Mor Alev’le Kişisel Çalışmak Nasıl bir Şey?

letter

“Gerçek şifacı sizi şifalandırmaz; sadece içinizdeki gerçek şifa kapasitesini size geri yansıtır. O bir yansıtıcıdır, bazen sevecen bir şeffaflıktır.

Gerçek öğretmen size öğretmez; sizi kendisinden ayrı ve farklı ya da daha az görmez. O sadece sizin iç bilgeliğinizi size yansıtır ve varlığınızın devasa genişliğini hatırlatır. O bir aynadır, bir yol işaretidir.

Ve bütün bunların mümkün olduğu yer Sevgidir; Sevgi şifalandırır ve en iyi Sevgi dolu alanda öğreniriz, başarısız olma, ceza alma olasılığı yoktur”

Jeff Foster


Aşağıda Mor Alev’le kişisel olarak çalışmış bazı kişilerin yorumlarını görebilirsiniz. Siz de Mor Alev’le çalışmak için Hizmetler sayfasına tıklayabilirsiniz.

YENİ! 2017’den beri üzerinde çalışarak geliştirmiş olduğum hızlı ve kalıcı çözüm sunan “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu”  2019 Ocak’tan itibaren hizmetinizde! Bu yöntemle çalışarak hayatınızda hayallerinizin de ötesinde değişimler yaratmak için lütfen buraya tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Lütfen bana ulaşmak için yazdığınızda, size vereceğim cevabın kaybolmaması için moralev@outlook.com adresini adres defterinize ekleyiniz.

DAB metoduyla Sağlıklı Zayıflama çalışmasından 10 gün sonra:

“Sevgili Mor Alev💜  terazimin benimle haşır neşir olmasına ve bana güzellikler paylaşmasına vesile olduğun için, gönülden şükranlarımı iletiyorum💟 iyi ki varsın👏👏

Aklımdan geçirdiğim beslenme planına %100 bağlı kalmadığımı farkındayım. Ailemle birlikte masaya oturduğumda farklı lezzetlere göz hakkı deyip kaçamak yapıyorum. Bir yarışmada olmadığımı hatırlatıyorum kendime, tadını sindire sindire, küçük lokmalarla, uzun süre sindirimin ağzımda çiğneyerek başladığının bilinci ile yiyeceklerle bedenimi ve ruhumu şifalandırıyorum.

Günlük Olumlamalarındaki o güzel sesin hep kulağımda küpe. Farkını farkediyorum. Bazen ataletimi farkettiğimdeki yüz kızarıklığımı saklayamıyorum. Senin desteğinle yürüdüğüm bu yolu iyi ki seçmişim. 84,5 kilolarda gezinen sayılar beni ve eşimi sevindirdi.81,6kg gösterdi Çarşamba günü..

İyi ki varsın💟💕👏👏

Sağlıklı kal, seni seviyorum 🤗sarılıyorum sımsıkı.”

12.06.2020, B.U.

DAB Metoduyla Sağlıklı Zayıflama:

“Geçtiğimiz 1 hafta aslında şaşırtıcı derecede Farklı geçti. Bu arada tüm ödevlerini eksiksiz yapıyorum😊. Sizinle yaptığımız seansın ertesi günü neredeyse hiçbirşey yiyemedim. Çok uzun süredir olmadığı kadar minik porsiyonlarla hemencecik doyuyorum. Canım neredeyse hiç abur cubur istemiyor. Hergün spor yapıyorum hem de hiç bahane uydurmadan😊 bu halimi de inanılmaz sevdim.”

07.05.2020, O. G.

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu Hakkında (Çalışmadan 42 gün sonra):

Para kazaniyor olmak tekrardan beni çok mutlu edip kendime güvenimi arttırdı size çok teşekkür ediyorum… iyi ki geldim o puslu yağmurlu günde hayatımda güneş açtırdınız…

27.03.2020, E.D.

Maddi bolluk ve gergin iş ilişkilerine odaklanarak uyguladığımız Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodunun hemen ertesi günü:

Bugün işte pozisyonum değişti dersem :)) şaka gibi. Her çalışmamı yapacağım hiç şüphen olmasın. Maldivler beni bekle yatımla geliyorum 🙂
Sevgiler
06.03.2020, D.S.E.

Maddi Bolluğa odaklanarak uyguladığımız Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodunun hemen ertesi günü:

Şirket bir anda 1 maaş prim vermeye karar verdi bugün, hatta maaşla beraber bir kısmını yatırdılar. Hiç lafı geçen ya da olacak bir şey değildi açıkcası. 🙏🙏👍👍

05.03.2020,  S.E.

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu Hakkında (Çalışmadan 4 ay sonra):

Hayatımın değişimini sağladığın için çok teşekkür ederim güzel kalpli insan iyi ki seni tanıdım ve yollarımız kesişti. Teşekkür ederim her şey için. 

20.10.2019, G.G.

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu Hakkında:

“Sevgili Mor Alev,

Alevinle beni, ruhumu aydınlattığın için  teşekkür ederim. Günümüz spritüel çalışması nasıl olmalı diye sorsalar direkt Mor Alev ile çalışın derim. Günlük hayatımızda teknoloji sayesinde herşeye kolay, çabuk ve Pratik bir şekilde ulaşmaya alışınca, ruhsal alemde de( ki daha olası ve kolay olabilir diye düşünüyor insan) hızlı, Pratik ve kesin çözümlere arzu duyuyor. İşte bu noktada Mor Alev seansları beklentimi karşıladı.

Uzun süren yıpratıcı seanslara son diyebilirim.

Pratiği, bilimle birleştirmiş olması çok hoşuma gitti. En önemlisi de ruhunu da işine katarak şefkat ve Sevgi ile dönüşmenize yardımcı oluyor.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Sevgiler ve şifalar sizinle olsun,

Elif”

01.08.2019

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu Hakkında:

Sevgili Dostlar, bu arkadaşımızla çalışırken henüz DAB Metodunu sağlıklı zayıflama için geliştirmemiştim. Ve öyle olduğu halde çok iyi sonuçlar aldık. Şimdi bu konuya özellikle eğilen geliştirilmiş programla çok daha etkili ve hızlı sonuçlar alınması mümkün. DAB Metoduyla Sağlıklı Zayıflama için buraya tıklayın. 

