Haftanın Enerjisi: Fevkaladesiniz

Surf art7 Ekim – Güneş-Satürn kare, Merkür-Uranüs zıt açıda

8 Ekim – Venüs Akrep geçişine başlıyor

9 Ekim – Mars Chiron’la zıt açıda

11 Ekim – Merkür gerilemeden önceki gölge alana giriyor.

12 Ekim – Venüs – Uranüs zıt açısı

13/14 Ekim – Dolunay, Plüton’un zirvede olduğu T kare açı, Jüpiter-Güneş Üçgen Açı

Fevkalade!

Evren, geçmiş olan haftanın, en hafif haliyle bile söylersek, ilginç olduğunu biliyor. Enerjinin geliş haline bakılırsa, ayakların yere basması ve ilerlemeye devam etmek zorlu olmuş olabilir. Şimdi, çok daha geniş kapsamlı ve köklü değişiklikler gelirken, kendinize sorabilirsiniz, “bu ne zaman bitecek?!”

Hatırlatılıyorsunuz, daha önce de benzer değişimlerden olağanüstü sonuçlarla çıktınız! (Gülümseyerek) Öz-bakımı kucakladınız, yeni sınırlar benimsediniz ve hayranlık uyandırıcı işler yaptınız. Yani, en sevdiğim, ayağa kalkın ve BİLİN ki bu yeni evreyi de her zamanki muzaffer, fevkalade halinizle tamamlayacak güce sahipsiniz. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

Sevgili Dostlar,

Çevremizdeki eski sistemler ve yapılar çatırdayıp sarsılırken, nasıl yaşamak istediğimiz konusundaki seçimlerimiz de berraklaşıyor. Korkuyla, öfkeyle ve dış dünyanın, haberlerin akıl almaz antikalıklarıyla mı seçiyoruz, yoksa farklı bir frekansla mı? Son bir ayda yayınlamış olduğum mesajların hepsi bu konularda ya açıklama getiriyor ya da yöntemler öneriyor.

Yıkım gerçekleşirken, onların yerine gelecek enerjik yapı taşlarını bizler yaratıyoruz. Bizler, tek tek… Medya değil, zaten yıkılmakta olan eski gruplaşmalar değil, siz, ben, komşunuz, iş arkadaşınız, çocuğunuz, arkadaşınız. Bundan dolayı odaklanmış niyetlerimiz, gün boyunca tuttuğumuz yüksek enerjimiz çevremizdeki her şeyi etkiliyor. Biz geleceği enerjimizle yaratıyoruz. Geçen hafta Konsey sayesinde nefesi hatırladık, Gabrielle Bernstein sayesinde çok basit bir enerji yükseltme egzersiziyle “yeniden seç” dedik. Çevrenizde yankılanan felaket tellallığıyla kazanç sağlayan yapılardan uzaklaşmanızı, sesini kısamıyorsanız gerçeği kendinize hatırlatmanızı ve “yeniden seçmenizi” öneririm.

Haftanın enerjisi dalgalar halinde yoğunlaşıyor ve bizi zirvede bir dolunaya hazırlıyor. Hem de Eris noktasında, yani “Boksör” derecesinde! (Eski yazılara bakıp bu derecenin önemi konusunda bilgi alabilirsiniz, arama kutusuna anahtar kelimeleri yazmanız yeterli.)

Önce Güneş Satürn’le gergin açıda ve Merkür-Uranüs karşı karşıya. Derin gerçekler açığa çıkarken, gelecek endişesi sarabilir. Kendinizden şüphe etmeyin ama anlık kararlardan sakının. Beyin fırtınası için, yeni fikirlere ses vermek için harika bir zaman. Mutlaka not alın, kararı sonra veririsiniz. Işığınızı saklamayın, bilin siz yeterlisiniz.

Sonra Venüs karmaşık ilişkiler alanına giriyor. Hmmm. Maddi ve manevi ilişkilerimiz, örneğin parayla veya en yakınımızla (aşk da, para da Venüs’ün alanı), yaşananların kök sebeplerine inmekte kararlı. Bu enerji sayesinde, derin şifa, bilinçaltı inançların ortaya çıkması mümkün ve sonuçta çok daha yakın, içten ilişkilere ve bolluğa yol açılabilir.

Ardından Mars’ın yönettiği Koç’taki Chiron ve Terazi’deki Mars zıt açıda, Süper Galaktik Merkezde. “Yatağın altındaki öcüler” yazısını hatırlıyor musunuz? Ya “Varoluş Hakkı”nı? O enerji devam ediyor. Bu sefer daha hırçın, daha da savaşçı, daha da acil. Ya içimizdeki barış savaşçısını, dünya koruyucusunu, kutsal eril enerjiyi ve gücümüzü, gerçek benliğimizi kabul edeceğiz ya da öcüler daha da büyümüş gibi gelebilir.

Bitmedi… Merkür geri yolculuğuna hazırlanmaya başlıyor. Yavaşlamalar ve ertelenmeler hepimize yardım için burada. Bir daha düşünün. Kararlarınızı gözden geçirin.

