Melekler: Sevgi

Yao Yao Ma Van - artSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Evren sizi seviyor sevgililer. İlahi olan sizi çok çeşitli şekillerde seviyor. Güneş sizi aydınlattığında seviliyorsunuz. Ayağınızın altındaki çayır sizi seviyor. Kuşları sabah ve akşam dualarını şakırken duyduğunuzda seviliyorsunuz. Masanıza koyduğunuz yiyecekler tarafından seviliyorsunuz. Siz koşulsuzca ve ölçüsüzce seviliyorsunuz. Bunu kavrayabilir misiniz?

Pek çoğunuzun sevgiyi kutladığı bu ayda günlerinizi kendiniz hakkında büyük bir tatmin duygusuyla düşünerek geçirin. “Evrenlerin yaratıcısı bana bayılıyor! O kadar çok çeşitli şekillerde seviliyorum ki! Hayatımın en büyük aşkı beni asla bırakamaz çünkü bu sevgi her şeyde, her varlıkta yaşıyor. Her günün her anında, ben seviliyorum!”

Eğer bir dalga okyanusa doğru çözülürse, okyanus da ortadan kaybolmuş gibi hissetmezsiniz. Onun yine bir başka şekilde yükseldiğini görürsünüz. İşte İlahi Sevgi de böyledir.

Bu sevgiyi elinizden geldiğince sıklıkla tanıyıp takdir edin. Yiyeceğinizi tadın ve tadını sevgi olarak algılayın. Güneşin cildinizdeki ısısını hissedin ve onun ilahi yaşam veren enerjisini sevgi olarak görün. Sizi dış elementlerden koruyan evinizde çevrenize bakın ve onun size olan sevgisini gözünüzde canlandırın. Sabah duşunuzdaki suyun sevgisini hissedin. Losyonlarınızdaki bitkilerin ve özlerin sevgisini düşünün. Arabanızın çalışmasında onu tanıyın, çünkü her sabah koltuğuna oturup motorunu çalıştırdığınızda arabanız da sizi seviyor.

Size harika davranan insanlarda bu sevgiyi görün ve hatta hiç de harika davranmayanların altında da bu sevgiyi görün, çünkü onlar gerçekte sizi kendilerinden itip, size yaklaştırıyorlar.

Düşünebiliyor musunuz? Evrenin tamamı yaşayan, soluyan bir bilinç, sevginin ta kendisiyle canlanıyor! Çevrenizde gördüğünüz her şey içinde bir yaşam, enerji ve ışık çeşidi taşıyor. Eğer o sevgiyi tanımayı ve takdir etmeyi isterseniz, onu çok daha büyük sıklıkla hissedeceksiniz. Yeryüzündeki en büyük aşk macerası her zaman size açıktır, çünkü siz hem seven hem de sevilensiniz. Siz insan şeklindeki İlahi Sevgisiniz ve kendinizi her şekilde sevmeye çalışıyorsunuz.

Sevgililer, biz sevgide yaşarız. Biz bize her şeyde ve her varlıkta can veren ışığı görürüz. Siz, görünüşte eksiklerinizi gördüğünüzde bile, biz sizin mükemmelliğinizi görürüz. Siz kırık dökük hissettiğinizde bile biz sizin bütünlüğünüzü görürüz. Bozulmuş sağlık yanılsamasının ardında saklanan canlılığınızı görürüz.

Her şeydeki sevgiyi aramaya ve takdir etmeye başladıkça, siz de hayatının tamamında temelde yatan mükemmelliği ve sevgiyi fark edeceksiniz. Bu, sizin yeryüzünde bulunuşunuzun sebebidir: İlahi olanı tüm ihtişamlı formlarında hatırlamak, deneyimlemek ve…. aynaya baktığınızda kendinizin de bunun dışında bir şey olmadığını bilmek.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

  1. Seviliyorsunuz 💛💜💙💚❤ seviliyoruz💞
   Sarıldım her birinize tek tek sımsıkı 😍💝

   Liked by 4 people

 1. Sevildiğimizi duymaktan hiç bıkmıyoruz galiba 🥰teşekkürler Meleklerimiz 🙏❤️🌸🌿

  Liked by 2 people

 2. Dedim: Sen, sen olursan,
  Ben, sen olurum.
  Dedin: Ben, sen olursam
  Sen, kim olursun
  Dedim: Sen Ben Yok OL’ur
  Biz, Bir oluruz.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.