22/02/2022: Yaratın!

22 Şubat 2022 bize çok ilginç, eşine yüzyıllar boyunca rastlanmayacak bir sayı kombinasyonu veriyor: 222-222! Tabii aradaki güçlendirici ve sonsuz potansiyel yüklü 0’ları da unutmayalım. 

Bu kısa hatırlatmayla ne kadar kudretli bir zaman diliminde bulunduğumuzu ve dışarıda ne görürseniz görün, desteklendiğimizi, yaratıcılığımızın hiç olmadığı kadar isabetli olduğunu, yeryüzünde dengeyle bütünün hayrına olan her şeyi gerçekleştirebileceğimizi vurgulamak istiyorum.

Daha önce paylaşmış olduğum gibi, “6” rakamı ve 222 titreşimiyle Koşulsuz Sevginin Getirdiği Şifa senesini yaşıyoruz. (İlgili yazı burada) Ek olarak, 22 Şubat 2022, bütünlük ve yüksek ustalığı içeren 3 sayısı titreşimini de içeriyor!  

Bu o kadar açık, öyle olumlu bir titreşim ki,  dünya ve üzerinde yaşayan herkes için daha iyiye uzanan mucizevi bir sıçrama tahtası olabilir. 

Haydi, bu enerjiyle iş birliği yapalım ve hayatlar için güzel şeyler yaratalım.  İşte birkaç öneri:

 • Yaşamınıza, alışkanlıklarınıza, bedeninize nasıl daha fazla denge getirebileceğinizi düşünün ve uygulayın. Bu enerjide dengeye geri dönüş çok kolay!
 • İlişkilerinize odaklanın ve her türlü ilişkinize şefkat ve anlayış enerjisi eklemeye karar verin. Bu enerjiyi çağırın.
 • Alma-verme dengenizi gözden geçirin ve hatırlayın, kimse size kendinize vermediğiniz bir şeyi veremez. Daha dengeli olmaya karar verin.
 • Kendinizle olan ilişkinize odaklanın ve özgüveninizi güçlendirin, kendinize nasıl daha sevecen davranabileceğinizi düşünün. Uygulayın.
 • Hayatınızda yaratıma sokmak istediğiniz şeyleri düşünün ve berraklaşın. Niyet edin. İlham geldiğinde harekete geçmeye söz verin.
 • Aynı egzersizi bütün bir dünya için de yapın. Yine ilham geldiğinde harekete geçmeye söz verin.
 • Bu dünyaya sunduğunuz enerjinin sorumluluğunu almaya karar verin.
 • Ve son olarak, bu evrenle, yüksek benliğinizle olan ilişkinize ve birliktelik bilincinize, ruhani evrimleşmenize odaklanın. Gelen ipuçlarını kucaklayın, harekete geçirin, uygulayın. 

Arkadaşlar, böyle yüksek enerjide düşünmek ve hissetmek çok iyidir ama üçüncü ayak harekete geçmektir. Gerçekten değişim istiyorsanız, lütfen uygulamayı ve harekete geçmeyi unutmayın.

Bu müthiş portalla ilgili 20 gün önceki paylaşımımın bağlantısı burada, belki enerjinin detaylarını hatırlamak istersiniz. O yazının en altındaki meditasyonu ise tekrar öneriyorum, özellikle 3 rakamı ile uyumlu olduğunu bulacaksınız.

Son olarak, paylaş tuşunu tıklamadan hemen önce şu sözleri gördüm, ben de size aktarmasam olmaz!

“İmkansız” dedi kibir.

“Riskli” dedi deneyim.

“Saçma” dedi mantık.

Kalp fısıldadı;

“Bir denesen…”

anonim

Hepinize kalbinizle işbirliği yaptığınız harika bir 22 Şubat 2022 dilerim!

Mor Alev


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

11 comments

 1. Wooowww! Yazının başı, ortası ve sonu hepsi birbirinden eşsiz ve muazzam. Mor alev, bu harika yazılarınla hep beraber güzellikler yaratmaya niyet ediyorum.

