6: 2022’nin Numerolojik Potansiyeli

Bilge Baykuşlar, 2022’ye geçmemize günler kala önce numerolojik potansiyeline bir göz atalım. Bir senenin numerolojisi o yılın enerjik varoluş halini, destek sistemlerini ve dünyadaki herkesin deneyimlediği ana temayı işaret eder. 

2021 numerolojik olarak bir 5 ve Mars yılıydı. Geçen sene başında şöyle yazmıştım: “Asıl değişim fırtınası şimdi yaşanmak üzere. 5 rakamında en çok dikkatimi çeken şeylerden biri, astrolojide Mars’a denk gelmesidir. Mars’ı düşünürsek, ateş, istek, hareket, hız, “ben yaparım” yaklaşımı, cesaret, bağımsızlık, istediğini isteği şekilde istediği zaman yapmak ilk akla gelen nitelikler. Dolayısıyla çok kolay olmayacağını da söyleyebiliriz.”

Ateş elementi bütün bir sene dünyanın dört bir yanındaki orman yangınlarıyla kendini gösterdi. Sene isyanla başladı (Mars ve mücadelecilik), gündemi ve keskin virajlarıyla takip etmekte zorlandığımız bir hızla müthiş yoğun geçti. Yine geçen yılki yazıdan alıntılarsam; 

“5 seneleri, tek bir sıkıcı anın bile yaşanmadığı dönemlerdir. İyisiyle kötüsüyle olaylar, gelişmeler, değişiklikler birbiri peşi sıra gelir. O yüzden bizim de hızlı olmamız ama hızlı olurken de detaylara çok dikkat etmemiz gerekir. Yani nasıl arabayı yüksek hızda kullanırken en ufacık bir dikkatsizlik sonucunda oluşacak sorunlar, yavaş gittiğimizden çok daha büyük olabilirse, 5 senesinde de hızı rahatlıkla karıştırmamalıyız. Bu sırada hızla ilerlerken gördüklerimiz, yine eğer dikkat etmezsek yanılsamalara yol açabilir. (…)Bu yeni şartlar kendilerini yıl boyunca zaman zaman ortaya çıkan değişiklikler, beklenmedik durumlar, inişler çıkışlar olarak gösterebilir. Bu sene de esnek olmaya olan ihtiyacımız devam ediyor. Ya belirsizlikler? Kesinlikle evet. (…) Mars, her zaman en sağduyulu enerji değildir. Ancak dikkatli ve disiplinli olursak, 2021’in sonunda bu maceraya bakıp çok memnun olabiliriz.”

İşte böyle dostlar. 2021’in sonunda hızdan ve değişimden üstümüz başımız dağılmış ve nerede olduğumuzu bilmez halde gibiyiz. İyi miydi, kötü mü? Bu gerçekten kişiye, hayata olan yaklaşımına ve elbette geçmiş yıllarda korkularının ne kadarını elediğine bağlı. 5 bize çok şey gösterdi. Yılın son günlerinde on iki ay önceki kendinizi kucaklayıp “seninle gurur duyuyorum, maceranın tam ortasındasın, şimdi öyle gelmese de çok cesursun, güçlüsün, sana şükrediyorum çünkü her zaman her şartta elinden gelenin en iyisini yapacaksın” demenin tam vakti.

Bu karikatürü paylaşmasam olmazdı!

2022

Joanna Walmsley’in Melek Sayılarına baktığımızda 2022 sayısı için şöyle diyor:

“2022 üç defa 2 rakamının titreşimini ve bulunduğu her yerde etkiyi katlayarak güçlendiren 0 rakamını taşıyor. 2 rakamı zıtlık, denge, esneklik, inanç, güven ve hayat amacına hizmetle eş titreşir. Aynı zamanda ortaklıkların, ilişkilerin ve ailenin de sayısıdır.”

2022 sayısının genel enerjisi denge, inanç, mucizeler yaratımı ve yeni fırsatlarla eş-titreşir.

