Melekler: Güvende ve Koruma Altında

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

1227180c30afc60c7c02d00a6a08703dSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Dünyanızdan korkmaya ihtiyacınız yok. Birbirinizden korkmaya ihtiyacınız yok. Siyasetinizden, ekonominizden, hatta üzerinde yaşayıp havasını soluduğunuz yeryüzünün dengesizliğinden korkmaya ihtiyacınız yok. Çünkü her birinize ve hepinize her zaman ve sonsuza dek yönlendirme veriliyor.

Eğer hiç korku olmadan güvende olmaya, korunmaya ve yolunuzun zarafetle ve lütuflarla gelişimine  izin vermeye niyet ediyorsanız, öyle olacaktır. Fakat bunun yerine o, bu, şu hakkında korkular barındırıyorsanız, o zaman maalesef sevgililer, bu dünyada ve diğer boyutlarda o titreşimlere hizalanmaya gönüllü pek çok şey var.

Bir ya da iki korkulu düşünce çok fazla terslikler, kazalar çekmez ama korkulu bir takıntı çekecektir. Kısa bir korku düşüncesi gelir ve gider ama sürekli tutulan bir korku bir negatif mavi kopya yaratır ve o kaygıyı destekleyen benzer titreşimleri davet eder.

Biz, cennettekiler sizleri asla ve asla kaygı ve korkularınıza uyumlu alanlara yollamayız. Biz her anda sizleri onlardan korumaya çalışırız. İlahi Rehberliği alabilmek için sadece kısacık bir anlık huzur, inanç ve güven yeterlidir. Asla bitmeyen sevgi akışına tekrar bağlanmak sadece birkaç saniye alır.

Şimdi deneyin. Yavaş ve derinden nefes alın. İçinize ebedi sevgi akışını çekin. Dışarıya sevgi verin. Kalbinize nefes alın ve ağır ağır nefes verin. Sadece nefesinize odaklanarak zihninizi sessizleştirin. Yavaş ve bilinçli nefesler, içeri ve dışarı, huzuru hissedene dek.

Şimdi, huzur halindeyken, almak zorunda olduğunuz bir kararı düşünün. Zihninizde kendinizi bir seçim yaparken canlandırın. Nefes. Nasıl hissediyorsunuz? İyi hissediyorsanız, o tarafa yönlendiriliyorsunuz. Bunun aksiyse, iç pusulanız diyor ki; “Bu o kadar da neşeli-keyifli olmayabilir.” Eğer nötr hissediyorsanız, durum da öyledir.

Herhangi bir seçim zamanında bu basit uygulamayı yapabilirsiniz. Yönlendirilmeleriniz tüm zamanlarda çalışır. Olmadığı zaman yoktur. Onu en berrakça huzurdayken hissedersiniz. Sevgi her zaman sizi en neşe-keyif-coşkulu yola çağırır ve acıya karşı uyarır.

Yani bir daha kendinizi herhangi bir şeyden korkarken yakaladığınızda – ister hava durumu, ister siyaset, ekonomi, müdürünüzün ruh hali ya da köşedeki o yabancı, ne olursa olsun – durun sevgililer. Nefes alın. Huzuru hissedene kadar bekleyin.  Bu huzura ne kadar sıklıkla bağlanırsanız, veya daha da iyisi huzur halinde var olursanız, o zaman korkacak hiçbir şeyiniz kalmaz. Çünkü bu huzurda, rehberliğiniz sizi her zaman daha büyük sevgiye ve neşe-keyif-coşkuya yönlendirmektedir.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Merhabalar yaklaşık 6 aydır sizi takip ediyorum hergün yazılarınızı okuyorum okumaya çaba gösteriyorum benim için yakın bir dost gibi oldu bu site ve ilk kez mesaj atma isteği hissettim daha bu sabah bu yazıyı okumadan önce korkularım ve dünyayı kabullenisim ile ilgili düşündum ve karşımabir kaç saat sonra bu yazı çıktı teşekkür ederim bir takım şeylerde somut karşılıklar bulmak iyi hissettiriyor iyi ki varsınız sevgilerle

  Liked by 3 people

 2. Müthiş eşzamanlılık ❤ Her zamanki gibi harikasın mor alev. Sabah işe giderken arabada sohbet ediyoruz ablamla genel gidişata dair; içimizi sıkıntı bastı tabi o ara ben ben dedim ki aman ya dışarıda ne olursa olsun herşey mükemmel ben yolumu, yolculuğumu sevgi ve güzelliklerle yapmayı seçiyorum .ablam bende dedi ve bir anda müthiş bir rahatlama hissettik ve dur mor alevi okuyayım sana da dedim ve açtım meleklerin mesajıyla onay almış olduk. Onlar hep vardılar sadece biz görmeyi unutmuştuk şükürler olsun hatırlatana . Yani dışarıda hiç bir şey yok her şey içeriden dışarıya yansıyan sen hangisini seçiyorsan o . Sonsuz sevgilerimle

  Liked by 3 people

 3. Harika bir yazı. Tam da adlandıramadığım bir huzursuzluk varken içime serpilen sevgi ve mutluluk, teşekkürler sevgili mor alev.

  Hayatımda her şey yolunda gidiyor, hayatımın her alanı için sevgi gözüyle gördüğümü hissetmeme rağmen içime giren bu huzursuzluğun kaynağını şimdi anlıyorum.

  Gözlemci pozisyonunda duygularım da yok olmalı, saf izlemeliyim, amacım sadece bundan ne öğrenmeliyim olmalı bir an olsun olayın içine girmemeliyim. İçime doğan bu mesajı tekrar olacak belki ama, yazmak istedim. Şifa her an her yerde bir nefesle. Şükürler olsun.
  Işığımız her an daha parlak.

  Sizleri çok seviyoruz mor alev, yaratan, melekler ve kanallık edenler.
  Sevgiler.

  Liked by 3 people

 4. Bunlarin hicbiri o kadar korkutmuyor fakat hayvanlara ve cocuklara yapilan eziyet, iskence..kalbimi agritiyor..birseyler yapmak istiyorum ama hepsinin sonu paraya cikiyor.

  Beğen

  1. Sevgili Nagihan, parasız yapılabilecek pek çok şey var. Buraya yazdığınıza göre internetiniz var, o zaman arkadaşlarınızı toplayıp birlikte hayvanlara veya çocuklara yardım etme amacıyla ufak bir hareket başlatabilirsiniz veya gönüllü olarak yardım derneklerinde çalışabilirsiniz. Sokağınızdaki çocuklar veya hayvanlarla bile bir şekilde çalışabilirsiniz. Yardım edilmiş bir çocuk, bir çocuktur, bir hayvan bir hayvandır, hepsi bütüne eklenir. Bilmiyorum yardım etmenin sonunun paraya çıktığı sonucuna nasıl ulaştınız. Yapılabilecek çok şey var. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.