“Sevgili Mor Alev,

Seninle çalışmamızın üzerinden altı ay geçti. Verdiğin ödevleri ve dinlemem gereken ses kaydını 90 gün boyunca yaptım. 

Kilo üzerine çalışmıştık ama altı ayda giden 11 kilonun dışında, sağlığımda da birçok iyileşmeler oldu. Bu gelişmelere daha çok seviniyorum. Yaklaşık 25 yıldır sürekli kilo alıp kilo veriyordum. Yaklaşık 8-10 yıldır da gelişen insülin direnci ve hipotiroid yüzünden kilo vermem zorlaşmıştı. 

Yakın zamanda yaptırdığım kan tahlillerimde şaşırtıcı bir şekilde insülin direncimin kalmadığını, hipotiroidimin de geçtiğini öğrendim  Kronik yorgunluğumun %70 i geçti. Bu kadar kısa sürede bu sonuçları almak mucizevi bir  durum benim için. Yaptığımız çalışma ile daha sağlıklı gıdalara yöneldim. Artık bedenimin ne isteyip ne istemediğini biliyorum. Onunla iletişimim harika.

Tüm bu fiziksel gelişmelerin yanında ruhsal anlamda da çok farklılıklar yaşadım. Kendi gücüme sahip çıktım. Daha enerjik ve hafif hissediyorum. Düşüncelerimin ve duygularımın yaratımlarımda ne kadar etkili olduğunu gördüm. Kilo vermeyi takıntı haline getirmiştim. Artık bu takıntım da bitti. Çünkü kendimi olduğum gibi kabul etmeyi ve sevmeyi öğrendim.

Sana tüm kalbimle tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsın, muhteşem bir rehbersin. Sevgiler.”

08.07.2019, M.T.

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu Hakkında:

“Sevgili Mor Alev ,

7 yıldır bir çok çalışma yaptım ancak bu kadar derin bir çalışmayı ilk defa sizinle yapıyorum. Çalışma ardından kendimi bir çok duygunun içinden geçerken buldum. (….) Tüm duyguların içinden geçmeye izin verdim kendime… Yaratan’ın desteğiyle kendimi topraklayacak bir çok şey oldu (komşunun köpeği asla izin vermediği halde o akşam kendini dakikalarca sevdirdi, bir an çocuklarla bahçede oyun oynarken buldum, komşularım ziyarete geldi ki benim evime kimse gelmez normal şartlarda : )  Cumartesi sabah uyandığımdan yataktan neşe, keyif, coşku içinde kalktım. Tüm gün mantra dinledim, çiçeklerimle vakit geçirdim akşamına kalabalık bir grupla yemekteydim, her an kendimi yüzümde kocaman bir gülümse ve kahkaha atma isteğiyle yakalıyordum. Bir mucize oldu ve buna siz vesile oldunuz, size ne kadar teşekkür etsem az  kalır dualarım sizinle (….) Yeni hayatım hoş geldin, büyük ben küçük beni sevgisiyle büyütecek.

İyi ki geldiniz hayatıma hoş geldiniz.

Namaste”

17.06.2019, G.K.

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalıştıktan 6 hafta sonra:

Bugün 2. Görüşme vardı ve İşi aldımmmm!!! Çok heyecanlı ve mutluyum 😁😎
Düşündüğümün üzerinde bir pozisyon oldu (…) Tam olarak beni parlatabilecek, çok göz önünde bir iş bu. Yani seansımız gerçekten çalışmış olmalı ki beni gölgelerde tutacak değil, tam tersine ortaya atacak bir fırsat geldi.
Bu yönüyle de hem çok heyecan verici hem de biraz korkutucu 🙄 Biraz da korkmuyor değilim ama üstesinden gelebilirim diye düşünüyorum.
Her şey için teşekkür ederim 🙏🏻

22.04.2019, Ç.Ö.

Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu Hakkında:

“Seanstan sonrasıyla ilgili sizinle paylaşacağım daha çok şey olacak biliyorum ama tuhaf bir şekilde bir bütünlük hissettiğimi paylaşmak istedim. İnsanın aklıyla dost olması yani. Tam olarak bu şekilde hissediyorum. Eskiden kalbimden dilekte bulunurken aklım hiç susmaz hep tersini söylerdi ve ben bir mücadeleye girerdim. Şimdi aklım ve kalbimin aynı hizada olduğunu hissediyorum. O görü, seans sonunda aklımın karşımda olduğu ve konuştuğumuz o görü, hep gözümün önünde. (…) Zihnimin temizliğine yorumladım bunu. Çok teşekkür ederim size. Enerjinize, emeğinize, pozitifliğinize ve kurduğunuz her cümleye şükürler olsun. Kendimi yeni ve güzel olana, taptaze baharlara açıyorum.”

25.02.2019, E.M.

Sevgili Mor Alev,

Seninle deneyimlediğim o müthiş seansın ardından inanılmaz bir iç huzur ve dinginlik yaşıyorum. İçim coşku ve mutlulukla dolu olduğu halde gayet sakin, olgun ve ağırbaşlı bir görüntü yansıyor dışarıya. Oysa öncesinde içim kan ağlarken “ben mutluyum her şey harika” mesajı vermek için, birileri beni sürekli mutlu sansın çabası içinde kendimi yoruyor ve maskeler takıyordum.

Seninle o müthiş 4 saati deneyimledikten sonra artık kimse umurumda değil. Her gün yüksek benliğimle buluşuyor onunla düzenli konuşuyorum. Şunu anladım ki insan kendini bulunca kimseyi gözü görmüyormuş.

