Gökyüzü Raporları - Astroloji ve Enerji Portalları

Haftanın Enerjisi: 2020 Koridoru ve Sınırsız Resim

Neil Simone ArtSevgili Bilge Baykuşlar, gerçekten merak ediyorum, Balık Dolunayı etkisindeki günleriniz nasıl geçiyor? Şifa ekseninde yer alan çok önemli bir enerjideyiz, hafta sonunuz nasıldı? Noktaları birleştirebiliyor musunuz? Kendi gerçeklerinize ulaşabiliyor musunuz? Hepimizle paylaşmak için bu yazının altındaki yorum kutularını kullanabilirsiniz. (Facebook veya Instagram değil, aşağıdaki blog yorum fonksiyonunu kullanın lütfen, böylece herkes aynı platformdan katılımcı olabilir.)

Benim hafta sonum çok faal olmasını planladığım ama nasıl olduysa tam tersine alışılmadık şekilde durgun, neredeyse mecazi anlamda doktorların verdiği yatak istirahati gibi geçti! Bu da benim açımdan demek oluyor ki, büyük bir arınma, güncelleme ve entegrasyon döneminden geçiyoruz. Bazen üçü bir arada, bazen birbiri ardına. Bu dönemde gün içerisinde defalarca bunu yaşadığımıza inanıyorum. Yani, bir gün içinde pek çok farklı şey düşünüp, hissedip sonra da o konularda fikrinizi veya hislerinizi değiştirirseniz, şaşırmayın! Önce değişecek olan şey bilince çıkıyor, bu bir inanç olabilir, bir duygu veya bir anı bile olabilir. Onu fark ediyoruz. Sonra başka bir şeye odaklanıyoruz. Bir süre sonra (bazen bu sadece 1 saat) bakmışız ki o şeyi anlama, düşünme, fark etme halimiz bile değişmiş! Gerçekten çok ilginç. Ve sonra bir başkasına geçiyoruz. Sanki anılarımızı anlama halimiz, izlenimlerimiz, şartlanmalara bağlı duygularımız siliniyor ve yeni bakış açılarına sahip oluyoruz. İşin güzel yanı, bunun için bir şey yapmaya gerek yok!

Hiç böyle hızlı ve seri dönüşüm yaşamamıştım. İşte bu yüzden sizlerin bunu yaşama şekillerinizi de merak ediyorum. Bildiğimiz bir şey var, herkes her şifayı, dönüşümü kendine göre yaşıyor ama belki ortak noktalarımız vardır ve bu ortak noktalar da diğer okuyuculara yardımcı olabilir.

Şimdi anlıyoruz ki, artık bambaşka bir çizelgeyle çalışmaya başladık. Yani, “dalga geliyor, dalga geliyor” yazılarından sonra güçlü bir enerji girişi, sonra da onun asimilasyonunu yaşadığımız aylar, haftalar geride kaldı. Artık yükseliş yolunda ilerleyiş çok daha hızlı bir programla ilerliyor. Bu ne zamana kadar böyle “çabuk, çabuk, çabuk!” sürecek? Tahminimce en azından 2024’te Plüton Kova’ya giriş yapana kadar ama Plüton’un Kova’daki işini de düşünürsek, 2030’ları da belki bu yükseliş spiralinin içinde tutmalıyız. Fakat, yine fikrimce, önümüzdeki bir-iki yıl içinde göreceğiz ki, enerji değişiminden dolayı sarsılmalar, vs. sona erecek. Bu değişime ayak uyduracağız ve uyanmış olan insanların sayısı da çok daha fazla olacağı için bence güncellemeler, uyum sağlamalar, vs. yani kısacası değişim çok daha yumuşak hissettirecek.

Bu haftaya bakarsak ve 5D astrolojiyi yol haritamız olarak alırsak, geçen dolunayın bizi bu haftaki değişimlere hazırladığını da görebiliriz.  Simya işbaşında!

16 Eylül – Merkür ve Chiron zıt açısı: İletişim şifası! Sözcüklerimiz çok önemli. Nasıl iletişime girdiğimiz, ne söylediğimiz, beden dilimiz, ses tonumuz, anlama ve anlaşılma becerilerimiz şifaya açık. Tek ihtiyacımız olan farkındalık.

17 Eylül – Venüs ve Chiron zıt açısı: Değerlerimiz ve ilişkilerimiz şifalanıyor! Bu fırsatı değerlendirelim! Kalbinizin kırılmış olduğunu veya kırılmaya açık olduğunu düşündüğünüz her alana sevgi merhemiyle yaklaşın. Siz, değerlisiniz. Siz, sevgisiniz. Aksi sadece kötü bir hayal.

18 Eylül – Satürn ileri dönüyor: Aktive ettiği derece “Antik granit rölyef” yani kalıcı olan değişikliklerin başlangıcı. Hayatınızda gereken iş neyse ona olan bağlılığınızı ilan edin ve uygulayın! Kendi sorumluluğunuzu üzerinize alın! Başınıza gelen her şey, tüm seçimleriniz ve sonuçları, sizin ektiklerinizin sonucudur. Kötü kader yok, kötü şans yok. Yanılsamalarla alınmış kararlar var. Özgür iradenizin sahibi sizsiniz. Bundan böyle, yeni farkındalığınızla ve özgür iradenizle kalıcı bir iz bırakma şansına da sahipsiniz. Satürn bir daha 2048’e kadar Oğlak’ta geri gitmeyecek. Kaçırılmaz bir fırsat. Tarihinizi yeniden yazın.

19 Eylül – Mars ve Plüton üçgen açıda: Tutku! Değişim cesareti! Klasik ama tekrar ediyorum: Küllerinden yeniden doğmak.

21 Eylül – Jüpiter-Neptün kare açısı: Bu yılki üçlünün sonuncusu. Büyük bilinmezlik! Noktaları birleştirmeye devam. Sınır yok. Kalbiniz sizi nereye götürüyor?

22 Eylül – Mars-Satürn kare açısı: Kararsızlığın sebebi şüphedir, şüphenin sebebi korku, korkunun sebebi ise kendine ve evrene güvenmemektir. Hepsini salıverin! Zihinden çıkın. Beden yalan söylemez, bedeninize yönelin. Ve hayır demeyi öğrenin.

23 Eylül –  Ekinoks: Ve haftaya bugün Ekinoksla dengeleneceğiz. Bu konuda konuşmak için daha çok vaktimiz var.

İşte böyle yoğun bir haftayı en verimli şekilde nasıl geçirebiliriz?

