2022’nin 8-8 Aslan Kapısı

Sanatçı: Silvia Ritter

Sevgili Dostlar

Bu yılın Aslan Kapısı enerjileri deyim yerindeyse, “gümbür gümbür” geliyor. Hayat hızlı, yakıcı ve değişime çok açık. Aslan Kapısıyla ilgili bilgilerimizi tazelersek;  Aslan Kapısı yılın en önemli enerji akışlarından biridir. Sirius’un güneşle yükselişinde zirveye ulaşır. Aslan Kapısı enerji girişi Zamanın Dışındaki Gün ve Galaktik Yeni Yıl (25-26 Temmuz) ve güneşin Aslan burcuna adım atması civarında başlar, giderek yükselir, numerolojik açıdan çok önemli 8-8 gününde zirve yapar ve güneş Aslan’dan çıkana kadar akış devam eder. Bu enerji koridorunun yeryüzünün dönüşümü, yenilenmesi, desteklenmesi için her birimize ekstra kozmik enerji sunduğu söylenir. 

Aslan Kapısı dendiğinde ilk aklımıza gelen Eski Mısır’da bu dönemde Sirius, piramitlerin tam tepesinde görünürdü ve bir bolluk, hasat ve zenginlik işareti olarak algılanırdı. Antik zamanlarda Sirius’un cennete giden yolu açtığı ve burada yüksek boyutlu varlıkların yaşadığına inanılırdı. Sirius aynı zamanda ruhani güneşimiz olarak bilinir. Işığı şefkat, zarafet ve lütuflar taşır.

8 rakamı ise sonsuzluğu temsil eder. Bizler sonsuz yolculuğumuzda birer sonsuz ruhuz. 8 rakamı DNA aktivasyonu, bolluk, güç ve yüksek bilinçle de alakalıdır. Bu, enerjimizi yeniden toplamamız ve arınarak kendimizi yüksek bilince açmamız için müthiş potansiyel taşıyan bir zamandır.

Aslan burcu ve güneş, yüksek kalbimizi ve benliğimizi temsil ettiği için bu enerji, hayat kontratlarımızda niyet ettiğimiz benliğimizin ve amaçlarımızın bedenlenmiş hali olmamıza yardım eder.

Müthiş hareketli, değişime gebe ve aynı zamanda çok ama çok şanslı bir dönemdeyiz. Sihir yaratabilirsiniz! (Detaylarını Aslan Yeni Ayı yazısında vermiştim. Bağlantısı burada)

Bu enerjiyi kucaklayın Bilge Baykuşlar. Gerçekten hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, bu olabilecek en kestirme yollardan biri.

Bu zamanda özellikle kalbimizi kendimize ve varolan her şeye karşı sevgiye açmaya odaklanmamız bizi akmakta olan enerjiye ve yukarıda saydığım her dönüşüme ve gelişime açık hale getirir. Dolayısıyla, bugün 2018’de paylaşmış olduğum bir Melekler mesajını tekrarlamak istiyorum:


Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Çevrenizde her yerde olan sevgiyi alabilmek için kalplerinizi açın. Nefes alın. Kalbinizin güneşi görünce açan bir çiçek gibi olduğunu düşünün. İşte bu açık kalplilik halindeyken hayatın size sunduğu bütün armağanları ve rehberliği de alabilirsiniz.

Dünyanız kargaşa içinde olabilir ama her zaman sevgi vardır. İlişkileriniz nazik, sevecen veya çekişmeli, kavgalı olabilir ama her zaman sevgi vardır. Banka hesabınız bolluk veya kıtlık içinde olabilir ama sevgi hep vardır. İşiniz sadece kalbinizi açmanız ve sevgiyi aramanızdır. “Arayın, bulacaksınız. Çalın, kapı açılacaktır.”

Tam da şu anda hayatın sizi ne kadar harika şekillerde sevdiğini düşünün! Güneşiniz sizi aydınlatıyor. Masanızda yiyecek var. Okuyacak ilham verici kitaplarınız, seyredecek ilham verici programlarınız var. Her sabah ve her akşam size sevgi şarkılarıyla serenat yapan kuşlarınız var. Ortalık sevgi kaynıyor!

Sevgiyi arayın ve her doğal fenomenden, her açık kalpten sevginin parladığını göreceksiniz. Tabiatın kendisi saf sevgidir. Hayvanlarınız ve bebekleriniz saf sevgidir. Yeryüzü gezegeninizdeki açık kalpliler İlahi olanın onlar aracılığıyla akmasına izin veriyorlar. Kalbinizi açtığınızda ve kendinizi de sevmeyi seçtiğinizde, hayatınıza sürekli olarak akan bir sevgi nehrine izin veriyorsunuz.

Şu birkaç dakika içinde gidip bir aynaya bakarak, kendinize “Ben sevilmeye layığım. Ben seviliyorum. BEN SEVGİYİM.” diyebilir misiniz? Siz, kesinlikle bundan aşağısı değilsiniz.

