Güneş de bu enerji festivaline katkıda bulunuyor – Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu

Aurora Borealis - Alaska March 2015Güneş, 7 Mart’tan beri aşırı derecede aktif ve o zamandan bu yana 60’ın üzerinde patlamayla yaşadığımız enerji girişine kendi sesini de ekliyor.

Geçen Cumartesi sabahı bir ziyaretçimle bunu kısaca konuştuk ve ben ona bu konuda yazmayı düşünmediğimi, zaten sizleri şu anda giriş yapan diğer enerjilerden sürekli bahsederek belki de aşırı derecede heyecanlandırdığımı söyledim. Ama, sıkı tutunun! Günün ikinci ziyaretçisi geldiğinde bağlandığımız varlık tam olarak Güneş’ti! Daha doğrusu gnostik gelenekte adı Saboath olarak bilinen Güneş Bilinciydi! Güneş de aynı Gaia (Dünyanın ruhu) ve etrafımızda gördüğümüz her şey gibi, bilinçli bir varlık ve bizi bu büyük değişimde destekliyor.

İşin ilginci, ben buna rağmen sizinle güneş patlamalarını paylaşmadım, çünkü bana yazdığınız mesajlar son zamanlarda neredeyse panik ve bıkkınlık diyebileceğim notalar taşıyor ve bu konuyu da üzerine eklersem, belki de sizi olumlu yerine olumsuz etkilemiş olurum diye düşündüm.

Aurora Borealis - Lake District March 2015Ama, gel gelelim, bu Salı günü devasa bir güneş patlamasıyla bize ulaşan solar fırtına hem Kuzey hem de Güney Yarıkürede muhteşem Aurora Borealis’ler yaratınca ve bu görkemli ışık gösterisi televizyonlarda ve gazetelerde başrolü alınca, artık yazmak zorundaydım.

Öncelikle, ilk güneş patlamasına bakalım: 7 Mart Cumartesi, Güneş tam da Chiron’la birleşirken devasa bir patlama yaşadı. O hafta sonu, bildiğiniz gibi, görevimiz eski yaraları son bir defa daha şifalandırmak ve salıvermekti. Patlamanın Sabian sembolü, “Profesör, gözlüklerinin üzerinden dikkatle öğrencilerine bakıyor”. Yani, Güneş şifalanmamış sorun, yara, ilişki kalmaması, bütün detayların kapsanması için Chiron’a ve bize ikinci bir doz daha enerji veriyordu.

Daha sonraki dönemde her gün benim de buraya yazdığım tüm enerjilere arkadan patlamalarla destek verdi. Hepsinin sembollerini burada vermiyorum.

Şimdi gelelim en büyük patlamaya. 15 Mart Pazar günü devasa bir patlamayla Güneş Plüton ve Uranüs’ü son Kare Açı için daha da güçlendirdi. Bunun yol açtığı solar fırtına, tam da kare açının olduğu gün dünyaya ulaştı. (Fotoğraflar Salı günü çekilmiştir.)

Bu en büyük patlamanın Sabian sembolü “Bir tabiat öğrencisi, yaşam hakkında çok az bilinen gizemleri bir derste diğerlerine iletiyor”. Lynda Hill bu sembolün anlamını açıklarken, enerjinin asıl yaptığı şeyin, “toplumdaki dengesizliğin onarılması” olduğunu söylüyor. Bunun toplumları değiştiren Uranüs –Plüton Kare açısının sonuncusunda gelmesi muhteşem ilahi düzen değilse, nedir!?

Bugün Güneşe belki de başka gözlerle bakacaksınız sevgili dostlar. O sadece bizleri fiziksel olarak yaşatmıyor, bilincimize, ruhsal gelişimimize ve yükselişimize de düşünemeyeceğimiz kadar büyük katkıda bulunuyor.

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Not:

Güneş patlamaları en hafifi A olmak üzere B,C, M ve en güçlüsü X sınıfı olarak sınıflandırılırlar. Her sınıf bir diğerinden 10 kat daha güçlüdür ama X sınıfı patlamaların güç sınırlandırması yoktur. Patlamalar zaman zaman Taç Kütle Atılımı ile gerçekleşir, eğer patlama M ya da X sınıfıysa ve TKA ile birlikte oluşmuşsa ve özellikle dünya yönündeki bir patlamaysa, fiziksel ve teknolojik olarak bu etkileri hepimiz hissederiz. Buna solar fırtına da denir, yoğun bir radyoaktif elektromanyetik plazma fırtınasının yoluna çıkmış oluruz. Aurora Borealis, yani halk arasında Kuzey Işıkları olarak da bilinen oluşum, manyetik plazmanın atmosfere çarpmasıyla gerçekleşir.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com