 • Nerede olursak olalım, nasıl hissedersek hissedelim, bulunduğumuz noktanın, hayatımızın sorumluluğunu üzerimize alalım.
 • Değerlerimizi berraklaştıralım.
 • Bu değerler doğrultusunda gerçekten ne istediğimizi ve nasıl hissetmek istediğimizi belirleyelim, hatta yazalım.
 • İstediklerimizle bağdaşmayan anıları (ki her anı aslında bir izlenimdir ve kesinlikle tarafsız değildir) silelim. Sizi o anılar tanımlamıyor. Onlar oldu ve bitti.
 • Gelecek zaman çizelgesinde yeni ve gerçekçi, yani değerlerimizle uyuşan anılar yaratalım. O çok güçlü hayal gücümüzü kullanalım.
 • Düşüncelerimiz ve niyetlerimiz uyum içinde olsun. (Bunun için yöntemler bölümündeki yaratım metotlarından yararlanabilirsiniz. Bağlantısı burada)

Ve şimdi, ilerleyen Satürn’ü onurlandırmanın vakti. Buna yüzde yüzünüzü verin.  Yeni bağlantılar, yeni eş-zamanlılıklar ve yeni fırsatlar şaşırtıcı bir şekilde belirmeye başlayacak. Bunlar enerjik açıdan Satürn Oğlak’a girdiğinden beri (Aralık 2017) yapılanmaya başlamıştı, şimdi fiziksele dönüşmeye hazırlar.  Aklıma geçenlerde tekrar karşıma çıkan Carl Sagan sözü geliyor:

“Kozmos içimizde. Bizler yıldızları yaratan maddelerden yapıldık. Biz, evrenin kendini tanıma yollarından biriyiz.”

Biz, Satürn’den, Mars’tan, Chiron’dan, Zodyaktan ayrı değiliz. Biz, onlarız. 5D Astroloji bizim niyetlerimizi gerçekleştirmemiz için enerjileri düzenliyor.

Bu hafta, çılgınlığın ortasında anlamı bulmak, geçmişi şifalandırmak, kendimize söylediğimiz yalanları sonsuza dek silmek, noktaları birleştirmek ve geleceği hazırlamakla alakalı. Dolunay enerjisi hala bizimle, üzerine yukarıdaki katmanlar da ekleniyor. 2020’ye giden yol tamamen açıldı. Bu, 3D ve 5D arasındaki köprüdür. Üç aydan biraz fazla zaman içinde 26 Aralık’taki güneş tutulması ve sonra da Ocak 2020’deki büyük Plüton- Satürn birleşmesine hazır olacağız. Kendinize kalıcı bir değişim temeli yaratın. Bu mümkün.

Bu yazıyı hazırlarken gelen Yaratan mesajını sizlerle paylaşmak istiyorum:

Sonsuz Resim

Bugün, sonsuz resme bakmaya davet ediliyorsunuz. Deneyimlediğiniz, neşe-keyif-coşku, mutluluk ve sevgiyle karşılaştırıldığında negatif sadece ufacık bir parça. Evren size yapbozun tamamını ve her parçanın nasıl da ona uyduğunu görme şansı veriyor. Ve onu bir defa gördünüz mü, geri dönüş yok. (Gülümseyerek) Hazır mısınız? İzin veriyor musunuz? – Yaratan

Yani, yukarıda bahsettiğim değerlerini berraklaştırmak, noktaları birleştirmek ve yanılsamaları bitirmek, çevrenizdeki sisi üfürüp dağıtmak çok kolay. Niyet edin, izin verin. Gerçeğe dönün.

Deneyimlerinizi tüm okuyucularla paylaşacağınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı elimden geldiğince çabuk onaylayacağım. Hepimize kolay gelsin!

©Mor Alev 2019


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

117 replies »

 1. Benim de haftasonum buradaki bir çok insan gibi karmakarışık ve tam manasıyla mutsuz geçti. Bir süredir çocukluk anılarıma flashback ler yaşayıp duruyorum, bu haftasonu da sıklıkla yaşadım bu durumu. Çok mutlu bir çocukluk geçirmiş olmama rağmen geri dönüşlerimde eşlilik eden tek duygu hüzün. Sanki bir daha asla o kadar mutlu olamayacakmışım gibi saçma sapan düşünceler… Salıvermek üzere oradalar tabi ki ama siz neler söylersiniz fırsat bulmuşken sormak istedim, çok teşekkürler, sevgiler.

  Liked by 1 kişi

 2. Dinlenmem ve kendime iyi bakmam gerektiğini bildiğim halde (ve o niyetle program yapmıştım) ; benim de tam tersi hiç hesapta yokken adeta 20 sene öncesine dönmüş gibi yorucu, bol alkollü, bol sağlıksız yeme içmeli, inanılmaz boş ve gereksiz bir hafta sonu geçirdim 😦 güncelleme şansımı kaybettim anlamına mı geliyor acaba? 😦 nasıl oldu anlamadım, neredeyse iki gün boyunca alkol tükettim, çook az uyudum, buna rağmen enteresan rüyalar gördüm.

  Son aylarda geçmişteki gibi durmadan yiyip içmeye başladım. 5 gün ağlıyorum, 5 gün (sözde) eğleniyorum. Bu yükselişle alakam olmadığı manasına geliyor sanırım.

  Liked by 1 kişi

  • Hiçbir şans kaybedilmiş değil. Enerjiler hep burada ve zaman yok. Ama 20 yıl önceki gibi yaşamanın da pek anlamı yok. Yani eğer bunu neşekeyifcoşkuyla yapmadıysanız. Soru şu olabilir: O zamandan bugüne neler taşıyorsunuz veya neleri bağışlayamıyorsunuz veya neleri hatırlamalısınız ki bu döngüden çıkıp ilerleyin. Sevgilerle

   Beğen

 3. Merhaba.
  Gelip gitmeler yaşadım hata sonu ama genelde de yaşadığım bir şey, sadece artık daha çabuk ve farkındalıkla çıkabiliyorum kurban bilincinden ve hislerimin altındaki nedeni daha iyi anlayabiliyorum. Dönüşmesine niyet ediyorum ama ne kadar soyarsam soyayım zarları, çekirdeğe ulaşamıyorum sanki ya da binlerce zar soy soy devam ediyor. Bir süredir mide, bağırsak sorunları yaşıyorum, midem o kadar çok şişiyor ki. Hafif ağrılarım da var ama yukarıdaki arkadaşların yeme isteklerine benzer yeme dürtüsü ve yemek yoluyla kendimi tatmin etme çabası da var. Hafta sonu güzellikler de oldu, hiç ummadığım yerlerden ailemize minik hediyeler geldi ve sakin, sessiz ve çalışma ile geçti.
  herkese içten sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

  • Sevgili Mor Alev, bu yazıya yorumu dün yazmaya niyet etmiştim ama yazmak şimdi kısmet oldu:) bende hafta sonu gözyaşı dökenlerdenim. Birdenbire geçmişe ait datalar pat diye önüme dökülünce o gözyaşları nerden nasıl aktı hiçbir fikrim yok:) diğer yandan kendimi çok huzurlu hissettiğim bir dolunay oldu… Özellikle evimin içinde…niye bilmiyorum evimin içinde çok keyifli bir ferahlık duygusu hakim.. bir de -bak bu çok enteresan- hayatta yapmam çalışmam dediğim bir konuda çok isteyerek bir adım attım. nasıl yaptığım hakkında bir fikrim yok galiba şuursuzdum:) bilerek,isteyerek ve heyecanlanarak attığım bir adımdı.. eskiden istemeye istemee attığım adımı şu an nasıl koşarak attım bende bilmiyorum, ama güzel olacak, eminim:)) işte bendeki yansımaları da böyle oldu. ve evet benim de midemde hafif hafif ağrılar ve başımda sinüzit illeti var ama geçecek eminim:))
   Sevgiler…