Biliyoruz, neredeyse her biriniz dayanılmaz derecede acı veren şartlardan geçtiniz. Kayıp, reddedilme, zalimlik ve hatta tacizler yaşadınız. Hayal kırklıkları yaşadınız, tehdit edildiniz, ihanete uğradınız. Ancak, aynı zamanda SEVİLDİNİZ, derinden, yüce bir şekilde, mükemmelce sevildiniz. Eğer bunu insanlardan görmediğinize inanıyorsanız, inanın Melekler, Yaratan ve hayatın kendisi sizi hep sevdi.

Hayatınız sert ve incitici olduğunda, niyet edin, kendinize söz verin, olayların içinden doğru derin nefeslerle geçmeye ve kalbinizi açık tutmaya… Kendinizi sevmeyi seçin. Bu konuyla ilgili diğer kişilerin masumiyetini görmek için dua edin. Çünkü bütün ruhlar, ne kadar evrimleşmemiş olsalar bile, sadece sevgiyi bulmaya çalışıyorlar. Çünkü evrimleşmemiş olanlar, sevilmediğini hissetmeye devam edenlerdir. Sizin canınızı acıtanlar, içlerinde acı taşıyanlardır. Onlara katılmayın.

İnsanlar kendilerini sevginin kaynağından kestiklerinde, sizde de büyük acıya sebep olabilirler. Fakat kendinize cesur sorular somanız gerekmektedir. “Ben nerede kendimi sevmiyordum? Hangi konularda kendime karşı dürüst değildim? Ne zaman iç rehberliğimi duymazdan geldim, derin parçamla iletişimi bıraktım ya da bu acılı durumu bırakıp gitmeyi reddettim? Nasıl kendi kalbimi kırdım? Nasıl kendime ihanet ettim? Bunun olmasına nasıl izin verdim?”

Her acılı durumda, görmeniz zor olsa da,  olay olmadan önce, iletişime girmenin veya yön değiştirmenin gerekli olduğuna dair yönlendirmeler, sezgiler,  iç uyarılar ve işaretler aldınız. Bizler, her zaman sizleri acıdan uzağa, neşe-keyif-coşkuya doğru yönlendirmek için çalışıyoruz. Fakat işaretleri kaçırdığınız, ya da dinlemediğiniz için kendinizi suçlamak yerine, moralinizi yükseltin! Öğrendiniz.

Neşeli olsanız da, kalp acısıyla dolsanız da, sevgi burada. Zengin de hissetseniz fakir de, sevgi burada! Dünyanız tutarlı da olsa çalkantılı da, sevgi burada! Hayatınızın görünüşteki gelip geçici şartlarının altındaki ezeli ve ebedi gerçeklik sevgidir!

Sevgililer, kalplerinizi şimdi, burada açın. Oturun. Nefes alın. Sevgimizi kabul edin. Evet, haklısınız, dünyanız zor bir okul, fakat sevgiye açık kalmaya gönüllüyseniz, sevgi her nefesinizde bulunduğunuz yerdedir.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (VisionsofHeaven.com)


Her zaman fakat özellikle bu hafta sonu ve 8 Ağustos Pazartesi günü ne kadar çok sevildiğinizi hissetmeye niyet edin. Sayısız kalp açılımı yaşadığınız, gerçekten sevildiğinizi hissettiğiniz ve sevdiğiniz bir 8-8 Aslan Kapısı dönemi diliyorum.

©Mor Alev 2022


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

9 comments

 1. Yine muazzam bir yazı, hem de mesajın içeriğini ilmek ilmek yaşarken ♥️ Motivasyon ve gönül yoldaşlığınız için sonsuz minnetle ♥️💫🙏

  Liked by 3 people

 2. Muazzam bir eşzamanlılık ve artık hep böyle şükürler olsun. ♡
  Sevgili Can kadın (Mor Alev),
  Yıllar önce neler oluyor diye sorgulamaya başladığım, bir festivalde kendim ile bağlarım koptu kopacakken, aynı durumda bir dost tavsiye etmişti sayfanı, onunla bir daha karşılaşmadık fakat ben bu alanı takibi hiç bırakmadım. Emeğine sağlık ve kalpten teşekkürler.
  Şimdi arayan değil, arayanlara alan tutan taraftayım, geçiş tamamlandı şükürler olsun, yalnız değiliz, hiç olmadık #BİZbirlikteçokgüzeliz
  Daima sevgiyle ♡

  Liked by 3 people

  1. Bahsettiniz festival Ankara da yükseliş festivali mi? Öyleyse bahsettiğiniz
   kişi sanırım benim. Selamlar sevgiler.

   Liked by 3 people

 3. Bu blogu seviyorum bu mesajları okuyup aynı hisleri yaşayan insanların olduğunu bilmeyi seviyorum ❤️❤️❤️

  Liked by 2 people

 4. 8-8 Aslan Kapısı döneminde ve sonrasındaki süreçte kendimin ve kalplerinde ilahi aşk olan tüm varlıkların sevildiklerini hissetmelerini ve sevgiyi diğer varlıklara hissettirmelerini, ve bununla birlikte kalpleri aydınlanmamış ve uyanmamış olan varlıklarında sevgiyle şifalanmasını diliyorum.💜💜💜🌈🌈🌈

  Sevgilerimle, teşekkürler Mor Alev.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.