Haftanın Enerjisi: Bakış Açısına Sahip Çıkmak

Lütfen Dikkat! Lütfen Dikkat!

Evren konuşuyor. Son defa ve kesinlikle bilmenizi istiyorum, zaman sizin tarafınızda, yer sadece bir yanılsamadır ve madde ise benim size son zamanlarda düşünmekte olduklarınızın tam olarak ne olduğunu gösterme şeklimdir.

Şimdi bunu aradan çıkardığımıza göre, kendinize muazzam güzellikte bir gün düşünün en sevdiğim.

Rahatlayın,

Evren (TUT.com)

Mars’ın süper aktif olduğu bir haftadayız. Mars, yaşam gücü, libido, hareket, hırs, istekler… Kendi burcunda son derecede Uranüs’le buluşuyor. Uranüs, düzen bozucu, uyandırma zili, devrimci, yenilikçi… Birlikte ay düğümlerine kare açıdalar ve Jüpiter’le üçgen açıda.

Peki yorumlarsak ne olur? Beklenmedik olayların dramlar haline gelmesi, çok yüksek sesle uyanış alarmları, isyan, kriz, aciliyet hissi.

Çünkü bulundukları son derece her zaman enerji yüklüdür. İşi bitirmek ister. 11 Mart 2011’den beri Uranüs Koç’ta, 5 Mart’da 84 yıllığına Koç’a veda ediyor. Ne bitirilecekse bitirilmeli. Mars Uranüs’ün defteri kapatmasına yardım ediyor.

Peki ne olacak? Sabian sembolüne dönüyoruz:

“Ördek göleti ve yavrular”

Amazinly Timed Photos - taking the first plungeGörünüşte ne olursa olsun, ne kadar büyük bir gürültüye uyanırsanız uyanın ya da diğerlerinin uyanışını seyredin gerçekte olan şey, en doğal ve bütüncül huzur ve emniyet düzenine geri dönüştür. Uydurduğumuz şeylerden gerçeğe dönüş. Bu görüntüde doğal düzenin döngülerini görürüz, sonsuza dek devam eden. Uyum, öğrenme, ilerleme, gelişme ve geliştirme. Hayat en olumlu, en verimli, en geliştirici haliyle devam ediyor. Yavrular anneyi takip ederken, kendi ufak maceralarını, dramlarını da yaşıyorlar.

Yani Bilge Baykuşlar, bu hafta ne olursa olsun, ne yaşarsak yaşayalım, güvendeyiz.Eğer geride kalan ördek yavrusuysak da, arkamızdan Evren biraz ittiriyor. Biz iyiyiz. Gelişiyoruz.  Algılarımız ve kavrayışımız ise bakış açımıza bağlı. Bruce Lipton diyor ki;

“Algı, inançla şekillenmiş farkındalıktır. İnançlar algıyı yönetir. İnançlarınızı yenileyin, algıyı da yenilemiş olursunuz. Algıyı yenileyin, genlerinizi ve davranışlarınızı yenilemiş olursunuz.

Ben bu dünyaya nasıl tepki vereceğimi değiştirmekte özgürüm. Bundan dolayı dünyayı görüş şeklimi değiştirdikçe genetik ifademi de değiştiriyorum.”

Hepimiz birer ifadeyiz. Düşündüğümüz şey haline geliyoruz. O yüzden haftayı Evren’in çağrısıyla başlatıyoruz:

Bakış açınıza sahip çıkın, yönetilmeyin. Kendinizi kendiniz yönetin. Algılarınız ve düşünceleriniz size ait.

Ve böylece kendinize muazzam güzellikte bir hafta yaratın dostlar.