Seninle pazartesi günü çalıştık. Cumartesi günü ise bir telefon aldım. Tamam, seninle çalışmamızın çok işe yarayacağına inancım tamdı bir şeyler değişecekti farkındaydım. Ama bu değişimin 2-8 ay arasında olacağını sanıyordum 5 gün sonra değil 😊

(…)İlginç bir şekilde Gabriel’in enerjisi benimleydi. Bence bu süreci yönlendiren de onun sevgi enerjisiydi. Gabriel zaman zaman yüreğime fısıldadı, kimi zaman da işaretleri görmemi sağlayarak farkındalık oluşturdu. Ama onun enerjisini daha çok huzur-güven ve coşku olarak hissettim. Yüzümde tebessümler oluşturdu. Baş meleğime görüşme sonunda çok teşekkür ettim. (…) Neler deneyimleyecek neler yaşayacağım bu süreçte göreceğim. Ancak senin ışığın yolumu aydınlatarak telkinlerin kulaklarımda çınlayarak sevgi-coşku ve mutlulukla bu yolu yürüyeceğim. Ayrıca diğer mucizeler gerçekleşince haberdar edeceğim. Bana şifa oldun herkese de şifa olmana niyet ediyorum. Dilerim herkes senin şifacılığından nasibini alır.

Emeklerine ve rehberliğine teşekkür ediyorum tıpkı seans sonunda yaptığım gibi sımsıkı sarılıyorum kanatsız meleğim…

Seni seviyorum sevgi ve dua ile..

09.07.2018, T.A.

 

“Sevgili Mor Alev, sizinle bireysel çalışmamızın başında, meleklere ve diğer soyut varlıklara inanmadığımı söylemiştim. Hatta bireysel seansımdan bir hafta sonra yayınladığınız “Drama Bağımlılığı” yazısında bahsettiğiniz kişinin ben olduğuma eminim. Ancak aradan geçen yaklaşık iki buçuk yılda, o kadar çok eş zamanlılık yaşadım ki, artık içimde şüpheye yer kalmadı. Yalnız olmadığımı, desteklendiğimi bilmek beni daha iyi bir insan yapıyor.
Teşekkürler…”

05.06.2018, A.D.

“Merhaba Canım Mor Alev
O benzersiz seanstan sonra elbette bir şeyler değişirdi ve değişiyor da hayatımda. Yalnız senelerin tortusunu atmış olma hali tuhaf gerçekten. Yolda yürürken bile daha hafifim sanki. Kendi kendime fazla geldiğim zamanlardan sonra. Kesinlikle önceki ben değilim. İşyerinde önceden umursadığım durumlar şimdilerde anlamsız ayrıntılar gibi. Hatta etrafta sohbet edip gülebileceğim birileri de varmış biliyor musun. Ben kendimi büzüp oturmaktan göremiyormuşum. Bugün seans kaydının bir bölümünü dinledim. Çok doluymuşum. Anlatmış durmuşum. Epey kafa ütülemişim. Hatta bir yerde uçmuşum da… 😀😀😀 Önceden neymişim ne olmuşum değil mi? Şu evrenin azizliğine bakar mısın? Neyse ki artık bunu biliyorum. Herkes yerini bilmeli sonuçta. 😁😝😂 Artık daha bir güvenli basıyorum toprağa. Dediğim gibi öyle bir rahatlık, bir özgüven hali geldi üzerime. Şimdilik işler eskisine göre kat kat iyi. Sonraları daha da iyi olacak bence. Sabah meditasyonlarımı yapıyorum. Kendimi dinlemeyi, sessizlikte var olmayı deneyimliyorum. Kalbimi seviyorum.❤ Ve sen Mor Alev, ömrün bereketli olsun. Sevgili eşsiz varlığın hep bizimle olsun. Sana çoook minnettarım.”

07.12.2017, S.D.

“merhaba )

sadece.. kocaman bir hayret duygusuyla başlayıp sonrasında da müthiş bir şükran duygusunda son buldu yaptığımız seansın kaydını dinlemek.. hem de hiç ara vermeden.. daha güzelini söyleyeyim, seansın tümünü ilk defa dinledim desem ..30.06.2015 den beri :))) şaşkınlığım buna zaten… seanstan 4 ay sonra ilk bir denemem olmuştu.. ama ağlayan sesimi duyduğumda dayanamayıp kapatmıştım :))) ama öyle güzel ki önüme bambaşka şeyleri getirmeye bile yetti o 15 dk lık dinlemem..sonrasında bambaşka bir yolculuk başladı.. nasıl anlatsam bilmiyorum ama seansta neden buradasın sorusuna cevap ” sanki bir tıpa var ve ben onu açmak için buradayım ” demişim….ve öylede oldu…bugün tüm 4 saatlik ses kaydını dinleyince anladım…o gün bize bilgi olarak gelen her kelime her renk her görüntü sonrasında hayatımın gerçeği olmuş benim….nerdeyse  2 koca yıl…hayatımın hediyesi oldu bana 😉 ne kadar teşekkür etsem az…belki daha önce dinlesem bu kadar şükür duygusunda bulur muydum kendimi muamma.. tesadüf yoktur cümlesine tastamam bir örnek tıpkı o gün farkında olmadan doğum günümde olan güzel randevu gibi 🙂
şahane bir pazar diliyorummmm ve kocaman öpüyorum…ve çok teşekkür ederim…”

26.03.2017, M.K.

“Sevgili Mor Alev,

Sizinle tanışmak kendimle, geçmişimle ve geleceğimle bütünleşmem gibi bir şeydi. Anın farkındalığına gelip zamansızlık mekânında buldum kendimi. Açıkçası bu kadar etkileneceğimi ummuyordum. Çünkü en fazla ne olabilirdi ki??? 

En fazlası oldu!!Okuduğum, dinlediğim, seyrettiğim her şey işbirliği yapar gibi aynı konulara gelip beni önce şaşırttılar. “Algıda seçicilik “dedim ilk başta, sonrası kısa meditasyonlarım ve derin rüyalarım eklendi. Buna da “bilinçaltı” dedim.  