22

22, fiziksel alemde bir ruhani mimarlık ustasıdır. 11 sayısının gücünü katlayarak geliştirir ve titreşimi dörde katlayarak fizikseldeki yaratımı güçlendirir. Bu titreşim “yaratıcının” fiziksel aleme indirilmiş halidir. Bu titreşim çok büyük sorumluluk getirir. Çok yoğun bir kudreti vardır, o yüzden müthiş yükselişlere yol açar ancak en derin mesaj, kalbin sesi dinlenmediğinde, evrensel açıklık, dürüstlük, bütünün hayrı prensiplerine uyulmadığında felaket düşüşler de mümkün olabilir.

22, 11’in ilhamını ve 4 enerjisinin pratik ve düzenli doğasını bir arada taşır. Sınırsızdır ama disiplinlidir. O bir düşünceyi görür ve yeryüzüne indirir. Büyük fikirler, büyük planlar, idealizm ve sağlam özgüven bu sayının özelliklerindendir. Bir diğer deyişle, bu enerjide bitmiş projenin görüntüsüne odaklanıp her detayı düşünmeliyiz. Oyalanmalar, dalga geçmeler, karardan kaçınmalar, sürüncemede bırakmalar, odaklanmamış zihin bu müthiş yaratım enerjisini boşa harcamak demektir.

6

2022’nin en temel enerjisine gelince, sahneye Koşulsuz Sevginin titreşimini taşıyan 6 çıkıyor.

Tam zamanında! 

2021 bizden adapte olmamızı, değişmemizi, hıza ayak uydurmamızı ve bununla birlikte dikkatli ve disiplinli olmamızı istemişti. Bu tema bu sene bitmiyor dostlar, yine büyük değişim, yine beklenmedik gelişmeler ve büyük yaratıcılık var ama enerji birkaç basamak daha evrimleşmiş halde. 

6 sayısı kalp çakrasıyla eş-titreşimdedir ve Koşulsuz Sevgiyi temsil eder. Tabii umudumuz, çiçekler böcekler ve uçuşan kelebeklerle herkesin herkesi koşulsuz sevdiği bir dünya olabilir ama kalbin çizgi filmlerde resmedilenlerden çok daha büyük bir görevi vardır. Kalbimiz içimizdeki sesin ve İlahi Sevginin alıcı anteni, İlahi Kıvılcımın bedenimizdeki tahtıdır.

Öncelikle, 2022’de kalbinizin sesinin tonu değişebilir. Mesaj verme şekli farklılaşabilir.

Eskiden kendinizle eş-titreşimde bulduğunuz şeylerin yerine yenileri gelebilir. Ve bunu biz insanlar kolay kolay kabul etmeyiz. Eskiden kendimize çok uygun bulduklarımızı neden artık istemediğimiz konusunda dertlenip dururuz. Buna karşı dikkatli olun lütfen. Hepimiz iki yılda tarihte çok az görülmüş bir kitlesel değişimden geçtik. Tabii ki eski arzular, istekler, keyifler, yeniye uymayacak. Kalbiniz size yeni mesajlar vermeye başlayacak. Bütün bir yıl onu dinlemeye özen gösterin.

Eğer bu titreşimle kendinizi uyumlarsanız, yukarıda anlattığım 2’ler ve 22 usta sayısının desteğini de arkanıza alarak yaratamayacağınız şey olmadığını söylemeliyim! 

6, aile, yuva, şifa, bakım, şefkat, sorumluluk, güzellik, uyum, bolluk ve sevgiyi temsil eder. Güzellikleri takdir etmemizi sağlar ve bu sayede kalbimiz ilham kıvılcımlarıyla dolar. Onları alıp fiziksele dönüştürmek ise bizim görevimizdir.

2022’de İlahi enerjilerle olan iletişimimiz güçlenirken, herhalde bu yılın en büyük felaketi o bağı görmezden gelmek olurdu! Çünkü 2022’nin sevgi, sorumluluk ve bolluk kodları, hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve anlamlı gelişimin destekleneceği bir dönem getiriyor. 

