Güvenle İlerleyin

Sanatçı: Nelly Tsenova

Eğer henüz başlamadıysanız, Evrenin size sunmuş olduğu değişiklikleri yapmaya başlamanın zamanı geldi.

Gelmekte olan haftalar ve aylarda gitmek istediğiniz yönle ilgili çok, pek çok karar vermeniz istenecek. Bazıları rahat ve kolay, diğerleri zorlu… ama her zaman ilginç olacaklar. (Gülümseyerek)

İhtiyacınız olan şeyler sadece hareket edecek alan, keşfetme isteği ve Evrenin sizi her zaman en yüksek hayrınıza hizmet edecek olana yönlendireceğine dair güveniniz.

Hazır mısınız?

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

5 comments

  1. Kendimi bir macera filminde, hem de bol aksiyonlu bir filmde baş rolde oynuyormuş gibi hissediyorum.Zira hepimiz kendi filmimizin kahramanıyız ❤ Bakalım filmin yeni sahnelerinde bizleri neler bekliyor 😉 Var olun Mor Alev ve teşekkürler Jennifer ❤

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.