Sonuçta genelde konuşan ben sustum ve dinledim. Tek bir kelimeyi bile kaçırmadan, sessizliğin söylediğini bile dinledim. Nasıl yaptınız bilmiyorum. Yapınca aydınlanacağım sandığım bütün planlarımı bir kenara bıraktım çünkü bu hissettiklerimin yanında yol bulamamaktan şikâyet eden biriyle yolculuk etmek gibiydi bu planlar…Siz benim özgürlüğüm oldunuz… Yıllarca bu yolda konuyu mutlu olmak sandım. Kendimi çok mutlu hissettiğim zamanlar yaşadım fakat konu mutluluk değilmiş mutluluktan bile özgürleşmekmiş. Şimdi hem özgür hem mutlu hem de yeni bakış açısı olan hayatımın tadını çıkarıyorum… Her şey için teşekkürler… Sevgilerimle….”

12.02.2017, E.S.

“Bugün ilk defa seans kayıtlarımı dinledim. Muhteşemmiş gerçekten. İnsan içindeyken ne olup bittiğini tam anlamıyor. Bol bol not alarak dinledim. Ne kadar yoğun bir emek veriyorsun. Sana tekrar teşekkür ederim.”

26.11.2016, Y.M.

Gözlerimden yaşlar aktı akacak, saat 00.30, mutluluk, hüzün, boşluk hissi her şey bir arada. Ama ben çok iyiyim, seni seviyorum çünkü taa seni tanımadan önce de yazılarınla beni besledin, seni tanıyınca da besledin.
Temmuz’dan bu yana içimdeki en köklü korkum olan ölüm ve kalbimle boğuşuyordum. Bu güne kadar yaklaşık iki buçuk aydır sürekli tahliller ve tetkikler yapıldı, bugün hepsinin üstüne en son tetkikim yapıldı, ANJIYO oldum, çünkü her tetkik bir diğeriyle çelişkili sonuç verdi. (…)Doktorum kendi elimle anjiyo yapıp emin olacağım dedi ve ben artık tam teslimiyetle bunu kabullendim çünkü sonucun çook iyi olacağına inanmıştım. İnandığım oldu da, bana “aslan gibisin , aslan gibisin” diye tekrarladı. O kemikleşmiş korkularım bu geçen zamanda ve yapılan her işlemde sanki aşındı ve bugünkü olayla tamamen silindi, umuyor ve diliyorum.
Ayrıca seni tanıdığım günden birkaç gün önce o meşhur “enerji çalışması”nı yapmaya başlamıştım, bağımlısı oldum, her gece el ayak çekilince çalışmamı yapıyorum ve muhteşemim.
Ne diyim Mor Alevcim, bana çok şey kattın, yaradanım karşımıza rehberler verir bu yolda, sen de benim rehberimsin. Ekinoks yazını okudum ama kafama giremedi fakat o verdiğin çalışma içimi titretip gözlerimi doldurdu yani daha uygulamadan kendimi uyguluyor gibi hissettim.
Çok yorgunum , kolumu kıpırdatacak halim yok ama bir yandan da içim de kıpır kıpır. Cumartesi günü tatile gidiyorum, işte kendimi dinleyip, tadını. çıkarmak istediğim bir zaman dilimim var diye düşünüyorum.
Seni sevgiyle kucaklıyorum, umarım beni unutmamışsındır, çünkü ben seni hiç unutamadım. Seni sevdiğimi ve tanımaktan çook mutlu olduğumu söyleyerek bitireceğim, yolun hep aydınlık olsun, sen gerçek bir ışıksın.”

23.09.2016, D.Ç.

“Bugün seans kayıtlarımızı dinledim. Dinlerken şaşırdım benim böyle dertlerim mi varmış diye 🙂 ne kadar değiştiğimi, seans kayıtlarında bulduğumuz çoğu şeyi fark etmeden bile ne kadar içselleştirip, uygulayıp, hayatımın değişip güzelleştiğini fark ettim. Size bana bu değişime fırsat sunup yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. İyi ki tanışmışız ve bu çalışmayı gerçekleştirmişiz. Umarım siz de iyisinizdir, tekrar görüşmek üzere.”

19.07.2016, Z. B.

“Sevgili Mor Alev şu an sana Ankara’dan yazıyorum. Temmuz ayındaki seansımızdan bu yana hayatımda inanılmaz güzel şeyler ardı ardına gerçekleşti. Öncelikle o kayayı üzerimden alıp atacaklardı ya seansta öyle söylemiştin bana. Evet! Attılar ve altından yepyeni bir ben doğdum. Seni tanımak yazılarını takip etmek inanılmaz keyifli. Sana gelmekle müthiş isabetli bir şey yapmışım şimdi daha net anlıyorum. Şimdi yönümü buluyorum. Gideceğim yeri biliyorum. Varoluş sebebimi derinden anlıyorum. Şükürler olsun! Burada önemli bir sınav için bulunuyorum. Benim için enerji yollarsan çok sevinirim☺️ Sabah 10:00 da sınavda olacağım. Her şey hepimiz için çok daha güzel olacak biliyorum. Sevgilerimle”

12.12.2015, Pınar

“Sevgili Mor Alev, Hatırlar mısın! seninle ilk çalışmamızın sonunda ”  Seni tanımadan önce, rüyamda gördüğümü ve bir tapınakta tanıştığımızı “anlatmıştım…
O zaman için kendimi sürekli “kurban” olarak hissediyor.. sürekli özgür olmak istediğimi tekrarlıyordum! İlk çalışmamızın sonunda kendimde harika bir hafiflik hissetmiştim! açıkçası sözünü dinleyip her gün meditasyon yaptım mı ” hayır” ama bir gün dahi aksatmadan günlük enerji yazılarını hep okudum! bazılarını tekrar tekrar okudum! aslında yayınladığın makaleler meditasyon gibiydi!
Aylar sonra; 
İkinci çalışmamız hayatımın kırılma noktası oldu! Hayat amacımı öğrenmiştim! O harika çalışmadan  sonra bende farkındalık yükseldi! el yüz yıkar gibi meditasyon yapmaya başladım! Yaşadığım günler içinde inişler-çıkışlar, dengesizlikler-dengeyi bulma, değersizlikler, kabullenmemek, her çalışmada yüzüme tokat gibi çarparlardı! Sonunda, büyük temizlik oldu! bitti mi ” hayır” aynen haftalık ev temizliğini yapmadığında nasıl ev çok kirleniyor! Benimde ruhum aynı şekilde ruhumu düzenli temizlemem gerektiğini, temizlik olmadığı zaman ne olduğunu biliyorum:)
En güzeli hayatıma sevgiyi kabul ederek kurban rolünden çıkışım oldu!.. 
Yüksek benliğim ile iletişim halinde olmak müthiş bir şeydi! Geleceğim ile ilgili Yaratandan aldığım bilgiler ve onların teker teker gerçekleşmesi  bir mucize! 
Her şeyden önemlisi ben ÖZGÜRLEŞTİM! 
Bütün bu güzellikler; önce Allah’ın izni, Meleklerin yardımı ve Senin desteğin ile gerçekleşti…
Sevgili Mor Alev sana sonsuz teşekkürler! İyi ki varsın! iyi ki senle bu güzel dünyada evrimleşmek için kontratım vardı..
sevgilerimle”

14.10.2015, T. T.