   Liked by 1 kişi

   • Haftasonu benim ikili ilişkilerde çekingenliğimi yenememem fakat bir yandan da katıldığım düğünde sürekli dans ederek aşırı eğlenmem, keyif neşe de kalmamla geçti. Çekingenliğim nedeniyle kendimi yargıladığım ve çekiştirdiğim için huzursuzluklar yaşadım ve işe döndüğümde ilk başta gelmeyen bir dalga dün gelerek küçük bir duygu krizine yönlendirdi beni ardından gözyaşları. Sabah iyi hissediyordum bu yazıyı okuyunca aklıma arınmanın bir parçası olabileceği geldi. Şifalanmam sadece kriz yöntemiyle gelmeyeceğini biliyorum, yine de kendimi eleştirmekten ve zihnimde yaşamaktan pek de kendimi alamıyorum. Güzel yazılarınızı her gün iple çekiyorum ve sizi seviyorum. Sevgiyle kalın, gülümselerle bakın

    Beğen

 4. Bir basak burcu olarak 2015ten beri hayatimdaki degisimleri sifanlanmayi yukselmeyi saskinlikla izliyorum hangisini anlatayim ki 🙂
  Cumartesi yolculuk vardi olmadi bulundugum sehir hala yazken bir bir anda bir yağmur firtina basladiki inanilmaz isyerimiz yiprandi biraz doga Ana hissettirdi yasadigim en belirgin his yaradana teslimiyet teslim olmak öylece birakmakti yaptigim.
  Içsel olarakta parcalar birlesiyor olaylara bakıșim ve aa bu bundan böyle oldu deyip garip tebessumlerim ve ic huzurum şükürler olsun 🙏 bunlar aklima gelen sevgiyle..

  Liked by 1 kişi

 5. Cuma gününden beri sarhoş gibiyim. Sürekli uyumak istiyorum. Hicbir seye konsantre olamıyorum, gözümün önündeki nesneleri dahi göremiyorum, hani derler ya ne yerde ne gokteyim. Her anlamda tam bir bilinmezlikteyim. Değişiyorum. Tam neler oluyor bana böyle derken yazınızı okudum. Daha öncede böyle güncellemer oluyordu da bu defaki çok güçlü ve uzun süreli. Daha neler mümkün 😍

  Liked by 1 kişi

 6. Merhabalar…bende bir başak burcuyum ve yukselenimde başak…yaklaşık son 2 yildir ciddi farkındalıklar yasadim, onceme göre güzel yol katettigimi düşünüyorum ve tabiki de daha yolum uzun, bununda farkındayım…farkında olarak yaşamanın tatmin ediciligini hissetmek çok huzur verici ve rahatlatıcı…özellikle son 7-8 aydır nitelendiremedigim bir sakinlik ve tepkisizlik yaşıyorum ancak bu bahsettiğim farkındalık kaynaklı olduğundan çok huzur verici…her ne kadar önceleri beni huzursuz etse de(nölüyor bana) gibi…daha sonraki gözlemlerim bunun benim farkındalıgim sayesinde yapabildiğim birşey olduğunu hissettirdi…şükürler olsun…ayrıca yanı sıra zaman bana garip geliyor…burada oluyorum veya yokum, ne zaman gittim, sonra ne zaman geri döndüm, sanki zaman başka biryere kayıyor ben onu takip edemiyorum yada onu takip ediyorum, 1 saniye önceki şeyi unutmuş ve sonra başka bir yere gitmiş sonra dönmuş oluyorum…yine önceleri buda beni huzursuz etti, alzheimer oldum galiba diye düşündüm, eyvah kayışı kopardım:)… fakat iç gudulerim bu olması gereken diyor, huzurluyum…bilmiyorum neler oluyor…korku hissetmiyorum bilakis huzur…hafta sonu ile sınırlı değil uzun süredir böyleyim, 40 yaşındayım büyüyorum galiba…yazacak çok şeyim var…yasadigim çok şeyim var…farkında olarak sifalandirabildigim ve yapabildiğim çok şeyim var..olabildigim halime şükürler olsun…hepinize sevgiler…

  Liked by 2 people

 7. ben de şu aralar özellikle bacak ağrılarından muzdaribim..umarım bu dönüşüm benim ve bütünn hayrına olur.. 🙂

  Liked by 1 kişi

 8. Perşembe gününden beri çok karmaşık duygular içindeyim . Zihnim plan proğram yapıyor bedenim otur hiç kalkma yat diyor . Köye gittim makinaya çamaşır attım hiç istemeyerek sonuç makina bozuldu çamaşırların bir kısmını elimde yıkamak zorunda kaldım Köyde Aşüre çorbası etkinliği vardı. Bu yıl hiç bir iş yapasım gelmedi ,yardımda edemedim insanlarla konuşmak görüşmek istemedim. Çorbamı yer yemez hemen eve döndüm . Akşam oldu ne pişireceğime karar veremedim hala kararsız bozuk bir ayardayım karın bölgemde hafif ağrılar batmalar var akşama kadar oturdum uzandım ama hala çok yorgunum, keyfsizim, uykusuzum

  Liked by 1 kişi

 9. Merhaba, bende de sürekli bir uyuma hali var, gözlerim kapanıyor içim uyuyor sanki… genel olarak düşüncelerim pek yerinde durmaz benim, konudannkinuya atlayan bir zihnim vardır. Evde de iş yaparken salondan birşeyi odaya götürüp salonu unutup odadaki işleri yapıyorum. Geri döndüğümde farkediyorum 🙂 bu arada dün bu ne güzellik değişik bir enerji var üzerinde gibi sözler duydum ki oysa oldukça sakin, miskin ve yine uykulu bir halim vardı. Akşam sevgilimin doğum gününü kutladık. Sanırım soğuk bir şişe içecek mideme dokundu sabah oğluma kahvaltı hazırlamaya kalktığımda soğuk terler döktüm bulantı hissettim geri yattım uyandığımda daha iyiydim… Son olarak şunu demek istiyorum, özellikle son dönemde olumlu cümleler kullanmaya çalışıyorum ve herşeyin iyi olduğunu daha da iyi olacağını kurmaya çalışıyorum… “Sağlıklıyım, mutluyum, zenginim, huzurluyum v.s”
  Herkese sevgiler…