©Mor Alev 2019


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

9 comments

 1. Teşekkür ederim. Öyle bir ikilemdeyim ki neyin iyi neyin kötü olduğunu bilemiyorum. Bu yazı beni çok rahatlattı. var olun…

  Liked by 1 kişi

 2. Uydurduğumuz şeylerden gerçeğe dönüş… Dün bayadır uydurduğum birşeyi farkettim bende. Biraz sarsıcı oluyor hakkatten. Oyun bitti yani diyor insan. Kimbilir bu hafta başka hangi oyunlarımı göreceğim. İlk önce bi acı yaratıyor bi şoka sokuyor insanı ama güzel ya uyanmak… Gerçek çünkü… Nasıl olursa olsun gerçeğe ulaşmak çok güzel, bundan sonrası için harika bir başlangıç. Vay be neden bugün dedim kendi kendime… Onca zamandır içten içe bilmiyor muydum zaten? Sonra anladımki bugün hazırım da yüzleşmeye ondan… Evrenin beni buna nasıl adım adım hazırladığını ve vakti geldiğinde gösterdiğini anlamak bana sıcacık sevgi dolu bir öğretmen tarafından korunuyormuşum hissi verdi. Mutlu oldum. İyi haftalar diliyorum 💖

  Liked by 2 people

 3. İçim sevinçle doldu. Paytak adımlarla yürüyen küçük ayaklarıma 🙂 sevgiyle baktım. Sabah çöpü karıştıran adama da acımadan, kendimden ayırmadan baktığımı farkettiğimde olduğu gibi.

  Liked by 3 people

 4. Bu paylaşım her zamanki gibi ama bu sefer daha çok çok iyi geldi hatta süper iyi geldi.Zaten bildiğim,ifade edemediğim ne çok şey şimşek gibi çaktı,bir perde daha kalktı harikayım,hepimiz harikayız mutlu haftalar olsun 🙂

  Liked by 1 kişi

 5. “Her şey bir’dir, her şey Tanrı’nın tek kaynağının bir ifadesidir. Ben de o kaynaktan bir damlayım. Ne kimseden üstünüm, ne kimseden aşağıyım. ASLA ayrı değilim. Tamtersini düşünürken, iste aslında tam da, ayrı olmadığım için özgürüm. Burada güvendeyim. Bu gezegen benim evim, her insanın eşit, her birimizin yüksek ifademizi bulmak üzere buluştuğu geçici yuva. Evren hiçbir olumsuzluk, acı, değersizlik üretmedi. Onları; inandığımız ilüzyonlar, var gibi gösterdi. Onları içeri almamak, bu programdan çıkmak, güvende ve kendinden emin hissetmek bizim elimizde. Önce kendini arındır. Herkesin yolun bir noktasında olduğunu unutmadan, ama ne geride ne ileride diye fikir belirtmeden. Bu spiral yolun,mükemmel varoluşun, hangi noktasının ileri/geri olduğunu adlandırmak da bizim işimiz değil. Tek işimiz, eski enerjilerden-uydurma inanışlardan, değerliliğe saflığa bütünün parçası olmaya geçiş. Her bir dersin, zorluk değil armağan olduğu dürüstlüğünü bırakmadan. Tanrı’nın dürüstlüğü olalım. Amin”

  Sevgili Mor Alev, 3D ben utanırdım ancak Yüksek ben kendini böyle ifade etti. Kendi noktamdan sana selam gönderiyorum. Tanrının ışığı hep yüreğine doğsun. Sevgiler.

  Liked by 1 kişi

 6. aaa şimdi uyandım rütamda bir sürü ördek yavrusu gördüm bazısı ölmüştü yaşayanlarda vardı onları tek tek topluyordum sepete…ay şoktayım şuanda 😶💭😶💭

  Beğen

 7. Bu makaleden sadece bir hafta sonra yaşamımda tamda bugün çok büyük bir dramla karşı karşıyayım. Hiçbir yol bilmiyorum bu durumdan çıkacak. Sevgili Mor Alev ne yapmalıyım. Bugün herşeyden çok tavsiyenize ihtiyacım var

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.