“Sevgili Mor alev, sanırım bir yıl geçiyor…. ve bende sizinle görüştükten sonra o değişim başladı. En önemlisi sizin söyleminiz resim yapmalısın özüne döneceksin…. ve ben resme başladım bir yıl oldu nasıl iyi bir şey yapmışsınız benim için kelimeler le ifade edemem…. ayrıca kendimi kişisel yönde de daha da bir geliştiriyorum sayenizde…….o gün sizin yanınızdan ayrıldığımda ki o hafifliği ise halen unutamam….. sevgiyle kalın… ışık daima sizinle olsun….”

06.05.2015, Özlem

“Merhaba 🙂 

Uzun bir sessizlikten sonra yeniden yazmak istedim. Uygulamadan 21 gün sonra hayatımda yaşanan gelişmeler ilginç 🙂 

Birincisi artık kafamdaki o uğultu bitti. Her danışandan sonra temizlenmem işe yarıyor. 

İşe yaradığından mı yoksa ben işe yaramasını istediğimden mi bilemiyorum ancak odaya koyduğum Himalaya tuzu da işe yarıyor sanki.

Dediğin boşluk açıldı. O boşluğa anlam veremediğim güzel duygular geldi. 

Uzun zamandır “bitmemiş mesele” olarak kişilerle ve kendimle aramda duran meseleler sona erdi. 

Bırakamadıklarımı bıraktım. Yeni ve uzun zamandır karar veremediğim yollara giriyorum. 🙂 

Teşekkür etmek istedim. 

Mor aleve atmayı denedim. Başta hiç bir şey olmadı. Sabırsız bir ikizler burcu olarak hemen olsun istedim olmadı. Ancak oluyormuş 🙂 

Sevgiler”

19.02.2015, Gizem Ş.

“Sevgili Mor Alev,

İnsanın hayatında bazı dönüm noktaları oluyor ve bu dönemeçlerde yanımızdaki kişilerin bazıları o virajı almamızda çok değerli katkılar yaratıyor.

Böyle sert bir virajda, seni neredeyse hiç tanımadan ve bilmeden, sezgisel olarak yanına “koştum”. 

Bu sezginin beni ne kadar doğru yönlendirdiğini çalışmamızdan bu yana geçen her gün tekrar tekrar teyit ediyorum.

Yaptığımız çalışmayı “meleklere inanıp inanmamakla” bağlantılı görmüyorum. 

Bu çalışmayı, bir türlü duyamadığımız, duymayı reddettiğimiz, yada sadece emin olamadığımız BİLGİNİN, kulağımıza neredeyse “bağırarak” söylendiği ve daha iyi anlamamız için görsel imajlarla “gösterildiği” bir süreç olarak tanımlamak istiyorum. 

Bu derin çalışmada sadece bu bilgi üzerimize yağmakla kalmıyor, geçmişten getirdiğimiz yükleri olduğumuz yere bırakıyor, yaralarımızı görüyor, onların İYİLEŞMESİNE tanıklık ediyoruz.

Bunun da ötesinde, asla yalnız olmadığımızın, evrensel gücün farklı frekanslardaki desteği ile sürekli olarak korunduğumuzun, her an güvende olduğumuzun, her zaman yargısızca şefkat gördüğümüzün, ve eğer istiyorsak, bıraktığımız o yükleri bir daha asla almak zorunda olmadığımızın BİLİNCİNE VARIYORUZ.

Bunca yardımı, sınırsızca aldığımızı görmenin en önemli etkisi, yaşamın VERMEK üzerine kurulu olduğunu yeniden görmek!.

Böyle bir dönüşüm sürecine kanallık edebilmek için kişinin bilincinin, dayanıklılığının, verme bilincinin çok yüksek ve güçlü olması gerektiğine inanıyorum.

Bu sebeple Mor Alev’cim, öncelikle SANA ve sonra da bize yol gösteren diğer tüm evrensel aracılara şükranlarımı ve içten sevgimi sunuyorum.

Sevgiyle kucaklıyorum.”

04.08.2014, A. Üstünay

“Sevgili Mor Alev,
Seni sahsen tanimak ve enerji alaninda olmak basli basina cok guzeldi! Bunun da otesinde, yaptigimiz calisma benim icin hem aydinlatici ve arindirici, hem de cok keyifli bir yolculuk oldu. BM Mikail’den, tam da cok ihtiyacim oldugu zamanda gelen bazi bilgiler kendimi algilayisimi ve ifade edisimi degistirip gelistirmemde bana cok yardimci oldu. Kucuk detaylar gibi gorunen bazi kelimeler, ifadeler ve kavramlar, icimde yankilanmaya ve yerli yerine oturmaya devam ediyor. Hele ki yapilan bağ kesme ve arindirma calismalari muthisti. Bu calismanin yasamimdaki etkisi ve yansimasi bitmedi biliyorum, onumuzdeki gunler neler getirecek merak ve heyecanla bekliyorum. Sevgiyle dolu, kucaklayici kalbin ve samimi dostlugun icin cok tesekkur ederim. Sevgiyle..”

25.06.2014, A.A.

