak, silkelenmek, sevgiyim, sevgideyim diyebilmek, şükürler olsun 🙏🙏🙏

  Liked by 2 people

 4. Teşekkürler Mor Alev, iyi ki varsın. 🙂 Güzel bir sonbahar sabahında bu güzel mesajla güne başlamak bana müthiş bir enerji verdi. Herkese sevgi dolu selam olsun. Hayatımız güzelliklerle dolsun. 🙂

  Liked by 2 people

 5. Her sabah paylaşacağınız yazıyı iple çekiyorum ve öyle iyi geliyor ki… kederlenmiş kederlerime tam isabet nokta atışı ve cevaplar… gergin yeni mesajlarınızı bekliyor ve idrak ediyor olacağım. Sevgiyle ❤️

  Liked by 2 people

 6. Öyle olduğumu bugün derinden hissederken geldi teyit eden yazınız şükürler olsun demek ki çöplerimden arınıyorum hızla. Seni karşıma çıkarana sonsuz teşekkür moralev . Sevgimle ❤

  Liked by 2 people

 7. Değersizlik ve yetersizlik hislerimin sesi çok baskın çok güçlüler herzaman güçlüydüler ve kendimi gerçek manada kalbimden gelerek sevebileceğime inancım çok zayıf sürekli diğerlerinden daha kötü bir yere konumlandırıyorum beynimde kendimi bu mesajı okurken bile bu sesler susmuyorlardı elimden geleni yapıyorum ama inancım çok güçlü değil bazen çok daha iyi ve umutlu hissetsemde geçici oluyor dua ediyorum

  Liked by 1 kişi

 8. Sevgili Mor Alev, seni seviyorum!

  Bugün gün boyu bu mesajı okumaya fırsat bulamadım şimdi okudum ve gün boyu bu konuyla ilgili meseleler yaşamış olmama ilaç gibi geldi.

  Biraz önce ağlayarak arkadaşımı aradım o da bana senin sevilmediğini, seni güçsüzleştirdiğini düşündüğün yanların senin en sevilen en güçlü yanların dedi gün içinde yaşadığım olayları anlatmamın üstüne.

  Bu hala işleyen bir süreç. Duaya bayıldım, tekrar edeceğim. 💜🙏💜

  Liked by 2 people

 9. 🖤 Benim için burası, yaklaşımınız ve içinizdeki bilgeliği paylaşımınız çok değerli. İyi ki varsınız 🖤 Çokça sevgi ile— Teşekkür ederim,x.

  Liked by 1 kişi

 10. Sanki bu yazıyla da tamamlarsak süper bi aydınlanma oluyor gibi :))
  https://moralev.com/2014/08/26/kendimizi-reddetmenin-cozulmesiyle-gelen-sifa-natalie-glasson-araciligiyla-goksel-beyaz-varliklar/

  Son zamanlarda şunu fark ediyorum, devamlı şuanı bir reddediş içindeyim, her ne aspektten olursa olsun, kişilik, meslek, yaratıcılık, sanki ellerim kollarım bağlı ben olmak istedigim, hatta çoktan OLDUĞUMu fark ettiğim insan olamamaya saçma bir şekilde kendimi inandırmışım. Başından beri bu yetersizlik, degersizlik ve kendini reddediş beni yoruyormuş. Halbuki üflesen puf diye uçar gider, çünkü iddia ettiği her şey bir varsayıma dayanıyor. Evrendeki her şey enerjidir, hiçbir şey katı değildir, hatta şuanda tüm dünya olarak öyle heyecan verici bir zamandayız ki bu özellikle çok katı oldugunu düşündüğümüz toplumsal kalıplar, düzenler, birbirimizi görüş ve algılayış biçimimiz, başarıyı görüşve algılayış biçimimiz hepsi şuanda tam bir muğlakta! Biz yeni dünyayı sevgiyle inşa ediyoruz ve tabiki dünyadaki farklılıkları avantaja çevirebilmek için ilk önce kendimizde sevmediğimiz istemediğimiz deger vermediğimiz yanlarımızı bi kucaklamamız gerek çünkü biz de küçük bir dünyayayız… hepimiz mükemmelin ne olması gerektiği ile ilgili yıllardır gerek sosyal medya olsun gerek insanlar tarafından devamlı bir koşullanma bombardımanına tutulduk fakat bunu bilmek kendimizden daha cok uzaklaşmanıza sebep oldu… çünkü asıl mükemmelliyet sevgiden gelir, reddedişten değil. Biz bedenimizin, ruhumuzun annesi/babasıyız ve içimizde hissettiklerimiz, hayatımızda yarattıklarımız hepsi de çocuklarımız. Ben artık bende yanlış/eksik bir şeyler olduğuna inanmaktan ve mutluluğun hep 1 saat de olsa, 1 yıl da olsa hep uzakta oluyor olmasından yoruldum. Hatta şunu da ekleyeyim ben şuanda piyano bölümümde yüksek lisans okuyorum. Yaratıcı bir insan için en zor şeylerden birisi içinden çıkan sana o harika hissettiren şeylerin yetersiz olduğuna inanmak. Şuanda bundan çıkıyorum. Çıkmak da istiyorum çünkü dediğim gibi üflesen püf diye dağılıp kaybolacak bir sis bulutundan ibaret. Insanların hep bir şeylerin eksikligini hissetmesinden para kazanan, ünlü olan vs daha pek çoğu düzen artık yıkıldı. Karşımızda ne görmek istiyoruz buna odaklanalım, kendimize olmaya geldiğimiz şey olma izni verelim. Çünkü ben yetersiz olduğumu kabul etmiştim ama kalbim ve ruhum asla etmedi. Ve yastığa kafamı koyduğumda korkmamın tek sebebi kendimi yanlız bırakmış olmammış. Halbuki hepimiz hayalimizin de ötesinde, dünyaya birer hediyeyiz! ❤

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.