Neye İnanıyorsunuz

 

8szwqc8j2kjb9w7baexk5nhlrpvwgzx1ueovktuyru49uqhzvqpv9xyguqbod5pcksuxy79qvyud6omhqkpqepcjkiodj6nbulqgsdwqrvjzpyedqyc

“Hiçbir şey asla işe yaramıyor! Çalışıyorum, çabalıyorum ve hep aynı. Hayat zor! Değişen hiçbir şey yok!” diyenler her zaman olacaktır.

Evren de her zaman der ki; “Her şey çalışması gerektiği gibi çalışıyor, bunu her gün yapıyorsunuz, hayat kolay! Siz sürekli değişiyorsunuz!”

Sizinle Evren’in inandığının arasındaki fark nedir? Elbette siz!

Bugün, birkaç dakikanızı ayırıp beyninizi yeniden hizalamaya/kodlamaya çağrılıyorsunuz. Çünkü her “yapamam” a karşı bir “yapabilirim”, her “çabalamaya” karşı bir “beceriyle tamamlama” ve her bir “zor” a karşı bir “kolay ve rahat” vardır. Hepsi değişime ne kadar emek vermeye gönüllü olduğunuza bağlıdır.

Bu sizin varoluşunuz ve ne arzuluyorsanız onu almaya değersiniz. (Gülümseyerek) – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Sevgili Moralev,

  Öncelikle yazı için çok teşekkür ederim. Mesaj aslında gayet açık ve net fakat burada “çabalamaya karşı beceriyle tamamlama” kısmını nasıl örneklendirebiliriz. Mevcut iş koşullarımda günümün çok büyük bir kısmını ofiste geçiriyorum. Kimi zaman bu süre çok fazla geliyor ve isteksizlik oluşuyor. İsteksizlik ile birlikte işverenin hakkına girmeme algımdan dolayı çabalama döngüsü içinde buluyorum kendimi.

  Bu mesaj bir süredir içinde bulunduğum durumla eş zamanlı olarak geldi. Şimdiden çok teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Burada bir kavram karmaşası olabilir Sevgili Ceren. Çabalama, mücadele ve başarısızlık hissiyle bireyleri oldurmaya çalışma anlamında kullanılıyor. Eğer işinizi erken bitiriyorsanız, işvereninizden sizi yeni bir projeye dahil etmelerini veya daha fazla sorumluluk vermelerini isteyebilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sevgili Mor Alev, son yıllarda aydınlanma yolunda hızla ilerlemiş biri olarak son bir hamle ile asıl beni doğuracağımı hissettiğim halde o azmi gösteremiyorum.Dağılmış, sarhoş gibi, güçsüz hissediyorum.Bu son dönem enerjilerinden mi kaynaklanıyor, yoksa yolum daha uzun mu ne dersiniz.

  Beğen

  1. Sevgili Sesen, bu olabilir ve siz de nasıl hissedeceğinizi yeniden seçebilirsiniz. Kendi dışınızda bir sebep aramanızı önermem, sonuçta hisler size ait ve kaynağı da düşünce şekliniz. Ana menüde, yöntemler sekmesindeki arınma sayfasına gidin ve verdiğim listede yeniden seç metodunu göreceksiniz, o size yardımcı olabilir. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.