“Sevgili Mor Alev, seninle tanıştığıma ve yolumun senle kesişmesinden dolayı çok mutluyum, şükürler olsun:). Seans sonrası kendimi oldukça hafiflemiş ve dengede hissettim. Kalp meditasyonuna devam ettim keyifle kalbimin derinliklerinde geziyorum. Mikail enerjisi ve verdiğin bilgiler doğrultusunda kendimi güvende hissediyorum. Seans sonrası 2 gün seni gördüm rüyamda ve bir mesaj daha aldım:). Sadece korkularımla çalışmaya devam etmem gerektiğini biliyorum hala atamadım üzerimden, çok istesem de meleklerle iletişime geçememem bu yüzden biliyorum. Seni tanımak enerjine tanık olmak çok güzeldi, tekrar çok teşekkürler..:)bana kalsa defalarca ziyaret edebilirim seni iyi ki varsın sevgiler… “

31.07.2014, E.K.

Dün hayatımın deneyimini yaşadım. İnanılmazdı. Hala etkisi altındayım. Hala üzerimden tır geçmiş gibi . Müthiş bir yorgunluk. Bol su içiyorum ve toprakta yürüyorum. Ama içimde bir dinginlik bir rahatlık var. Ben de hayatımda bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorum dünkü deneyimin. Bir şeyler aşıldı. Zamana bıraktım. Aradan çekildim. Dün söylemeyi unuttum. Meleklerle çalışmaya başladığımdan beri inanılmaz rüyalar görüyorum. Uyarınla daha dikkatli olacağım rüyalar konusunda yazacağım onları. Şifa verme konusunda eğitim almayı düşünüyorum biraz bekledikten sonra.
Sevgi ve ışıkla kal.
Teşekkürler binlerce ….”

27.12.2013, K.S.

“Çok teşekkür ederim. Beraberinde gelen o duygular olmasaydı (sen sordun ya orası mı diye, orda sanki sevinçten ağlamak istedim!!), çok daha şüpheyle yaklaşırdım, ama evet, sanırım var öyle bir yer :))) Üstümde büyük bir sorumluluk varmış gibi hissettim bir yandan da… Ve hala kafam net değil 🙂 Ama sorumluluğumu kabul edip, daha çok çalışmaya karar verdim bu yolda, ilerledikçe bir şeyler netleşecektir herhalde.Ve okuyacağım, gönderdiğin linklerden başlayarak. Seninle tanışmak da güzeldi, blogunu okurken olduğu gibi, yakın hissettim, kalıp sohbete devam etmek istedim gerçekten;)”

10.01.2014, H.A.

“Bende size teşekkür ederim o güzel seans için-benim için de değişik bir deneyim oldu….enerjiniz müthiş ve bana çok iyi geldi:)) O eski hayatla ilgili henüz çok detaylı araştıramadım, ama bazı çok ilginç ayrıntılar var…..sanırım o güzel yerinize tekrardan başka bir seans için gelmem gerek. Kendimi hazır hissettiğimde size yazarım randevu için. Sizi tanımaktan çok memnun oldum-harika bir iş yapıyorsunuz!!!”

21.01.2014, Ş.B.

“Gerçekten o gün yaşadığım deneyim müthişti ilginçti hala etkisi sürüyor  her şey için gerçekten teşekkürler tekrar. Sanki kendimle ilgili bulmam gereken bir sırrı ortaya çıkarıp rahatlamış hissediyorum. En azından bazı anlam veremediğim beni inciten bazı duygularla ilgili farkındalığım arttı. Artık o kabuğa çekilip kalma dışarıya çıkma bir şey yapma isteksizliği de bitti, ertesi ve sonraki günler arkadaşlarla birlikteydik. ve ben bir şeyleri yapmak için planlar yaparken buldum kendimi biri işle ilgili, diğeri dernekte hep yapmak isteyip yapamadığım şeylere cesaret edebildim ve bu beni çok mutlu etti.”

20.01.2014, N.B.

“Mailiniz ve paylaştığınız bilgiler için çok teşekkür ederim. Çalışmamız zihnimde ve ufkumda önemli pencereler açtı. Önümüzde ki günlerde anlam kazanacak parçaları sizinle paylaşacağım. Zamanınız ve paylaştıklarınız için tekrar teşekkür ederim.”

23.01.2014, C.B.

“Sanki gerçekten meleksi bir dokunuşla işlerin yolu değişiyor gibi. Hayatımın bu önemli dönemecinde sizinle tanışmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Orada geçirmiş olduğum 2 – 3 saatin bendeki etkisi çok olumlu oldu. Öncelikle “Ben hipnoz benzeri durumlara giremem” derken, girebildiğimi anladım 🙂 Onun dışında Michael’ın, Zadkiel’in mesajlarını net bir şekilde alabilmek çok güzeldi. İnanıyorum ki bu süreçte yolumu aydınlatacaklar. Bunu şimdiden çok net hissedebiliyorum…. Bağ kesmeyi daha sık yapmaya dikkat ediyorum. Ev düzenimiz kurulduğunda daha dikkatli olacağım o konuda fakat şimdi bile her aklıma geldiğinde seansta bahsettiğiniz şekilde bağların kesildiğini hayal ediyorum. Ve rahatlıyorum. Fakat, güne “off” diyerek başlamayı alışkanlık haline getirmiş biri olarak “olumlu bir gün yaşamaya niyet ediyorum” demek bana en zor gelen şeylerden biri oldu :)…
Doğa korkusu ve nefreti ile ilgili de dün hissettiğim bir şeyi yazmak istiyorum… Güneş, yağmur, yarısı açık mavi yarısı bulutlu gökyüzünün karşısında gözlerimi kapatıp büyük bir huzurla durmak istedim. Bu durum ilk kez oldu. O an farketmedim tabii. On beş dakika sonra odaya girdiğimde kardeşim ” Farkında mısın ilk defa korkmadın, normalde asla durmazdın o şekilde” dedi. Bendeki gelişmeler bu şekilde. Eminim hızlanarak artacak. Blogunuzdaki yazılar da buna çok yardımcı oluyor. Özellikle günün melek kartları o günümüzün enerjisine inanılmaz uyuyor her seferinde….  Umarım bir gün tekrar görüşme şansımız olur. Her şey için çok çok teşekkürler. İlginç durumlar yaşadığımda ya da sorum olduğunda size iletmeye devam edeceğim. Kendinize iyi bakın, görüşmek üzere.”