  Liked by 1 kişi

  • Yazıyı ve yorumları okuyunca çok şaşırdım çünkü bir süredir planlar yapıyorum ve aktif bir şekilde uygulamak yerine daha çok evde daha sakin bir şekilde geçirirken buluyorum kendimi. Bu hafta sonu da çok gitmek istediğim bir sergi vardı ve gitmedim. Bir şeyler yapmak istiyorum, sürekli bir şeyler düşünüyorum ama zamanımı daha izole, sakin bir halde geçiriyorum. Kendi içimde sebebini sorgularken burada bir çok kişinin de benzer şeyler yaşadığını öğrendim. Çok fazla rüya görüyorum ve yoruluyorum bazen uyandığımda hiç bir şey yapasım gelmiyor sanki rüyada yaşamışım, uyandığımda dinlenmem gerekiyor gibi hissediyorum. İçimden bir ses her şey bizim hayrımıza ve güzel bir şekilde ilerliyor dese de kendimi ve olanları daha fazla öğrenme ve anlama ihtiyacı duyuyorum bu sebeple paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum. Sevgilerle…

   Liked by 1 kişi

 10. Hafta sonumu doğa ile bütünleşmek adına çadırlı kampta geçirdim.Pırıl pırıl berrak dere suyunda yüzerek ,negatifliklerden arınmaya niyet ettim .Huzuru hissettim. Rüzgar ve dere sesi ile bütünleşerek uyudum.
  Son gün ise beni yok saydığını düşündüğüm kişiden ileti aldım .

  Liked by 1 kişi

 11. Sevgili Mor Alev
  Yazbaşında sizinle dönüşümsel akış ve bolluk metodu çalışması yapmıştık. Ardından devam eden çalışmalarım dolunaydan gelen güçlü destekle birlikte almamın imkansız olduğu kararları almamı sağladı. Oyalanmayı bırakıp 😄Hayat amacımı gerçekleştirme yolunda emin adımlarla yola adanmışlıkla devam ediyorum🙏🏻 Rehberliğiniz için kalpten teşekkür ediyorum, her daim şükür hissiyatlarında, sevgide olmak muazzam🙏🏻 İyi ki rabbim sizi gönderdi rehberliğinizle, ışığınızla yolumuzu aydınlatıyorsunuz🙏🏻 Sevgiyle kalın❤️

  Liked by 2 people

 12. Dünyada az rastlanan devası olmayan bir hastalığa yakalandı yeğenim ama mücadeleyi bırakmayan bir cocuk var hayatımda her anın ne kadar kıynetli oldugunu her an kime ne olacagını bilemeyecegimizi bize hatırlatıyor bu hastalığı .. anlam bulmaya calılıyorum farkında kalmaya ama her aldığım keyifsiz haber beni daha da uzaklastorıyor tüm bu yukarda anlatılanlardan enerjiler, kapılar; girdaplar halinde önümüzde.. kurban enerjisi dersiniz belki ama bir cocugun yasamak istiyorym derken canı yanarak agladıgını görerek neye farkındalık yaratma halinde kalacagımı ona mı annesine mi kendime mi yetişecegimi bilemeden her gün bilmediğim bir kaynaktan elimde degil bir mucize bekleyerek geciriyorum.. he sunu da biliyorum onun bu yaşamdaki deneyimine saygı duyarak destekte ve işlevsel kalmalıyız inanılmaz insan üstü bir caba sarfediyoruz ayakta ve dik durmak için ama bu haftasonu ağladım ağladım ağlıyorum ilk defa şimdi isyan etmek dik durmak degil kacmak istiyorum yüreğim ağlıyor ..en güçsüz hissettiğim en korktuğum endişe duydugum en moralimin çökük oldugu bu haftasonum boyle gecti ve devamında o minik yürek için toparlanıp yolculuga yanında ardında devam edebilmek için dua ediyorum..

  Liked by 1 kişi

 13. Merhaba, uzun zamandır uyku hali var üzerimde hep uyumak istiyorum. .uyurken gördüğüm haberci ruyalarda aynen çıkıyor karşıma..meditasyonda gördüklerim bazen dengemi borsa da sonrasında idrak etmek çok eğlenceli geliyor..evrenin yolladığı mesajları okuyabilmek çok mutluluk veriyor..bu bilince sahip olduğuma şükrediyorum..Günü ertesi günü hatta uzun zaman sonrasını dusleyip planlayıp salı vermek harika bir duygu..Insanlardan uzak kalıp seyretmek istiyorum artık ..kendimle daha çok ilgilenip dağa yüksek bilinceulaşmak en büyük dileğim..mor alev en sevdiğim ışık yolum…sevgilerimle..

  Liked by 2 people

 14. Bende cumartesi günü evde iş yaparken ani bir hareketle belimi incitip bayılmışım 112 hastane falan tetkikler sonuçta akşam Suzan Kardeş konseri hayalleri kurarken kendimi yatakta buldum .Ufak bir bilinç kaybı aşırı yorulmak ve hız .Kendimi resetlediğimi düşünüyorum bu dönemde hepsi geride kaldı tüm hastalıklarımı geride bırakıyorum en çok da aklıma geleni hemen uygulamak gibi tez canımı gevşettim 😊 geçti gitti ve herşey çok güzel oldu ⚘✌🍹❤

  Liked by 2 people

 15. Hayal ve gerceklikler birbirine karisiyor ve anilara tekrar bakip kontrol etme durumu var. noktalari birlestirme kendini kesfetme evet var ama bu bir sifalanma gibi degil .gecmis sifalaniyor ama ben sifalaniyo muyum simdide durum karisik. uykusuzluk hakim.

  Liked by 1 kişi

 16. Çok gerginlik yüklüydü..
  Özellikle dolunayın tam 1 hafta öncesi başladı etkileri bende ve çevremde..adeta herşey birbirine girdi; aile ve eş ilişkilerim sarsıldı..
  Tam dolunay günü ise tavan noktasındaydı herşey..ama pazar öğleden sonra itibariyle birden süt liman oldu herşey..
  İçim de çevrem de şu an daha rahat🙌🏻
  Ama kişisel saptamam 3 yıl önce tam da bugünlerde başlayan birşeyler artık raydan tam olarak çıktı ve rotasını bulmaya çalıştı..

  Liked by 1 kişi

 17. Merhaba, ben bu aralar zor uyuyorum. Sürekli yeni kendimi, kendimle neler yapmak istediğimi düşünüyorum. Kendimi kozada gibi hissediyorum. Elimden geldiğince yalnız olmak istiyorum ve okadar huzurluyum ki hiç bişeyi kaçırıyor olmaktan rahatsızlık duymuyorum. Kendi gerçekliğimi yaşıyorum ve dönüşümü izliyorum. Şifalanma kendi kendine geliyor dediğiniz gibi, içimde beni çok seven beni koruyan ve iyileştiren çok güçlü bişey var 🙂

