Günün Melek Kartı – Çekim Gücü

journeyBir zamanlar hoşunuza giden ilişkiler ve aktiviteler değişiyor, çünkü sizin etrafınızdaki enerjilere karşı farkındalığınız ve hassaslığınız artıyor

Bu kart ruhunuz değiştiği için hayatınızda değişiklikler yaşadığınızı gösteriyor. Evrensel çekim kanunu diyor ki “benzer benzeri çeker”. Niyetleri sizinkine benzeyen kişilere ve durumlara çekiliyorsunuz. Örneğin eğer niyetiniz her zaman sevgiyi yaşamaksa sevecen durumlar ve kişileri kendinize çekersiniz. Belki eskiden sevinçle gittiğiniz işinize ya da eğlence yerine artık ayaklarınız geri geri gidiyorsunuz. Bunların normal olduğunu kabul edin. Siz ve taşıdığınız enerji değişti, kendinizi suçlu hissetmeyin.

Arkadaşlar, bugün bana göre çok anlamlı bir kart geldi. Sürekli değişim, dönüşüm diye konuşuyoruz. İçimizde hiç durmadan bir beklenti hissi var ve “geliyor, geliyor, gelecek, değişecek, acaba ne olacak…” derken aslında o değişimin hiç biz farkına varmadan gelmiş olduğunu görmüyoruz.  Şu an kendimize bakarsak özellikle 2013 senesinde ne kadar çok değişmiş olduğumuzu görürüz. Bu tüm dünyada yaşanıyor; ama özellikle Türkiye’de uzun süre burada bulunmayıp da geri dönmemden dolayı gelen bir tarafsızlıkla kendimi olaylara kaptırmadan buradaki olaylara uzaktan bakma, biraz çekilip gözlemleme avantajım var. Bu halkın bu sene geçirdiği değişim inanılmaz! Siz gazetelere, televizyonlara, hele dergilere hiç bakmayın, onlar hala eskiye takılı kaldılar, değişimi fark etmeleri zaman alacak. Siz sadece kendinizin nelerden hoşlandığınıza bakın. Eski keyifleriniz değişti mi? Eskiden okuduğunuz, seyrettiğiniz şeyler hala size aynı zevki veriyor mu? Arkadaş grubunuzla buluşmaya giderken eskiden içinizde bir neşe varken, şimdi içinizde hafif bir sıkıntı oluyor mu? Ya işinizle aranız nasıl? Bunların hepsini yaşamak zorundasınız demiyorum ama bugün ya da yakın gelecekte yaşamanız mümkün. Eğer yaşantınız enerjinizle zaten uyum içindeyse değişimi son derece mutlu ve rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Bana mektuplar geliyor, kendini hiç iyi hissetmeyenler, “hayattan aldığım zevk nerede?” diye soranlar. Sevgili arkadaşlarım, bunların hepsi değiştiğimiz için oluyor. Yeni bir şeyler deneyin, küçük şeyler. Hiç dinlemediğiniz çeşitte bir müzik kanalını açın radyoda, hep yürüdüğünüz yolu biraz değiştirin, belki artık polisiye filmler değil de belgeseller sizi daha mutlu edecek, sizi çeken şeyleri bulmaya çalışın. Böyle yavaş yavaş kendinizi daha çok rahatlattığınızı ve ertesi gün birşeyleri daha değiştirdiğinizi göreceksiniz. Bir de bakmışsınız, aylardır yoga yapıyorsunuz, yeni arkadaşlar edinmişsiniz ve birden bire size çok uyan yeni bir iş için teklif gelmiş!

Mutlaka Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisini kullanın, böylece yeni kendinizi daha iyi tanıyacaksınız ve istediklerinizin ne olduğunu çok çabuk netleştirebileceksiniz. Archangel Chamuel ise aradığınızı size bulmanız için yardımcı olacaktır. Ondan sizin şu andaki enerjilerinize daha uygun yeni bir iş, ev, dostlar, hobiler bulmanıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Bir de unutmadan ekleyeyim: Lütfen lütfen bol su için – kahve, çay, cola değil, saf su. Suyun yeni enerjilere alışmamızda büyük yardımı oluyor. Hatta suyu Kutsal Anne’nin enerjsi ile aktive edip için.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/