31.05.2014, O.U.

21 replies »

 1. çoook teşekkürler böyle bir sayfa oluşturduğunuz için ama kafamı toparlayıp çalışmalarınıza katılamıyorum çünkü önemli bir problemim var .bu problemden nasıl kurtulabilirim.kızım ve torunum söz konusu.onun için kafamı toparlayamıyorum

  Beğen

  • Sevgili Nurten, kızınız ve torununuz birer farklı birey. Onları çok seviyorsunuz, bunu anlamamanın imkanı yok. Ama bir yetişkin olan kızınız kendi hayatını kuracak, kendi özgürlüğünü seçecek.. Maalesef, o bir yetişkin olduğu için yapabileceğiniz en güzel şey kendinize iyi bakmak, kendi enerjinizi yükseltmek. Bunun etkisini küçümsemeyin. Çocuklarımız bizim sözlerimizi dinlemekten çok bizim adımlarımızı takip eder. Sevgilerimle…

   Liked by 2 people

 2. Mor Alev, size şükran borçluyum, hayatım bir anda değişti..Meğer içimde bir Filozof varmış..Kalbimden gelen sesleri dinliyorum ve anında özlü sözler yazıyorum..Kendimi bir Işık gibi görüyorum…Yazılarınızı Instagram hesabımda paylaşıyorum bunu izinsiz yaptığım için beni affetmenizi rica ediyorum..ama ne yapayım öyle güzel yol gösteriyorsunuzki; bunu bütünün hayrına sevgiyle paylaşıyorum beni anlayacağınızdan şüphem yok..Egosal tüm blokajlarımdan ayrılmış hissediyorum sayenizde..sevgilerimle

  Hakan Ersoy

  Beğen

  • Sevgili Hakan, kibar sözleriniz için çok teşekkür ederim. Ancak bu yazıları Instagramla paylaşmamanızı rica ederim, çünkü instagram fotoğraf ve film paylaşma platformu, yazıların içeriğinin kaybolması ve özellikle moralev.com ibaresi ve telif hakkı bilgisi olmadan paylaşılmasına kesinlikle karşıyım. Umarım bu ricamı göz önüne alırsınız. Sevgilerimle

   Beğen

 3. Merhaba ,Akrep burcuyum yeni güneş tutulmasının akrep burcu üzerindeki etkilerini oldukça net açıklamışsınız üstelik okuduğum bir dolu olumsuz yazıdan sonrada oldukça iyi geldi kişisel çalışma noktasında nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda yardım rica ediyorum Sevgilerimle

  Beğen

  • Sevgili Gülçin, Ben kişisel burçlarla ilgilenmiyorum. Çünkü güneşinizin akrepte olması sadece haritanızdaki açılardan biri, o yüzden ne yazsam spekülasyon olurdu. Farkındaysanız, 18 ayı aşkın süredir de asla böyle bir burç yazısı yazmadım. Sizin bütününüz bir burçtan çok daha kompleks ve bilgi dolu. Gökyüzü hareketlerinin genel sosyo-ekonomik-politik ve psikolojik etkileri benim ilgi alanım. Sorularınızın cevaplarını bu konuyla ilgilenen diğer platformlarda bulabileceğinizi sanıyorum. Ya da doğum haritalarıyla çalışan pek çok astrolog arkadaş var, onlarla çalışabilirsiniz. Sevgilerimle…

   Beğen

 4. Merhaba ben İzmir’ de yaşıyorum. Rehberliğinizi nasıl alabilirim?GüEl bir haftasonu dilerim.

  Beğen

 5. Sevgili moralev sabah uyanır uyanmaz siteye girmem gerektiğini düşündüm sanırım sizle kişisel çalışma yürütmek istiyorum . Bunun için ne yapmam gerekiyor.?
  Sevgiler…..

  Beğen

 6. Merhaba,sitenizi tesadüfen (tesadüflere inanmam aslında:)) gördüm .Sayfadan sayfaya ,yazıdan yazıya derken saatler geçmiş farkına varmadım.Bayıldım tek kelimeyle harika bilgiler paylaşıyorsunuz.Araştırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

  Liked by 1 kişi

 7. sayenizde bu yaşımda harika bilgiler alıyorum sizden iyiki varsınız sabah ilk işim sitenizi ziyaret etmek oldu bağımlınız oldum teşekkür ederim iyiki varsınızmeleklerimede teşekkür ederim sizin varlığınızdan onlar sayesinde haber aldım saygılar sevgiler F.A

  Beğen

 8. Öncelikle teşekkür etmek istedim.Şöyle ifade etmek istiyorum kendime yetebilen bir insan olduğumun farkını yaşamaya çalışıyorum.Insanlara her zaman evet demek ve onların istemesine bile gerek olmadan yerine getirmeye calisan bir varlığım ve her zaman sevdiklerim tarafindan su istimal ediliyorum.Buna ben izin veriyorum çünkü hayır diyemiyorum.

  Beğen

 9. Sevgili Mor Alev,
  Geçtiğimiz dört gün içinde neler neler yaşadım. Yazılarınızı seviyorum 🙏 mide ve bağırsak sorunlarım oldu. Belki temizlikti. Geçen Cuma sabah saat 03 00 gibi kalktım, banyoya gittim, orada işim bitti derken, baş dönmesi mide bulantısı eşliğinde gözüm karardı 63 yaş. Kendimi zeminde taş üzerinde yatarken buldum.😋 zorla kalktım, gittim yattım, ertesi gün, sağ şakak üzeri şişmişti, sonra da gözüm mosmor.😋. Gülüp dürüyorum, son halime.
  Bolca tuzlu suya koydum ayaklarımı, rahatladım ama gözüm hala mor.
  Dengeyi kuramadık mı ?
  Sevgiler
  Nermin

