Melekler: Hatırlayanlar ve Unutanlar

Sanatçı: Lisa Aivato

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Kendinize sıklıkla “Benim hayatım iyi. Ben iyiyim. Bu dünyada iyi insanlar var” deyin. Başkalarının istediklerine ya da kendi seçtiklerinize odaklanabilirsiniz. Hakikatten dünyanızda felaket şeyler de oluyor ama aynı zamanda sayısız, haddi hesabı olmayacak kadar çok sevgi ve iyilik hareketleri yapılıyor. Haberlerinizde çocuklara, hayvanlara, yaşlılara, hayatta perişan olmuşlara, kaybolmuşlara, yalnızlara, bitkinlere yardım eden bütün insanlar hakkındaki hikayelere daha çok yer verilmesine çok sevinirdik. Hayatları ve gezegeninizi kurtarmaya yardım edecek harika bilimsel keşifleri daha çok görmenizi çok isterdik. Bunu okurken bile güzel, sevecen davranışlarda bulunmaya devam eden güzel ruhları bizim görebildiğimiz gibi görseydiniz çok mutlu olurduk.

Biz her basit iyiliği, kibarlığı, her basit sevgi sözcüğünü kutluyoruz. Bir başkasının düşürdüğü paketi eğilip alanları kutluyoruz. Bir başkası için kapıyı açık tutanları kutluyoruz. Gözleri yaşarana mendil verenleri, kalplerindeki iyilikten dolayı birbirine yardım edenleri kutluyoruz.

Kimi çalışmaktan bitkin düşmüş ama yine de çocuklarına bir dakikalarını ayırıp onları gerçekten dinleyen anne ve babaları kutluyoruz. İlham verip yükseltme tutkusuyla çalışan sanatçıları, öfkeli tutkularına ses ve ritim vererek bunların zararsızca salıverilmesine yardım edenleri kutluyoruz. Rekabete ve duygulara sağlıklı bir çıkış noktası sağlayan sporcularınızı kutluyoruz. Sessizce sevgi işi yapan herkesi kutluyoruz.

Bunu okurken kendi hayatlarınızda daha çok sevgi bulup hissetmeye çalışan sizleri kutluyoruz. Gezegeninize gelen yeni çocukları ve getirmeye niyetli oldukları değişim için tutku ve heyecanla dolu kalplerini kutluyoruz.

Sevgililer, karanlığı gördüğünüzde hatırlayın, o kadar çok ışık var ki. Gezegeninizde karanlıktan çok daha fazla aydınlık var. Biz ise bunu şöyle görüyoruz;

Işık “hatırlayandır”, karanlık ise sadece “unutan”. Hepinizin hayatlarınızda sevgiyle olan bağlantınızı hatırladığınız zamanlar var. Hepinizin bunu unuttuğunuz zamanlar var. Yani acaba gerçekten sadece “iyi” veya sadece “kötü” insan var mıdır? Veya hepiniz yalnızca sevgiden doğduğunuzu, size can verenin sevgi olduğunu ve sevmek için yaşadığınızı hatırlamak için uğraşan, hatırlama ve unutmanın bir karışımı mısınız?

Unutanların nefrete değil, daha çok sevgiye ihtiyaçları var sevgililer. Unutanların hatırlamak için duaya ihtiyaçları var. Mutsuzluklarını kendilerine eşlikçi seçenler sevgiyi arayıp bulmayı unutuyorlar ve hiç şüphesiz çoğunluk mutsuzluğu dost seçtiklerinde aradıklarını bulamıyorlar. Onların şefkatinize ihtiyacı var. Onların ışığınıza ihtiyacı var.

Kendinizi kutlayın. Sevecen bir insan olmaya özlem duyan kalbinizi olabildiğince sık kutlayın. Her iyicil düşünceyi, her iyicil sözcüğü, duanızı da kutlayın çünkü siz hatırlayansınız.

Her anda titreşimler yayıyorsunuz sevgili dostlar. Kendinizi bir sevgi yayıcısı (baz istasyonu) olarak düşünün. Evde huzur içinde oturabilir, sevgi ve dualarınızı dünyaya ışınlayabilirsiniz. Bir dükkâna girerken o kapıdan geçen herkesin kutsanması için dua edebilirsiniz. Bir başkası için yere bir madeni para düşürebilir ve bunu bulan kimse, onun sevgiyle olan bağlarını hissetmesini isteyebilirsiniz.

Sevgililer, moralinizi yüksek tutun. Sevgiden doğduğunu, sevgi içinde yaşadığını gerçekten unutmuş olan pek çokları olsa da, çok daha fazla, hatta sayısız insan, tıpkı sizin gibi, bunu hatırlıyor. Kendinize karşı sevecen olun. Yumuşak olun. Kendinizi yargılayıp eleştirmekten çekinin. Enerji çok yoğun ve dünya bir sürü başka şeye odaklanırken, olumlu olana odaklanmanız ekstra dikkat istiyor. Fakat bunu yapabilirsiniz.

Her gününüzde iyiyi arayın. Her ilişkinizde iyi bir şeyler arayın.

Arayın, bulacaksınız. Kapıyı çalın, açılacak. Sevgi orada sevgililer, onu aramanızı, görmenizi ve o olmanızı bekliyor.

Biz sizleri hissediyoruz. Bu sözcükleri okurken, şimdiden oradasınız.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

7 comments

 1. Güne sevgiyle başladım,Tüm yazılarıniz icin cok teşekkur ediyorum.
  Sevgiyle kalın.

  Liked by 1 kişi

 2. Etraf ne derse desin evet tek bir kişi bile olsan ya da öyleymiş gibi görünsede kötü olmayıp öyle görünenlere sevgi iletip, sevgi ile hareket etmek… yurtdışında yaşayan ben türkiye’ye gelince iyi, umut dolu sözcüklerim hep ‘o senin bildiğin gibi değil’ şeklinde karşılanıyordu. 4 gündür bunlarla uğraşırken işte tam da bu yazı… demek ki doğru yol..teşekkürler mor alev…

  Liked by 2 people

 3. Bana kötülük yapan, yalan söyleyen, iftira atanların içindeki sevgi arayışını bile görebilir oldum. Sınır koymayı öğretmek için gelivermişler, Allah değilsin her şeyi kabullenemezsin demek için gelmişler, dilerim onlar da sevgiyi hatırlar ve bu dünyaya geldikleri esas görevlerini hatırlayıp gün ve gün sevgiye ve iyiliğe daha çok odaklanırlar.

  Liked by 3 people

  1. Ah bu yorumunuz tatlı bir esinti gibi beni çok ferahlattı ve minik bir aydınlanma yaşattı ne zamandır kafamdaki sorularıma. Oh be. Sevgiler size, çok teşekkürler. Vesile olana da şükürler olsun.

   Liked by 1 kişi

   1. Bütün yazılarınız umut verici çok tşk ederim MELEK’lere selamlar 🥰 kendinize iyi bakın

    Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Ruh kardeşim,paylaşımlarınız öyle güzel dokunuyor ki yüreğime pır pır ediyor her defasında.Kendi adıma çok teşekkür ediyorum🙏

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.