Ertesi gün Venüs – Uranüs zıt açıya gelince ne olur? Çarpıcı olaylar, kalbimizdeki elektrik ve şoklar. Yine para ve ilişki konularında uyanışlar. Sırlar açığa çıkarak değişimi hızlandırıyor. Duygusal, otomatik tepkiler artabilir. Biz, bilge baykuşlar, bilinçli tepki vermeyi tercih ediyoruz.

Veee… Haftanın sonunda dolunay enerjisi. Plüton davuluyla ritim vermeye devam ediyor, balyoz duvarları yıkmayı sürdürüyor. Dolunayı bir başka yazıda konuşacağız.

Bütün bunlar “felaket!” haberleri vermek için yazılmıyor. Hiçbiri felaket değil. Hepsi ilerleme yolunda dev adımlara yol açabilmek için evrenin bize yolladığı yardımcı güçler. Sadece bildiğimiz tüm yöntemleri, yıllardır hatta yaşamlardır biriktirdiğimiz tüm insani bilgeliği kullanma ihtiyacında olabileceğimiz bir dönemde olduğumuzu hatırlamalıyız. 2020 koridorundayız. Değişimi istedik ve geldi.

Siz, ne yapacağınızı, nasıl tepki vereceğinizi biliyorsunuz. Dingin, sevecen, kapsayıcı ve şefkatli. Tiyatroya katılabilir veya üzerinize düşen dersleri görüp ilerleyebilirsiniz. Bence her birimiz fevkaladeliğimizi kanıtlayacağız, büyük ihtimalle buna şaşıran tek varlık yine kendimiz olacağız!

Hepimize en derin uyanışlarla dolu şifalı bir hafta diliyorum.

©Mor Alev 2019


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

5 comments

 1. Özsaygı ve sevgiyi daha çok hayatımda istiyorum. Kendime karşı daha şefkatli olmak… “Zor” zamanlardan geçerken mükemmellik beklemek ve daha çok bastırmak değil, yumuşaklık… “Bu dönemlerden herkes geçiyor, herkes bu duyguları hissedebilir” gibi hatırlatmalar… Ayrıca ilişkilerde sağlıklı sınırlar koyabilmeyi niyet ediyorum… özellikle buna ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Teşekkürler mor alev. Dün gece de rüyamda koskoca bir cam kapıyı tuzla buz ettim. Son anda elimden kaçan bir şey yüzünden oldu. Sesini duydum ve etrafa sıçrayan minik cam parçalarını gördüm. O kadar uzun bir kapıydı ki patlama oldu resmen. kaçmak için üst katlara çıktım fakat bina da beşik gibi sallanıyordu. Bu rüyayla ilgili korkmadım, son 1 aydan fazla çok değişik rüyalar görüyorum. Elbet bir şey salıverilmiştir ya da bilinçdışı bir anlayış gerçekleşmiştir diye düşünüyorum. Tekrar çok teşekkur ediyorum Mor Alev, bloğu okuyan dostlara da sevgilerimi gönderiyorum.

  Liked by 3 people

 2. Tam da yazıdaki gibi çok zor bir haftasonu geçirdim şahsen ben..tam bitti hersey derken birçok şeyde kendi tepkilerinin gerisin geri hortladigini görmek ama buna karşılık en azından o tepkileri neden verdiğimi fark edip kendimi yüksek desibelde de olsa ifade etmeme izin vermek..bol gözyaşı ve ifade etmek ve olanın tam da olması gerektiği halde olduğunu kabul etmek ve nefesi hatırlamak bende işe yarayan yöntemler oldu…ama gerçekten zorlandigim bir haftasonuydu

  Liked by 3 people

 3. Yazıyı okurken hissettiğim şey ; herşeyin olması gerektiği gibi olduğu ve benim tüm olanları sefkat, dinginlik ve huzurla yani dengede kalarak değişimi karşıladığım. Şükürler olsun ne muhteşem bişey bu. ❤ Zaman zaman ruhsal olarak yaşadığım git gellerin bile etkisinin azaldığını hissediyorum. Eski bende ruhsal depremler yaratan şeyler şimdi yerini sakin bir ol’uşa ve akışa bıraktı. Yazınız sanki dünden bu yana içsel olarak hissettiklerimin sağlaması oldu. Muhteşem an’ı sevgi ve neşeyle kucaklıyorum. Mor aleve sonsuz teşekkürler. sevgimle ❤

  Liked by 2 people

 4. Günlerdir kabuslar korkular geçmiş gelecek sorgusu daha niceleri … ve nezaman bitecek bu diye serzenişime mesaj . Mor alev teşekküler.

  Liked by 2 people

 5. Bir derin ohh hissi ..Hepimizi derinden hissediyorum.. Olanı kabul etmek harika hissettiriyor..Kulaklarımda yankılanan”her ne olursa hayrınadır” sözleri.. Şükran ve sevgimle kucaklıyorum sizi,blog hamilerini,yazarlarını ve blog arkadaşlarımı ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.