  Liked by 2 people

 2. Kalbimle işbirliği içinde olmaya niyet ediyorum 🙏 çok teşekkür ediyorum 🙏 🎉 🍀

  Liked by 2 people

 3. Harika bir yazı! Destekleyen öneriler cok tesekkürler sadece anladığımdan emin olmak için “ Bu dünyaya sunduğunuz enerjinin sorumluluğunu almaya karar verin.” derken potansiyelimizi açığa çıkarmak, yaşam amacımızın doğrultusunda harekete geçmekten ve böylece kollektife ve dünyaya yapabileceğimiz katkıyı esirgememekten mi bahsetmekte? Kalpten sevgilerimle🙏🏻💚

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Özge, kısaca evet. Ayrıca öfkeliysek öfke ve ateş yaratacağımızı, alınganlıkta üzüntü yaratacağımızı, hayatımızı belirleyen her şeyi bizim yarattığımızı bilmek anlamına geliyor. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 4. sunduğumuz enerjinin sorumluluğunu almak.. bu hala anlamaya çalıştığım bi konu. çünkü kızgınsam öfkeli hissetmek doğal olan değil midir? yumuşak kalmaya çalışmak, kendine ihanet sayılmaz mı? sevgiler ..

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Yonca, burada sıklıkla paylaştığım gibi hisler önemlidir ve görmezden gelinmemelidir. Hepsinin bir mesajı vardır. Öfkenin de öyle. Mesajı alıp da harekete geçtiğinizde öfke yok olmak zorundadır. Ancak harekete geçme parçasını düşüncesizce, “öfkeden gözünüz kör olmuş” şekilde yapamazsınız. 2015-16-17 yıllarında öfkenin mesajı ve öfke yönetimi konusunda çok yazı yayınladım. Onlara bir bakın lütfen. Tabii şunu hatırlamak çok önemli: Siz duygularınız değilsiniz, duygular sadece mesajı getiren ulaklardır, bastırılmamalı, yok sayılmamalıdır.
   Sunduğunuz enerjiye gelirsek, onun tabii ki sorumluluğunu alacaksınız. Hiçbir şey kendiliğinden olmuyor. Öfkelendiniz diyelim ve mantığı, sağduyuyu bir kenara fırlatıp attınız, olanların iç yüzünü, size ne dediğini incelemek yerine “savaşa” gittiniz. Yarattığınız sadece o şavaşa karşılık görmek olacaktır. Yani aynı hissi yükseltmiş ve bu sırada çözüm getirmemiş olacaksınız. Bunu farklı hisler ve enerjiler için de düşünebiliriz. Korku korkuyu besler, sevgi sevgiyi. Neyi seçtiğiniz ise sadece sizin sorumluluğunuzdur. Buna biz karar veremeyiz. Ama genel tavrı huysuz ve karamsar olan birisi huysuzluk ve karamsarlık görecektir ve “neden bu şeyler başıma geliyor?” dediğinde, tabii ki yanıtı “bu dünyaya nasıl bir enerji sunuyorsun ki karşılığında mutluluk, hafiflik, kolaylık bekliyorsun?” olacaktır. Geçmiş yazılara bakın, arama kutusunu kullanabilir, tüm yazılar altındaki kategorilerde gezinebilir veya ana menüdeki yöntemler bölümüne göz atabilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 5. Bugüne kadar bize öğretilenleri bir kenara bırakıp yeni bir yasam kurma vakti geldi, sadece kalbimizi, iç sesimizi dinliyerek.

  Liked by 2 people

 6. Sevgili Moralev,

  Dün dolandırıcılık ile ilgili bir problem yaşadım. Sanki bana son 3-4 aydır durmadığım için durmam ve dinlemem gerektiğini hatırlattı bu olay. Şu an geldiğim noktada olanı olduğu gibi kabul edip, yargısız bir şekilde kalmayı ve olanla yüzleşmeyi seçebiliyorum. Durabildim ve bu sayede bugün çok içten dualar edebildim. Fakat içimde ne zaman bütünlük hissetsem, ne zaman ilham gelse sürekli bunun için asla harekete geçemeyeceğimi ve istikrar sağlayamayacağımı söylenen bir yargıç var. İlham gelsede benim yetersiz olduğumu, sürekli erteleme pozisyonunda olduğumu söyleyen bir yargıç. Bunun için nasıl dua edebilir, ne yapabilirim.

  Beğen

  1. Çok geçmiş olsun Bilge Baykuş. Yetersizlik ve değersizlik programınızı salıvermek için yöntemler sekmesindeki salıverme bölümüne bakın lütfen. İç çocuk çalışması da yapabilirsiniz. O yargıç aslında yargıç değil, ufak bir çocuk ve ebeveyn taklidi yapıyor! Bir şeyden korkuyor. Korkuyu bulun. Hepsi yöntemler sekmesinde var. Size kolay gelsin. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.