Sizler bu Konseyin önde gelen üyelerisiniz – Konsey (Mesaj 21)

The Keeper by selfleshKonsey üyeliğinden, şu anki enkarne olmuş halinize kadar uzanan “seçilmiş” yolculuğunuzun ve amacınızın neler olduğunu keşfetmenin zamanı geldiğine karar verdik. Bu mesajı okuduğunuza göre, biz de sizinle birlikte ve sizin adınıza, bu söyleşimizde bunu araştıracağız. Bu konu hakkında sık sık, şu veya bu şekilde bahsedildiğini duymuşsunuzdur. Ancak birçoğunuz, yerine getirmek üzere seçmiş olduğunuz görevin önemini gerçekten anlamak için, kendinize nadiren izin veriyorsunuz. Nihayetinde siz, şahane mavi kürenizin (Dünya) üzerinde yaşayan milyarlarca bedenlenmiş kişiliklerden oluşan upuzun bir “insan ırkı serisinin” içinde, sadece bir kişilik olduğunuzu düşünüyorsunuz, öyle değil mi? Ama hayır! Öyle değilsiniz! Aynı zamanda da, evet, öylesiniz! Bugün konuşacağımız konunun anlamı ve önemi işte bu kadar şaşırtıcı ve inanılmazdır.

Öncelikle şunu söyleyelim; İster inanın, ister inanmayın ama çoğunuz, pek çok enkarnasyonlarınızın en sonuncusu olarak şu anda burada bulunuyorsunuz. Gerçek şu ki, siz bir “insan ırkı” haline gelinceye kadarki gelmiş geçmiş her şeyin bir parçasıydınız ve şu anda KENDİ upuzun enkarnasyon serinizin en son sürümüsünüz (modeli). Tüm kötü hayatlarınız, tüm şöyle-böyle hayatlarınız ve tüm harika hayatlarınız, hem bir birey olarak şimdi ne iseniz o olmanız, hem de “insan ırkı” diye adlandırılan bir varlık olarak ne iseniz, o olmanız için, yaşandılar. Evet, “insan ırkı olarak adlandırılan varlık” dedik. Yani tüm insanlığı “tekil” olarak aldık. Çünkü bir düşüncenin çıkış anından, son haline gelinceye kadar ortaya çıkan her bilinç aşaması, tek bir varolma şeklidir. (Örneğin bir otomobil, fikir ya da düşünce olarak ortaya çıkışından, üretilmiş son haline ve ondan sonra üretilen tüm farklı şekil ve modellerine rağmen, “otomobil” adı altında toplanmıştır. Yani tek bir “var olma” biçimi sergilemektedir.) Evet, biz yine size dönelim.

Bütün enkarnasyonlarınız, birer “öğrenme deneyimidir”. Ve her birini öğrenmek için deneyimlediniz, deneyimliyorsunuz ve deneyimleyeceksiniz. Bunların hepsi, Gerçek BEN enerjisinin (İçinizdeki Tanrı Kıvılcımı ya da Yaratan enerjisinin), Gerçek BEN enerjisinin kim ve ne olabileceğini öğrenme deneyimidir. (Bunların hepsi, içimizdeki Yaratan enerjisinin Yaratan’ın kim ve ne olduğunu öğrenme deneyimidir. Kısacası, Yaratan’ın kendi kendini deneyimlemesidir.)

Bundan kısa bir süre önce (yaklaşık 70 yıl kadar) Gezegeninizin, üzerindeki tüm canlılarıyla birlikte hayatta kalabilmesi için (savaşlar, çevre kirliliği, doğanın dengesinin bozulması vs. gibi olayların neden olduğu tahribatlardan şifalanabilmesi için), yardıma ihtiyacı olduğu ortaya çıktı. Ve o zamandan beri çeşitli Konseylerin üyeleri, Dünya’ya geri dönmek için izin talep ettiler. Hatta aralarından bazıları, Gezegeninizi o zamana kadar geldiği evrim noktasından daha üst bir seviyeye taşıyacak olan bu büyük değişim ve yükseliş olayına katılmak için, ilk defa Yeryüzüne enkarne oldular.

Burada sözü geçen “Konseylerin üyeleri” tanımlamasıyla, sizleri kastediyoruz. Sizlerin, bütün Konseyler arasından seçilmiş olan “önde gelen” ve çok değerli üyelerden olduğunuzu anlatmaya çalışıyoruz.

Artık, gerçekte olduğunuz “paha biçilmez ve muhteşem” Varlıklar olduğunuzu idrak etmenizin ve o doğrultuda yaşamayı öğrenmenizin zamanı geldiğini düşünüyoruz. Ancak, kendinizin gerçekten böyle bir Varlık olduğuna inanmadıkça, ya da olabileceğine ihtimal vermedikçe, o halinizi de ortaya çıkaramazsınız, biliyor musunuz?

Kendinizin böyle bir Varlık olduğuna inanmanız için belki sadece bu yükseliş süreci boyunca yapmakta olduğunuz şeylerin bile ölçülemeyecek kadar değerli olduğunu, görmeniz gerekmektedir.

