Çevrenize Bakın

Sanatçı: Sarah Kidner

Çevrenize bakın…. Gözlerinizin görebildiği her bir insan Ustalık eğitiminde.

Şimdi, aynaya bakın, ne görüyorsunuz?

Siz bu zamanı, bu yeri ve bu yeryüzünü seçtiniz, tam bunu başarmak için. Kendinizi bu deneyimden mahrum bırakmayın.

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

 1. Merhaba Bu her bir kişi ustalık eğitiminde yazısını biraz açarmısınız?Anlam veremedim teşekkürler

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Cem, hepimiz insan bedenimizde Yüksek Benliğimiz olmayı öğreniyoruz. Bu da spiritual ustalık anlamına geliyor. Herkes, geldiği ortam, eğitimi, doğduğu ülke, mesleği, ilgileri, cinsiyeti ne olursa olsun ustalık yolunda, herkes bunu becerebilir mi? Bilmiyoruz ama dünya deneyiminin buna yardım edecek şekilde geliştiğini anlıyoruz. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 2. Bu sayfayı çok seviyorum❤ Güzel enerjinizi, iyi niyetinizi doğrudan hissedebiliyorum ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.