25-26 Temmuz 2022: Zamanın Dışındaki Gün ve Galaktik Yeni Yıl

Sanatçı: Asja Boros

Maya takvimine göre kutlanan bu iki gün her sene büyük potansiyel taşır ve bizleri 8-8 Aslan Kapısına götüren enerji girişini güçlendirir. Eski yazılarımdan hatırlayalım:

Zamanın Dışındaki Gün, bir portal, bir geçiş, bir enerji kayması ve bir sonraki değişimden önce verilen bir armağandır. Bu alanda hem her şey var, hem de hiçbir şey yok. Maya takvimi 28 gün süren 13 aydan oluşur. Toplamı 364 gündür. Ama bir yılda 365 gün vardır. İşte o son güne bu takvimde  “Zamanın Dışındaki Gün” denir. Artık gün gibi. Bir önceki yılın enerjisi çekilmiş ama henüz yenisi gelmemiştir. O yüzden bu çok özel bir gündür. Zamanın dışındaki bu gün, ay ve güneş takvimlerini denkler.

Bu gün, sonsuz kapasiteye sahip bir boşluktur. Bu boşluk, aslında boşluk değil potansiyelin maddeye dönüşmemiş halidir. “OL” dememizi bekleyen enerjidir. Doğanın dişi yönüyle uyumludur.

Zamanın dışındaki güne geleneksel olarak “Sarı Tohum” denir. Bu gün, niyetlerimizin, sözcüklerimizin ve hareketlerimizin gücünü bilmemizi ister. Tıpkı yaşayan tohumlar gibi biz de bu zaman aralığında rüyalar tarlasına düşmek üzere saçılırız.

25 Temmuz kendimizi merkezlemek, hayat niyetlerimizi belirginleştirmek ve geçen yılları salıvermek için ideal enerjiye sahip bir gün.

Bu sene, Zamanın Dışındaki Gün, Galaktik Yeni Yıl ve 8-8 Aslan kapısı, Uranüs-Kuzey Düğümü buluşmasıyla enerjilerini birleştiriyor. Olağanüstü bir ileri atılım, hız ve değişim sözü veriyor.

The Keepers’ın (Kanal: Irma K. Sawyer) bize bu yılki geçiş için kısa bir mesajı var:

Sevgililer, bazılarınız özellikle son iki yılla alakalı olarak üzerinize yara, blokaj ve/veya rahatsızlık şeklini alabilecek enerjik leke(ler) aldınız. Kendinize ait, doğuştan yanınızda getirdiğiniz bir takım çözülmesi gereken etkilere sahip olsanız da, çevresel veya kolektif etkileri de içinize almış olabilirsiniz, böyle büyük kaos zamanlarında bu hiç de alışılmadık bir şey değil. Bunlar fiziksel olabilir ya da olmayabilir. Bunun için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü desteğe sahipsiniz. 

Sizleri bulunduğunuz anda tam da olduğunuz gibi güzel ve ilahi olduğunuz gerçeğine uymayan tüm inançları bırakmaya çağırıyoruz. 

Gelmekte olan Zamanın Dışındaki Gün – Aslan Kapısı portalı Benliğin gücünü kabul etmekle alakalı.

Gücünü kabul etmiş bir varlık şifalandırıcı bir varoluştur ve kolektife büyük bir armağandır.

The Keepers (21 Temmuz 2022)

Her Galaktik Yeni Yılın bir gelişim teması vardır. Bu yeni yılın Maya sembolü: “Kendi kendine varolan kırmızı ay”. Hmmmm, ilginç… Mayan Oracle kitabına (Ariel Spilsbury & Michael Bryner) göre bu enerji bize bu yılın dönüşüm ve yenilenmeyle alakalı olduğunu söylüyor.

Bizleri kendi yolumuzu bulmaya itecek bir yıla giriyoruz. Kendimizi gerçekleştirmenin yoluna. Bu enerji, dışarıdan gelen baskılara, zorluklara kulak asmadan kendimiz olmanın bir yolunu bulabilmemize destek oluyor. Ruha, ruhun yoluna ve ruh amacımıza teslimiyete geçiş yılımız bu olabilir. Kolay mı? Büyük değişim belli bir kırılma noktasına gelene kadar hareketli yıllar geçirmeye devam edeceğiz bence.

Bu yeni yıl ise yaptıklarımıza, söylediklerimize bakarak ve hangilerinin bu dünyaya gerçekten sevgi ve neşe-keyif-coşku getirdiğini görerek, özgürlüğü, esenliği ve bütünlük hissini seçebileceğimiz bir sene. Dolayısıyla, ufak tefek detaylara dikkat edelim, değişmesi gerekenleri görelim. Minik adımlar, ufak değişiklikler bu yıl birleşip devasa bir dalga yaratacak. 

Bilge Baykuşlar, bu dönemde yaratmak istediğinize ve bunun için neleri değiştireceğinize odaklanın. Zihin alıp başını gittiğinde, ona sahip çıkın ve ana geri dönün. Her fırsatta, aklınıza gelen her anda kendinizi kabul edin, kutsallığınızı görmeye çalışın. Böylece gücünüzü geri alırsınız.

Hepinize harika bir Zamanın Dışındaki Gün ve Galaktik Yeni Yıl diliyorum.

©Mor Alev 2022


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

5 comments

  1. Hafta sonundan beri rüya tarlasında gibiyim; hayali, sisli bir yerde yaşıyorum sanki. Meditasyona yönelip duruyorum ve çok yoğun, sanki gaipten bilgi akıyor, anlamlandıramıyorum. Teşekkürler. 🍀

    Liked by 1 kişi

  2. Bu uyanışı yaşarken keşfettim sizi ve bu yazınızı. Teşekkür ederim, yol gösterdiniz 🙏

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.