  Beğen

  • Sevgili Nermin, çok çok geçmiş olsun. Dengeleri kurmak biraz daha zaman alacak herhalde. Bol su içmeyi unutmayın, şeker ve tuz eksikliği insanı bayıltır. Herhangi bir bakteri enfeksiyonuna karşı doktorunuza gidin ve önlemlerinizi alın. Başınızı vurduğunuz için yine kendinizi kontrol ettirmeyi unutmayın. Hala daha üç boyutlu vücutlardayız, o yüzden tıbbi yardım şart. Rafael (İsrafil) size bu konuda yardımcı olacaktır, onun yeşil aleviyle çalışın. Tekrar geçmiş olsun. Buna gülmenize bayıldım, sadece o yüzden çok çabuk iyileşeceğinize inanıyorum. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 10. Merhaba , Mor Alev. Ben çok afilli cümleler kuramam. Saten yaşımda o kadar büyük değil. Melek kartlarıyla ilgili bir seçim yaparken sayfanın birinde bir kart çektim. Orada ışık işçileri yazıyordu. Meraklanıp aradığımda mor alevi buldum. İnanınki sadece bu konudaki yazınızı okumamla her şey daha iyiymiş gibi geldi. 1 yıl önce kasıklarımda bir ağrı vardı. Ağrı sonucu hastaneye gittim. Ama hiç bir şeyim olmadığını yalan söylediğimi düşündüler. Son bir kaç aydır ara ara ağrılarım oluyor. Bunun “yükseliş belirtileri” olduğunu sanmasamda bu konuda yeni bilgi sahibi olduğum ve yükselişte bir şey yapmadığım için artık bunun o tarz bir şey olmadığından eminim. Küçüklüğümden beri hep psişik yeteneklere sahip olmayı istemiştim. Hiç umudum kalmadığı bir anda Melek kartları bana sen ışık işçisisin dedi. Umduğum ve istediklerim çok farklı boyutta olsada yükseliş için bildiğim hiç bir şey yok. Ben de kendi yükselişimi başlattım. Benim yükselişim de insanlar için , dünya için Evren için bir çalışma söz konusu . Hayvanları çok sevmeme rağmen onlara dokunamıyorum. Bu yüzden onların dünyasına yardım etmek zorlaşıyor. .her şeyden önemlisi kendini ve ruhunu tanımak , benimsemek. Ben her zaman kaybettiklerini kazandıkları için tekrar kaybeden biri oldum. Artık kazanma veya kaybetme değil. Kazandırma zamanı Lise okuduğum için insanların günlük sorunlarını pek anlayamam ama gündelik sıkıntıları abartmaya gerek yok hepimiz kendi masalımızın cücesiyiz. Sevgi ve saygılarımla…

  Beğen

  • Sevgili Bengisu, paylaştığınız için çok teşekkürler. Benim görüşüme göre şu anda bu dünyada ışık işçisi olmayan bir kişi bile yok, size ne kadar bundan uzak görünürlerse görünsünler. Umutsuzluk sizin gibi genç bir insan için çok ama çok uzak olmalı, geleceğe sevinçle bakın. Deneyip yanılarak yolunuzu bulacaksınız, bundan keyif almayı öğrenin ve hayatı sevin. Kasıklarda ağrılar siz büyüme çağında olduğunuz için kas ve kemik büyümesine işaret edebilir, belki doktorunuz bunu size iletmiştir. Ben bütün genç arkadaşlara spor ve meditasyon yapmayı bir alışkanlık haline getirmelerini tavsiye ediyorum. Bu her yönden sağlıklı bir gelecek için şart. Böylece dersleriniz de, hobileriniz ve meraklarınız da çok daha iyi sonuçlar alabileceğiniz aşamalara ulaşır. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 11. Sevgili Mor alev, sanırım bir yıl geçiyor…. ve bende sizinle görüştükten sonra o değişim başladı. En önemlisi sizin söyleminiz resim yapmalısın özüne döneceksin…. ve ben resme başladım bir yıl oldu nasıl iyi bir şey yapmışsınız benim için kelimeler le ifade edemem…. ayrıca kendimi kişisel yönde de daha da bir geliştiriyorum sayenizde…….o gün sizin yanınızdan ayrıldığımda ki o hafifliği ise halen unutamam….. sevgiyle kalın… ışık daima sizinle olsun….

  Beğen

  • Sevgili Özlem, uzun süre sonra bunları duymak, çalışmamızın etkilerini öğrenmek çok güzel. Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle…

   Beğen

 12. Yaklaşık 12 yıl önce başladı kulağıma fısıltı lar esas görüntü arkada dediler ve ben kendi me şöyle demeye başladım ben bir ışık demetiyim dünya ya ışık yaymaya geldim çok kitap okudum o yıllarda yüksek benlik ve üçüncü göz adlı kitaplar vs. gibi ama çok büyük ve acı dolu günler yaşadım. R2-1 gibi eğitimler aldım. Seminerlere katıldım en son facebook dan mor alevle tanıştım insiye edildim. Telefon aracılığı ile mor alevi kendim araştırmaya başladım ve sizi buldum çok şükür kendime ve insanlığa faydalı olabilmek için ne yapabilirim amatör ce kendi bilgilerimle çalışıyorum ışık ve çakra çalışması ne kadar yol aldım bundan sonra ne yapmalıyım daha verimli ve etkili ne yapabilirim içimdeki boşluk hissini nasıl doldurabilirim yardımlarınızı rica ediyorum. Sevgiyle ve ışıkla biz biriz teşekürler.

  Liked by 1 kişi

  • Sevgili Demet, herkesin hayat amaçları, misyonu, enerji kalitesi birbirinden farklı. Neler yapmanız gerektiği konusunda doğruyu ve gerçeği size sadece sizin kalbiniz söyleyebilir. Benim önerim her sabah meditasyon yapmayı ve zihninizi susturarak kalbinizi hissetmeyi alışkanlık haline getirmeniz. O zaman adım adım hayat amaçlarınıza (asla tek bir amacımız olmuyor) hizmet etmeye başlarsınız. Bir de Michael’ın verdiği şu mantra hep işe yarar: “Ben yapmam gerekenleri yapmak üzere tam zamanında bana ihtiyaç duyulan yerde bulunuyorum”. Sevgilerimle, Mor Alev

   Liked by 2 people