  Liked by 3 people

 18. Sevgili Mor Alev, yazdigin ve araci oldugun her bir dusunce, olus, soz benim hayatimi anlik olarak gosteriyor. Bazen once yasayip sonra okuyorum, bazen once okuyup sonra yasiyorum. Inanilmaz bir hafiflikle sorf yaparak dolasiyorum olaylarin arasinda. 5D a gecis basladiktan sonra baglantilarin ve yap boz parcalarinin bir araya gelip farkli olusumlar yaratmasi muthis bir hiza ulasti. Son 2 haftada da “gorunmeyen gerceklik” gorunur olma yolunda zirveye ulasti. Inanmak ve birakmak, tum oluslar bunlarla basliyor. Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 19. Deli gibi av ve temizlek işi yaptım hafta sonu yazlıkdan gelen eşlaları taşıdım 3 kat , çalaşır yıkadım yemek yaptım nefes nefese eşyaları yerleşkirdim bu karışıklıkda Pazar sabahı aşure yapıp dağıttım ve bir çok şey yene çamaşır ve yemek ne olduğunu anlamadan otomatiğe bağlamış gibi bir yere geç kalıyormuşum veya yetişemeyecek gibi çalıştım,ve bu kadar yorgunluğa çok güç uykuya daldım ve karmakarışık ,hatırlıyamadığım rüyalar gördüm herşey yaradan kontrolünde biliyorum,yarattığım hayata dair şu anda elimde somut bir şey yok, umarım sis kalkar 🙏

  Beğen

 20. Merhaba, ben dün bu yazıyı okurken bir şey oldu yarım kaldı ve gün içinde de okumayı unuttum. Pc yi açınca bugünkü paylaşımınız geldi önüme onu okurken aa dur önceki yazı yarım kalmıştı onuda okuyayım dedim ve biz kez daha anladım ki tesadüf diye bir şey yok , yaşadığımız hiç bir şey sebepsiz değil olan her şeyde bir anlam var ve biz görmeyi seçersek görüyoruz galiba, Yaratanın mesajı o idraki sağladı bende çünkü dün bir garip haldeydim , tarifsiz sıkıntılı desem değil , huzurlu desem değil öyle arada bir durumda, tuhaf yani hayat akıyor ama ben uzaktan izliyorum gibi otomatik pilotta yaşıyorum sanki, Dün okusam bu kadar etki etmeyecek mesaj dünkü ruhsal durumu yaşadıktan sonra bugün o kadar anlamlı ki benim için o sebeple dün yarım kalmış okumam. sonsuz şükran hem yüce yaradana hem bu mesajı ileten size . Hafta sonu ile ilgili yaşadıklarım güzeldi uzun zamandır ciddi değişim yaşıyorum ve bu değişimden çok mutluyum, farkındayım, olan herşeyin hayrımıza olduğunu biliyorum ve öncesinde hiç spritüel konularla ilgili değilken sanki bütün hayatım bu konular oldu sizlerle karşılaştım şükürler olsun. Sadece arada bir gitgeller yaşıyorum ruhsal olarak ama mesajlarınız yoluma ışık oluyor varlığınıza şükürler olsun.

  Liked by 3 people

 21. Cuma öğleden sonra Cumartesi sabahına kadar, Cumartesi öğleden sonra Pazar sabahına kadar sadece uyudum. Hiç uyanmadan,hiç rüya görmeden ,mışıl mışıl. Pazar sabahı hafiflikle kalktım. Bir önceki güne daha hafiflemiş, daha cesur, daha dingin, daha farkında. Bir o kadar da birbirine karışan duygular…

  Liked by 1 kişi

 22. Merhaba,
  Arafta kalmış bir ruh halindeyim.Sanki hem herşeyi kaçırıyor hem de sanki yapmam gereken şey sadece beklemek gibi hissediyorum.Bu dönem oldukça sık çocukluk ve ilk gençlik anılarımı,düşlerimi ,heyecanlarımı düşünürken buluyorum kendimi ve yoğun bi hüzün eşliğinde.”ben” diye tanımladığım bi çok şeyden çok uzak düşmüş gibiyim.Yarınki beni ise düşlemekte zorlanıyorum.kimim ve neye dönüşüyorum algılayamıyorum.İçimde güçlü bir potansiyel varmış ama ona hiç ulaşamadan bu hayat sonlanıcakmış gibi bir kaygı taşıyorum.
  İnandığım bi çok şey,yıllarımı harcadığım bi çok öğreti,devirdiğim yüzlerce kitap anlamını yitirdi sanki.Doğrular yanlışlar karıştı.Eskiden konuşmayo vr yazmayı çok severdim.Bu günlerde ikisi de manasız geliyor.
  Sonra bi anda evrende yakaladığım mesajları farkediyorum.tekrarlayan rakamlar,bi kanala geçtiğimde duyguğum şarkı,reklam panosunda gördüğüm bi sözcük,yola devam der gibi ama dedimya inancım zayıflamış gibi hissediyorum.Deliriyorum ve bunlar deli saçması derken buluyorum kendimi.
  Evrene,ya beni benim gibilerle buluştur ,içimdeki bu hisleri gerçek yaşamda karşılığını yaşamama izin ver ya da al bu tüm kargaşayı bana eski beni geri ver diye dua ederken buluyorum.
  Rüyalarım farklı gerçeklikler içinde geçiyor sanki.Rüyanın içindeyken anladığım kavradığım fakat uyanınca anlatmakta zorlandığım cinsten.
  Yoruldum ve artık inanmaktan sıkıldım sanırım..
  Ve bi an sonra gücümü toplayıp,sabret geçicek diyorum.
  Öyle dalgası bol bir ruh halindeyim.

  Beğen

 23. Bu geçtiğimiz haftasonu (14-15 eylül) özel hayatımda kendim için daha önce yapmamın imkansız olduğu şeyleri tek başıma yaptım ve kimsenin desteğini almadığımı farkettim gün sonunda. Cesurdum ilk defa. Bu benim için çok tuhaftı çünkü içimdeki o karanlık ses bana “ sen bunu yapamayacak kadar beceriksizsin bunu yapamazdın sen noldu’ diyordu ama sevgide kalmayı tercih ettim direndim ve direnmeyi ilk defa başardım. Ben balık burcuyum bu arada o yüzden balık dolunayı bana iyi geldi o anlamda sanırım…gücümü elime almakla ilgili çok büyük bir istek ve korku da var içimde ama direniyorum şu anda. Ancak bugün 17 Eylül ( hatta 1-2 saat önce) kariyerimle ilgili çok kötü bir haber aldım ve haksız yere suçlanmaktayım, bu durumla ilgili sevgide kalmaya çalışıyorum, ağladım çok üzüldüm, suçlanıyorum ama ben bu durumun da ilahi düzenin en yüksek hayrına sonuçlanacağına inanıcam, bana bunu söyleyen ve beni suçlayanları da affediyorum ama şu an bile ağlıyorum. Bakalım yarın 18 Eylül – Satürn ileri dönüyor: aşamasında ne yaşayacağım çünkü Mor Alev Hayatınızda gereken iş neyse ona olan bağlılığınızı ilan edin ve uygulayın! Diyor, bir gün öncesinde bu suçlamayı almam hiç de tesadüfi değil! Teşekkürler hepinize, bütünün harına ve kolektife hizmet etmeye niyet ediyorum..