Sizler, hepimizin menşei olan Işıktan birer “suret” aldınız ve üçüncü Boyutun tüm zorluklarını bilmenize rağmen bu Işığı, mevcut gerçekliğinizin (şu anki yaşamınızın) yoğun ve ağır titreşimlerine taşıdınız ve onu korudunuz. Böylelikle, tüm insanlık bilincini yükseltmek amacıyla gitgide daha fazla Işığın Yeryüzüne ulaşmasını sağladınız. Bu yaptığınız, hiç de küçümsenecek bir şey değildir. Bu, Evreni değiştirmektir. Artık, başarınızın herkes tarafından bariz bir şekilde görülebileceği noktaya neredeyse eriştiniz.

Biz, sizin de artık bunları görmenizi istiyoruz. Evet, alçakgönüllülük bir erdemdir. Ancak Öz- değerinizi, kim ve ne olduğunuzu bilmek de, bir erdemdir. “Şişirilmiş” bir EGO’dan söz etmiyoruz. Biz, gerçekte kim olduğunuzu, yani Yaratan’ın sizi yarattığı Öz benliğinizin değerini aşağı çekmemenizden bahsediyoruz.

Kim ve ne olduğunuzu bilmenin mutluluğuna erin. İhtiyacınız olduğunda, gücünüzü bu bilgiden alın. Bizler hepimiz, hatta aramızda Yeryüzüne hiç bedenlenmemiş olanlarımız bile, yapmakta olduğunuz şeyleri yapabilmek için, çoğu zaman muazzam bir güç gerektiğinin, gayet iyi farkındayız. Sık sık size karşı olan saygı ve hayranlığımızdan bahsetmemiz, bu durumda sizce şaşırılacak bir şey midir?

Kendinize de bu saygıyı gösterin, gerçekleştirdiklerinize de. Sizin bakış açınıza göre “farklı” gibi görünse de, kendi yükseliş yolculuklarında en az sizin kadar zor zamanlar geçiren kişilere de saygılı olun. Unutmayın! Herkesin yürütmek zorunda olduğu kendine özgü bir mücadelesi vardır. Sizin gibi herkes, aynı dağı tırmanmaktadır.

Kollarımızı size açtık ve büyük bir Sevgi ile yükseliş yolculuğunuzu tamamlamanızı bekliyoruz. İyi günler.

Bu çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Ron Head ve Konseye çok teşekkürler. Mesajın orijinaline http://www.oraclesandhealers.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. Sevgili Mor Alev,daha 2 gün önce özümüzün ne olduğuna dair sizden yardım istemiştim ve buna benzer bir bilgi gelirse lütfen hemen bize ulaştırın demiştim.Cevap çok kısa sürede geldi ve çok mutlu oldum😊 Çok teşekkürler sesimi duyanlara,Kanallık yapanlara,Emeğine sağlık Güzel Melek❤️❤️❤️

  Beğen

 2. doreen virtue yuksek konseyden gelip gelmediğimizi anlamak için rüyamızda bilgelik tapınağı benzeri merdivenler muhteşem bahçelerle çevrili bir yer görmemizin ipucu olduğunu söylemiş

  Beğen

  1. Sevgili Sinem, bu yazı diyor ki, hepiniz konseydesiniz… Eksiksiz, her biriniz. Bunu daha önce de söylemişlerdi. Ama bir de rüyasını görürseniz, herhalde o zaman bu gerçeği kalpten kabul edeceksiniz. Sevgilerimle

   Beğen

 3. dun aksam arkadasımla bu mesajda bahsedlenler uzun uzun konustuk, sımdı bu bılgılerı okuyorum.son 3 aydır her ne dusunuyor,konusuyor, tartısıyorsak ertesı gun dusuncelerımiz ve konusmalarımıza cevaplar, onaylamalar ek bılgler alıyoruz. ocelerı şaşırıyorduk ama artık o şaşkınlıklar bıttı. her mesajda kendını bıraz daha bılmek-anlamak-ıdrak etmek muhtesem gercekten.
  sevgılı konseye, mor aleve,emegı gecen her dosta sevgılerımı gonderıyorum.
  yolumuzu aydınlatıyorsunuz. tesekkurler.

  Beğen

 4. (Bunların hepsi, içimizdeki Yaratan enerjisinin Yaratan’ın kim ve ne olduğunu öğrenme deneyimidir. Kısacası, Yaratan’ın kendi kendini deneyimlemesidir.)

  hani bir söz vardır, lafın tamamı ancak deliye söylenir diye
  burda tamamı söylenmiş:))
  akıllı da deli de,zengin de fakir de,mutlu da mutsuz da,neşeli de üzgün de hepsi O
  ben,sen,o,biz,siz,onlar yok
  sadece O var
  son 3 yılda yaşadıklarım için kendime teşekkür ediyorum
  yani sana,ona,buna,şuna,herkese:))

  Beğen

  1. Ben de kendime ve dolayısıyla, size, ona, buna, şuna, herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel yakalamışsınız sevgili Serdar. Sevgilerimle. 🙂

   Beğen

 5. Sevgili Mor Alev, bu dönem herşeye sinirlenmek dönemin gerektirdiği birşey mi

  Beğen

  1. Sevgili Beyza, hislerimiz bizim gösterge panelimizdir. Nelere sinirlendiğinize bakın ve çözüm için neler yapabileceğinizi araştırın. Sevgilerimle

   Beğen

 6. Çok teşekkür ederim Sevgili Mor Alev, ben çok mutluyum ne diyeceğimi bilmiyorum.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.