Bilge Baykuşlar, evren diyor ki sorumsuz sevgi diye bir şey yoktur, hele konu Koşulsuz Sevgiyse hemen yanında sorumluluk almak vardır. 6 rakamı sevginin tanrıçası Venüs ve sorumluluk, hizmet ve şifanın burcu Başakla bağdaştırılır.

Sevgi, şefkati ve şifayı getirir. Sabah kalkıp sevgimiz için çalışmayı da. Kabullenmek de sevginin büyük bir parçasıdır. İnsanları, kendimizi olduğumuz gibi kabul etmek ama aynı zamanda gelişime açık olmak… Sevgi, son zamanlardaki enerjilerin hepsinin, özellikle şu anda gerilemekte olan Venüs’ün işaret ettiği gibi bir “yetişkin” işidir.

Ve hangimizin Koşulsuz Sevginin getirdiği şifaya ihtiyacı yok ki!

2022 kalbinizle olan bağınızı çok daha ileri aşamalara taşırken, bu enerjiye yer açarsanız, ne zaman ve nasıl harekete geçeceğinizi bileceksiniz, kalbin onayını alarak adım atacaksınız ve işte bu da gerçek büyük değişim ve gelişimi getirecek.

6 sayısı gerçekten sevdiğimiz şeyler için bazı şeyleri “kurban etmeyi” de içerir. Korkmayın. Kurban edeceğiniz şeyler diğer sevdikleriniz değil, sadece artık ihtiyacınız olmayan fazlalıklar. Yani yukarıda bahsettiğim gibi eş-titreşimde olmadığınız durumlar, eşyalar, alışkanlıklar, bakış açıları, korkular, vs. Ama bunu devasa mutluluk getirecek büyük bir “aşk” için yaparsınız, değil mi? O “büyük aşk” belki yeni bir iş fikri, belki yeni bir hizmet ya da şifa modalitesi, belki sanat, belki bilim, belki… Büyük aşkınızın ne olduğunu sadece kalbinize bağlanarak bileceksiniz.

2022 kalbinizle olan bağınızı yeniden kurma, güçlendirme ve ona güvenme senesi.

©Mor Alev 2021


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

HİZMETLER

8 comments

 1. Cok tesekkurler Mor Alev cok guzel bir yazi, bu arada AY ile ilgili neler dusunuyorsunuz, hologram oldugu soylentileri var, eger oyle ise ayin fazlari gercek mi yanilsama mi olabilir? Tesekkur ederiz. Sevgiler,

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Umay, deniz kıyısında oturun ve gel-giti seyredin. O zaman neyin bu fiziksel dünyada gerçek neyin yanılsama olduğunu bilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 2. Venüs öyle bir yükseliyor ki ,yıkan döken enerjileri ile eril enerji bir kenarda beklesin .Onların yıktıklarını dişi her zaman koşulsuz sevgi ile onarır, baştan yaratır…Gelsin 2022 bildiği gibi.. Hazırım… 🙂

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Figen, hepimizin içinde bir de kutsal eril enerji olduğunu da hatırlarsak tam olur. Bu ikisi dengede olmalı, ikisine de saygı gösterilmeli. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

   1. Merhaba Mor Alev… Dualiteyi görüyorum ve kabul ediyorum, haklısınız egom konuştu. 🙂 Teşekkür ederim…

    Liked by 2 people

 3. Çok teşekkürler Sevgili Mor Alev, çok değerli bir yazı! Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum, daha aydınlık, dost canlısı, güvenilir bir dünya oluşumundaki inanılmaz katkılarınız için sonsuz teşekkürler! İyi ki varsınız!

  Liked by 2 people

 4. emeğinize sağlık 🙂
  Bu sayfada buluşan tüm güzel dostlara da nefis bir yıl dilerim..

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.