Şamana Sormuşlar…

Great Spirit ProvidesPlüton beş ay boyunca geri giderken bilinçaltımızda davulunu çalan şamandı.  Bir sürü inancı ve şartlanmayı derinlerden çekip çıkardı, bazen gömülü hazineleri gösterdi. Şamanik yolculuk gibi kaybolan parçalarımızı geri çağırdık. Geçmişe gittik, dönüştürülecekler izin verdiğimiz oranda dönüştü.

Şimdi davulun sesi yükseliyor, ritmi hızlanıyor! Plüton bu hafta ilerlemeye başladı. O kendi dönüşümünü tamamladı, 3D dünyada yeraltının yöneticisiydi, artık dönüşümün 5D hızlandırıcısı. (İlgili eski makale burada)

507 yılda bir olan bir olaya doğru ilerliyoruz, 2020 Ocak ayındaki Oğlak’ta Satürn ve Plüton birleşmesine. Davul sesi eşliğinde tabii. Bu sırada üç büyüklerin hepsi sırayla gerilemeyi bitirip ilerlemeye başlamış oldu: Satürn, Jüpiter ve Plüton. Daha önce ayak basılmamış topraklarda ilerlerken, öncü kaşifler gibiyiz. Aşağıdaki alıntı rehberimiz olsun:

Şamana sormuşlar:

Zehir nedir?

İhtiyacımızdan fazla olan her şey zehirdir. Bu, güç olabilir veya tembellik, yiyecek, ego,  hırs, kendini beğenmişlik, korku, öfke ya da herhangi bir şey.

Korku nedir?

Belirsizliği kabul etmemektir. Belirsizliği kabul edersek eğer, macera haline gelir.

Kıskançlık nedir?

Diğerlerinin iyiliğini kabul etmemektir. Eğer onların iyi durumlarını kabul edersek, ilham haline gelir.

Öfke nedir?

Kontrolümüzün dışında olan şeyleri kabul etmemektir. Kabul edersek, esneklik ve hoşgörüye dönüşür.

Nefret nedir?

İnsanları oldukları gibi kabul etmemektir. Eğer koşulsuzca kabul edersek, sevgiye dönüşür.

Sevgili Dostlar,  bu alıntı Facebook’tan. Arada sırada karşıma böyle güzel şeyler çıkar. Eğer kaynak belirtilmemiş ise okuyup geçerim. Kaynak belirtmemek veya belirtirmiş gibi yapıp muallakta bırakmak fikrimce hem yazara hem de yazının bütünü bilinmediğinden yazının kendisine ve verilen emeğe saygı göstermemektir. Yukarıdaki alıntının kaynağını kesinlikle bulamadım, eğer siz biliyorsanız lütfen bana bildirin. Yoksa anonim olarak kalacak.  Ancak bu alıntıyı da yayınlamak için büyük baskı hissettim. Sanırım, Plüton Şaman yüzünü bize hatırlatmak istiyor. Plüton dün sabah gerilemesini bitirdi ve çok ilginç gelişmeler göreceğimizden eminim.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Cok heyecanli gunler geliyor… Icim icime sigmiyor. Tesekkurler Mor Alev. Senin katkin cok buyuk boyle hissetmemde. Bize isigi gosterdigin ve bilginin bize ulasmasina arac oldugun icin. Iyi ki varsin.

  Liked by 1 kişi

  1. Bir başka arkadaş da Mevlanaya bile atfedildiğini görmüş. İnternet bazen çok karmaşık olabiliyor… Anonim kalacak herhalde. Harcadığınız zaman ve çabaya çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Tüm yazılar tespitler harika ötesi, bir sonraki yazılar bir öncekinden daha daha harika harika ötesi. Saygı ve sevgi ile teşekkür ederim.

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.