Nefes – Konsey (Mesaj 249)

Samatha French ArtÇok defalar nefese önemle çağrıldınız. Benliğinizin merkezine derin bir nefes alın. Işığı içinize çekin. Nefes verirken, sevgi üfleyin. Dikkatlerinizi nefesinizde tutun. Sizce neden nefesinize bu kadar çok önem veriliyor?

Eh, nefes sizi sakinleştirir ve dengeler. Doğru, değil mi? Evet, fakat acaba bundan fazlası da mı var? İçinde yaşadığınız enerji çevre konusunda defalarca konuştuk. Enerji sadece sizi çevrelemiyor. Enerji içinize yayılıyor. Siz ondan oluşuyorsunuz. Ve biz diyoruz ki, İlahi olan için kullandığınız isimler var ya, O odur. O, titreşimdir. O, frekanstır.

Siz de o enerji alanından, o varlıktan, o her şeyi kucaklayan koşulsuz sevgiden oluştuğunuzu ve ona ait olduğunuzu anlamaya ve tam olarak kabul etmeye başladığınızda, zaten olduğunuzun dışında hiçbir şey olmaya ihtiyacınız olmadığını da idrak etmeye başlayacaksınız. Gitmeniz gereken bir yer yok. Ve olarak, yaparak değil, diğer her şeyi de etkiliyorsunuz… bir dereceye kadar.

Yani, nefes aldığınızda madde olarak düşündüğünüz bir şeyi (Mor Alev: Hava) içinize çekerken, fark ettiğinizden çok daha fazlasını alıyorsunuz, tıpkı kendinizin de fark ettiğinizden çok daha fazlası olmanız gibi.

Olduğunuzdan fazlası olacak hiçbir şey yok. Olduğunuzdan fazlası olacak hiçbir şey yok. (Mor Alev: Konsey bunu özellikle tekrarlıyor ve altını çiziyor. Yani siz zaten tamam, bütün, mükemmelsiniz. Olduğunuzun dışında bir şey olmaya çalışmaya ihtiyacınız yok.) Deneyimlemek istediğiniz, görmek, hissetmek, tatmak, anlamak istediğiniz şeyler olabilir ancak bunların hiçbiri sizi olmadığınız bir şey haline getirmeyecek. (Mor Alev: Çünkü siz zaten her şeysiniz. İhtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.)

Bunu gerçekten bildiğinizde, gerçek huzuru da tanıyacaksınız. Gerçek sevgiyi bileceksiniz. Biz duygudan bahsetmiyoruz. Biz varoluş halinizden bahsediyoruz.

OLDUĞUNUZ, her zaman olmuş olduğunuz ve her zaman olacağınız şey nedir?

Tutmaya ve kabul etmeye ZORUNLU olduğunuz tek şey sadece OLABİLMEKTİR. Sevgiyi, İlahi enerjiyi, İlahi ışığı benliğinize soluyun ve onu olduğu gibi bilin.

Olamayacağınıza, asla olmuş olamayacağınıza, asla olmayı arzulamayı bile istememeniz gerektiğine inandırıldığınız her şey olun. Düşünmemeniz bile söylenen her şeyin Gerçeğini bilin.

Eğer sözcüklerimiz içinizde korku hayaletini uyandırıyorsa, kendinize sorun, neden? Neden size Yaratıcınızın Sevgi olduğu ve sonra da neden içinizde Yaratan korkusu olması gerektiği söylendi? Neden İlahi olanla her iletişim, “Korkma” diye başlıyor?

Biliyoruz, bu sözcükleri şimdiye kadar mesajlarımızı okuyanlardan çok daha fazla kişi okuyacak ve hemfikir olacak. Fakat şu anda bu sözleri olabildiğince direkt bir tavırla söylüyoruz, böylece anlamında herhangi bir yanlışlık olmasın, yani, “Demek istedikleri şu olmalı…” gibi şeyler olmasın. Bizim söylemek istediğimiz tam olarak budur, ne daha azı, ne de daha fazlası.

İnsanlığın olduğu şeyi bilme, kabul etme ve olduğu şey halinde yaşama vakti gelmiştir. Bu, bir gecede olmayacaktır. Fakat geriye dönüp baktığınızda, bunun bir gecede olduğunu göreceksiniz. Ve biz, bu sizi de kapsıyor, bunun böyle olduğunu görüyoruz.

Biz sizi takdir ediyoruz. Kutluyoruz.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili Mor Alev seni takip etmek artık “nefes almak” kadar güzel ve önemli hale geldi benim için çünkü her yazıda daha fazla kendime bulduğumu hissediyorum. Oysaki ne kadar uzun süredir varmış bu site ama benim bu yıl karşıma çıktı tam niye daha önce farketmedim diye düşünürken içimdeki ses hayır demek ki zamanı şimdiymiş dedi. Son 3 gündür de eski yazılarınızı okuyorum bu farkındalığımı daha da arttırıyor ve kendimi harika hissettiriyor. Sonsuz şükranlarımı gönderiyorum umarım bir gün tanışmak ta kısmet olur. sevgimle

  Liked by 5 people

 2. “Bunu gerçekten bildiğinizde, gerçek huzuru da tanıyacaksınız. Gerçek sevgiyi bileceksiniz. Biz duygudan bahsetmiyoruz. Biz varoluş halinizden bahsediyoruz.” Dunku yazinin uzerine konustuktan sonra bugun bu cumleleri okuyunca resmen kıkırdadım 😇 Mesaji getirenler de cok egleniyordur diye dusunuyorum bazen 😊

  Liked by 3 people

 3. Dünkü mesaj demişim ama aslında evvelki günkü “2020 Hazırlığı” başlıklı mesajdı bahsettiğim. Zaman o kadar hızlı akıyor ki! 🙂

  Liked by 2 people

 4. Sevgili MORALEV… 2 yıldır çok hızlı bir şekilde yaşamaya başladığım dönüşüm yolculuğumun son 6 ayı içerisinde sizi buldum 😇Ve farkettim ki bu buluş yolculuğumun bana son viraj mesajı idi… Şimdi düşünüyorum da başlangıçta bana çok acı verdiğini öldürdüğünü düşündüğüm olaylar kişiler artık yok ve ben tekrar o yolculuğu yaşamak hissi ile doluyum … Sanki artık gezegenlerle sohbet ediyorum ve benimle konuştuklarını bütün hücrelerim de hissediyorum🙏🙏🙏 Yaradan ıma Şükürler olsun ki bunu bana nasip etti … Teşekkür ediyorum😇

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.