Çorba Pişmek Üzere!

Sanatçı: Asja Boros

Sevgililer,

Duygusal olarak bitkin durumda olmanız çok mümkün – başkalarına anlatabileceğinizin çok ötesinde bir bitkinlik. Rutininizdeki en ufak değişiklik bile sizin tarafınızdan özel bir çaba istiyor – bunu da asap bozucu ve tüketici buluyorsunuz.

Bu yıl sonu döneminde durmak bilmeyen program değişiklikleri ve talepler var – çoğu yıl olduğu gibi. Aradaki fark ise, bu sene çok güçlü Evrensel enerjilerin bombardımanı altındasınız.

Uyandıktan kısa bir süre sonra yorgunsunuz ama aksi gibi bitkinliğe boyun eğdiğiniz an uyumanız mümkün olmuyor. Belki bazılarınız kendinizi iki-üç yaşında bir çocukken sahip olduğunuza yakın bir hareket ve bitkinlik döngüsünde buluyorsunuz.

İşte böylece kendinizi doğuruyorsunuz. Bu son cümlede yeni olan bir şey yok, çünkü biz, Evrenlere dair olanlar, bu bilgiyi yıllardır veriyoruz. Aradaki fark şu; içinizde ve çevrenizde patlayan geçmiş enerjiler şimdikiyle karşılaştırılınca minimaldiler.

Bunun da bir sebebi var. İnsanlar yılın bu zamanının çevresinde hem kaygı hem de neşe-keyif-coşku yarattılar. Mevsimler değişiyor, bu her zaman olmuştur. Aynısı astroloji için de geçerli. Yeryüzünü bu takvim yılının sonunda hızla değiştirme talebiniz üzerine, bu sene astrolojik/mevsimsel/yıllık olaylarınıza Evrenler ve sizin tarafınızdan ekstra enerji ve güç verildi. Bu oldu çünkü doğal yeryüzü olaylarınız da devasa dönüşüm için mükemmel çorbayı yarattı.

Sanki bu eşsiz ve olağanüstü çorbayı yaratmayı çağlar boyunca derin derin düşündünüz ve düşünürken de gerekli malzemeyi bir kenara koydunuz. Kendi geçişinize başladığınızda çorba tenceresini de ocağa koydunuz ve ağır ateşte ısıtmaya başladınız. Deneyimlediğiniz her dönüşümsel geçişte bir içerik daha eklediniz, ta ki bütün içerik tencerede olana ve yakında hazır olacak çorba için pişene kadar. 

Şimdi çorbanız kaynamaya başladığı için, çorba yaratımınızı bitirmek üzere fazla mesai yapıp, sanki oraya ve buraya savrulup çarpıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Bu bütün yemek tarifleri için geçerlidir, çorbanızın bir son noktası var. O son nokta ise yeni takvim yılınızın ilk gününe çok yakın. *

Benzetmemiz eğlenceli olsa da, bizim tam tersini defalarca iletmiş olmamıza rağmen sahip çıkmaya devam ettiğiniz her şeyin kaybedildiğine, dünyanın tamamen iflas ettiğine, bir daha asla sakin, yerleşik, rahat hissedemeyeceğinize dair korkularınızı anlatmıyor.

Önünüzdeki günlerde kendinizi de, başkalarını da “okumaya” çalışmayın – sadece olun. Tıpkı baharatlı bir çorbada olduğu gibi, yepyeni bir bütünde birleşene kadar tek tek malzemeler o kadar da önemli görünmez. İşte şimdi sizin için de, bütün için de durum böyle. Bazıları çorbanın ilk suyunun bir parçasıdır (öncüler) ve diğerleri de tarife gerek oldukça eklenirler. Bazıları pişme sürecinin başlamasına çok yakın (hemen ardınızdan takip edenler) ve diğerleri henüz eklenmediler. Her şey son ürün için kusursuzca zamanlandı – leziz bir 5D ve ötesi insan çorbası.

Belki merak ediyorsunuz, neden ocakta bu kadar uzun süre kalmalıydınız. Siz öncüler çorbanın temel sebze suyusunuz, başlangıç noktası. Ve siz yeni enerjilerle ısındıkça, takip eden her içerik çok daha hızlı bir şekilde pişiyor.

Ve böylece sanki bütün bir hayatınız ocak üzerinde pişerek geçmiş gibi hissediyorsunuz. Belki de yeni katılanlar yetenekli ama sizin kadar adanmış gelmiyor. Belki “genç hayranlarınızın” işinin gereğinden çok daha basit olduğunu hissediyorsunuz.

Biz, Evrenlere dair olanlar, zihninizde şu resmi korumanızı isteriz, siz çorba suyu olarak daha uzun bir pişme zamanına ihtiyaç duyarken, son lezzeti yaratanlar sizi takip edenlerdir. Kendi ürünlerini tamamlamak için size ihtiyaçları var, tıpkı sizin de kendi ürününüzü tamamlamak için onlara ihtiyaç duyduğunuz gibi.

Bu yeni dünyada başkalarının sizden daha fazla ya da daha az yetenekli olduğuna inanmaya ihtiyacınız yok. Onun yerine şunu bilmeye ihtiyacınız var; birbiriniz olmadan çorba da olmaz.

Yani artık doğru, yanlış, o bunu dedi, şu şunu dedi tartışmalarınızı bir kenara koymanın vakti geldi. Şu anda canınızı sıkan malzemeler çok yakında yaratımınızın baharatı olacaklar. Buna izin verin.

Ve bilin ki, dönüşüm süresi önemli değil. Çünkü hepiniz hangi aşamada dönüşeceğinize çoktan karar verdiniz. Yeteneklerinizi en fazla lezzet katacağınız, bu harika yeni dünya çorbasına en büyük yaratıcılığı ekleyeceğiniz zamana göre geliştirdiniz. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


*Sevgili Bilge Baykuşlar, ben tarihler konusunda hep çekimser kalırım çünkü yaratım tarih dinlemez! Enerji hazır olduğunda yaratıma girer. Bu grup ise şimdiye kadar hiçbir kanallıkta belli bir tarih vermemişti.

Dolayısıyla, ne zaman ne olacağı konusunda beklentilerimizi yönetmemiz gerektiğine inanıyorum. Burada bence uyanıştan bahsediyorlar, birdenbire dünya düzeninin değişmesinden değil. Ama böyle geniş bir uyanış da dünya düzenini hiç şüphesiz değiştirir.

Birlikte dinginlikle ve tarafsızca bakalım ne olacak, nasıl olacak… Satürn-Jüpiter birleşmesinin birinci yılına doğru ilerliyoruz, bu yıl 12-12-2012 ile hizalanan bir 12-12 portalımız var. O enerjiyi bilinçli yaşamış olanlar gücünü hatırlar. Uranüs-Satürn son karesini yapacak, süper güçlü bir dolunay yolda. Venüs Plüton’la birlikte güç, para, sevgi, eril enerji ve düzen konusuna eğilecek, hem de Mart ayına kadar! Yani takvim dolu. Uyanış fırsatları çok. Çorba kaynadı, bunu kendi gözlerimizle de görüyoruz.


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

  1. Muhteşem bir yazı yine, her zamanki gibi tam zamanında! Teşekkürler canım moralev, Brenda Hoffman ve ışık varlıkları!
    Sevgi, birlik akıyor her bir cümleden. ❤

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.