  Liked by 2 people

 24. Hafta sonu sürekli ağlamaklı ve uyuma isteği ile geçti. kendim için bir şey yapma isteği olmadığını fark ettim. hep birileri için yaşamaya kurban olma bize adeta kodlanmış gibi
  ne istiyorsun diye kendime sorduğumda ? cevaba öğle kolay ulaşamıyorum maalesef,
  yada ulaşmaktan korkuyorumdur.
  kendini sevme konusunda çokkkkkkkkk eksiğim var,
  hep birileri ile olma öğretildi, şimdi
  yapayalnız kaldım çünküüüüüü kimse ile anlaşamıyorum
  anlam veremiyorum kendim boyut mu değiştiriyorum diye düşünüyorum,
  lakin kendime kafayı yememek için ne istiyorsun diye soruyorum.
  eskiden korkardım bu durumdan şimdi korksan ne olacak sorusu geliyor arkada:)) gülüyorum
  lakin sizin geçekten yazılarınız muhteşem rabbim ışığınız daim olsun diye dua ediyorum.
  kendime acayip hırpalıyorum. yalnızlık mı? değersizlik mi_ ilgisizlik mi? yoksa güvensizlik mi? yada yaradan dan korkum mu?
  istemek? ben ne hakla isteye bilirim istemeden de verir yaradan zannediyorum.
  sanırım ben istemeyi bilmiyorum yada yada doğru düzgün istemek? dile getirirken bile bir korku salgılıyor zihnim.

  Liked by 1 kişi

 25. 09/09/2019 tarihinde sağ ayak serçe parmağımı kırdım ve bütün bir haftayı evde raporlu geçirdim, bu süreçte yaşadığım bu kırığın bana vermek istediği mesajı ve bu zorunlu istirahatin nedenini düşünüp durdum. Duygusal anlamda oldukça inişli-çıkışlı ağlamaklı geçen günlerin sonunda oldukça hafiflemiş ve daha dengede hissediyorum ayın 16’sından beri. Yazılarınızı okudukça yaşananlar daha anlamlı bir hale geliyor, sonsuz teşekkürler. Sevgilerle…

  Liked by 1 kişi

 26. Hafta sonu fiziksel olarak sevep olmaksızın tüm omurgam ve bacaklarımda ağrı ve halsizlik olmasına rağmen mental olarak oldukça şükranda ve kendimi seviyor ve seviliyor hissediyor idim. Fiziksel acım eğlenceye dönüştü bu sevginin ve desteklenme hissinin içinde. Bir yandan uzaktan yakından pek çok dost fiziksel acımın tüm boyutlarda şifalanması için destek oldu, bu desteği talep ettim ve almaya kendimi açtım ki bu benim için muhteşem bir deneyimdi. Almak-vermek, talep etmek-kendini açmak… Olan her ne ise şahane organizatörün en büyük desteği ile olduğuna ve muazzam zekanın ürünü olduğuna inanç muhteşem bir his. Şükürler olsun..

  Liked by 1 kişi

 27. Sevgili Mor Alev,

  Çok mutlu ve huzurlu olduğum bir yaz dönemi geçirdim fakat son 3 haftadır kaygı, pişmanlık ve hüzün dolu günler geçiriyorum. 3 haftadır kulaklarımda, başımda uğuldamalar duyuyorum. Bu geceleri daha yoğun oluyor. Kendimi dinlememeye çalışıyorum fakat ilk kez böyle bir şey yaşadığımdan korkuyorum geçmemesinden. Her günümü sevgi ve minnettarlıkla geçirmeme rağmen son zamanlarımın neden böyle olduğunun nedenini anlayamıyorum. Bu, geçici bir durum mudur? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

  Beğen

 28. 💜Bu dolunay da niyet ritueli yapmaya firsat buldum Ve arinmaya😊Hafta sonu hareketli gecti Hemen Hemen Cok uzun zamandir arkadaslarimla bulusmamistim Ve bulustuk güzel zaman gecirdim😊Pazar günü asure pisirmek firsatim oldu 😊 Dogaya ciktim😊Bu yeni Haftaya huzurlu basladim😊Heyecanli bir bekleyis icindeyim bu hafta cuma günü isyerimle ilgili bazi kararlar verecek isveren Ve benim icin en Hayirli olanini diliyorum niyet ediyorum 🙏💜🍀🌈

  Liked by 1 kişi

 29. Sevgili Mor Alev,
  Cuma günü başlayan “leylalık” dün ve bugün zirve yaptı bende de. Yorgun kalkma, halsizlik, konsantre olamama ve devamlı bir uyku hali… Bir de normalde bende pek olmayan bir şeker isteği. Dolunay’da kendimde bir arınma çalışmasının ardından pazar günü de bir arkadaşıma enerji çalışması yapmıştım. Önce dedim “bu dolunay da çok güçlü, herhalde üst üste fazla geldi bu uygulamalar.”
  Bugün artık resmen sarhoşluk hali gibi bir hal, kulaklarda bir yoğunluk ve iletişim kurmakta zorlanmalarla beraber zirve yapınca “Mor Alev’e bir bakıyım, belki bir şey yazmıştır bununla ilgili” dedim ve bu yazınızı gördüm! 🤗 Son 1 aydır denge teması işliyor hayatımda, çok şükür dengede olmayı deneyimliyorum. O yüzden duygusal iniş çıkış ya da huzursuzluk gibi şeyler yok. Ama bahsettiğim gibi daha ziyade fiziksel semptomlar var. Bir de benzer şeyler deneyimleyenler için paylaşayım: Enerjinin böyle yükseldiği zamanlarda içki ve sigara tüketme isteğinin de yükseldiğini fark ettim bir süredir hem kendimde hem etrafımda. Sanırım yükselen frekansla hassaslaşıyor ve onunla baş etmek için (ya da yükselen frekansı biraz olsun düşürmek için) böyle bir istek başgösteriyor. Farkına varınca etkisi de ortadan kalktığı için bu farkındalığımı da paylaşmak istedim. Gerçi bu dolunay daha ziyade beni sigarayı bırakma yoluna soktu gibi görünüyor bu sefer, ki evrenden böyle bir ekstra desteğe ihtiyacım vardı. “Kolayca ve keyifle olsun” niyeti yapıyorum dönüşmesini istediğim şeyler için bir süredir ve evren de sağolsun kolaylaştırmak için destek atıyor. Yazınız ve paylaşım fikriniz için de çok teşekkürler. Aynı şeyleri yaşayan başkaları da olduğunu görünce hepimizin içi biraz daha rahatlayacak ve dolayısıyla bu süreç de daha kolay ve keyifli şekilde yaşanacaktır. Herkese sevgiler…

