Beklemek mi, Yapmak mı?

Tam da tüm gezegenler ileri hareketi turbo hızına ulaşmışken, bu mesaj gelir…

Bazılarınız oturup geleceğin neler getireceğini başkalarının anlatmasını bekliyorsunuz. Bazılarınız bir başkasının “ruh eşinizin” ne zaman geleceğini söylemesini bekliyorsunuz. 

Sorun şu ki… siz bekliyorsunuz.

Oturup beklemeyi seçerseniz, en çok arzuladığınız şeyler her zaman bir adım uzağınızda olacak. 

Dikkat edin, güzel ruh, dünyanızdaki en hayret verici değişiklikler o öncü ruhlar onların gelmesini bekleseydi asla gerçekleşemezdi. 

Bugün, yeryüzü alemine aktif katılımcı olmaya çağrılıyorsunuz. 

Bir gülümseme, bir kucaklama, bir sohbet, bir içten gelen iyilik varoluşunuzun ta kendisini değiştirme potansiyeli taşıyor.

Çekinmeyin…. YAPIN!

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

Tüm gezegenler ileri hareketini şu yazıda okuyabilirsiniz: 2022 Kova Yeni Ayı – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

8 comments

 1. İnsanlara güven duygum paramparça, insanların mutluluğuna keyfine dahil olmak isteğim paramparça, insanlara dokunup hayatlarına katkıda bulunma arzum paramparça…

  ne güveniyorum, ne destekliyorum ne de hayatlarına karışmak istiyorum :\

  bizimki gibi zamanın ruhunda kaybolmuşluklarda insan eşini nasıl bulabilir? Hiç bir fikrim yok 😦

  Beğen

  1. Sevgili Berkant, umutsuzluğunuz yürek yaralayıcı. Sizi nasıl teselli edebilirim bilmiyorum. Tek bir önerim var ve bunu yıllarca burada okudunuz: Kendinizi sevmezseniz bu iş olmaz. Kolay değil ama adım adım yapabileceğiniz bir şey.
   Büyük bir karamsarlık içindesiniz, negatif düşünce sarmalından çıkış başlıklı yazımdaki çok basit birkaç yöntemle daha olumlu düşünceye geçebilirsiniz. Ayrıca zihnimizin her zaman inançlarımızın kanıtlarını bulmaya çalıştığını, bulamazsa ürettiğini hatırlayın. “Akıllar Karışıksa” başlıklı yazım bunun mekaniğini açıklıyor. Yani siz “insanlar güvenilmez” dediğiniz ve buna inandığınız sürece zihniniz sizin için güvenilmez durumlar ve ilişkiler yaratacaktır. Çünkü verdiğiniz komut budur. Güvenilir insanları, olayları, durumları otomatikman görmeyeceksiniz. Bu bilgi başlangıç noktası olsun, sonra bebek adımlarıyla özsevginiz ve güven hissinizle çalışmaya devam edin. Örneğin güven hissi veren şeyleri aklınızdan listeleyin veya yazın ve sayısına şaşırın!
   Sevgilerimle

   Liked by 2 people

  1. Sevgili Gökçe, öncelikle bir evrensel gerçeği hatırlayalım: Enerjilerle, evrenle, meleklerle her zaman irtibattasınız, bilinçli olarak fark edin, etmeyin. Radyonun kapalı olması yayın yok demek değil. Alkole gelince, beyin fonksiyonlarınızı yavaşlattığı, algılarınızı körelttiğini biliyoruz. Bunu pek çok farklı “uyuşturan” aktivite ve beslenme maddesi için de söyleyebiliriz, örneğin cep telefonu bağımlılığı veya şeker. Çok basit anlatacağım, alkol alınca bedenimizdeki çok önemli su alkolü parçalarına bölebilmek için karaciğer tarafından kullanılır. Oysa beynin nöronları sinyalleri yollayabilmek veya anlamlandırabilmek için elektrik akımlarının iletilmesine ihtiyaç duyar. Elektrik akımının iletilmesi için suya ihtiyaç vardır. Beynin sıvı içeriği azalınca, çünkü alkolün işlenmesi için ekstra suya ihtiyaç vardır ve olabilecek her yerden çeker, beyindeki akım sekteye uğrar. Algılar yavaşlar, hatta ertesi sabah daha depresif uyanırsınız, başınız ağrır, vs vs… Ya da yanlış yorumlamalara yol açar, olmayan şeyi var, olan şeyi yok sanabilirsiniz. Çünkü – yine en basit hatta halk tabiriyle söylüyorum – beyninizi susuz bırakmışsınızdır. Şimdi sizce beyni susuz bırakınca ve algıları köreltince ya da beyin güvenilmez sinyal yorumları yapınca meleklerle olan “bilinçli” irtibat ne olur? Bir defa o kadar bilinçli olmaz tabii. “Az da olsa” demişsiniz, o zaman da radyonun sesini kıstınız veya parazit yaptınız gibi olur. Yani sevgili Bilge Baykuş, canınız ne istiyorsa için, keyfinize bakın, bu blog keyifli bir akşam yemeğindeki bir bardak şaraba karşı falan değil. Ama her şeyin bir yeri var. Süper bir elektromanyetik-kimyasal beden içinde yaşıyoruz, içimizde hem bir jeneratör var, elektrik üretiyor, yaptığımız her hareketin enerjisini sağlıyor, hem de olabilecek en büyük kuantum bilgisayara sahibiz ve bu sırada bu süper beden kendi kendini onarabiliyor. Fakat onu neden zora sokalım? Alkol aldığınızda radyonun sesini de kıstığınız ya da dalga boyunu ayarlayamadığınız için güvenilir bilgi beklemeyin. Bilinçli çalışmalar ve enerjileri hissedebilmek için sağlıklı beslenin, sağlıklı alışkanlıklara odaklanın. Alkol aldığınızda ve sonrasında kendinize çok iyi bakın, bol su için. Her şeyin bir yeri ve zamanı var diye tekrarlıyorum. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 2. evet artık yapma vakti. ama sanırım sadece bireysel dua ve bireysel için yapma vaktini geçtik çoktan. savaş haberleri geldiği bu dönemde huzura katılımcı olmamız gerekiyor ama demesi kolay inanması zor bi dönemdeyiz insanlık olarak. bu blog hamileri bir çok kez dedi oysaki ‘istemediğiniz sürece hiçbir şeyin parçası olmak zorunda değilsiniz’. umarım kolektif olarak huzuru ve barışı seçeriz 🙏🏻

  Liked by 1 kişi

 3. Rıza soruyor;
  Akturuslulardan daha mesaj alamıyoruz.Unutulduk mu?

  Beğen

  1. Sevgili Rıza, unutulmadık elbette 🙂 Sadece bir türlü sıra gelmiyor diyelim… Daha bugün Natalie Glasson aracılığıyla harika bir Arkturus mesajı geldi, sadece çevirisini yapmam gerekiyor. Umarım en kısa zamanda paylaşabilirim. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.