Şüphe ve Mikro Yönetim

Sanatçı: Jan Schmuckal

Şüpheniz ve olayları en ince detayına kadar yönetme arzunuz enerji açısından gerçekleşmek isteyen sihre karşı oyunbozanlık yapmakla eştir.

Kendi yolunuzdan çekilmenizi ve gelişmekte olanlara bir şans vermenizi hararetle tavsiye ediyoruz!

Bulunduğunuz yerden görme olasılığınız olmayan o kadar çok şey size açık ki ve o seçenekleri ortaya çıkarmanın yolu akışın sizleri keşif alanına taşımasına izin vermenizdir. 

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

4 comments

  1. Çok net ve kesin ikaz etmiş Başmelek Gabriel bence. Tüm şüphe ve endişeleri bırakmamız bizim lehimize oysa ki. Çok çalışıyorum ben kendi adıma. Teşekkür ederim.

    Liked by 1 kişi

  2. Sevgili Mor Alev, bende çok uğraştım ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.