Yeterlisiniz – Konsey

Sanatçı: Michael Divine

Bir çeşit kolektif “geri geldiler” ifadesi duyuyoruz. Dostlar, bizi böyle karşılamanızı takdir etsek de, işaret etmeliyiz, biz geri dönmedik. Bizim sizinle olmamamız imkansızdır. Eğer bizi biraz bile takip etmişseniz, açıklamalarımızı okumuşsanız, yeterince sık tekrar etmiş olduğumuz gibi biz sizlerin kendi benliklerinizi ya da sizin yüksek benlik dediğiniz parçalarınızı da içeren bir kolektifiz. Ayrılık mümkün değil. Bunun tam aksi size çağlar boyu öğretilmiş olsa da.

Bir mesajımız vardı. Bu mesajı yedi yıldan uzun bir süre ilettik. Ve o mesaja olabilecek her açıdan yaklaştık. Aynı mesaj diğer pek çokları tarafından da verildi. Buna rağmen “asla bir şey söylemiyorsunuz” ve “söyledikleriniz olmuyor” sözlerini de duyduk.

Mesaj iki katmanlıydı. Dünyanızın tam bir değişimden geçmek üzere olduğunu söylüyordu. Ve sizlerin eskinin yaratıcıları olduğunuzu, yeniyi de sizin yaratacağınızı iletiyordu. Büyük bir özenle ve türlü şekillerde sizlere güçlü ve çok-boyutlu ilahi varlıklar olduğunuzu açıkladık. Bu asla hiçbir şey söylememek miydi? Dünyanızın tamamen değişmekte olduğunu ve hakikatten de bunun tam ortasında olduğunuzu görmüyor musunuz?

Elbette, o şekilde düşünenlerin sadece daha derin mesajı kabul etmeye hazır olmadıklarını anlıyoruz. Ve şimdi olmakta olanlar ve olacaklarla ilgili cesaretinizin desteklenmeye ihtiyacı olduğunu da görüyoruz. Bu kesinlikle kimseyi telaşa düşürmek amacı taşımıyor. Bu sadece artık bıkkınlığa düşen, yorulan ve boşlukta hissedenlere sunulan bir rahatlatma mesajı.

Bütün bunların bitişinin yakınına bile gelmemiş olmanıza rağmen, sizlere hatırlatmak isteriz, yolculuğunuz sizi hayalini bile kurmadığınız neredeyse sihirli bir dünyaya yönlendiriyor. Değişiklikler tamamlanmadan çok önce, gerçekte oldukça hızlı bir şekilde, hayrete düşüren değişikliklerin başladığını görmeye başlayacaksınız. Çevrenizde yeniye alışmakta zorlananlar olursa lütfen yardım edin. Elektrik, otomobil ve insanlı uçuşu öğrenmek ve alışmak da çok zordu. Ama karşılaştırırsak o çocuk oyuncağı sayılır. (Deyimlerinizi kullanarak biraz eğleniyoruz.)

Henüz açıklanmamış bütünüyle yeni bilimler, tarih ve beceriler gösterilmek üzeresiniz. Dünyanızdaki her sistem yeniden yaratılacak veya geride bırakılacak. Pek çoğuna artık ihtiyaç duyulmayacak.

Pek çokları bunun bir “Olay” olacağı fikrine sahipti. Ve bu tabii ki bir olaydır. FAKAT zamansız alandaki olaylar sizin onlara bakış açınızla bir gecede olan şeyler değildir. Keyfini çıkaracağınız, hayran kalacağınız çok şey olacak ancak lütfen anlayın, yapılması gereken çok fazla temizlik ve değişiklik var. İçinde yaşamakta olduğunuz olay, sizin bakış açınızla, oldukça fazla süre alacak. Bunun böyle olmasını siz belirlediniz. 

En başlarda size flaş gibi hızlı bir olaydan bahsettik. Fakat zaman içinde sizler bunu daha kolay yaşanabilecek bir şeye dönüştürdünüz. Bu aynı zamanda gerçekten gitmesi gereken şeylerin ayıklanmasına da yardım ediyor. Lütfen anlayın, temizlenmesi gereken binlerce yıllık balçık var. 

Şimdi, orijinal mesajımızla ilgili bir hatırlatmaya daha gelelim:

Sizlere çevreniz, okullarınız tarafından kasten güçsüz olduğunuz, takip etmeniz gerektiği, eksik olduğunuz, yapamayacağınız, yapmamanız gerektiği öğretildi.

Hiçbir şey gerçekten daha uzak olamaz.

Siz İlahi olanın bir parçasısınız, tıpkı diğer herkes ve her şey gibi.

Bunu duyuyorsunuz ama içinize kabul etmiyorsunuz. SİZ BUSUNUZ. Diğer herkes de öyle.

Bu OLDUĞUNUZU bilmelisiniz. Başka bir şey olamazsınız.

Lütfen bunun gerçeğini öğrenin. Bunu birey olarak öğrenin. Bunu kolektif olarak öğrenin.

Kendinize ve yaptığınız harika şeylere bir bakın… bütün engellere rağmen. Gerçeğe dair bazı parçalar sizin için ipucu olarak bırakılmıştı.  Kitaplarınız demiyor mu, “tanrılar olduğunuzu bilmiyor musunuz?”

Siz gerçekten de gördüğünüz her şeyin yaratıcılarısınız.

Olduğunuz şey olun. İçinizden gelen çağrı neyse onu yapın. Siz yeterlisiniz. Siz yeterlisiniz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

2 comments

  1. Bedenin içindeki varlığınız. Siyah, sessiz, süptil ve yaşam dolu. Içgörü mistik birşey değil. Kaşımızın çatının derininde bir gözümüz daha var. Bu göz içeriye doğru bakar. Dışarıya bakan iki gözün göremediği ışık, bu göz tarafından görülebilir. Zamanın, mekanın, anlamın piştiği soğuk ateş bu siyah derinlik mutfağında yanar. Varlık sofrasındaki her şey burada hazırlanır. Mutfağa girmek için sadece oturun, dünyevi benliğinizin kapısından çıkıp hesapsızca yürüyün. Iki gözünüzü kapayıp, her nefesi kaşlarınızın ortasından alın ve verin. Her nefeste mutfak aydınlanıyor, her nefeste hiçbir şey olmuyor. Buna dikkat edin. Seviyorum, heyecanla!

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.