  Liked by 1 kişi

 30. Mor alev, ben o kadar hirpalandim ki kendimi gercekten toparlayamiyorum. Buyuk resmi de goremiyorum, ne onumu ne de ilerisini gorebiliyorum. Allak bullagim. Ne istedigimi bilmiyorum. Bilinmezligin ortasinda sıkılıyorum ve acayip hirpalaniyorum. Ve cok yoruldum sevgili mor alev. Ayni zamanda isim kesinlikle kolaylastirilmiyor, sevgi ve baris icerisinde yasamak benim dogal halim iken disaridan bana dogru zorbalik ve sacmaliklarla karsilasiyorum. Tabii bunlar aslinda meydan okuma(sanirim), kendi gucumu elime alma firsatlari. Her defasinda fark edip kendimi degistirip kendimi seciyorum. Bu iyi. Fakat artik yoruldum. Cok yoruldum.
  Ne istediğimi bilmemek. Ne yapmak istedigimi bulamamis olmam zira hicbir sey yapmaya mecalim ve istegim yok. Ustune bir de dissal zorluklarla ugrasmak. Hala bekliyor olmak. Beklemekten sıkılmak. İsyan ve sukur helezonunda ilerliyorum fakat bu inis cikislar da beni cok yipratti. Sıkıldım. Gerçekten sıkıldım ve bıktım.
  Yukarıdaki genel surecimin disinda fiziksel duzlemde ise bedenim hasta gibiydi haftasonu, zangir zangir titriyordum hem iceriden hem disaridan. Aglama ve ofke nobetleri icimden yukselen inanilmaz ofke ofke ofke. Bunlarla hemhal oldum. Hala aciga cikmak isteyen cok ofkem var. Hicbir seye eyvallahim yok. Bu noktada baskalari gibi artik ferahlayip nese huzur keyif hali deneyimlemedigim icin bir seyleri yanlis mi yapiyorum, ben yanlis miyim diye sorgulamalara da girdim.

  Beğen

  • Sevgili Şeyma, hırpalandım diyorsunuz, peki sizi gerçekten kim hırpalıyor? Buna odaklanın. Şu kısa yazıdan anladığım kadarıyla sizi siz hırpalıyorsunuz, başka şeye enerjiniz kalmıyor. Olduğunuz yerde kalmak zorunda değilsiniz, ilişkileriniz olduğu gibi kalmak zorunda değil. Özgür iradesi olan bir yetişkinsiniz. Dışarı çıkıp, çevrenizdekileri değiştirmeye çalışmak yerine içinizle ilgilenirseniz eğer ve sonra da içten gelen dış değişiklikler yaparsanız sonucun farklı olacağına inanıyorum. Her defasında kendimi seçiyorum diyorsunuz ama yine de mücadele ediyorsunuz, bu da bana diyor ki dışınız içinizin yansıması olduğuna göre asıl zorba siz olmayasınız? Beklemeyin. Bekleyecek bir şey yok. Özsevgi, özdeğer, özsaygı, özgüven üzerinde çalışın. Sözde değil, gerçekten bu konulara eğilin. Size başarılar ve ferahlıklar diliyorum.

   Liked by 1 kişi

 31. haftasonu hem minik yeğenimi sevmeyi hem de yorgun ablama ev işlerinde yardım etmeyi planlıyordum kiii.. Annem bağırsak problemi yaşadı ve apar topar eve döndüm. Hala da süreç devam ediyor. Lise yıllarımda olduğu gibi (13yıl öncesi en az) ev işleriyle meşgul olup aileme destek olmaya çalışıyorum. Cumartesiden beri çok fazla sırt ağrısı çekiyorum. Meditasyon ve spor yaparak kaslarımı rahatlatmaya çabalıyorum ama etkisi çok kısa sürüyor. Ruhumun gerildiği bir yer var seziyorum ama bulamıyorum. Herkesle birlikte şifalanmak dileğiyle 🙂

  Liked by 1 kişi

 32. Merhaba, kedimin sağlığı bir hafta önce aniden bozuldu, hergün serum almak durumunda kaldı. Çok şükür toparlıyor. Bu durumdan dolayı, yapmak istediğim pek çok şeyi yapamadım, evden uzaklaşamadım, kilometrelerce yürümeyi alışkanlık edinmişken, yürüyüşlerimi aksatıyorum. Hiçbir işe konsantre olamıyorum. İçimde güçlü bir potansiyel hissedip, üretememek canımı sıkıyor. Becerilerim konusunda kendime güvenim azalıyor. Bir de gereksiz tıkınmalar ile, kendimi mutsuzluğa itekliyorum sanki. Oysa yaz boyu, neşe, keyif, coşku, hep benimleydi. Umarım çabuk atlatırım, atlatırız bu durumu, sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

 33. Sevgili Mor Alev!
  Bir aydan beri boğazımdaki gıcıklanma, öksürük devam ediyor ve beni dehşete düşürüyor. Kendimi sağlıksız hissetmiyorum, fakat “kötü bir hastalık” endişesi beni mahvediyor.Sigara kullanıyorum ve 4 yıl önce, öksürük nedeniyle gittiğim doktor bu konuda beni oldukça korkuttuğu için dehşet içindeyim. Öksürük ile ilgili çocukluk anılarım aklıma geliyor (kardeşimin astım bronşit problemi vardı). Bir aydan beri suçluluk ve korku düşüncelerimi dönüştürmek için oldukça çaba harcıyorum, bildiğim teknikleri uyguluyorum. Kendime kötülük yaptığım düşüncesi, suçluluk hissi, içimdeki çatışmayla başa çıkmaya çalışıyorum. Herkes bu durumda sigarayı bırak der biliyorum, ama olmuyor şimdilik.

  Beğen

  • Sevgili Nurhayat, geçen gün sigara içen bir arkadaşa şöyle bir dua önermiştim: “Yaratan’ım bedenim için sağlıklı seçimler yapmama yardım et. Sigara ile içimdeki hangi boşluğu dolduruyorsam, onu en sağlıklı şekillerde şifalandırmama aracı ol. Bedenime ve kendime en iyi şekillerde davranmam için bana yol göster. Kendimi onurlandıracak şekilde değişmeme önayak ol. Seni Seviyorum. Kendimi seviyorum. Sen bensin. Ben senim. Biz biriz. Sana ve kendime teşekkür ediyorum. Her şey yolunda”

   Beğen

 34. Bu hafta sonu bir gün yoğun bir gün durgun geçti. Ancak olaylara tepkimde sevgi de kalamıyorum maalesef bir bıkkınlık , yorgunluk ve kaçıp gitme isteği var. Uzun zamandır , aynı geçmişte yaşadığım şeyler başıma gelmiyordu. Etraf kötü dedikodu ve enerji dolu iş yeri olduğu için de kaçamıyorsun… bir öfke patlaması yaşamamak için anda kalmaya , sevdiğim birini üzeni unutmaya çalışıyorum. Doğru olmayan şeyleri hakkında söyleyip ortalığı karıştırmaktan başka bir şeye yaramıyor.
  Uzak durmaya çalışıp mikael ile enerji temizliği yaşıyorum. Çok uzun zamandır böyle hissetmemiştim.
  Sevgi benim deyip ileri gideceğim☺️

