Baş Melek Uriel ve Gümüş Alev

Netliğe kavuşmak, işin aslını öğrenmek, karar vermek ve karmaşadan kurtulmak için Archangel Uriel ve onun Gümüş Alevilamps at the dome

Uriel ‘in ismi ‘Tanrı’nın Işığı’ anlamına gelir, onu ‘Tanrı’nın Alevi’ olarak da tarif edenler var. Uriel kendisini ‘Geleceği Getiren’ olarak tanımlıyor. Uriel zihnimizi bilgiler, yeni fikirler, içgörüler ve birden bire bir sorunu anlama yeteneği ve çözümler ile aydınlatır.

Uriel son derece güçlü ama çok nazik ve zaman zaman sessiz bir karakter çizer. Onun zihnimizde bıraktığı resim genelde parlak gri saçlar, gri gözler, kadife bir ceket ve pantalon giymiş, inanılmaz güzel bir gülümsemesi olan bir melektir. Elinde bir lamba ile resmedildiği olur. Uriel ‘Arzu’ ve ‘Niyet’ ile çalışır.

  • Bir soruna çözüm aradığınızda,
  • İş toplantıları, iş görüşmeleri öncesinde,
  • Yazarken, ödev ya da sunum hazırlarken,
  • Ders çalışırken,
  • Sınavlarda,
  • Bir konu hakkında kararsız kaldığınızda,
  • Bir şeyin içyüzünü bilmek istediğinizde,
  • İçinizde çözmek istediğiniz gölgeler, aydınlanması gereken yönleriniz olduğunda,
  • Yani konu ne olursa olsun zihninizde netlik, arınma ve yeni fikirlere ihtiyacınız olduğunda Uriel ‘in Gümüş Alevi size yardımcı olacaktır.

Çok önemli: Uriel ‘den yardım istedikten sonra düşüncelerinizi takip edin.

English: MoonGümüş alevi gümüşün ve gri metalin her tonunu, mavi-gri çelik rengini, dolunayın etrafındaki serin beyaz ışığı, parlak gri saten kumaşın rengini düşünerek aklınızda canlandırabilirsiniz. Gümüş alev serin ama güçlü bir enerjidir ve işin aslını hemen gösterir.

Bu enerjiyi nasıl kullanacağınızı bir önceki yazımda bulabilirsiniz. Buraya Tıklayın.

Ve şimdi sizi Uriel’le başbaşa bırakıyorum:

‘Size benim Gri Alevimi vermek istiyorum. Benim özümü ve varlığımın bir aleve damıtılmış halini hediye etmek istiyorum. Benimle çalışırken genelde beni hafifçe sağ omzunuzun gerisinde hissedebilirsiniz. Işığımla karanlık yolunuzu aydınlatırken bir elim omuzunuzda sizi avutuyor, rahatlatıyor, sizi destekliyor ve size yanınızda olduğumu bildiriyorum. Siz ‘Ama Uriel, ben karanlıkla ilgili hiç bir şey istemiyorum’ ve siz çok haklısınız biz de sizin karanlıkla ilgili bir şeye ihtiyacınız olmasını istemiyoruz. Ama sevgili dostlarım, size açıklayayım. Pek çok zaman karanlık sizin kendi kalbinizde olabilir, zihninizde, duygusal vücudunuzda olabilir. Daha bakmaya cesaretiniz olmayan pek çok karanlık köşeler var. Sizi varlığınızın tamamını tanımaya davet ediyorum. Ruhani yazıtlarda ‘gölge’ benliğinizle ilgili pek çok şey var. Bu ne anlama geliyor? Bunun anlamı sizin kucaklamama ya da bakmama hükmü verdiğiniz, bunu seçtiğiniz yönlerinizdir. Sevgili dostum, bu çok saçma! Yaratanın ışığını taşımayan bir toz taneciğiniz bile yok.

İşte onun için size Gümüş Alevimi veriyorum. Onu size monte ediyorum. Elinizde küçük bir gaz lambası gibi taşıyabilirsiniz; sadece kendi içinize değil, dışarıya da bakabilirsiniz, diğer kişilerin içine, diğer çevrelere ve şu anda dünyanızda bulunan karanlığın içini görüp ona ışık tutabilirsiniz. Kolektif olarak çalıştığınız en büyük şeyler yetersizlik, kısıtlama, kayıp, ölüm, suçluluk, umutsuzluk, yıkım, açgözlülük, kontrol, şehvet, zalimlik gibi eski dünyaya ait inanışlar ve sistemlerin parçalanması ve yok olması. Bunların hepsinin hayatınızdan elenmesi gerekmekte.  Böyle eski inanç sistemlerine kendi içinizde ya da çevrenizde bakarken, çok fazla göze çarpmama, alçak gönüllü ve sessiz olma arzusu vardır, işte sevgili dostlarım benim Gümüş Alevim mükemmel bir araçtır, rengi yumuşak, hemen göze çarpmaz ve naziktir ama tamamen  nüfuz eder. Her şeyi yakıp geçebilir. Aynı zamanda yangın söndürücü olarak da kullanabilirsiniz, korku yangınlarını, acı veya suçluluk yangınlarını, şehvet yangınlarını ve fiziksel acıyı da söndürür.’ (Linda Dillon, InLight Radio 2012)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/