Yeni Dünyanın Kalbi

Sanatçı: Catrin Welz-Stein

Sevgililer,

Belki yaptıklarınızın yeterli olmadığı kaygısını taşıyorsunuz. Veya yeni dünyanın yeterince hızlı gelmediğinden ya da hiç gelmeyeceğinden endişelisiniz.

Lütfen kaygılanmayı bırakın. Kaygı ne değişiklikleri hızlandırıyor ne de sizin ya da yakınlarınızın hayatını rahatlatıyor. Her şey plana göre değişiyor – çoklu evrensel arenalardan varlıkların yardımıyla yaratmış olduğunuz plana göre.

İki büyük yeryüzü görevinizi tamamladınız – yeryüzünün değişimine yardım ettiniz ve kendinize dışarıya dönük ve dış etkilerle yönetilen varoluştan, içeriden yönlendirme alan varoluşa dönüşme izni verdiniz.

Pek çoklarınız günlük haberlerin bu hayatınızda asla deneyimlemeyeceğinizi umduğunuz felaketlerle dolu olduğunu söyleyerek yanıt veriyorsunuz. Bu böyle çünkü eski dünya ufalanıp dağılıyor – fakat bunu direnerek yapıyor. Dünya sanki devasa bir aletle tekrar tekrar vurmak zorunda olduğunuz kalın bir beton duvar gibi. O beton duvardan düşen parçalar giderek büyüyor, yani vurma işlemi neredeyse bitecek.

Birkaç yıl önce bile kabul edilebilir olan gündem maddeleri artık kabul görmüyor. “Kalp nerede?” seslenişleri çoğalıp yükseliyor. Aşırı parasal değer, dışa dönük güç ve kolaya kaçan samimiyetsiz konuşmalar çok daha az heyecan verici ve hatta değersiz görünüyor. “Kalp nerede?” yeryüzünün talebi haline geliyor.

Yeryüzü tarihine ilgi duyanlar, benzer düşüncelerin pek çok savaşlar ve diğer kalpsiz para ve güç gaspı aktiviteleri sırasında da ifade edilmiş olduğunu söyleyeceklerdir. Aradaki fark ise, şimdi değişim talep edenlerin dışa dönük bir toplum tarafından zincirlenmemiş olmasıdır. Benzer şeyler 1960’ların çiçek gücü* hareketi tarafından da hissettirilmişti. Bir anlamda 60lar şimdi olmakta olanların bir deneme sürüşü gibiydi. Ve tıpkı 60 yıl önce olduğu gibi, değişim kaçınılmaz.

Fakat bu artık bir deneme değil, bu yeni dünya.

Yeni dünyanın ortaya çıkması için gerekli dağınıklığa müsaade edin – tıpkı artık güvenli olmayan bir binanın yerine yenisi inşa edilmeden eskinin yıkılması gerektiği gibi.

1960lar son on yıllarda geçişini sürdürenleriniz için dramatik bir deneydi – öcülerin öncüleri. 60larda dünyayı değiştirmiş olanların aynısı şimdi oluyor. Aradaki fark, şimdiki değişimin kalıcı olmasıdır. Toplumsal gelenekler, riske girmeden yaşamak ve diğerlerinin isteklerini yapmak artık çoğu insan için önemli değil.

Bir öncü olarak, en önemli göreviniz sizi takip edenlerin başladığınızı bitirmek üzere burada olduğunu bilecek kadar rahatlamanızdır.

1960ların çiçek gücü hareketiyle içli dışlı olanların sayıları kısıtlı olduğundan, andaki geçişinizin başlangıç atılımı gelişemedi. 1960ların sayıları ancak dikkatleri üzerine toplamaya, Vietnam savaşını sona erdirmeye ve bazı cinsiyetçi ve ırkçı kalıpları değiştirmeye yetecek kadardı ancak devamını getirmek için yeterince büyük değildi – şimdiye kadar.

Bu bir deneme değil. Yeni gerçekliğiniz pek çoklarınızın 1960larda hayal ettiğiniz ve uğruna protestolar yaptığınızla aynı. Bu kalp-yaşam sizin yeni dünyanız. Belki bazılarınız o zamanın kıdemlilerinin ya da yaşça büyük olanlarının nasıl çiçek gücünü ve içerdiği her şeyi kutuya tekrar sokup üzerini kapatmaya çalıştığını hatırlar. Çoğunlukla başarılı oldular. Pek çoklarınız iş dünyasına geri döndünüz, çocuklarınızı büyüttünüz ve sosyal kuralları uyguladınız çünkü o kurallar tek başına savaşmanız için çok güçlülerdi.

İşte böylece kalbe giden yolun liderliği için tekrar uyandınız, belki birkaç ay, belki yıllar ya da on yıllar önce. Bu sefer, o kadar başarılı oldunuz ki, en sonunda dinlenebilir ve bir erken emekliliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Çünkü iç ya da dış dünyanızda bu savaşta 1960lardan beri mücadele ediyorsunuz – çoğunluğunuz savaşa devam etmektense diğerlerine uymanın daha kolay olduğuna karar vermiş olsa da.

Kendini zorla içinde bulunduğunuz ortama uydurma zamanınız bitti. Yeryüzü için tamamlamayı arzuladığınız her şeyi bitirdiniz – on yıllarca görmezden geldiğiniz öz-bakımınıza artık vaktiniz var. Her zaman içinizde kalp-hareketlerine ihtiyaç duymuş olduğunuz için sizi içeride yaralayan pek çok küçük savaşlar verdiniz. Buna rağmen kendinize onu ya da bunu yapmanın asla tamamen teslim olmak anlamına gelmediğini söyleyip durdunuz. 

Şimdi dinlenebilirsiniz. Küresel işiniz tamamlandı. Artık bunun yeni ve kalbe ait bir dünya olduğunu bilerek kendinizi kabul edip sevmenin zamanı geldi. Siz işinizi yaptınız.

Şimdi dinlenin, toparlanın ve bunu yapacak kadar enerjiniz olduğunda yeni dünyanın çarpmakta olan kalbini gözlemleyin. Karşı konulamaz, ezici güçte ve yüksek sesli bir kalp. Ezici, ama on yıllarca onun özlemiyle yaşamış olan sizler için değil, bütünüyle 3D kalmak isteyenler için. Öyle de oldu. Âmin

*Çiçek gücü: 1960larda ortaya çıkan ve militarizmle materyalizmin yerine sevgi ve barışı savunan karşı kültür akımı

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

5 comments

Yorumlar kapatıldı.