  Liked by 1 kişi

 35. Sevgili Mor Alev,

  Haftasonu beni tutan birseylerin oldugunu farkettim icimden hicbirsey yapmak gelmiyordu ve dirence direnmeyi biraktim sonunda. pazartesi günü ise beni rahatsiz eden bir konuda kendime seans yapmaya karar verdim ve o sifa seansim beni gecmis yasam anisina götürdü cok etkileyiciydi. Hayatimda dügüm olmus bir korkum artik daha da netlesmisti cok suükür kendimi o korkudan arinmis hissediyorum artik. Ve dün yani sali günü durup dururken icimden kigin oldugum kisileri listelemek geldi ki siz de yukarda yazmissiniz iliskiler sifalanacak diye. Sonra bu kizginlik listem icin sifa calismasi yaptim ve kendimi kus gibi hissediyorum.Ayrica annemden aldigim istenmeyen olma, sevilmeyen olma inancinin asil kaynaginin annanemin annemle iliskisinden geldigini farkettim. Su andaki dilegim hem benim annemle hem de annemin annesiyle olan iliskilsinin sifalanmasi…
  Burada yazdiginiz cogu yazi gibi yine bir es zamanlilik yasiyorum.
  Iyi ki varsiniz 🙂

  Liked by 1 kişi

 36. Haftasonu benim için hayatımın dönüm noktalarından biriydi, yaklaşık 3,5 yıldır devam eden sürüncemelerin, çabların sonuna geldim ve eşimden ayrıldım. Zaten biten bir evliliği kalbimde ruhumda bitirdim. Yolum öyle güzel aydınlandı ki, eskiden olsa bunlara tesadüf derdim şimdi ise meleklerimin yardımları diyorum. Hep yolumu aydınlattılar, herşey tamda olması gereken zamanda oldu. Şimdi önüme bakma ve bana hazırlanan mucizelere odaklanma zamanı. Sevgiler

  Liked by 1 kişi

 37. 3gündür uyanıp tekrar uyudum.Geçen haftadan beri siteye gitmemiştim.Geçmişimi sildiğimi,hayatımın sorumluluğunu aldığımı ve bakış açım değiştiğini anladım,ilan ettim çevreme.Ve bugün benim için bir Yaratan mesajı olduğunu hissettim, siteye girdim.Bu yazıyı okudum.Sanırım doğru yoldayım.Şükürler olsun.Sevgiler Mor Alev.

  Liked by 2 people

 38. Son 3 gün artarak başlayan kaotik enerji beni ürküttü. 3 gün önce para ile satın alınmış bakılamamış bir köpeği sahiplendim. Amacım önce onu iyileştirmek sonra bahçeli evi olan birilerine sahiplendirmekti. Köpeğin derisinde yaralara rasladım ve veteriner araştırmasına başladım. Bazı arkadaşlarımın kendi aralarında para tartışmasına girip benide konuya dahil etmeleri gibi 6 7 saatlik bir konu döndü. Günü yorgun ve uyuyakalarak bitirdim. Bu süreçte anksiyetik bir duygu haline girdim onu yönlendirmek için köpeğin sağlık durumunu ertelemek istemedim ve elimdeki vetlerden birine doğru yola koyuldum. Yolda panik atağa dönüştü duygu durumum. Hızlı adımlarla bir süre yürümemin ardından veterinerde işimi yumuşakça hallettim ve tüm bu duygular normale döndü. Sonrasında eve gelip 2 saatliğine çıkmam gerekti. Köpeği eve bırakmaya karar verdim. Çünkü elimde ağır eşya olacaktı.Onları biryere bırakıp geri gelecektim. Çıktım kapıyı kilitleme huyum olmadığından ve apartman kapısınında arada aralık kalabiliyo olmasından dolayı 😦 Köpek kapıyı açıp çıkıp gitmiş. Nereye bilmiyorum. Eski sahipleri bana çok uzak olduğu için oraya gidemeyeceğini biliyoruz. Kadıköyde oturduğum için tüm çevreyi arkadaşlarla dağılıp aradık bulamadık. Havada yağmurlu. 3 saat aramadan sonra yorgunluktan arkadaşımın evinde uyuyakaldım. Sabah 6da uyandım evimin yolunu tuttum. Apartmanın önünde biri yüzüstü yatmış etrafında 6 7 kişi bekliyor. Adam ağzı kapalı titreyerek bağırma sesleri çıkarmaya başladı ve ambulans geldi. Adam giderken hala bağırıyordu. Bu olayların öncesinde ayın balık burcunda olduğu gün regl oldum. Bununda öncesinde 1 hafta regl olacak gibi pembe akıntı yaşadım. Regl çok ağır geçti ve birden geldi. Ben Balık burcuyum ve neler oluyo anlamıyorum.

  Liked by 1 kişi

  • Gerçekten çok ilginç. Bu biraz hava olaylarına benziyor: Nasıl alçak ve yüksek basınç veya sıcak ve soğuk hava dalgaları bir araya gelince fırtına olur, enerjilerin çatışması da böyle bir şey. Ufak köpeğin demek ki bir amacı vardı, yaptı ve gitti. Hiçbir şey tesadüf değil. Hasta kişinin de orada kriz geçirmesi de öyle. Ama bunun anlamını herhalde bir gün siz çözeceksiniz. Sevgilerle

   Beğen

 39. Merhaba Mor Alev!

  Ben 2 yildir hazirlandigim,cok buyuk emek verdigim yurtdisindaki isimde ilk haftami bitirdim bu hafta. Bu yenilik balik dolunayiyla basladigi gibi beni sonsuzluk okyanusunda savurup atti! Persembeye kadar ogrendiklerimle ve sonsuz resimden bakarak ilerliyordum fakat sonra epey savruldugumu fark ettim,dunden itibaren tekrar ruhumla ve evrenle baglantimi tazeledim.

  “Dip dalgasi” yazindan beri muhtesem yogun ve kalici degisimler gecirdim. Biraktigimi zannedip hale tutundugum her bir kisir dongu kirildi ve geriye yalniz sevginin isigi kaldi… Gercekten uyanis ne demek o zamandan beri anliyorum, oncesi gercekten provaymis. Simdi kocaman BiR’in baska bir kosesinden,daha once tanimadigim bir noktada butune bakiyorum. Ve bu sebeple Yaratan mesaji da beni cok etkiledi! Bu yogunluk bu savrulmada bile tamamen kopmadigima,cabuk geri geldigime cok mutluyum. Meger 2 yildir suren(hatta 2012den beri belki en basini soylersek) tum emekler,provalar, hepsi gercekten cok gucluymus. Minnettarim! Sevgiler

  Liked by 1 kişi

 40. Son 6 yılın başından beri uyku uyuma hallerimden uyanma çalışmalarımın son 1 yılı daha aktif geçmeye başladı şükürler olsun. 15.09.2019 Pazar günü bir yanım hareketli iken diğer yanım ağır durağandı. Demek bu durağanlık ondanmış ve ben normalde biraz uyanık kalma çalışmalarımda heyecanlı iken bu Pazar normal karşıladım bu durumumu. Gerçekten ilahi akış çok büyük destekliyormuş şükürler olsun. Bu yazıyla ve Mor Alev tekrar tekrar teşekkür ediyorum tüm olanları ve olmayanları anlamamı sağlıyorsunuz. Şükranlarımı sunuyorum, Sevgiler

  Liked by 1 kişi